Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
22. sep 2009

aj jaaaaaaaaaa jednym okem 😉

veronikap
autor
22. sep 2009

my sme práve prišli z vonku.. Marek spinká a Zina vyvádza... nepočúva ani na 10 x, tak sa s ňou dnes nemám náladu dohadovať, tak dostala po zadku a teraz trucuje v izbe... 🙄
a máme druhú fázu obdobia "prečo".. táto je už taká riadna.. pomooooooooooooooooc 😀

luminkasp
22. sep 2009

veronikap, pockaj na tretiu, tou prechadza nasa tere, stale preco a ja uz niekedy neviem odpovedat 😎

veronikap
autor
22. sep 2009

mne sa s odpovedaním zatiaľ darí, aj keď niekedy je to už dosť ťažké... 😝

anielik
22. sep 2009

ahojte
deti spia, pradlo zavesene tak mam 5 min pre seba 😉
my este nemame tuto fazu...chvalabohu ale zvedavy je az az 😀
veronika...u nas uz ani to nepomaha, aj ked v poslednej dobe sa trosku skrotil...poviem mu ahoj a idem inym smerom alebo ze idem za tatom 😉 ale verim ti, je to strasne tazke ☹

babulky dajte nejake tipy na obed kojacej mamine 🙂 som uz sediva z toho

veronikap
autor
22. sep 2009

katka, ja keď som kojila Zinu, tak mojim najobľúbenejším jedlom bola výživa s piškótami 😀

ja nemôžem povedať, že by bola Zina vyslovene zlá, to má obyčajne len takú svoju "chvíľku", inak je zlatá, pomáha a pod.. ale keď ju to chytí, tak to stojí za to 😝

pridala som aspoň pár nových foto.. zo včerajšieho kúpania... výnimočne chvíľku neplakal, keď bol na brušku, tak som rýchlo cvakala, ale po chvíľke sa už tak jedoval, že sa mu (jasné, že nevedomky) podarilo pretočiť na chrbátik.. 😝

zuzpidka
22. sep 2009

ahojte.
ja mam dnes ubehany den. busom po Dadku, vziat od sefkovej tety Rastika a hajde domov spat. Rastik zaspal a my s Dadkou sme prichystali zemlovku s jablkami a barackami a teraz sa este zapekaju cestoviny so zeleninou a so struhanym syrom. polievocku mame este kuraciu tak sa doje. zajtra sa chystam varit sosovicovu.
idem obedovat aspon polievku, kym vychladne zemlovka.
pa pa. 😉 🙂

zuzpidka
22. sep 2009

Veronikap, Marek je uz riadny fesacisko. 😀 😀 😀

zuzpidka
22. sep 2009

no co kocky, na stretko sa nikdo neprihlasi ?!

luminkasp
22. sep 2009

veronikap, vies si pri vysvetlovani jednej veci predstavit za sebou 20x preco? nie, tak sa mas na co tesit, ja to mam non stop a tych 20x fakt neprehanam, mne uz niekedy dochadza fantazia 😝

anielik aj u nas uplne skvele funguje maj sa a kedze leti na princeznach, tak sa jej spytam, ci chce byt ako princezna alebo ako jezibaba 😎

zuzpidka co su to baracky?

luminkasp
22. sep 2009

veronikap, marek je aky zlaty, boze, zlatulinky, babulky vsetky si tie foto kuk, ja som uplne unesena 😎

zuzpidka
22. sep 2009

Luminka, baracky=broskyne. prepac, ja som to pisala po nasom "vychodniarskom" jazyku. 😀

luminkasp
22. sep 2009

tak toto by ma fakt nenapadlo 😀 a ako si ich robila? 😎

zuzpidka
22. sep 2009

svokra nalozila, tak sme jednu flasku uz spotrebovali. nakrajala som ich na platky na tie nasuchane jablka. uz je skoro po zemlovke.

mounty
22. sep 2009

ahojte mamicky vzdorovitych deti...........u nas je "pocasie" podobne, dnes bolo aj s par burkami, potom samozrejme dobre zlialo........chudak Niki, keby aspon uz rozpraval, ja uz som z toho fakt na neurologiu, mi cukaju vsetky nervy..........

ja sa tesim na obdobie preco, vsetky segrine deti som to oducila velmi jednoducho, protiotazkou , "a co myslis, preco?". Tak boli nutene aj same porozmyslat a odpovedali si, potom ich to prestalo bavit 😉

vychodnarcina je asi fakt ina rec 😝 by ma nenapadlo o com pisas zuzi 🙂

ja uz druhy den neviem odchytit malej moc, Niki mi skace po posteli a chytaj.........hahaha, som zvedava ci sa zajtra podari...

zuzpidka
22. sep 2009

Mounty, tak ti drzim palce, aby sa ti to podarilo. vy zapadniari nepoznate pojem BARACKI? ved baracpalenka je madarsky vyraz. 😀 😀 😀

mounty
23. sep 2009

zuzpid, lenze moji predkovia su scasti presporski nemci a zvysok rumuni z Vlkolinca, pastieri 😉 u nas je len svabka(zemiaky), dach(strecha), stokerlik(stolcek a ine vyrazy, prevzate vacsinou z nemciny...........pa

dnes sa mi podarilo odchytitaz 1cm mocu do skumavky, na treti den, tak som to tam zaniesla ze viac sa ja trapitnebudem, mala to vzdy vycika do umavadla ked ju umyvam.........

zuzpidka
23. sep 2009

ahojte.
Mounty, tak sa ti to nakoniec podarilo. si sikulka. 😀
prajem pekny den. 😉 🙂

veronika13
23. sep 2009

Ahojte po dlhom čase 🙂

mounty, napíš mi do ip tvoju adresu, chcem ti poslať naspäť knižku, zdá sa mi, že ju budeš potrebovať 😉

zuzpidka
23. sep 2009
luminkasp
23. sep 2009

veronika13, ty nas nejako zanedbavas

zuzpidka
23. sep 2009

idem spat. dobru noc. 😔

mounty
24. sep 2009

veronika13, to som Ti na zasmiatie poslala tu knizku, dobra, nie? Aj Ty budes mat 7 deti? 😀 Alebo 5 😕 Nechaj si ju u seba, mam zamienku Ta navstivit 😉

veronikap
autor
24. sep 2009

zuzi, ak to bude budúci rok, tak sa pridávame 😉
malý sa akurát zobudil, tak idem zase

veronika13
24. sep 2009

lumi, veru zanedbávam, ale hádam sa polepším, keď vypracem úrodu zo záhradky 😀

mounty, budem rada, keď sa nám druhé podarí zarobiť 😔 ok, tak ti ju budem opatrovať a tento rok už do Vlkáča nepôjdete? škoda, že nám to v lete nevyšlo tam ísť

melory
24. sep 2009

ahojte, ze urodu zo zahradky 🙂 to bolo dobre
mne dnes kamoska odporucila 5 dni co zmeni vase dieta...alebo tak dako.

luminkasp
24. sep 2009

to je nejaka kniha, mel?

ja som teraz citala maleho tyrana, tiez dobre 😉

veronikap
autor
24. sep 2009

mne niekto odporučil knihu od Roberta Fulghuma - Všetko, čo naozaj potrebujem vedieť, som sa naučil v materskej škole

už som si ju kúpila, len som sa k nej ešte nedostala 😀

ale aj tie vaše znejú tak zaujímavo 😉 😝

salajcatko
24. sep 2009

ahojky
veronika, tak ja to stretko čo si poslala link do vrútok prijimam, to mám na skok 🙂)))
inak je tam klud 😉

veronikap
autor
25. sep 2009

link som neposlala ja, ale zuzpidka 😉 ona je teraz hlavný organizátor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre