Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
4. jan 2009

maja a co to mas za rybu? povedz, ja ti poradim, ja robim vela ryby, dvakrat do tyzdna, niekedy aj viac 😉

lilu18
4. jan 2009

snezi 😅

aj ja chcem recept na rybu,stale len na 2 sposobi robim

zuzkafuny
4. jan 2009

u nás nesnežííí... ☹

veronika13
4. jan 2009

u nás tiež sneží a aj riadne mrzne, ráno bežne -15°C 😖 ale zem potrebuje premrznúť

lilu18
4. jan 2009

fuha veron,,a chodite s riskom von v takom mraze? aj u nas mrzne a riadne a ked ideme von len na hod a uz ma mala nohy ako z ladu a to jej davam frote pancusky a dvoje hrube ponozky do goratexiek 😒

maaja
4. jan 2009

lumi, neviem aka je to ryba, no mrknem .... ne vsak teraz leb mrazak je v garazi a nechce sa mi tam 😅
zajtra ti napisem ...

aj u nas sniezkuje, sa moc ale netesim, lebo zajtra rano by som mala ist do BA a v snehu sa mi veru nekce ...

aj my chodime von tak na hodku - dneska sme boli od 15.10 do 16.20 ... dost, ne ? aj ho vonku bavilo, lebo bol taky sneh poprasok a sme don pisali a kreslili obrazky.... lenze potom mne uz bola fakt zima ... Marek mal teple ruky aj nohy - tak snad ho dobre obliekam ...

zuzkafuny
5. jan 2009

šup na prvú stranu... 😀

veronika13
5. jan 2009

chodíme vonku, ale tiež len tak na hodinku
dneska nám pripadlo fajne snežiku, tak je taká zimná krajinka, keď sa Riško vyspí tak pôjdeme von 🙂

lilu18
5. jan 2009

dnes bolo vonku super,snezilo ale nebola strasna kosa mala ani domov nechcela 🙂 mohlo by nasnezit este par cm nech sa da sankovat 😀

mounty
5. jan 2009

ahojte, my prezivame hrozne casy 🙄 Niki chytil obdobie vzdoru, ale take ze sa mi vlasy dupkom stavaju.......hroza..........len co sa zobudi vsetko neguje, vsetko musi robit po svojom, ked mu nieco pat krat zakazem, tvari sa ze nepocuje a nevidi a robi to dalej, ..........dnes mi hrablami cistil auto od snehu tak som mu vysvetlovala ze hrable nie su na auta ale na travu, nech hrabe tam.........a ked neposluchol som mu ich vzala a reval asi pol hodinu, ale straasne. To iste pred spanim, ukazuje na postel ze mama ku mne, samozrejme ze doteraz zaspaval sam a teraz ma rapel ze chce aby sme spali pri nom.........normalne som nervozna ako to zvladnem psychicky ked sa malicka narodi, lebo toto je des.

Ale to ze je vonku pekne a zasnezeno, je super, my sme denne doobeda aspon hodinu a pol vonku a so studenymi nohami nemame problem odkedy mu davam na pancuchy aj teplaky az potom kombinezu.........poobede sme tiez hodinku vonku, niekedy cakame aj za tmy kym drahy pride z roboty......ja milujem chodit s nim von, dnuka vzdy treba nieco robit a na zemi sa mi s nim neda hrat lebo mam brusisko ako stary pivar 😀

veronika13
5. jan 2009

mounty, akoby si o našom Riškovi písala, on presne to isté. Uplatňujem terapiu pevným objatím. Minule sme sa objímali skoro hodinu, áno dobre čítate hodinu a aj tak sa mi zdalo, že sme to nedotiahli do úplneho konca, ale učíme sa.

hoď fotku toho brušiska, ako tehulku ťa nepoznáme 😀

lilu18
5. jan 2009

treba sa gulovat 😀 ukludni sa

veronika13
5. jan 2009
maaja
5. jan 2009

mounty, presne to som chcela navrhnut - nemozes tam prihodit fotecku nech si ta vieme predstavit ??? 😉

fiiiha, takze obdobie vzdoru - Marek sa sprava presne tak ako Niki ... no des ....

veronika13
5. jan 2009

takže už to máme tu dievčatá 😀 😝

lilu18
5. jan 2009

teda veron-6 rocneho kojit 😲 fuuuha,neviem si ani predstavit

a co tu mame? dnes tusim na nete stvrdnem 😎 😠

lilu18
5. jan 2009

myslis obdobie vzdoru? no nech si zavzdoruju,ved ich to prejde ked nepopustim uzdu 😕 myslim

miriamka12
5. jan 2009

Ahojte, tak my sa pripajame k super obdobiu vzdoru 😖 😝 Sa priznavam ze Sarah zatial vyhrava 1:0 nevydrzim a povolim, neviem ako to dokazete vy, ale so mnou ten krpec mava o dusu 😠 Sa zatnem ze nabuduce jej uz nepovolim a po hodine revu a trucovania to uz nevydrzim 🙄

No teda, som kukla video 6 rocneho kojit, ale sak to je kazdeho vec a ked si mysli ze to je pre jej dieta to najlepsie preco nie 😉

Mounty jasne hod fotecku, aj ked musim nabonzovat, ked sme Katku naposledy nahodne stretli ani ako tehulka nevyzerala, mala sice zimnu bundu 🙂

miriamka12
5. jan 2009

Skoro som zabudla anjelik obrovske gratulacieeeeeeee 😵 😵 😵

maaja
5. jan 2009

ach jaj - az na druhej trane sme 😖

melory
6. jan 2009

ahojte, trosku to tu posuniem s prispevkom...citat bude inokedy...teraz popisem co a ako.
na vianoce sme boli doma. stelka nevedela, ale hugo uz cely den prezival a robil tesiacu sa naladu. dali sme ich kupat a sup darceky pod stromcek....zvoncek...a bol u nas jezisko..."ale kedy"??? to bolo radosti. pri rozbalovani sa hugo tesil, ale stelka vyskala stastim...dostala vsetko ruzove...hihihi....babiku, konikov, kabelku, telefon a knizku na magnetky. su-su babika mala najvacsi uspech, aj hugo sa podielal na jej starostlivosti o nu. tri hodiny som stavala hugove lego trolsku banu. dostala som pod stromcek kafe masinu, tak si viete predstavit, ako sa u nas kavickuje.... 😵
na druhy den sme sli do kremnice a zotrvali daky cas....o dva dni do trnavy, ale DEZ DETI... 😵 😵 a potom zas za dva dni za nimi...ostali sme tam aj na silvestra. na horach kopa snehu, lyziarska sezona v plnom prude. deti sa sankovali, loparovali...no prca strasna. stelka sa chcela len tahat na saniach.potom sme sli na silvestrovsku zabavu na chatu za kamaratmi od nas...taka nahoda, ze si vybavili silvestra v kremnici. zabaval,i sme sa a tancovali pol noci. pacilo sa mi...s detmi boli nasi.
musim zhodnotit, ze tieto sviatky mi vysli.
zajtra sa chystam sa kontrolu po sestonedeli 😵
dnes sa nam snad podari sankovat, lebo snehu mame dost.

mounty
6. jan 2009

ahojte, aj tu je kopa snehu ale my nemame ziadne smykadla, sane a podobne vecicky, vsetko je vo Vlkaci som smutna ze Niki to tuto zimu nezazije ☹ ale muzik vravi ze mu nic neujde, vsak som zvedava narok, snad sa podari ist na hory 😉

Mel, Ty si nam zatajila dake tretie tehotenstvo? 😎

melory
6. jan 2009

ahoj mounty, da sa sankovat na vreci, to je vacsia sranda....
nie, ziadne tehu mi nehrozi, len mam po zenskych a chcem si dat urobit hned aj citologiu a tu nestastnu kontrolu po porode.

melory
6. jan 2009

sledujem trosku fotky a niekde nevidim vianocneee.... ☹

melory
6. jan 2009

luminka - sledujem, ze tiez ficite na babike a koliske.... 🙂 a taktiez na koralkach 😀 stelka ma uz svoju sperkovnicku, poviem vam, uz ma dobieha v zbierke.

luminkasp
6. jan 2009

ahojte,

baby, tak u nas vcera chodili traja krali, boli sme na sprievode a keby ste videli potom malu, ako sa tesila 😀 Doma sme riadne prestreli stol aj s jedlom, aj tavam sme nachystali, nech sa u nas dobre zdrzia a co najviac darcekov nadelia 😀 No a podostavala detsky nabytok, nausnicky, drevene skladacky..., strasne vela podostavala, a samozrejme kuchynku, sa mamina tesila a nevedela dockat. Sme jej najskor detsky nabytok zmontovali a tam sa hrala s riadikmi, a v kuchyni sme rychlo kuchynku zmontovali a sli sme ju zavolat do obyvacky a nechcela ist, ze sa chce hrat s kuchynkou (riadikmi), tak sme museli vsetko preniest, a tak za nami bezala a ked ju zbadala, tak zastala a asi dve minuty mala normalne otvorene usta a nevedela co a potom zahlasila do certa 😀 No a do polnoci sa hrala s kuchynkou😀 Dnes prve co bolo rano, tak podme umyvat riadiky😀 Ale sme museli ist aj na roscon de los reyes, tradicny zakusok, tu. NO a dalsie darceky. Ale hned ako sme prisli, kuchynka 😎

Ponahadzujem aj fotky.

Potom este pocitam a popisem.

Ozi, mel, nasa tusim uz aj ma vacsiu zbierku ako ja 😀 , sak len zlatych nausnic uz ma pat parov, a kazdy den s i sama vybera koralky, aj naramky. A kazdy den sa ma spyta, ci jej raz necham, vsetky moje cacky 😀 😎

lilu18
6. jan 2009

juchuuu,dnes sme sa od rana sankovali a hned poobede malu tato znova zobral na sane 😀 nie je tu kopa snehu ale uz sa da.Sa tesim...

baby,teda zavidim ze vasi drobci sa vedia krasne hrajkat.To ja musim byt furt s nou aj pri kuchynke este aj ten krtkov domcek dostala ze sa sama zahra,ale nie aj tam ma taha...mamiiiii a ziadne dievcenske cacky na sebe neznesie,ani copiky 😒 to mal byt tusim chalanisko 😀

luminkasp
6. jan 2009

lilu, kuk nase foto.

nasa sa vela vyhra aj sama.

no a vsetky mozete kuk fotky, som nahodila 😀 😎

luminkasp
6. jan 2009

baby, u nas uz obdobie vzdoru celkom v poho, v lete to bol horor, ale zabralo objatie a rozpravanie 😎

lilu18
6. jan 2009

jejej lumi-krasne fotecky 🙂 terka je uz velka dievka,sa mi zda vyspelejsia,samostatnejsia na svoj vek .Vivi sa tiez hra z riadikmi,ale ja musim sediet na tych jej malych stolickach-ledva sa tam ritou vopcham 😀 a tak mi vari ,naklada na tanier,do pohara a krmi-len akoze nie je tam jedlo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre