Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
29. máj 2008

ja mám krízu varenia, nechceeee sa mi 😝
inak ahojte a prajem krásny deň

lucaska
29. máj 2008

ahojte, tak mi papame o 12.00 polievocku potom ide lucasko buvat a ke s zabudi oklo 14.30-15.00 tak papa druhe..... a co sa tych opalovacich kremov tyka na tvar mame microsun baby 30 a na telo sprey od vichy 50....

inak ako sa mavate???? dlhsie som tu nebola akosi nebolo casu ale chvalabohu uz sme prestahovani... 😉

melory
29. máj 2008

lucaska prajem ti krasne byvanie 😉
rano ma stelka mlieko a o 8hod ranajky {chlebik s niecim}
10hod ovocie, alebo sladkost 🤐 😉
obed prespi a ked vstane papa kym nejde spat! 😒 😵

gulicka
29. máj 2008

ahojte baby,

ja davam malej aj jahody aj paradajky, vraj su to silne alergeny, ale ked jej to chuti a ovocie inac moc nechce?
Vyhodili sa jej take male fliaciky, take do svetlohneda na rukach, tam v zhybe oproti laktu (pisem ako ikvak), a na krku. Mala to aj ako novorodenec v lete, dr vtedy usudila, ze z pracieho prostriedku, lebo v lete pri poteni sa to moze takto prejavit, tak som vtedy davala plachat dvakrat. No neviem, ci je to z toho. Vtedy ale nic okrem MM a UM nejedla. Mate s tym niektora skusenosti? Lebo najnovsie mi to kazala potierat indulonou. 😨

zuzpidka
29. máj 2008

Gulička, tak to ti neporadím. Nemám s tým skúsenosť. 😒

zuzulik22
29. máj 2008

ahoj gulicka, ja mam alergiu na pracie prasky, ale ono sa mi to prejavu hlavne na krku a chrbate a teraz po novom aj na bruchu a su to take svetlohnede fiaciky. Ja na to pouzivam sirove mydlo, namydlim necham zaschnut a potom si to normalne umyjem vodou. Problem, ale je, ze u nas sirove mydlo uz nepredavaju, mne ho nosi kamoska z nemecka (schwefel -seife). My tu alergiu mame doma skoro vsetci - teda otec, brat aj ja.

melory
29. máj 2008

lucaska s tym kociarikom sranda 🙂 v albume

melory
29. máj 2008

idem pre huga a varit a upratovat, bola som na oboci, prvy krat aj farbene a pekne to vyzera, ani vidiet nieje 😖 😀 😀

gulicka
29. máj 2008

zuzulik, a to nic ine na to nepomaha okrem siroveho mydla? A vsetky prasky Ti to sposobuju? My pouzivame len Lovelu, Batole a Persil senzitive gel, avivaz uz davno nie. To vam potvrdili tu alergiu v rodine na imunologii?

gulicka
29. máj 2008

budem musiet dat zohnat to mydlo, ci pomoze

zuzpidka
29. máj 2008

Gulička, to sírové mydlo bežne majú v lekárni. Šéfko má červené vyrážtičky na stehnách zo zadu a na zadku vždy v lete od potenia v montérkach. Tak používa práve to mydlo. Zaberá vždy. 😉

luminkasp
29. máj 2008

Ahojte,

nam dnes papi spravil pieskovisko, tak sranda, hodila som aj do albumu foto, ak chcete vidiet 😎

veronikap
autor
29. máj 2008

guli, s vyrážkami skúsenosť nemám, ale aj našej zine chutia paradajky, ale to mi odje z taniera ani nie štvrťku...

zuzpidka
29. máj 2008

LUminka, super pieskovisko. Papi je šikovný. 😉

lucaska
29. máj 2008

MELORY, s tym kociarikom je to sranda ale nas tatinko je uz na nervy lebo ked lucasko zbada kociarik hned ho bere... 😅

veronika13
29. máj 2008

veru zlatý je s tým kočíkom 😀
k tomu obedu, my papáme tak okolo 13-tej obed, nevarím dva chody, iba v nedeľu, alebo výnimočne. Rád papá sám, keď mu dám vidličku a sám si napichuje, aj lyžičkou minule papal sám, myslím, že aj fotku som do albumu dala

melory
29. máj 2008

lucaska, zeby vam chcel nieco naznacit? 🤐 uz teraz vies ako sa bude pekne starat o surodenca.
ja som totalne ulietana, ale tak v pohodicke,,,kazdy den u inej kamoske 😅

veronika13
29. máj 2008

my máme tiež posledné dni také rozlietané, dnes bol konečne "pokoj" 😀 keď sú také rušné dni, normálne mi chýba stereotyp

mounty
29. máj 2008

Ahojte, tak uz su vysledky, trombofilia potvrdena ☹ ale ide sa dalej, zajtra ma caka patranie na hematologii....

Dnes som inak nechala Nikinka asi 10minut kupat holeho v lavory a trosku sa zaruzovel, sa mi nechcelo ho natierat, ale nastastie iba tak jemnucko.ale uz si budem davat teda riadny pozor, sa nezda ake je uz slnko silne...

Majte sa idem spat....

mounty
29. máj 2008

va lavori asi 😅

veronika13
29. máj 2008

mounty, to mi je ľúto, že sa to potvrdilo, tá trombofilia, som verila, že to bude ok 😔 Tak už snažilkujete? A aké rizika to prinaša do tehotenstva?

salajcatko
30. máj 2008

čaute kočky
a čo dnes tu ešte nik nie je???

pečiem babám na obed palacinky, tak mám chvílu čas - vonka je krásne, trávime na dvore celé dni aj večere 🙂

vy sa máte ako?
už sú dietky zdravé?

veronika13
30. máj 2008

ahoj sali, my sme tiež teraz veľa vonku, no chodíme až okolo 15, máme sa fajn, teraz drobec spí, tak trochu vegetím

salajcatko
30. máj 2008

tak my sme veron von fakt od rána, nahodíme klobuky a ide sa 🤐
dnes idem napustit maličký bazénik na terasu pod slnečník nech sa člapoce 🙂

oooo palacinky 😅

salajcatko
30. máj 2008

inak ja akosi nič nestíham 😅
bud varím, a nestíham spratať bordel, alebo periem, skladam a nestíham variť..nestíham seba, muža 🤐
nestíham vás tu 😠
ako prišlo leto, nestíham nič 😵

veronika13
30. máj 2008

sali, tiež mám taký pocit, nič nie je tak upratané ako by som chcela, proste my máme v dvoch izbách všetko, to sa proste nedá udržať v poriadku, alebo hej? to asi neviem... 😖 neznášam, keď príde moja mama a začne mi to tu kritizovať, že hento by si si mohla tak, hento tak, a aký mám bordel...ale už som trochu imunna

zuzpidka
30. máj 2008

ahojte. Tak aj Rastík už spinká. Bola som pozbierať prádlo, idem poutierať prach a keď stihnem tak aj požehliť. Nie je toho veľa, tak aby zasa nedorástla veeeeeeeeeeeeeeeľká kopa. 😀
Veronika, tak mne má prísť zajtra mamka, tak to tiež tak bude ako u teba. Ale ona v nedeľu odíde, tak bude zasa všetko ok. 😀
Salaj, ani ja nestíham všetko. Stíham niektoré veci keď Rastík spinká a potom keď sú doma ostatní tak zasa niečo, ale všetko nikdy tak akoby som chcela. Aspoň viem, že nie som sama. 😉 😀

melory
30. máj 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

davam aj sem link na letne stretko 🙂

andreafa
30. máj 2008

caute, dala som do albumu malej fotky z dovolenky 🙂 no, komu je lepsie???
zajtra idem za nimi, tak sa uz tesiiiiiiiiiiim 😀 😎
majte sa a pekny slnecny vikend vsetkym!

veronikap
autor
30. máj 2008

jej andrejka, tak to sa musíš tešiť 😵 podľa fotiek vidno, že si to malá užíva 😀
náš krpec už ťahá 2 a pol hodiny... zinka ide na víkend k babke, tak sa chystáme do viedne, potrebujem plavky a ďalšie životne dôležité veci na dovolenku 😀 a keďže u nás bude v každom shoppingu MDD, ideme radšej mimo mesta.. a aj koruna nám pekne posilňuje, tak nás to vyjde zase o trošku menej 😀 😎
a s tým upratovaním je to u nás rovnako... keď mám pocit, že je všetko ako tak OK, tak môžem začať znovu.. ale kašlem na to, hlavne že sme zdraví a vonku je pekne 😵 😝 😀
salaj, keby máme dvor, tak sa z neho celý deň ani ja nepohnem 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre