Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

miriamka12
23. máj 2008

Ahojte 🙂 Troska vykuklo slniecko a uz tu nikoho neni 😝
Kocky z Ba a okolia neviem ci viete o tejto akcii, ale ktore nie, tak davam link, vyzera to super 😉

http://www.dietaarodina.sk/

mounty
23. máj 2008

miriamka, dik, ja o tom viem ale si myslim ze to bude masovka.........

zuzpidka
23. máj 2008

Miriamka, mne to došlo mailom do mojej schránky, ale je to pre nás ďaleko. Rada by som sa tam išla pozrieť. Kto pôjdete, tak potom dajte vedieť ako a čo tam bolo. 😉
U nás začalo poprchávať, ale mne to vyhovuje, lebo idem žehliť. Mám riadnu kopisko. 😒

luminkasp
23. máj 2008

ahojte,

tak ja som opat dohodila nejake fotocky a opat sa s vami lucim, je pekne a ja nic nestiham 😎

zuzkafuny
23. máj 2008

Miriamka... ale zas je to len v Blave.. 😉

melory
23. máj 2008

ahojte, moja mama akurat odisla domov, tak som uz na domacnost sama...stelka uz dnes behala aj po byte, z najhorsieho je vonku...do utorka este antibiotika...volala som s kamoskou, ze maly ma to iste...darmo, trnavsky vietor vie poriadne usi prevetrat.

miriamka12
23. máj 2008

Zuzpidka skoda ze ste tak daleko ☹
Mounty asi to bude masovka, ale ja som zvedava, tak tam musim ist 😝 😉
Mel, vietor a detske uska, to veru nejde dokopy ☹ 😒

janamed
23. máj 2008

caute baby,

mel super že stelka je už z toho skoro vonku, sa tešime s tebou 😵

ja som dnes bola s oboma babami u dr..,maju zapal priedušiek obe, obe antibiotika, sirupy, teploty... tak mame rušno 😖
pytala som sa na očkovania, že nech mi spravi očkovací kalendar pre deti, lebo chcem dať janku zaočkovať proti klieštom, martinka je už 2 roky, tak chcem dat aj janku, že su strašne mooc kliešte rozmnožen, aj dr.vravel že je to asi prvorade pre janku..,lebo chcem dat aj na ine ockovania. tak vravel že ked vyzdraveju baby, že dame janke tu zrychlenu davku proti klieštom, potom že neskor proti tym pneumokom obe, a chcela by som aj na tu žltačku ešte obe... a janka bude mať aj zachvilu aj to povinne, tak je toho až až...

melory
23. máj 2008

miriamka hned som si na teba spomenula, ze kde ma ciapku, potvora mala nechce ju, no budem musiet byt vytrvalejsia, ta siltovka je sice sik ale na nic, ked usi su vonku....

janka priedusky? malinke moje, nech sa vyzdravia, ja som moju stale nabadala, ze sa mi stelka nezda, co sa tyka priedusiek a ona ju pocuvala a ze vsetko v poriadku, ze jej to tam chrapci a pisti zo soplikov. nastastie ju pocuvali dve tak tomu verim.

fotky mam uz v domovskom priecinku...su akcne, plne farieb, radosti a lasky.

veronika13
23. máj 2008

mne na konci sťahovania vypisalo chybu 😖
janamed, nech sa kočendy rýchlo vyliečia, tiež chcem dať Riška aj proti žltačke očkovať, na povinné a prevenar ideme o mesiac, tak uvidíme ako nám to načasuje

zuzpidka
23. máj 2008

Jani, tak sa držte a skoro sa vyliečte. Pozdravujeme dievčence. 😉

janamed
23. máj 2008

Ďakujeme pekne 😵
babam davam ešte dnes aj nurofen...dufam že už zajtra nebudu teplotovať.. 😒

veronika13
23. máj 2008

my ideme zajtra s mužom na ples, tak sa tešííííím
stavba sa nám oddialila na neurčito, som z toho dosť zničená 😢 😢 😢 dúfam, že na tom plese prídem na iné myšlienky

zuzpidka
23. máj 2008

Veronika, prečo sa stavba oddialila? Ja som strašná zvedavka. 😀

maaja
23. máj 2008

janamed, aj ja chcem dat ockovat mareka proti kliestom 😒
totiz mne to vlastne ani nenapadlo, ze by som ho proti tomu mohla, ale vcera sme boli vonku a na hlavicke - na spanku 😠 ja som sa tak strasne zlakla .... ale este nebol vobec nacucany, tak ho Robo celkom lahko vybral .... no ale musim to nejak riesit !!!! ja sa takychto havedi strasne boji ....

inak baby verite ze na mna kliestak, komar, vcela ani ina haved nenaleze ????? 😀

melory
23. máj 2008

veronika super zxe ides na svadbu, nezabudni sa vyparadit...nausnice - nezabudni - 😀 😀 😀 spirala a lesk na pery....cmuk { neodpustila som si} 😉

hugo mal kliesta na pipiku 😅 bol na to patricne hrdy...

maaja
23. máj 2008

😀 teraz som sa zasmiala

melory
23. máj 2008

baby idem sa venovat muzikovi, dnes ho p.etia.nem 🙂

maaja
23. máj 2008

😀 ty sa mas 😉

veronika13
23. máj 2008

mel, nie na svadbu, ale na ples, jasné, že sa upravím, a ak sa mi bude chcieť tak sa odfotím a ukážem ti foto či sa ti páčim 🙂

veronika13
24. máj 2008

ahojte, tak u nás sa ukazuje, že bude pekný deň, ta sa teším, konečne, zas trochu slniečka 🙂

zuzkafuny
24. máj 2008

Mel... mňa ráno ten môj 😕 😵
Maaja... sa máš. Na mňa ide všetko čo krv cicia. Komár, ovad, kliešťe, blcha 😠 tá je najhoršia...!!! Dokonca ma pred tromi týždňami usekla zvláštna žltá mucha... na nohu... a tá mi normálne stŕpla. Ale aj tú prežijem... len nech na mňa blcha neskočí 😢
Veronika... dobre sa zabav...!!! 😉 🙂 a nech sa ti chce fotiť...!!! 🙂

salajcatko
24. máj 2008

čaute kočandy,
ja som včera bolana stretku zo strednej školy..MEL? a veru som sa ani vyparádiť nestihla..ale u mňa sú na to zvyknutí 😀
Veron tak ako bolo?

ja som simonku dala zatial len prevenarom, ale chcem ešte žltačku...na kliešte mi dr.povedala, že u nás nie je oblasť kde by kliešte boli infikované 😕 tak neviem - dať či nedať 😉
Karinka má pneumo, žltačka, a protui zápalu mozgových blán - inak, to posledné, to mi odporučila mudr. úúúplne najviac

Simonke je ešte na figu, už týždeň kaká, nepapá, je nervozna, uplakaná, výsledky z výterov ešte nie sú 😠

všetkých chorým prajeme skoré uzdravenie, nech sú choroby rýchlo rýchlo preč! 😉

zuzkafuny
24. máj 2008

Aj my by sme mali mať stretko a ešte sa nikto neozýva 😕 hm...

melory
24. máj 2008

ja uz chodim na stretko len s vami 😉 boli sme taka cudna tridna, ze sme sa este ani raz nestretli to to je peknych 15 rokov od konca skoly.

zuzpidka
24. máj 2008

Salaj, aj Rastík dnes kakal až 5-krát, teraz spinká už druhýkrát dnes. Ale nás zase trápi nejaký zub, lebo si šúcha ďasienka so všetkým čo mu pod ruku príde. Aj nervóznejší je.
U nás dnes aj pršalo, aj slniečko riadne pálilo a teraz je pod mrakom. 😒

luminkasp
24. máj 2008

ahojte, tak ja mam obdobie nahodzovanie fotiek, ak chcete vidiet😀

ingrid78
24. máj 2008

Ahojky, Kto na stretku spominal, ze ma tu 90 dnovu dietu v el. forme, si neviem spomenut, mari sa mi ze Mel ale nie som si ista 😒 Dakujem 🙂

melory
25. máj 2008

ingrid mala som ju, moj muz ju drzal po 270dni 😀 😀 😀 ale aj zuzulik22 ju drzala, tak snad ju bude este mat....ja som si nedavno robila poriadky v mailoch a uz je fuc.

zuzulik22
25. máj 2008

ahojte, ingrid posli mail a ja ti ju poslem
my sme dnes boli na pohotovosti - maly ma laryngitidu ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre