Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
22. apr 2009

hi hi, no parada ... a to sa este pocita ??, 😀

veronikap
autor
23. apr 2009

dobré ránko, ma dnes smetiari zobudili, ostaní ešte spia, tak som tu 😵
maji, na ultrazvuk idem v pondelok a určite chceme vedieť či to bude ten Marek 😎 tak dúfam, že nám to aj povedia, nie že bude bábo otočené opačne 😀
inak, vyzerá to tak, že zase budem mať také veľké brucho ako aj pri Zine 😒 si to aspoň ešte užijem a pripomeniem 😀

dnes mi prídu konečne vymeniť tesnenie na chladničke, už nejako neprilieha, tak doobeda budeme výnimočne doma.. len ešte neviem čo budem variť, aby to aj tá naša opica jedla... žeby palacinky?

melory
23. apr 2009

ahojte, jasne, ze zastavim...co by som bez vas robila? ste moje osviezenie dna🙂
my stale kupelnujeme, ale uz sa to pekne rysuje.
stela vcera spustila rozpravat....idem sa posulat smiechom, taky nezvyk a mele a mele...polovicu nerozumiem....tesim sa.

veronika13
23. apr 2009

mel, aj Riško sa čoraz viac púšťa rozprávať, včera som ho ani uspať nemohla, lebo videl cez deň vrtulník, lietadlo, vľké traktory..., tak mi to všetko referoval 😀

veronikap
autor
23. apr 2009

no tak naša oprava chladničky dopadla tak, že môžeme buď vymeniť dvere alebo kúpiť novú... 😖 😠

luminkasp
23. apr 2009

na anielika som sa aj ja chcela opytat, ci neviete ako sa ma, uz tu dlho nebola.

maja, vcera som na teba cely den myslela, umyla som okna v celom dome, to mi mame tak pekne vymyslene od stropu az po podlahu 😝

juj, no to vies, ze mi si dame tehu repete, maji, to je iste😀

tak ja bezim, lebo my mame v sobotu san marca a cely dom treba upratat 😖

zuzkafuny
23. apr 2009

aj môj sa pomaly púšťa... hatla patla + posunky 😀 😀 😀 ale hlavne že mu vlastná mať rozumie... občas... 😀 😀 😀

zuzkafuny
23. apr 2009

ale trucovanie mu ide na jednotku s hviezdičkami 😠 😠 😠
Dnes sme domov išli rúkajúc, na šmiku, visiac za jednu ruku a nákup na pleci 😔
ma skoro... ..blo! ale ja som išla pekne kľudnúčko a keď sme prišli domov bách s ním do postielky... no... a už spinká 😅 😀

veronika13
23. apr 2009

zuzi, no to aj my by sme asi tak chodili, keby som ho brávala na nákup pešo. Chodíme buď autom, alebo na kočíku... na dlhšie vzdialenosti si pešo netrúfam, lebo to by sme boli nakupovať pol dňa 😅

veronika13
23. apr 2009

veronikap, no to poteší, pre banalitu... skús ešte iného opravára, ak by to bolo len tesnenie, tak to by mali dokázať opraviť..teraz si možno naháňajú kšefty, aby predali, tak ťa naočkovali na novú 😝 môj skromný názor 😔

salajcatko
23. apr 2009

ahoj kočky
idem sa opýtať - je niejaká prehliadka u mudr. ked dovŕšili druhý rok??? viem že pri 1 r. sme boli, treba aj teraz????
a je aj niejaké očkovanie? netuším 😵
dakujem

salajcatko
23. apr 2009

jej čítam, že vaše drobce zažínaju viac kecať - no, tak tá moja ani nie 😵
máme známych, oni maju na deň rovnako starého šimonka (starší presne o 4O minút 😀 ) a ten kecá celé vety, v nedelu mi povedať napríklad toto "teda zuza, maťko mal v izbe takéhoto pavúčika, pisaham bohu takéhoto" a prito mi prstami ukazoval veľkosť pavúka, no som skoro odpadla z neho 😀 Alebo také, "fúj ten cigoško smrdel" no bohový je, hovorí úúúúplne všetko, teda jasnačke že R nie, o to milšie to znie. ked sa ho spýtate ako sa volá, tak vám povie "šimonko malina, čo prdol do klína" 😀 😀
Ale zato naša Simonka si mlže ruku podať so zuzk. Mišiačikom, trucovanie, odúvanie a nerváčenie jej ide na 1 s veľkou hviezdičkou. Nechcete sa priučiť???? 😀 😝

luminkasp
23. apr 2009

salaj ja neviem, ako na slovensku, ale tu je u pediho povinna v 2. r preventivna prehliadka a ockovanie je az v troch, neviem ci som ti pomohla, ale snaha bola 😵

no, nasa vie aj r pekne vyslovit, teraz ma sice obdobie miesanie slovenskych viet so spanielskymi, ked hovori po slovensky, ale aj tak jej to ide😀 a nervacit vie tiez 😎

zuzpidka
23. apr 2009

ahojte. tak mne tá robota moc sľubne nevyzerá, ale nevadí. možno nabudúce. Rastík spí a ja trošku oddychujem. dúfam, že cez víkend vyjde počasie, lebo chystáme guláš párty a oslavu Rastíkových narodenín. tak dúfam že bude pekne. prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

zuzkafuny
23. apr 2009

Sali... na 2roky má byť záškrt, ale vraj ho zrušili a deti sa ním očkujú až na 6rok 😅 ale sa pôjdem zajtra asi opýtať... pre istotu...
Zuzi... ako to vyzerá na takom konkurze...??? Nech sa pripravím, až si aj na mňa šťastie sadne...

ingrid78
23. apr 2009

Salaj prehliadka je az v 3 rokoch, a ockovanie myslim ze dovtedy nie je

zuzpidka
23. apr 2009

Zuzka, tak na konkurze zvyčajné otázky: kde ste predtým pracovala? čo ovládate? aké staré máte deti? máte ich s kým nechať v prípade choroby? a na dnešnom boli aj technické normy ciest. čo je pre mňa španielska dolina. 😒 takže preto neúspech. 😒

veronika13
23. apr 2009

zuzi a to na aký post si chcela ísť, keď chceli tech. normy ciest?

luminkasp
23. apr 2009

vidim to tak, ze tento rok nebudem sledovat ms v hokeji ani cez net, sak mi nic nefunguje ☹

anielik
23. apr 2009

Ahojte,

ako sa mate? Dlho sm tu nebola,,,ale nejako som nestihala inak vsetko OK. V pondelo ideme na 3D tak sa tesim ze uvidim drobceka 🙂
Meno stale nemame...takze bud to bude baba alebo nebude mat meno 🙂
Sali, nemali sme nic specialne na 2 roky u dokiho...vlastne sme tam ani neboli 🙂))) ale vravel ze sa vidime az v 3rokoch...🙂)

Lumi co ti nejde?

A predsa len mame novinku od februara mame skolkara .) sice v Blatnom, ale mame 🙂 Akurat ze sa citim previnilo ze nejdem do prace...tak asi budem musiet zalzit zivnost...pomooooooooooooooooooc 😢 😢

mounty
23. apr 2009

ahoj Katka, ako Ti krasne pribudaju tyzdne........urcite daj vediet ako sa malinke tvarilo na 3d, ja keby sme mali tretie tak uz asi tiez nasporim, musi to byt uzasny zazitok 🙂 my mame suseda markusa, je to pekne meno........mne sa paci aj Marko(nie Marek ale Marko)........aj ked mame nachystane ine na pripadneho tretieho drobca.......

no, majte sa, deticky pospali idem aj ja.....muzika mam prec, tak do nedele zarezavam, je to o hubu vecer ked obaja spustia.........

veronikap
autor
23. apr 2009

veronika, žiaľ nie je to žiadne balamutenie.. ako dal dole to staré tesnenie, tak je to pod tým celé dopukané a to nové na tom proste nedrží a nikdy už ani držať nebude... lebo v tých dverách je taká pena, ktorá sa nedá ničím zalepiť 😒

lumi, veď ty stále len okná umývaš, nezdá sa ti? 😉 😀 ja som pred veľkou nocou a najbližšie budem možno po lete, ak sa nebudem už veľmi gúľať 😝 😎

my tiež máme ísť na prehliadku až v 3 rokoch, dovtedy nič..

anielik, aj ja idem v pondelok na ultrazvuk, ale na morfologický, tak sa už neviem dočkať, či povedia čo to bude 😵 už som tu raz písala, Marko sa aj mne veľmi páči, ale sused mojich rodičov má presne také priezvisko a je to taký ehm... 😖 tak to vyzerá už definitívne na Mareka... sme dnes mali so Zinkou debatu, tak ona by chcela radšej bračeka, tak som jej povedala, ako sa bude volať.. veľmi pekne jej to išlo.. som počúvala potom len samé "maek, maek" 😀

veronika13
23. apr 2009

no tak to potom áno s tými dverami

ja 3D moc nemusím, sa bojíííím bojíííím tých obrázkov 😅

luminkasp
24. apr 2009

veronikap, ja zijem na dedine v poslednom dome, teda skoro uplne v prirode, a v takom prostredi, ze sa tu strasne prasi a tu je zem cervena, by ste neverili, tu sa za den nazbiera tolko prachu, ze vyzera, ze ste nezametali tyzden 😔

anielik som vzdy pocuvala sk radio cez i tunes a mne to neide ☹ a dvovod netusim, lebo som si stiahla novu verziu a ani e - vysielanie stv mi neide ☹ 😖

Baby, v spanielcine Marco = Marek 😉

andreafa
24. apr 2009

ahojte po milion rokoch 🙂

baby, neviete mi poradit v Bratislave nejaky dobry fotoatelier? chcem dat malu pofotit a netusim, kde...

dufam, ze sa mate dobre a krpci posluchaju! 🙂

veronikap ja mam tusaka, ze budete mat toho Mareka 😎 anielik u teba mam tusaka aj na bau aj na chalana 😀

aj my mame povinnu prehliadku az v troch rokoch.

idem pracovat 😝 😝 papa a pekny jarny vikendik!

andreafa
24. apr 2009

bau... jasne, babu! 😀

zuzkafuny
24. apr 2009

čaute...
Nám dnes prišla trojkolka 😵 😵 😵 júúú tááá je supééér 😵 😵 😵
Malý si s ňou išiel ľahnúť... nadžgala som ju do našej postele a on si ľahol vedľa 😀 😀 😀
ale nie a nie spať... 😠

veronikap
autor
24. apr 2009

ahojte,
my sme dnes mali autobusový výlet, tak sme prišli uťahané obidve.. ja som ku všetkému dnes vstávala už o pol 6 😖 a nie a nie zaspať 😠
no proste teraz sme prišli domov, umyli ruky a Zina si hneď ľahla do postele, ani prebaliť sa nechcela... a už chrní 😔 😀 keby to bolo takéto jednoduché aj pri večernom zaspávaní.. môže byť unavená ako chce, aj tak cca do tej 9 vymýšľa, že ešte bude s nami pozerať a neviem čo všetko..
idem sa najesť a zaľahnem aj ja 😝

luminkasp
24. apr 2009

andreafa napis ip anielikovi, oni maju vzdy nadherne foto z ateliera 😉

mounty
24. apr 2009

ahojte, my sme boli dnes s detmi na vylete na policii, Johanka bude mat svoj pas..........keby ste ale videli tie reci okolo, ze naco jej bude a bla, bla, bla. Hm, ale ved to je jediny doklad totoznosti, co ak sa nieco stane v zahranici mne alebo jej........jeden nikdy nevie. Kace, vzdy musia mat tolko reci tie pracovnicky, co ich do toho..........no, trosku som sa postazovala. Navyse mi Niki az doteraz vymyslal so spanim, pritom oci prevracal uz od poludnia.........skratka, musi skusat, ale mama vzdy nakoniec zvitazi 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre