Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
4. máj 2008

citam co ste popisali ....

salajcatko
4. máj 2008

ahoj moja, nevzdala, skypujem s kámoškou, tak som tu
ako sa máš???? si tu dlhšie nebola..alebo sme sa vždy minuli 😉

maaja
4. máj 2008

my sme dneska boli v Sali v restike na slavnostny obed - moj muzik ma zajtra 35 rokov 😵 boli sme s jeho rodinou .... nechceli prist k nam .... ze by im nechutilo co varim ? 😠 ☹
ale aspon som nemusela stresovat

maaja
4. máj 2008

ved ani ja som tu uz dlho nebola ... stale nieco musim robit ... zehlim uz tyzden a furt z toho nechyba 😝

maaja
4. máj 2008

dneska sme prvy krat strihali Mareka 😀
strasne je zlaty teraz ... taky velky chlap 😲

salajcatko
4. máj 2008

presne tak, aspon si sa nemusela krútiť pol dňa v kuchyni 🙂

maaja
4. máj 2008

v podstate mi to nejak neva, len ma to prekvapilo, ze to vymysleli takto ... aspon sm nimi nemusela travit takmer cely den 😀 takto sme prisli do restiky a po dvoch hodinach hajde domov 😉

salajcatko
4. máj 2008

strihali? daj foto, chrobáčika malého. Ja som tiež chcela malej ofinku ale karin zakázala a nachystala mi pukačky, že žiadne strihanie 😝
o žehlení mi ani nevrav 😅
a poriadok? ten už pri mojich dvoch ratolestiach ani neriešim 😒 ..teda troch...musím rátať aj salaja 🤐 😵

maaja
4. máj 2008

nemame foto, ostrihali sme, okupali a sup do hajan ... sak dneska chudatko poriadne ani nespal 😔
ale sak ofotime ...

strihal ho normalne s tym strojcekom na vlasy ... sa bal Marek 🙄 ale zvladol to

salajcatko
4. máj 2008

sa teším na foto
ja som takto strihala strojčekom karinku, ked mala presne 2 roky, lebo jej nie a nie rásť vlásky, len také paperie mala

maaja
4. máj 2008

mi nejak nejde net 😠
sak aj on mal iba take paperie ... ale uz vyzeral jak nemecky péornoherec, sme ho museli zostrihat 😀

maaja
4. máj 2008

kupili sme Marekovi taky domcek do zahrady ... strasne rad sa tam hra ... dala som aj fotky

salajcatko
4. máj 2008

krásne fotečky - krásna torta, krásny domček, kráááásny chlapček 😉

salajcatko
4. máj 2008

idem buvať, salaj voláááááááááááááá 😀
pa pa

maaja
4. máj 2008

salajcatko 😉

idem aj ja ... paaaa ... aj ked robo nevola ☹

veronika13
4. máj 2008

ahojte, aj my sa chystáme malého ostrihať, ale sa bojím, lebo sa bojí vrčiacich vecí, aj vysávača a strojčeka sa asi tiež bude, tak mu asi len tie dlhšie vlásky nožničkami ocvakáme 😀

zuzkafuny
5. máj 2008

Ahojte... pekný dník všetkým 😉

miriamka12
5. máj 2008

Ranko 🙂
Veronika13, Sarah je taka ista boji sa vsetkeho co vrci, vcera sme nemohli pokosit travu na zahrade, normalne placuci zachvat chytila, takze strihat jedine noznickami 😝

mounty
5. máj 2008

Ahojte.....Niki sa tiez bal kedysi vsetkeho huciaceho, ale pouzila som fintu, ved vysavat musim...........nechala som ho nech sa s vysavacom hra ked bol vypnuty, takisto aj muzova zubna kefka elektr. aj ine spotrebice.....ochytal, zistil ze to nehryzie a teraz ked vysavam tak sa smeje a nahana hadicu 😉 niekedy musim riadne uhybat aby som mu gate nepovysavala 😀

mounty
5. máj 2008

miriamka to strihat noznickami si myslela na tu travu v zahrade? 😀

veronika13
5. máj 2008

mounty, to som už skúšala, s hadicou sa hral, ale nejako nepomohlo, možno časom z toho vyrastie

gulicka
5. máj 2008

ahojte, som tu dlho nebolak, citam na etapy cely vikend, co ste popisali v novej teme 🙂

Lilik ma rada vysavac, ked ma zlu naladu, vytahujem vysavac, vysavam kazdy den 😀 , ked uz nic ine nezabera
ale cudzich vysavacov sa boji 🙂

salajcatko
5. máj 2008

ahojte kočky, ahoj Guli, ty si tu veru fakt dlho nebola 🙂

u nás sa vrta, robíme zimnú záhradu, tak prišli nahodiť plastové okná,strááášne velké, sa teším, bude to pekné..

gulicka
5. máj 2008

este stale nechodi sama, len za ruku, do stretk, asi nestihame, mozno tam bude mat inspiraciu 😉
pa zatial, ideme von, dnes vynimocne spala do 9.00, tak mame posunuty rezim

gulicka
5. máj 2008

salaj, to aj preto, lebo Paulinka ma taku uchylku uz asi mesiac, zapina a vypina pocitac a to iste s telkou, tak aj ked je zapnuty, radsej tu nevysedavam, lebo sa ku mne hned nahrnie a robi zle, niekedy musime vsetko z elektriky vypinat, nic nezabera, stale to robi ☹

salajcatko
5. máj 2008

Simonka už behá celkom sama, tak sa vytešujem, i ked veeelmi rada sa vynáša na rukách 😝
Simča miluje vyhadzovať komody, špajzu a všetko 🙄

salajcatko
5. máj 2008

ozaj guli a ako sa cítiš? bruško rastie???? a už viete čo to bude?

veronikap
autor
5. máj 2008

ahojte, aj my to dnes máme posunuté.. spali sme až do 7,40, tak zaspinkala až teraz.. som zvedavá, do kedy potom večer vydrží, lebo poobede ju už nedám spať (to by spala napr. do 7 a potom by večer vyvádzala)...
neviem prečo, ale zina nejako nemá potrebu vyhadzovať veci zo skriniek.. nevravím, že to nikdy neurobila (možno 2X?), ja jej poviem nono a ona skrinku zatvorí (som zvedavá, či ma bude vo všetkom takto poslúchať 😀 )
sama už tiež veľa prejde, ale niekedy si vypýta ruku...
keď mala soplíky, tak mala z vysávača traumu, ale teraz jej nevadí.. keď vysávam, tak ho naháňa a točí mi s gombíkom, otáčky vyletia hore (začne to viac hučať) a ona so smiechom uteká 😀

veronika13
5. máj 2008

no tak Riško vyhadzuje čo sa dá 😎
gulička ahoj, no píš čo nové s bábatkom v brusku...

luminkasp
5. máj 2008

ahoj verca, hodime vecer rec? dnes hrame o jednej s nemcami 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre