Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
19. feb 2009

lumi dokedy Ti bude svietit snz? 😎 Uz sa tesim na tt 😀

luminkasp
19. feb 2009

aj ja, mounty

luminkasp
19. feb 2009

uz tu nie si, mounty?

a ako johanka? a co niki? ja som vcera cely cas myslela na to, kolko mate snehu

zuzpidka
19. feb 2009

my máme asi 5 cm snehu, ale udupaného.
Mounty, drž sa. myslíme na teba. 😉

luminkasp
19. feb 2009

no, u nas uz vidno sneh len riadne na kopcoch, my mame dnes 17stupnov v tieni 😎

mounty
19. feb 2009

lumi lenze tie vase kopce v sierre su zasnezene az do leta, tak sa aspon pohladom mozes schladit 😉

Dakujem vsetkym co na nas myslite, ale zatial asi fakt nic 😒 zajtrajsi datum je tiez pekny 😉

kat22
19. feb 2009

ahojte

ja zistujem, ze som takmer premeskala vitanie novych clenov 😀 ako sa tu ztehotnelo 😀 😀 😀

asi lepsie ze malo chodim, aby sa ba mna daco nenalepilo 😎

neviem ako vase deturence, nie je v mojich silach precitat tolko dozadu, nasa nosi plienky, dudle dudel a cicikovala sa este do nedele. od pondelka su u svokry , lebo ja mam atb, mala som zapalene hrdlo, tak aby sa nenakazili. ci sa este pricucne neviem, ak ano nevadi a ak nie, tiez nevadi 😎 ale bude mi smutno 😎 zato rozprava uplne plynule, vymysla si jedna basen 😀 mne povedala jezibaba 😀 😀 😀 vie vela basniciek a miluje spievanie. s jedlom problemy nemame, ako vzdy. zje vsetko ...

mel...na teba som myslela 1.2 intenzivne, lezali sme v TT nemocke na JIS, NAtalka zhltla napoly zlizane lizatko a nevedeli sme ho dostat von ani dnu, vracala a tazko prehltala. tak nas zobrali na pozorovanie do nemocky ( boli sme u sestry v maduniciach, preto trnava) na 48 hodin. pristup..no vselijaky, ale v nedelu sluzil primar, tak nas pustil domov.

melory
20. feb 2009

kat22 tieto nemocnice to je ako osud. kamoskyn maly lezal tiez, lebo zjedol 1 cent. do madunic a drahoviec chodime k jazeram. aj sme tam uz stanovali. ja si uz neviem predstavit, ze by mala chcela prso. 😵 niekedy mi je to aj luto.... 😵

lilu18
20. feb 2009

dobru noc-len vas hodim na prvu stranu nech sa nehladate 😎 a jasne ze myslim na vas a citam 🙂

veronika13
20. feb 2009

zuzi, to len tak málo snehu máte? 😲 tu je asi meter 😀

čo mne Riško vyvádza, už dlho ho láka mikrovlnka, no už tam začal dávať aj predmety, ako odkukal od nás, no ale dáva tam také nevhodné 😝 už mi spiekol okuliare, a dneska ma studený pot oblial, keď tam kládol mobily 😖 musím na neho striehnuť a nedá si povedať, že to nemôže 😖

anielik
20. feb 2009

ahojte,

veronika ta laka aj nas, ale vdy krici aby sme ju zavreli a vypli :D Matko najnovsie vlezie do police kde sa len da..dnes povyhadzoval veci a vliezol do sanonovej skrine

mounty
21. feb 2009

ahojte, prajem krasny zasnezeny vikend, luminke rozkvitnuty 😉

u nas spotrebice nehrozia, su mimo dosahu a ked si aj da stolcek, tak ho razne zrusim a ked to zopakuje, pohrozim druhy krat s tym ze mu poviem ze ho zavriem do izby.........moja zasada je tri krat a dost. Ked to teda spravi treti krat, zavriem sa s nim do detskej a som ochotna sa tam s nim hrat kym mi na otazku ci to bude este robit nepovie NIE.......zatial to funguje, aj ked obcas riadne reve, je tvrdohlavy.....ale ja som tiez 🙂

zuzkafuny
21. feb 2009

Ahojte...
Mne dnes pes hlavou do lícnej kosti bachol 😖 mi to začína modrať... 😎
Lili... s tým stretkom máš asi pravdu 😉 😀
Mounty... u vás zas sneží...???
Tu je sneh len kde tu ☹ ešte sme sa neboli ani sánkovať...
Veronika... to moje čudo má vyliezaciu mániu 😖 Najnovšie sa vtrepal do niky na stene a sedel tam ako ozdoba 😀 😀 😀 idem stiahnuť foto a dám do albumu 😀 všetko mi jedno ale nebolo 😉 🙂

maaja
21. feb 2009

jaaaaaj, pozerate spravy ??? tu havariu autobusu pri Polomke ☹

andreafa
21. feb 2009

ahojte,

mam otazku, kajka je uz treti tyzden chora, z coho ma samozrejme ide slak trafit, ale v piatok sme boli na kontrole, a ze je uz uplne v poriadku.. dosli sme domov a hned 39,5 teplota... 😒 trvalo to celu noc, dnes cely den, strasne slinta.. moze to byt zo zubov???? ma uz fakt porazi, ked bude zas chora.. a v robote zas porazi sefovcov.. ☹

anielik, blahozelam! 🙂 a mounty, dufam, ze uz je malicka na svete 😵 o chvilu budete snad vsetky opat tehotne 😀 tak sa drzte a babetka nech su vsetky zdrave!!

andreafa
21. feb 2009

este jednu vec mam. baby co ste z petrzalky, nahodou nepoznate nejaku serioznu pani na dochodku, ktora opatruje deticky a hlavne nie je extremne draha? malicku budem asi musiet zobrat z kolektivu a neviem si najst pani na opatrovanie. taku, ku ktorej by som kajku vodila, lebo ja byvam s nasimi a nechcem, aby ta pani chodila k nasim... 😖 a hlavne, nech je to taky mini mini kolektiv 2 deti max...

maaja
21. feb 2009

andrejka, ja ti neviem poradit 😒
ale teoreticky by to mohlo byt, nie ?

andreafa
21. feb 2009

maaja ahoj 🙂
ja dufam, ze su to zuby, lebo ak by sme mali byt zase na ATB, tak zbohom.. za posledny rok, by to bolo asi piaty krat.. uplna parada! ☹
ozaj, marekovi sa ako dari v novych jaslickach? si spokojna?

maaja
21. feb 2009

no tie nove jaslicky su fakt super - nebudem asi porovnavat, kedze v Petrzalke bol len tyzden ... no ale zda sa mi to tu lepsie- minimalne co sa tyka prístupu - myslim nasho pristupu do BA, je to hned na zaciatku, nemusim sa trepat az tam daleko ... a mozeme az na deviatu chodit ;) Marekovi vyhovuje mensi kolektiv ...

a vy ako ?

andreafa
21. feb 2009

ja som spokojna s tymi jaslami, ale maju tam az 17-18 deti do 2 rokov!!!!! 😠 to je strasne a mali by mat maximalne 12 deti. kajka je stale soplava, chrchle ako tuberak. aj miriamkina sarinka je vecne chora. ale kajke sa tam paci, vzdy sa tesi a krasne sa naucila rozpravat a spievat 😅
horsie je to, ze nasa alergologicka (kaja je alergik) na mna kuka ako na krkavciu mater, ze je v kolektive, uplne je otrasna a neprijemna na mna, ale co mam robit?? na vyber nemam.

maaja
21. feb 2009

ja mam pocit ze uz doslo asi aj na Mareka 😝
nikdy nebyval chory, no po novom roku ochorel, bol tri tyzdne doma a potom tyzden v skolke a teraz je zasa chory, teda ani ne ze chory, len kasle a ama sople ... sople ma teda vkuse furt ... asi fakt kolektiv ... no ale ved tym musi kazde decko prejst, ne ?

maaja
21. feb 2009

chcem zajtra robit na obed rybu - mam taku vcelku ze losos strieborny ci co to je ... vraj to mam len nakorenit a potom dat piect ... neviete mi s tym rady ???? a este by som chcela nejaku omacku alebo dresing k tomu ???

tak sup sup napady - vecer pridem citat 😵

zuzpidka
21. feb 2009

ahojte. tie mamičky čo dávate do kolektívu deti, tak deti si musia zvyknúť a nabrať imunitu na škôlkársky "bacil". nám to tak pri Danielke vysvetlila lekárka. len a len vydržať. ☹ ani mne to nebolo ľahké, hlavne kvôli šéfovcom. ☹
Maaja, ja som rybu ešte nerobila. šéfko áno, ale on je vonku v garáži a robí si auto. 😒

melory
21. feb 2009

ahojte, ja som robila nedelny obed uz dnes, nech mam zajtra volno v kuchyni. stelka nastastie ma vsetky zuby, ale to umyvanie az teraz povolila bez nasilia. uz sama otvara a ja cistim. spava este stale poobede a zacina dlhsie tahat, aj dve - tri hodiny. baby co idete kupovat detom na narodeniny? ja chcem stelke kupit kazetak, taky plastovy a farebny. ma to aj pasku a mikrofon a moze sa aj nahravat aj pocuvat cez mikrofon. vy ste vymysleli co?

lilu18
21. feb 2009

mel-ahoj, asi idem kupit bicyklik s pomocnymi kolieskami a ked umyvas zubky pastu papa alebo vypluva?

andreafa
21. feb 2009

tak sa hlasim 39,5 °C teplota.. mala rozpravala uplne nezmysly, akoby bola nafetovana 😢 asi ma halucinacie... viem, ze tym musi prejst, ale uz sa na to neda pozerat. ma vela liekov, 2 spreje na astmu, co su same kortiko-steroidy, upny humus a je stale chora... fakt dufam, ze z toho vyrastie.

maaja, sople su kolektivna choroba, naozaj tym musia prejst, ci skor, ci neskor, nevyhne sa im to. s takymi rybami tiez nemam skusenosti. mala reve. idem. pa

andreafa
21. feb 2009

ja chcem kupit malej lekarsky kufrik na narodeniny, kedze sme stale u lekarky, jej sa to paci a doma vsetkych pocuva a pozera do hrdla.. asi z nej bude lekarka 🙂 no a este som rozmyslala nad detskymi peciatkami a pesnickove cd pre deti.

kajka si umyva 2x denne zubky, ale tu pastu samozrejme zje. ale aspon sa snazi napodobnovat to umyvanie, ako to robim ja.

anielik
21. feb 2009

Ahojte,

Maji, s rybkou ti neporadim...ale skusk vygooglit 🙂
Andrefa, to mi je luto ze mala je stale chora, a co "svokra"?? Nepomoze?

Ja mam mega dylemu co sa tyka darceka, byciklik sme zavrhli, myslim ze matko prave zacina super vyuzivat auticko a co mame o 3/4rok starsiu kamosku tak este stale nedociahla na pedale, takze az na rok. Kupila som Matkovi pexexo Vlacika, ...uz sa z neho vytesuje a nejake peciatky...resp. Je to hubka a namacame ju do prstikovych farieb...skusali sme to vo vani a bola to super zabava..pridam fotos 🙂

Ake su tipy na zajtrajsi obed? my sme mali dnes rybu 🙂 Mel co si varila?

lilu18
21. feb 2009

chuda male.taku velku horucku..no skore uzdravenie

maaja lososa bud na vine alebo na zeleninke 😀 ?

Pokrajat na 4 ,osol,opras mukou opec na oleji,pridat kusok octu,na rezance pokrajanu mrkvu,cibulu a cesnak. dus pod pokrievkov,pridaj korenie a vinko-biele.Dus dokym losos nezmakne.Az treba opridaj malinko vody. Hotove porcie ozdob platkami citrona al.petrz.vnatkou Podavame s pecivom al.opec.zemiakmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre