Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
24. sep 2008

ahojte, mel aj veronika13 dik za rady, ale nastastie mame grcacku za sebou, bolo to jednorazove iba jednu noc, nastastie...........dnes uz mal rano aj naobed mliecko, ryzu pre istotu dostane ked sa zobudi s mrkvou, ale inak super.........ja som to zatial nechytila, tak hadam ma to vynecha 😅

lilu18
24. sep 2008

neradim lebo sme este nehnackovali ,o tom ryzovom odvare som len pocula ze je dobry

anielik
24. sep 2008

kati, ale mrkvu prevar. Hlavne nedavaj mlieko a cerstve ovocko, aspon par dni 🙂 ...minuly tyzden sme to mali my 😠

veronika13
24. sep 2008

lumi, prečo prečo neviem, žeby mi chýbal mužík? 😀

luminkasp
24. sep 2008

verca, netusim 😀

mounty
24. sep 2008

anielik a vy ste mali tiez iba jeden den? Lebo u nas vsetci iba den a potom uz poho..........jasne ze mrkvu iba varenu, chudak take bobky kaka z toho.........a mliecko mu nedavam predsa od kravy, tak hadam to susene je v pohode 😕 viem ze zahlienuje, ale ked iba tretinovu davku davam.........zatial mal dva krat a nic, nieco musi pit.....

luminkasp
24. sep 2008

my sme to mali min rok mounty a len den, cela rodina sme si odgrcali po dni, tak to bol skoro tyzden

mounty
24. sep 2008

lumi, tak to je super 😎 tyzdnove rodinne pranie, potesi...........ja sa zatial nehlasim na ziaden den.........

ingrid78
24. sep 2008

Ahojte. 🙂

ingrid78
24. sep 2008

Ja neviem co sa to deje, ale ani ja nemozem spavat, inokedy zaspim do 2 min ako kabela, muz sa ani nestihne umyt, a ked pride ja uz chrnim. A teraz sa len prehadzujem...

veronika13
24. sep 2008

do 2minut mi nehrozilo nikdy, ale dalo sa. V nemocnici som takto nemohla spávať... niekedy aj do 3-4... a keď som zaspala tak o 5 chodia s teplomermi a potom už nehrozí...

maaja
24. sep 2008

jaaaaj, to ja zaspim "eď ketto" akože "razdva" po madarsky 😀 😀 😀 a spime aj do bieleho dna, dneska do deviatej 😎 mam zlate decko 😉
ale tiez chodim spat tak medzi 23 - 24 hod co moc pre mna neni ... volakedy davaavno som chodila uz o desiatej ... ale je pravda, ze o siestej som vstavala 😝

maaja
24. sep 2008

baby, rozhodla som sa, ze sa predsa len dam na podnikanie a zacnem sama od nuly 😀
v piatok by som mala podpisovat najomnu zmluvu, potom uz to treba len zariadit a zacat zarabat ... dufam ze zarobim aspon na najom 😠
jaaaaj, ani netusite aky mam z toho strach ... a nervy ...

veronika13
24. sep 2008

maaja, len do toho, máš na to a keď ti to aj nevýjde, až tak moc sa nestane, nie? ale to nepripúšťam, veď všeliakých ťahaníc je teraz neurekom. Ozaj, nechceš nás zastupovať? 😀

maaja
24. sep 2008

ved hej, ked to nevyjde, tak svet sa nezrruti ... len by ma to mrzelo ... ale kazdy ma "presviedca" nech to skusim a uvidim ... ved je to pravda, ked budem o tom len kecat, nic nezistim 😀

xi xi, na take zastupovanie ste troska daleko 😅

maaja
24. sep 2008

... mimochodom, ja som si volakedy myslela, ze na slovensku ani nejsu ziadne vrazdy 😀
som ja ale naivka, cooo ?
takze zrejme roboty bude ... aj ked na vrazdy sa teda fakt nechystam 😝

veronika13
24. sep 2008

však čo by si pre mňa naurobila, že? 😀
vraždy... ja som mala dosť, keď som pozrela asi dva diely toho filmu kriminálneho čo točili nedávno, Mesto tieňov, či tak akosi... čo sa u nás robííí... hrôza 😢 vďaka za túto zašivareň, tu su "len" ožrani, starý mladenci, staré baby, a a pár matiek s deťmi, chlapi sú v robotach, mladí za hranicami

veronika13
24. sep 2008

neopováž sa obhajovať nejakého vraha, jasné?

veronika13
24. sep 2008

staré babky, tam malo byť 😎

veronika13
24. sep 2008

niekedy by som chcela vidieť do budúcnosti, že čo budem asi robiť ja 😀 ale potom si poviem, že radšej nie 😎

maaja
24. sep 2008

... a pár matiek s detmi ... akoze kategoria, co ?? som sa zasmiala 😀

ja na trestne pravo nemam - schopnosti ... a neverila by si, ale aj tak je to cele len o tom kto koho pozna a tak ... a hlasvne kolko ma penazi 😝 par trestnych veci sme uz v kancli mali 🙄 ale nejak ma to nelaka ...
ja myslim ze zacnem s vecami typu: zmluvy, rozvody, vyzivne a nejake susedske spory ... na zaciatok 😀

maaja
24. sep 2008

http://www.topky.sk/cl/15/325095/Inez-z-VyVolen...

ooo, pametate si tu Inez z Vyvolenych ? dneska zomrela 😕
ja si ju pametam, lebo ona vtedy "vyradila" mojho takeho byvaleho kamosa - teda medzi nimi bola ta sutaz ze kto z nich pojde do vily ...

veronika13
24. sep 2008

tak vidíš, že je to o peniazoch a konexiach, si mi predtým hovorila, že sudcovia sú -spravodliví- 😝 chudákom sa spory ťahajú ako sopel na rukáve

anielik
24. sep 2008

ahojte...idem citat tak neyduchnite

veronika13
24. sep 2008

čosi sa mi marí, ale nepozerala som to moc, viac ma bavil big brother vtedy

maaja
24. sep 2008

ja som hovorila ze sudcovia su spravodlivi ??? mozno som to nejak inak myslela 😒

kati, caves, nezduchneme ... este chvilku

anielik
24. sep 2008

maji, tak to je super, budem chodit k tebe na kavu 😉

inak aj ja nieco roybieham , ale nechcem to zakriknut....tak potom ked to bude hotove tak dam vedko 😉 je to pre nas vsetkzch....aj pre vas 😉 😉 😉 😉

inak ta inez ma trochu zobrala...sice som je nupoznala, ale som z pd a podnikala s mojim kamosom.... ☹

maaja
24. sep 2008

xi, anielik, aspon sa tam nebudem nudit 😀

veronika13
24. sep 2008

nepovedala si to tými istými slovami, ale som ti vravela o tom našom prípade, že ta druhá strana akoby niečo sledovala, že možno ma známeho sudcu... a ty si povedala niečo v tom zmysle, že teraz si už nemôžu dovoliť uplatky, známosti ...

anielik
24. sep 2008

no sudcovaia a pravnici...nepovviem co si myslim..teraz nic v zlom maji...mame v rodine pravnicku a manzela ma danovaka....ach jo, mudry ako opice 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre