Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

antea
8. júl 2008

Ahojte, alebo uz dobry vecer vsetkym. Pridala som nejake fotecky do albumceku. Nie je ich vela aspon par, nech viete ako vyzerame . papa

maaja
8. júl 2008

antea, mate super byt 😀 😀 😀

maaja
8. júl 2008

pozeram si albumy - neskutocne ake su tie deticky uz velike ☹ a ake su kraaaasne 😵
a co vsetko uz dokazu 😉 normalne do revu mi je 😎

lilu18
9. júl 2008

bre ranko 🙂
vase dietky uz pozeraju TV? 😕 sikulkovia

melory
9. júl 2008

veronika to je kvet agavi, rastlinka vyzera ako aloe a to vysoke je jej kvet, krasa.
bolo super, deti v autobuse spali alebo sa blaznili, bolo deti viac, a dako sa prehrali, aj ked ty co deti nemaju si hlavu chytali 😉
zmenu prostredia zvladli dobre, pacilo sa im aj na izbe aj na plazi...vsade. ako hovorim - bolo deti viac a skamosili sa, vymyslali spolu. bola to velka budova co mala dve terasy a tam sa zilo.

k serbliku, velmi dolezite , ked sa nedari v serblikovani dat po "potrebe" ktoru nevykona naliat potajomky pohar vody a tessiiiit sa...u huga aj stelky to zabralo.

mounty
9. júl 2008

ja si nemyslim ze pozeranie TV je vhodne pre nase deti v tomto veku..........vlastne ja som celkovo anti TV....

melory
9. júl 2008

mounty tak to sme dve, my ju totizto ani nemame, ale na pc pozera stelinka tatka a vladka a je to infatilna rozpravka ako sa kresli. hugo akurat pozera kristrof kolumbus kreslenu

melory
9. júl 2008

ahojte a co miminka??? nic mi nepisala.....

mounty
9. júl 2008

miminka sa chystala rodit 7.7., ale zatial o nej nic nepocut 😕

mounty
9. júl 2008

a viete co babenky? Ja dako tuzim po dvojickach 😅 , v piatok idem na uzv, tak som zvedava ci su moje pocity spravne alebo to ostava pri tuzbach namiesto dvoch tehu jedno a dve deti..........rozmyslam efektivne 😎

antea
9. júl 2008

Ahojte, dneska som sa rano presla. Na 7.30 naklusala na kardio so sebou na kontrolu a ze kartu kde mam, Ja na byte...a nemam kluce. Fajn. Tak som sa musela preobjednat. Stahovanie je veru uzasne, ked vsetko po krabiciach a neviem kde co je. Bude este veselo. Este skusim nejake foto dolozit, ked budem mat zvysne v PC.

zuzkafuny
9. júl 2008

Ahojte...Vypijem že kávu 😉 a potom by bolo navariť. Uf! To už dávno nebolo že tri razy zaradom variť 😢 😢 😢
aaale ja to prežijem 😀 😀 😀
čau Mel a ja že kde si stratená a ty na dovolenke 🙂 Vraj aj my na budúcirok pôjdeme 🙂 😉 🙂
Ja som sa chválila s cikaním avčera sa mi malý pocíííľal 😀 v meste... ale nebolo vidno 🙂 ale dnes sa už zas pekne pýta... ale nie slovne. Zdrapí si pepešidlo a urobí e! 😀 😀 😀

zuzkafuny
9. júl 2008

Lilu... ani ja som ešte nebola na stretku a veeeru mi ľúto bolo... a to len preto že to moje trojnohé vymýšľalo 😉 🙂
a ja tiež TV veľm inemusím...ale čo som kukala odušu bolo "ružová záhrada" 😀 😀 😀

zuzkafuny
9. júl 2008

Mne pípka od rána el.rúra a nie a nie ju vypnúť... A nie hocijako... akoby hrala melódie 😖
Uau mám inteligentnú rúru s nadaním muzikálnym... 😎

salajcatko
9. júl 2008

ahojky kočky
si vás tu tak čítam a zrazu len SImča zatlačí..no a už je smrad....a nálož v plienke...no ja neviem, do kedy jj to nebude vadiť, ale už by aj mohlo začať nie? potovora mala, akoby vedela, že máme plienky zadara 😒 tak načo 😠

salajcatko
9. júl 2008

aha takúto tašku som vyhrala v šarme 🙂
http://www.topgal.sk/tasky/CHI-550/H---Pink/

zuzkafuny
9. júl 2008

Jeeej... bude do práce...??? 😉 🙂

salajcatko
9. júl 2008

che Zuzi, že do práce...no,ale bola by som kočka neee, ružová je in 😀
sme z tejto rady Karinke kúpili jej prvú ťašku do školy, ked mala teraz v apríli rok..a teraz som dalšiu vyhrala 🙂 ale potešila, salaj povedal že bude Simonke...no baby, takže SImonka má rok a školsku tašku 😀 😝

salajcatko
9. júl 2008

že mala v apríli rok 😝 no mi už načisto šibe 😅 ...opravujem sa mala 6 rokov 😉

salajcatko
9. júl 2008

no dobre, idem off, spratať a poobede sa ideme korčulovať do parku, tak sa majte večer
pa pa 🙂

zuzkafuny
9. júl 2008

pa

melory
9. júl 2008

vovlala som s miminkou, ze uplne prvy termin mala 17.6. a teraz jej povedali, ze to bude skor...no neviem, dnes ide do poradne a chce sa vypytat rodit...kazdopadne sa mi ozve.
varujem dvoch hugovich bratrancov...mam 4 deti a zatail si nestazujem.

veronika13
9. júl 2008

sali super taštička a to ako, že máte pleny zadara? aj ja chceeeeem 😀

zuzpidka
9. júl 2008

ahojte.
Mel, tak potom daj vedieť ako je s Miminkou. Držíme jej palce, aby bolo všetko ok. 😉
Varím karfiol, babka šla vykopať zemiačky, Rastík spí a Danielka sa tu hrá. Ináč máme veget. 😉 😀

melory
9. júl 2008

varim telacinku detom, mnam mnam.baby na tej dovolenke huga pohryzol a nasledne dorezal rak morsky, davajte si aj vy pozor pri mori, lebo ma dost hlboke jazvy, este to nema ani zahojene. druha vec co sa stala bolo, ze na mna skoro padol strop, on padol, len ma nestihol zabit...urobila som krok z kupelne a uz lete...dam aj foto do albumu.

lilu18
9. júl 2008

mel-mna,mnam aj nam kusok posli 😀

a kde maleho pohryzol-zo spodu,al.na lytko. Chuda male-posielam mu krasne slniecka na rychle uzdravenie 🙂 😎 😅 😵

melory
9. júl 2008

uhryzol ho pod kolenom z druhej strany a cele litko dorezal, baby ma to ako nozom...hrozne.

lilu rada poslem, je vyborne - makunke

lilu18
9. júl 2008

jajaaaaj...tak to ani gumene topanocky nepomozu, uz len vydrzat a dufat ze bude skoro OK a neostanu jazvy.

s masom ti verim ze je mnam uz aj ja idem nieco pojest,lebo o chvilu vietor uchyti s takouto vahou 😀

veronika13
9. júl 2008

mel, tak to ma ozaj riadne, chudatko malé, u doktorky ste boli?

melory
9. júl 2008

u doktorky sme neboli, lebo najprv sme boli v tom, ze to je sasanka morska, mal to najprv ako poprhlene od zihlavy, preto ta sasanka, no neskor sa ukazalo, ze to je dorezane ako mu to odpuchlo. nehali sme to tak, lebo hned sa mu urobili chrasticky, nic nehnisalo. more mu pomahalo, no doma sa liecba spomalila. jazvy budu, lebo na niektorych miestach to ma az pol centimetra hlboke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre