Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
20. sep 2008

Lumi 😀 ja tu tiež občas prikvyknem v pozdných nočných hodinách a nikde nikoho...
a odídem, na druhý deň kuknem a popísané aj tri strany 😠 csss...!!!
Synko ešte nedrichme a treba mi ísť na nákup... a ocinko na dvore dačo robí a nechce sa mu kôli stráženiu vyzliekať...

anielik
20. sep 2008

ahojte,

tak u nas zimna vybava skoro hotova. Bundicka + oteplovacky objednana a kazdu chvilu pridu, capica sa strikuje uz len topanocky. A druhu bundu mame z minuleho roku, co nam bola velka 😉
Uz ste dake nasli ? Ja len v Auparku za 1900 a to sa mi zda strasne vela, ved potrebueje aspon 2je nie?

A uz aj nase zimne topanocky kuknute a namazene, uz aby bola zima 😉 😲

Inak minule som sa tak na... isla som do tesca kupit nejake body s dlhym rukavom a nic ani jedno...tak som matkovi kupila tricka po 75 sk ...mali akciu. Bude mat na rok. Ved tolko vydrzia aj mne v skrini nie? a usetrila som kopec prachov 🙂))))

lilu18
20. sep 2008

ahojte,som uplne vypluta-doteraz sme behali po nakupoch 😖

1900-bozeee,to je cena,v auparku ale tak idu 😠 skus na mimibazare 🙂

anielik
20. sep 2008

lilu ale ja nechcem pre matka nosene a nove som tam nevidela ☹ uz som nasla nejake na nete len neviem kolko budu stat... ☹

lilu18
20. sep 2008

neviem ci vetrovky ,ale su tam aj nove veci,treba si otvorit len nove zbozi 🙂

lilu18
20. sep 2008

uz som to aj pozrela,klik na novy tovar a napis si text aj cislo otvori sa ti iste nie pouzity tovar 🙂

anielik
20. sep 2008

hej hej, dakujem som sa lepsie zorientovala a nasla som nieco....
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4040421 len maju jedno minus, neviem si predstavit, ako matka budem do nich snorovat :( chcela som na suchy zips 😉

lilu18
20. sep 2008

uff,tak my sme kupili u batu na normal zips-je na boku a este sa stiahne suchym-bola zlava a este jedny z mimibaz. ale tie su do snehu a uplne cele na such.zips. T iez by som si nevedela predstavit snurovanie,ved cele obliekanie je umenie-neobstoji chvilku 😀

zuzpidka
20. sep 2008

ahojte.
anielik, niečo podobné by som aj ja chcela pre Rastíka, ale tiež nech je to radšej na suchý alebo normálny zips. ináč sú veľmi frajerské. 😉

zuzpidka
20. sep 2008

svokra zobrala Rastíka k svojej sestre, tak idem povyberať letné veci zo skrine a vytriediť. aj Rastíkove, aj Dadkine. tak vám prajem pekný zvyšok dnešného dňa. 😉 😀

lilu18
20. sep 2008

mozes prist aj k nam 😀 do takeho niecoho sa mi teda nechceeee

zuzpidka
20. sep 2008

Lilu, až teraz sa idem s Dadkou do toho pustiť. 😀

luminkasp
20. sep 2008

my sme dnes cely den zbierali hrozno, dohodim nejake foto, mala cela nadsena sa vozila na traktore, jedla hrozno...

luminkasp
20. sep 2008

no, proste na vas nemam stiastie, uz som tu dve hodiny 😀 , tak si potom kuknite aspon nase foto

papa a dobru noc

melory
20. sep 2008

http://www.photofunia.com/

na stranke sa daju upravovat fotky tym, ze vlozite vasu 🙂

melory
20. sep 2008

luminka, co ti teraz zavidim je teplo...a to vazne...dnes ma snezit!!! na zapadnom sk -2 v noci....co inokedy este stanujeme.

zuzkafuny
21. sep 2008

Mel...???
no... som na to klik a neviem z toho vysomáriť 😀 😀 😀

melory
21. sep 2008

klikne sa na obrazok, tak ti naskoci, ze pridat {browse} a pridas fotku z pocitaca a sam to spracuje, potom das na savedisc ulozit

zuzpidka
21. sep 2008

ahojte.
Mel, aj tak mi to nejako nejde.

zuzkafuny
21. sep 2008

Mne to už išlo... 😀
Angelina má na tričku mojeho Mišiačika... 😝 csss...!!! Ja sa s vami už ani vyprávať nejdem... 😝
😉 😀

zuzkafuny
21. sep 2008

kuk album...!!! Posledná fotka 😀 😀 😀

zuzpidka
21. sep 2008

mne to aj tak nejako nefunguje. ☹ 😢

melory
21. sep 2008

zuzpida fotka nemoze mat viac ako 500kb

zuzkafuny
21. sep 2008

Mel... vy fičíte na Madone...??? 😀 😀 😀

zuzkafuny
21. sep 2008

Musím ísť dačo zbúchať na obed...

luminkasp
21. sep 2008

mel, u nas je este stale medzi 25 - 30 stupnov, tak som rada. Sneh by som brala, ale az tak na vianoce 😎 , ale o tom ja mozem len snivat ☹

lilu18
21. sep 2008

ahojte,idem vas pocitat,je tu este niektoooooooooooo?

lilu18
21. sep 2008

precitane aj fotecky pozrete-su naaadherne tie vase deturence 🙂 take tricko chceeem aj hrozno mnam 😵
len mi lezie na nervy ze po kazde ked pozriem foto sa musim vratit na forum 😠 ci nie? da sa to aj inak 😨 ???

lilu18
21. sep 2008

nikto?

mounty
21. sep 2008

ahojte..........ako sa mavate? Asi pekne vikendujete.......u nas tak smutno, lebo v piatok zomrel svagor, nechal po sebe tri male deti a zenu s hypotekou.......nic, len spadol a uz ho nevedeli zachranit, som zvedava na vysledok pitvy........hrozne......chcem vas poziadat tie ktore mozte nejakou sumou, moze byt aj mala, prispiet na ich tazky zaziatok bez ocka, info cez IP......... ☹ ☹ ☹ ☹ je mi z toho strasne zle....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre