Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
29. máj 2009

Sali... nám také niečo dokáže tiež pekne prevetrať...
Dnes máme u nás dni mesta 😵
zajtra bude mini jarmok a večer bude koncert Alphaville 😵 Už sa tešííím...

zuzpidka
29. máj 2009

ahojte. šéfko si bol po maturitné vysvedčenie, tak už je doma. ja som mala včera hroznú migrénu, tak sme išli skoro spať. u nás bola v noci riadna búrka, lebo prádlo so sušiakom mal svokor ráno pri aute. takže periem všetko ešte raz. zatiaľ svieti slniečko, ale už aj spŕchlo ráno. dnes som ako zbitý pes. prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
29. máj 2009

zuzkafuny a ides na koncert?

salajcatko
29. máj 2009

kočky, viete mi poradiť
- neviem sa dopátrať, koľko stojí lístok na ten megakoncert Fontána pre Zuzanu, neviete????

zuzkafuny
29. máj 2009

Lumi... ideeem... 😀 😀 😀 ja mám rada pokope veeeľa ludí... tak sa tešííím...

anielik
29. máj 2009

ahojte

salaj...tu ked kliknes na datum... http://www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp...

maaja
29. máj 2009

teeeeda anielik, ze 28 tt 😵

maaja
29. máj 2009

lumi, nejsom tehotna, neboj cakam na teba do septembra ...
unava - malo spim, bo vela počitačujem - nejak sa na mna nakopilo prace 😅

monkap, ak je teda pravda ze druhy porod je rchlejsi, ta to kedy budem musiet ist do porodky, ked pri prvom som ledva stihla ??? cca tri hodky trvalo od prvej kontrakcie ... ja v podstate ani neviem, co su porodne bolesti 😀

veronika13
29. máj 2009

maaji, tak sa len modli, aby to nebolo s tým pôrodom naopak 😉

veronika13
29. máj 2009

lumi, inak dobré ráno 😀

melory
30. máj 2009

ahojte, dobre rano, pekne ste potiahli. ja som sa sem vecer nedostala. bola som na power joge a dako mi prislo zle, normalne som aj nad zachodovou misou telefonovala. tak som si hned sla lahnut. keby ste videli, ako deti sa o mna starali. hugo ma drzal za ruku, stale ma kontrolovali. otravolali, ale take to bolo zlate, ze aj ked po mne skakali, nevadilo mi to.

anielik
30. máj 2009

dobre ranko 🙂

mel dufam ze nie nejaka brusna chripka ☹
Maaja ani mi nehovor..strasne rychlo to ide :((( Ani neviem ci sa mam tesit alebo nie 😲 A v stredu kopeme zaklady pomooooooooooooooooooooooc ja sa toho tusim bojim viac ako porodu 😠

Lumi dobre ranko :D sme ta dnes popredbiehali 😉

Co dneska robite v tento krasny uprsany dnicek ?

veronika13
30. máj 2009

u nás ráno snežilo 😖

monkap
30. máj 2009

maaja: ked nestihnes prist do porodnice, porodis doma ako teraz jedna nasa majovka 😅 inac to si mala super rychly porod - radost rodit 😵

melory
30. máj 2009

majovka rodila doma? tak to ma zaujima! 🙂 sila, ze?
ja sa dnes zvrtam v kuchyni, robila som ryzovy nakyp na ziadost manzela a teraz robim spenat v listkovom ceste, uz sa pecie.

zuzkafuny
30. máj 2009

Maaja... 😀 tak dlho??? 😀 😀 😀
Mňa pichlo o 7:30 a 9:55 už bol von a to sme do nemocky museli 24km...
A pri Zuzke to bola tiež rýchlovka pichlo o 2:3O a 5:55 už bola von... obaja v pondelok a obaja majú na konci 55ťku 😵 😵 😵
Veronika snežilo??? 😕
Tu je celkom pekne aj slnko svieti... keby chcelo vydržať až do noci 😝 😀
Mel... ty si teda kuchárka...

zuzpidka
30. máj 2009

ahojte. tak ja žehlím kým Rastík spí. ostatní robia vonku. ja mám dnes takú blbú náladu, ani veselá, ani smutná. jak počasie. už aby sme boli sami. 😒 😉

luminkasp
30. máj 2009

veronicka, bre ranko a vsetkym, co ma predbehli bre ranko 😵

verca, snezilo? u nas je nad 30 stupnov, ale chapem, v sa leto pripravuje na to, ze my pride, a to predsa nemoze mrznut 😀

hm, hm, takze by nie maja ale mel? 😎 😎 😎

ja som mala tiez rychly, vyvolavany porod 😉

ja som dnes nakupila malej gatusky, baby, ste mali vidiet, aka bola hrda, lebo mali set v riflovej kabelke😀 A este som neodala a kupila jej nadherne satocky na leto 😵 😵

melory
30. máj 2009

ja som rodila dlho, na moj vkus.

zuzpidka
30. máj 2009

ja som mala obidva cisárskym, ten prvý bol dlhý aj kvôli anestézii a druhý kratučký kvôli epi. ďalší nehrozí. 😉 🙂

veronika13
30. máj 2009

ja som mala taký akurát, pre maaju pomalý, pre kamošku čo rodila 25 hodín rýchly 😎

veronika13
30. máj 2009

zuzpi, toto si ja hovorím dennodenne, -aby sme už boli sami-

luminkasp
31. máj 2009

a dnes ma nikto nepredbehol?

bre ranko 😵

luminkasp
31. máj 2009

anielik, ved ty uz len dva mesiace a mas malu pri sebe 😵

salajcatko
31. máj 2009

bože fakt, ako to letí - anielik veď to máte co by dub 🙂
a ono je to isté že dievčatko?

u nás prší, škaredý deň, nič sa mi nechce, i ked som musela poriadiť, všade uteráky, plachty, látkové plienky čo deti grckali, a akoby nestačilo v noci sa Simonka aj pocikala do postele, tak aj madrac sa suší 😒 😖
poobede mi svokrovci dovezú Karinku, tak už len dúfam, že aj niejaký dobrý koláčik donesú, mám chuť na niečo sladké 😅 😝

veronika13
31. máj 2009

sali, pošlem ti marlenku 🙂

mounty
31. máj 2009

a my sme aj dnes v nedelu boli jahody oberat lebo vcera prsalo cely den, asi tak 10kg.....uf, uz som ich aj ocistila a dala do mrazaku, mnam 😉 kto chce, nech pride na navstevu, pozyvam na jahodky, nech si deti same natrhaju 😉 veronikap, uz ste doma? Plati to najma pre vas, kedze viete kam ist 😉

zuzpidka
31. máj 2009

Mounty, tak ja by som si jahôdky dala. len ja to mám ďaleko k vám. ☹ nevadí, nejaké máme na záhrade aj my ale len máličko. tak to nechávam skôr pre deťúrence. toho roku je záhrada len na svokre, aj to len zelenina. 😒
u nás tiež dnes len prší a prší. tak som nahádzala deti do auta a išli k šéfkovej sesternici do Košíc. tak sme boli trošku poklebetiť. prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

maaja
31. máj 2009

anielik, nejak som nepostrehla, ze dievku cakate 😕
mimochodom, co sa zakladov bojis, sak ne ty kopat ides 😀
neboj, to bude parada sledovat ako vam domcek rastie - normalne na zavidenie, vsak baby ?

veronika13, sneh ??? bleee ... ja som dneska dala Marekovi ale tiez zimnu bundu na von ...
totiz nejaky na pokraji choroby 😝 a uz som nevedela co s nim, tak sme isli na chvilku von, len tak na pol hodku ...

fakt je zle pocasie 🙄 minuly rok o takomto case - MDD - bolo super teplucko, pametate ???

a nasi uz aj bazen maju napusteny - tak nech je rychlo teplo !

veronika13
31. máj 2009

maaja, no veru nepamätám ako bolo minulý rok, ale však sa aj tohtoročné bude už hádam zlepšovať, už by toho dažďa aj stačilo

ja som dneska Riška strihala, držal pekne miláčik môj, len ten pľuha strojček akosi zle strihal, pol hlavičky už bola a druhú polku mi akosi nechcelo brať, Riško sa už škrabal, čo ho vlasy šteklili, ale vydržal, sama som bola prekvapená... teraz je taký iný, také chalanisko 😀 cvaknem a hodím do albumu, možno aj zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre