Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

kat22
18. dec 2008

ahojte zenuchy

zdravim vas opat po dlhej dobe, posledny mesiac sa to u nas serka kde sa da, najstarsia dovliekla vsi , ked soom ju vycistila 😉 tak tyzden chodila do skoly a zas ale 10000razy horsie, musela som ju dat ostrihat, ma zafarbene vlasy, lebo to vraj pomaha - myslim ze ano - domacnost mam asi 30krat opratu a vydrhnute vsetko co sa da, ale nemam nic napecene tak cisy stres. pomediz to samozrejme bezny rezim, kruzky a tak
Natalka ma teraz take nervne obdobie, neviem ci ju trapia ocne zuby alebo co, bud skrieka ako pavian az sa trasie od jedu alebo je zase uplakana. uz ma to ubija. aj sa pokazila v jedeni. snad to rychlo prejde.
pytat sa nepyta a ja som teda v poslednej dobe nemala cas ani omylom trenovat ju na nocnik

keby sami nezadarilo este prist zelam vam krasne a pokojne sviatky, plne vzajomnej lasky radosti a pohody a v novom roku vsetko najlepsie 🙂

maaja
18. dec 2008

veronika13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

maaja
18. dec 2008

salajcatko ! JA SOM UZ NORMALNE UVAZOVALA ZE CI SA TI NIEC NESTALO ...

maaja
18. dec 2008

oooops Caps Lock ON ... ale uz je OFF

maaja
18. dec 2008

ha ze na zapade sneh ! no to tak urcite !

my sme tiez kukai rano spravy ze snehu navalalo, ale u nas nist nebolo, len lialo celu noc ... no a potom aj cely den a este furt prsi .... neskutocne 😝 😠

no a s tym snehom - som isla do BA od Senca, len lial o .... jak som presla Stare mesto, za Stary most - zrazu snehu ... na hlavu 😠

maaja
18. dec 2008

my mame zajtra vianocny vecierok v robote, pozvali aj mna 😉 tak idem ...

inak to je des vozit sa po BA ... by ste neverili ale v Auparku sa absolutne neda zaparkovat 😠 v Avione som nasla jedno z desiatich miest 😉

lilu18
19. dec 2008

ahojte
idem sa pochvalit-vcera ma muzik prekvapil s kyticou orchidei,vaj.konakom a bonbonierkou 🙂 nezabudol 😀 ,zato som napiekla slane pecivo na sviatky,vydrhla byt-az na kupelku-to uz neriesim ani savo ani ost. pripravky nepomohli 😒 a dnes babenky,uz som urobila orechovo cokoladovu tortu 😵

lilu18
19. dec 2008

maja,v BA bol sneh,muz prisiel so zasnezenym autom-u nas len prsi aj dnes

melory
19. dec 2008

lilu18 tak isto neriesim kupenu....kedze stoji pred prerabou...ale nedam si pokazit vianoce zbijackou a tak to odkladame

lilu18
19. dec 2008

super napad idem na to zo zbijackou-tak isto ta zasla spina odide 😀

lilu18
19. dec 2008

salajciatko-ako si sa zmenila 😕 omladla...som ta nespoznala 😵

melory
19. dec 2008

lilu, mne segra nosi na zachod taky pripravok, ze ked sa dotkne handry, tak ostanu diery.....robi v labaku. ale nazov???

lilu18
19. dec 2008

..som si diery urobila aj savom-na ponozkach-ako som drhla a prskala

lilu18
19. dec 2008

idem piect medvedie labky..tak zatiim pa

veronika13
19. dec 2008

ahojte, tu to rozvoniava 🙂
salajka vitaj a dojdi, chýbaš tu 😉 kat22, ty tiež, už sa odblšte a budete mať so všami nadosmrti pokoj 😝 nepríjemne to je veru

ja tiež pečiem, každý deň jeden druh, dnes budem strojčekové pečivo

lilu, ty si mala narodky? tak všetko najlepšie, veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky... kytka poteší, to ti verím 🙂

veronikap
autor
19. dec 2008

ahojte babenky, tak my sme sa včera vrátili z výletu .. v Tatrách bolo nasnežené len hore na kopcoch, inak pohodička... dobre to padlo vypadnúť niekam... lebo teraz už budeme asi iba doma trčať..počasie hrúúúza a ani na kávu sa nedá poriadne nikam ísť, kedže je všade milión ľudí... 😖 čo už s tým narobíme.. dnes sa ešte chystám na taký väčší nákup, keď príde babka, aby som už nemusela do obchodu ani vkročiť 😎
napečené už viac-menej máme... ešte sa chystám robiť florentínky a také moka kolieska, v nedeľu budeme robiť stromček, dnes som zabalila všetky darčeky.. a s upratovaním sa nejako netrápim, len taká bežná údržba a je to... takže Ježiško už môže pomaly aj prísť 😀

Zina dnes spí už 2 a pol hodiny .. asi dospáva ten výlet 😵

melory
19. dec 2008

ahojte, ste ma navnadili...dnes mam vianocny cecierok u nas doma s kamoskami a napiekla som slane kolaciky k varenemu vinku......eeeej - dnes bude dobre.

veronika13
19. dec 2008

u nás je sneh 🙂

zuzkafuny
19. dec 2008

u nááás je blato 😢

lilu18
19. dec 2008

aj u nas je mokrotina ☹

veronika,ano a dakujem 🙂

veronikap-to uz v ne. stromcek a darky aj pobalene..teda hanbim sa ,ja este zajtra posledny nakup a do str. hadam stihnem popiect aj povarit 😎

mounty
19. dec 2008

aj u nas je snehu az az, auto mam total zasypane, ani nemam pocit ze som v BA 😉 a Niki ma pravidelne nohy az po kolena mokre co ho odhrna a vzdy si nasype do ciziem 😝

No, pekarky len sa snazte aj za mna, ja musim s Johankou lezkat, tak som ostala pri Rafaelo gulkach a medovnikoch, viac nesmiem, co uz..........ale nastastie moj muzik sladke moc neje, skor slanosti, tak mu dam chleba so solou 😀

majte sa zatial pekne, idem sa vystriet..........

lilu18
19. dec 2008

tak kusok posli 😀 toho snehu

lilu18
19. dec 2008

mounty,ved rafaelo je super,moj by piskal od radosti keby som urobila 😀 ale neviem ich ☹

lilu18
19. dec 2008

pekne snicky prajem ,johanke nech sa dari 🙂

veronika13
19. dec 2008

mounty, tebe už svieti 30tt 😲 ale to letí, čochvíľa budeš rodiť, ale prajem nech v termíne, to je jasné, držkajte sa a uži si snežiku, vidíš aj takto ti to Boh vynahradil, keď si si ho nemohla užiť vo Vlkolinci 😉

zuzulik22
20. dec 2008

ahojte, vcera som bola v praci a teda od 2.januara som zamestnana zena. Na jednej strane sa tesim, ale na druhej mam obavy, lebo idem na uplne ine oddelenie a od aprila ho aj povediem. Bojim sa, lebo toho bude strasne strasne vela. My uz stahujeme veci, uz aj spotrebice funguju. Kubko spinka a ja si popijam kavicku. Vcera sme mali vecierok u nas doma z byvalej roboty-bolo fajne 🙂

veronika13
20. dec 2008

zuzu, neboj, prídeš do toho pracovného tempa a isto si šikovná,keď máš takú funkciu, tak to zvládneš 😉

zuzulik22
20. dec 2008

dakujem veronika, je pravda, ze si malo verim ☹

zuzulik22
20. dec 2008

len sa bojim, ze aj ten cas, co som uz mohla byt doma z roboty s kubkom, budem musiet zo zaciatku byt v rotobe 🙂

veronika13
20. dec 2008

zuzu, tiež si málo verím 😔

no ale nebude trvať dlho kým sa zaučíš a potom si to vynahradíš a baby tu popísali kopec pozitívneho, keď sú v práci, tak sa teš, že aj vám to prospeje, veď keď si tak pekne zvykol v jasličkách, tak ste na najlepšej ceste 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre