Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
25. dec 2008

a dneska sme boli u jednej aj druhej babky, lebo Ježiško aj tam darčeky nechal 😎

maaja
25. dec 2008

veronikap, my mame take iste papucky ako Zina na poslednej fotke, len v modrom 😉

luminkasp
26. dec 2008

Ahojte, skor som sa tu nedostala, tak aspon takto dodatocne, sladke a vesele 😉

maaja
26. dec 2008

oooo, to nikto tu za cely den nenakukol ???? a co robiiite ????

este ze lumi mrkla 😀

andreafa
27. dec 2008

ahojte 🙂

ake boli vianoce?? u nas bohate (teda kajka mala bohateeee) a ja som rada, ze je uz potom 😀

dala som nejake foto kajky v jaslickach, tak ak chcete kuknite ako narastla 🙂

vsetkym pekny vecer a PF 2009!!!!! 😎

veronika13
27. dec 2008

ahojte, my sme mali super Vianoce 🙂
len sme pochoreli na Božie narodenie, tak sa liečime, Riško ma dneska aj horúčky, teraz mal 38,6°C dúfam, že mu vnoci veľmi nestúpne

zuzulik22
28. dec 2008

ahojte, aj nas kubko je chory, den pred stedrym vecerom sme boli na pohotovosti, po dvoch hodinach cakania na kramaroch sme to vzdali, bolo tam 10 ludi a za hodinu vybavili jedneho. Tak sme isli domov a potom sme isli az 26.12. a to hned o 6,00 rano. Kubko ma zapal priedusiek, dostal ATB a uz tri dni vobec nic nechce jest ani mlieko pit. Dnes prvykrat spapal jogurt.
Inak vianoce v novom domceku boli fajn, na stedry vecer bol uz domcek pekne teplucky vykureny a tak sme si to uzivali - len keby kubko nebol chory - bolo by to na 100%. Ja sa uz pomaly psychicky pripravujem do roboty, v piatok nastupujem a na nove oddelenie, tak snad to bude fajn, ale bojim bojim bojim sa toho, lebo budem za vela zodpovedna ☹

veronika13
29. dec 2008

čo sa to robí, toľko detí pochorelo na Vianoce 😝 s tou pohotovosťou hrúza 😖 to ste mohli radšej zavolať 112, ak to bolo vážne, keď môžu chodiť k opilcom, tak môžu aj k chorému dieťaťu

luminkasp
30. dec 2008

tu nik neprispieva ☹

ja hladam letenky na leto domov, hm, nechystate nejake stretko 🙂 😉 😎

veronika13
30. dec 2008

fíha lumi, slovo do bitky a to bolo nejaké vianočné prekvapko od papiho, že cesta na Slovensko?

luminkasp
30. dec 2008

baby, vecer idem zaplatit letenky od 29.7 do 26.8

nie, vianocne nie, ale tu sa davaju na 3kralov darceky, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, pojdeme na mesiac na slovensko.

na vianoce som dostala kozene papuce, ze aby mi zima nebola, heheh, ale zas rano na narodky som dostala nadherne zlate nausnice, 24karatove, tak som happy a uz ani nepipnem 😎

veronika13
30. dec 2008

tak ako sa to takto náhle zomlelo? veď pred rokom si ho nemohla ukecať na týždeň a teraz na nás vybalíš, že na mesiac 🙂

anielik
30. dec 2008

Ahojte,

tak my sa hlasime z prievidze...a zajtrra hureaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa domkov. Vianoce na 3x boli super, matko ma kooooooooooopec darcekov a do leta sme zasobeni 😀 matko super zvladol vianoce, kapustnicu aj rybu, na druhy den sme sli do medzilaboriec, cesta super a tak nas cakali dalsie vianoce...no proste parada :}}}
Zatial sme zdravucky tak dufam, klop klop ze to zostane aj nadalej

lumi gratulujem ze mesiac, to je super darcek od tatika 🙂 🙂 🙂 🙂

vsetkym chorim detickam posielame pusinky aby sa uzdravili a vsetkzm zelame vsetko len to NAJ o Noveho roku 2009, aby tu pribudlo co najviac tehuliek, aby sme vsetci boli zdravi, a vsetkym aby sa splnili ich priania.

pusinku pod drichmosa Matka posiela Katka 😉

anad
30. dec 2008

Ahojte, nakukam ako ste sviatkovali a ako sa drobcom pacili vianoce 😵 nas zabalene darceky moc neoslovili, ale ked sme mu ich odbalili, tak pochopil 😀 stromcek sa tiez pacil aj sviecky na stole 😀 a vcera babicke pod stromcekom vraj rozpraval a ukazoval ze tam boli (teda vo svojej reci) 😵
vsetkym choruckym zelam skore uzdravenie
a nech novy rok prinesie veela radosti, splnenych priani, radostny detsky smiech, dalsie deticky 😵 a aby ste boli vsetci zdravi 😉

luminkasp
31. dec 2008

anad, no ty sa nam mozno uz zajtra ozves ako mamicka 😀 😎

mounty
31. dec 2008

ahoj anad, tusim budeme mat tak podobne deticky, my druhe len o mesiac mladsie, mozme dat potom stretko dvojdetnych 😉

Lumi, skus na leto zakomponovat do programu aj Vlkac, urcite vas tam budeme cakat 🙂

vsetkym ostatnym krasne prezitie poslednych dni v roku a este krajsi zaciatok, papa

miriamka12
1. jan 2009

Neskore dobre rano 2009 😉 😎 Vidim ze este dospavate silvestra 🙂 Vsetkym nasim detickam prajem aby tento novy rok bol pre nich este lepsi ako ten minuly a nastavajucim maminkam aby im vsetko dobre dopadlo a mohli sa tesit z dalsich zdravuckych deticiek 😵 a samozrejme vela lasky vsade okolo vas 😵

anad
1. jan 2009

😀 este drzime
mounty, jasne. chodite do nejakeho MC? a ako sa citis?

luminkasp
1. jan 2009

pf 2009

anielik
1. jan 2009

Ahojte, vsetko dobre v Novom roku zelame 😉 😉 😉

dani, ako sa bude volat babulka? a co na to Tomi ze budete viaceri?

Lumi aki bol silvester? Uz sa tesis na neskorsieho jeziska?

Miriamka ahooooooooooooooooooooj teba som tu nevidela 😉

anad
1. jan 2009

Ahoj Katka, no tazko povedat ako presne to vnima lebo rozprava zatial len svojim jazykom 🙂 ale vcera som mala na rukach 4 tyzdnove babatko a sledoval ho celkom so zaujmom potom hojdal aj autocedacku ked ho vybrali 😀 aj brusko vnima, niekedy ho hladka, no niekedy sa ho snazi dat aj prec 🙂 tak som celkom aj ja zvedava ako bude reagovat na babo. Vybrali sme meno Anetka. Chlapcenske nemame tak nema na vyber 😀

zuzpidka
1. jan 2009

Ahojte.
Želáme všetkým dodatočne všeeeeeeeeeeetko najlepšie, hlavne všetkým veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka, šťastíčka a trpezlivosti do Nového roku 2009. 😉 😀

mounty
2. jan 2009

ahojte, u nas sa u spi po krasnej prechadzke, je super byvat pri lese, este nas neomrzel..........tak anad rovno aj odpoved pre Teba ci chodime do MC. Nechodime, lebo do lesa to mam 5 metrov za domom a do MC asi tak 5 minut 😀 tak netuzime nachytat daco od inych deti...........so sestrinymi si celkom vystacime. Ale ked budes chciet, tak sa mozme stretnut, nam je najblizsie Klbko, ale mam auto, tak mozme aj my sa dovalit niekam. Teda pokial neporodis dovtedy napis IP..........inak krasne meno mate vybrate.

My sme zacali vcera malovat Nikinkovi jeho novu izbicku, podnajomnik je uz fuc, tak sa vytesujeme ze konecne sa vyspime 😝 teda dufam..........inak dostali sme od kamosky taky plasticky obrazok Macka Pu ale ja on nemam zaujem, tak ked niekto chce, radi darujeme.........ma asi tak 40cm do vysky, je fakt pekny.....

veronika13
2. jan 2009

Ahojte, ako ste silvestrovali?
My sme boli u našich, Riško nespal do polnoci, stále niečo búchalo, tak bol zvedavý, z okna sme pozerali ohňostroj, potom zabúval. Na druhý deň sme boli na prechádzke, tak zaspal na sánkach 😀 našťastie sme zobrali deky, ale aj tak premrzol 😝

Do nového roku prajeme všetko dobré, nech vás choroby obchádzajú, nech ste šťastní a spokojní 🙂

mirka4
2. jan 2009

Ahojte babenky, krasny novy rok vam prajeme, hlavne vela eur :D

maaja
2. jan 2009

ahojte - aj my zelame vsetko dobre do tohto roka ;)

nooo, my sme silvestrovali fajn, Marek isiel spat o deviatej vecer a spal az do rana do osmej, mal na haku nejake delobuchy 😀
inak on sa toho asi boji, lebo ked mu robo vecer ukazoval ako to striela tak sa ma silno drzal a nakoniec povedal ze "hotovo konec, domov" ... treba prekladat ????? 😀 😉

ja som bola vcera taka strasne unavena, ze som MUSELA si pospat - od piatej do pol osmej 😀 ja som totiz na silvestra vstavala uz o siedmej rano a v noci sme isli spat az o tretej, lebo sme mali rodicov u nas a na novy rok som uz o osmej zasa vstavala, tak na mna dolahla unava....

maaja
2. jan 2009

luminka, to je super ze idete na leto na slovensko a to hned na cely mesiac ... a ide aj papi s vami ??? na cely cas ?

lilu18
2. jan 2009

ahojte 🙂 vsetko dobre v celom novom roku,vela vela zdravicka ,stasticka,lasky a rod. pohody 🙂 🙂 🙂

lumi tesim sa s tebou 🙂

zuzulik22
2. jan 2009

ahojte, anielik blahozelame a tesime sa z tehotenstva 🙂
Ja som bola dnes prvy den v praci, som si myslela, ze tam budem len chvilocku a ledva som vypadla o 17.00. Normalne som mala pocit, ze som ani na materskej nebola.
Kubko sa uz ma fajn, dnes bol doma s tatinom a od pondelka ide uz za detickami do skolky.

veronika13
2. jan 2009

anielik, ja som ani nezaregistrovala, že si tehulka, blahoželáááááám 🙂
no pekne sa nám to tu rozrastá 🙂
zuzu, no vidíš, zvládneš aj ďalšie dni 😉

my keď sme pozerali delobuchy z okna bolo dobre, páčilo sa, chcel ešte, no keď sme vyšli vonku, tak sa tiež bál, tak sme šli radšej dnu, nechcela som ho traumatizovať, lebo tam dosť strieľali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre