Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
8. jún 2009

ja som K.O. aj bez zehlenia a varenia 😀

Linda v celku oki ... totiz este ked som odchadzala s melory, bola dobre, no ked som dosla, uz mala nejak chytene oko ... Marek jej totiz hodil "do tvare" troska hliny, tak neviem ci nie z toho ... tak som volala zverolekarke a ona ze nech prideme ... mam to na dve minuty z domu, tak som sla ... nic jej tam nenasla, ale oko ma napriek tomu zapalene 😠 tak uvidime zajtra

veronikap
autor
9. jún 2009

dobré ránko, aj ja sa pripájam k chválam 😵 nám bolo tiež super, Zina zalomila už o 9 a ja už o 10 😀 o tom aký majú super domček a o večeri sa už opakovať nebudem (mňam!) 😝 😀
verím, že bude viac príležitostí sa stretávať 😉 mne to dobre padlo
idem kuk fotky

zuzpidka
9. jún 2009

ahojte.
tak fotky sú super a určite aj tak super bolo. v dobrom vám závidím. 😉 😀
musím nahovoriť Zuzkufunny aby sme niečo podobné aj my zorganizovali. u nás sa to žiaľbohu nedá, lebo cez dvor nám včera prešla vetrieska s bordelom a všade nejaká kopa. ale keď už bude finito stavaniu tak vás pozvem k nám. čestné pionierske. 😀 😀 😀
idem si urobiť kávičku, Rastík s mojou mamkou ešte spia a o chvíľočku má dôjsť moja sestra. tak prajem pekný slnečný deň. 😉 🙂

miriamka12
9. jún 2009

Ahojte, bomba fotky u Maaji muselo byt super, nabuduce ideme aj my 😉

luminkasp
9. jún 2009

babulky, super fotky, no skoda,ze nie ste spanielsky 😎

ja sa uz tesim v lete na mounty a vercu13, xi, bude pokec aj na zivo 😎

melory
9. jún 2009

ahojte, veru, veru bolo dobre. tiramisu na jednicku.....anielik vdaka. deti si pochutnavali na jablkovom od veroniky. masko dobreeeeee, mnam, ja som si vybrala take fajn korenene, asi caro spodka...mnaaaam. stelke sa pacilo urcite, doma ked som sa jej pytala, strasne jej ziarili ocka a sa hanbila. este jej ukazem fotky, som zvedava. maja dakujem za pochvalu - vdaka tebe vyzeram ako vyzeram, ty si ma dotiahla na vojta cvicit. anielik ma brusko na dievcatko a tehu jej velmi pristane, velmi opeknela. veronika ma zas uplne busko na chlapceka, ziadne boky len brusko kuk. ja vam poviem, ze pre mna to bol relax, stelka si tam sama behala, ja som sedela pri kave, hugo doma....jaaaaaj...nostalgia ma chyta.

salajcatko
9. jún 2009

kočky, tak už aj podľa fotiek vidieť, že ste sa mali super, o deťoch ani nevravím 😀
a tých hračiek..no maaji, ved si môžeš privátnu školku zriadiť 🙂
mimochodom - prekrásne to tam máte, ako v katalogoch 🙂

maaja
9. jún 2009

jaaaj baby, tak som rada ze sa vam u nas pacilo 😵

lilu18
9. jún 2009

ahojte--som dopozerala fotecky u maaji 🙂 no bez komentara--muselo byt super.Maaji ved vy tam domka mate sukromnu MS 😀 krasny pozemok aj domcek.Klobuk dolu. Niekedy sa ozveme aj my a iste trafime aj bez navigacie-ved sme stale Pezincane 😀 😀 😀

melory
9. jún 2009

tak ja sa slubim na zimu 🙂 u nas sa opekat neda 🙂

melory
9. jún 2009

tesim sa aj na fotky od majinho roba.
inak ten uplne super zniesol naval mamiciek a detciek. bol v uzadi a len na nas daval pozor 🙂

veronikap
autor
9. jún 2009

dobre si to vystihla mel 😀

mne dnes volali od lekárky, že sa mám zastaviť kvôli zlým výsledkom na tú cukrovku.. 😖 pritom keď som sa tej sestričky čo mi to robila pýtala, či je všetko v poriadku, povedala áno.. tak som zvedavá, čo mi zajtra povedia..

a to sme dnes boli u mel a nás nabalila kilami čerešní a jahôd... ak budem mať tú cukrovku, neviem ako bez tohto prežijem.. ☹ 😝 no nejdem sa ešte stresovať, uvidím čo mi zajtra povedia

veronikap
autor
9. jún 2009

že u mel!!! to je teda dobrý preklep!! 🤐 prepáč MOUNTY.. opravujem: boli sme u Katky, Nikiho a Johanky 😅

mounty
9. jún 2009

veronikap, uz som sa divila ako si to stihla a nic si nepovedala 😀 nic sa nestalo.............pa

salajcatko
9. jún 2009

teraz som vás dočítala
LUMI sa hnevám na teba ☹ ☹ ☹ a na mna sa netešíš???? len na mel a verču??? 😉

a som prehliadla niečo? ide byť stretko v lete?? či ako???

mounty
9. jún 2009

heeeeeeeeeeej, co si stale pletiete mel a mounty 😠

salajcatko
9. jún 2009

mounty sorryyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melory
9. jún 2009

ahojte, mounty mozno to len niecim bude..... 😵 sranda, sama som sa poplietla z toho.

salajcatko
9. jún 2009

tak ja som vždy bola, som a asi aj budem polepeta 😉

ingrid78
9. jún 2009

Veronika, neboj urcite len zle urobili test, aj mne to zle vyslo a uz ma posielali do nemocnice, a nakoniec zistili, ze mi ho nespravne urobili, resp. podla stareho sposobu

ingrid78
9. jún 2009

To ovocie zavidime, ja som dnes mala strasnu chut na melon a vypredali mi ☹

luminkasp
10. jún 2009

xix, neviem, ci chystate stretko, ja sa chystam navstivit mounty a vercu vo vlkaci 😎

veronikap
autor
10. jún 2009

ahojte, tak zatiaľ to nevyzerá nejako strašne.. o dva týždne mám ísť znovu na diabetológiu a potom sa uvidí.. do vtedy si mám dávať pozor čo a kedy jem... a jesť častejšie.. nie ako doteraz, že som si večer uvedomila, že od obeda som nič nejedla a potom som to doháňala.. 😎 takže až potom uvidíme či to bolo v tom,a lebo mám naozaj cukrovku..

mounty
10. jún 2009

veronikap, keby si mala naozaj cukrovku, tu tehotensku, tak by si to citila, byvalo by Ti mdlo a na odpadnutie od hladu kvoli nizkej glukoze v krvi..........a kedze Ty ako pises si si vecer uvedomila ze si od obeda nic nemala v ustach, tak je jasne ze ju nemaaaaaaaaaaaaaaaaas 😵 neboj sa, ale snaz sa viac pit, aj to niekedy skresluje.pa

salajcatko
10. jún 2009

tak super veronika - ja sa do toho síce moc nevyznám, ale mounty má isto pravdu 😉
hlavne sa nestresuj! 😉

u nás začalo hrmieť, síce ešte svieti slnko ale hrmí 😒

zuzpidka
10. jún 2009

ahojte.
Sali, aj u nás sa nejako zatiahlo, tak dúfam, že ešte to prádlo čo mám vonku stihne vyschnúť a nezmokne mi. Rastík spinká a ja som práve doobedovala. dnes som varila špenátovú polievku, ryžu v mlieku a fazuľovú polievku bez údeného. ešte by niečo trebalo, ale keď pozriem na tú kopu žehlenia, tak sa na ňu psychicky pripravujem. ešte okolo 14,10 h. zájdem po Dadku a hor sa do žehlenia.
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
10. jún 2009

verca, mounty ma pravdu, moj muz a svokor su diabetici, nie su sice tehotni 😀 , ale to by ti byvalo na odpodnutie, keby ti zrazul velmi klesol cukor od hladu, alebo aj na odpadnutie,keby si ho mala velmi vysoky, to napr rano, lebo cez noc zvykne viac vyskocit, takze neboj a naozaj je velmi dolezite pit 😉

melory
10. jún 2009

veronika mne sa toto stalo pri hugovi, vecer som si dala jesenku a rano ze cukrovka.....zbierala som cely den moc a vzorku som mala doniest, davala som si pozor na sladke a vysledy boli o.k.
ja cakam dnes navstevu z piestan, uz by mali cochvila zazvonit. dnes mam stretnutie s fyzioterapeutom, poznate to? verite tomu? co si o tom myslite?

luminkasp
10. jún 2009

mel,moja segra studuje fyzioterapiu, takze verim 😎

zuzpidka
10. jún 2009

Mel, mňa to zaujíma, tak potom napíš viacej o tom. alebo môžeš aj IP mi o tom napísať.vopred vďaka. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre