Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
6. nov 2009

zuzpi, pekne foto, dadka aka je uz dlha 😉

ingrid78
6. nov 2009

Ahojte babule, som sa sem konecne po dlhsej dobe dostala, nejakí sme rozlietaní.
Teraz oddychujeme na vychode, snad nechytime chripku z Ukrajiny 😀 Aj ked v BA zuri prasacia, tak to asi bude jedno.
Nasi si uzivaju malu, ja som bola na koncerte Kool and the gang a s Adrianom sme si po dlhej dobe vyrazili do kina, bolsme na Jacksona, aj slzicku som vyronila. Este ma buduci tyz. caka kozmeticka a kadernicka a potom spat do BA, reality 😀 Tak si trochu uzivam, ze mi nasi postrazie malu. Je to neuveritelny certisko, zacali sme sa chodit hrat do skolky, tak dufam, ze v januari to lepsie zvladneme, bude poznat ucitelku i deti.
Zatial sa majte, hlavne nech sa na nas ziadna chripka nenalepi. 😉

anielik
7. nov 2009

Ahojte,

ako sa mate? Nejako to tu poriedlo? Pomaly sa chystate do robotky??? 🙂
My sa mame v celku OK, zatial sme zdravy, aj ked ja som kazdy tyzden aspon zo 2 dni s natchou :( Chodime vela von, aby sa Misko vyspal, lebo doma mu Matko nedovoli :( Takze doma nestiham, a uz mi je to aj ...

Veronika krasny domcek 🙂 dufam ze aj nas bude uz rychlo 🙂 a hlavne obyvatelny...

tak sa zatial majte a ja sa skoro zase ozvem 😉

maaja
7. nov 2009

ahojte dievčata,

dneska mam 30 !!!!!!!!!!!!!

a jedno prekvapko pre vas - kuk moj pas !!!!!
poviem vam, bol to šok ako hrom ;)

mounty
8. nov 2009

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Maaja, taaaaaaaaaaaaaaak sa tesim, to je najkraksi darcek k takemu okruhlemu. Velmi, velmi Ti to prajem, nech sa Ti splnia vsetky snicky o detoch, tusim si chcela opat chlapca.........ale vies co, ja som teraz stastna ze mam dievcatko, takze je to fuk, hlavne si davajte na seba pozor ..........fakt UZASNE 🙂 🙂 🙂 🙂

malalady
8. nov 2009

jéjdo maaja gratulujem🙂))) a inakšie všetko naj k narodenínám.... tak to máš superový darček xi :DDDDDDD

luminkasp
8. nov 2009

ahojte,

maji, dvojnasobne gratulujem, aj ked ja som ti uz gratulovala, lebo som ta vysondovala skor 😀 😉

my sme vcera kupili malej taky nadherny nastenny adventny kalendar, ze uz sa neviem dockat, kedy zacne december 😵

lilu18
8. nov 2009

ahojte..tak k takej uzastnej novinke musim aj ja pogratulovat. Vsetko naj Maji k narodkam a hlavne gratulujem k tehot. 😵 😵 😵 😉 ...cary mary,nech sa dari nech je drobcek v brusku zdravi..cmuk

luminkasp
8. nov 2009

lilu, jej, ty si sa aspon 100rokov neukazala, ako sa mate?

zuzpidka
8. nov 2009

ahojte.
Maji, tiež želáme všeeetko najlepšie, hlavne toho zdravíčka teraz veľmi veľa, šťastíčka a trpezlivosti. 😉 🙂
normálne som sa tým potešila, že Maji to vyšlo a že je tehu. konečne ani Marek nebude sám a bude mať súrodenca. tak sa tešíííííííííííííííííííííím. 😀 držte sa a dávaj Maji na seba a na bábätko pozor. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
8. nov 2009

Maji, gratuluem aj tu 🙂 opatrujte sa 😉 termín máš koncom júna, to sa mi zdá celá večnosť, ale určite ti to utečie veľmi rýchlo a čoskoro už budem hojdať drobca na rukách 🙂 a tiež všetko najlepšie k narodeninám, tento rok má každý koho poznám tuším okrúhliny 😀

zuzulik22
8. nov 2009

maji - super sprava
vsetko naj k narodeninam a aj k babatku, tesime sa s tebou 🙂

veronika13
8. nov 2009

zuzu, teba som tu už dobu nevidela, ako sa máte?

veronikap
autor
8. nov 2009

maji, aj my blahoželáááme a tešíme sa s vami !!! 😵

zuzulik22
8. nov 2009

jaj veronika mame sa fajn, ale strasne rychlo 🙂
ale sme zdravi, tvrdohlavi, chodime uz presne rok do skolky, rozpravame, behame, nepapame ☹

maaja
8. nov 2009

dievcata dakujeeeem 😵

ingrid78
8. nov 2009

Maaji, super darcek, si si to dobre nacasovala 😉 Srdecne gratulujeme.
Inak, staci ked niekto otehotnie a objavi sa tu tolko bab, takze sup do prace aj ostatní 🙂

luminkasp
8. nov 2009

no, ingrid, kedy nam povies, ze si tehu? 😎

maaja
8. nov 2009

a ty lumi ??? 😀

zuzpidka
9. nov 2009

ahojte.
presne tak, stačí že jedna tu napíše super novinku a hneď je nás tu akosi viacej.
tiež čakám, kedy sa k Maji pridajú ďalšie žienky. tak šup šup. 😀
mne už pomocníci pomáhajú, takže práčka perie, myčka myje, v kanvici už zovrela voda na kávu, tak si ju idem vychutnať.
prajem pekný upršaný deň. 😉 🙂

malalady
9. nov 2009

no baby ja som bola teraz na tých treeple testoch.. tak dúfam,že vysledky budú oki och 🙂)

zuzpidka
9. nov 2009

malalady, budeme držať palce, aby všetko dobre dopadlo. 😉 🙂

zuzpidka
10. nov 2009

ahojte.
tak ja zase končí a aj začínam? kde ste všetky? ☹

veronika13
10. nov 2009

malalady, neboj, dobre to dopadne, i keď tie testy sú dosť nespoľahlivé, častokrát výjdu mylné výsledky 😝
Riško je zas nachladnutý, môže za to radiator v spálni, ktorý blbo hreje, v noci to asi proste nestačí. Často máva studené ruky a to ho na noc dobre obliekam... cez deň si to ani tak neuvedomujem, keď sa tam moc nezdržiavame, najhoršie, že sa to nedá opraviť, lebo to tak hreje už odjakživa, svokra vravela... a veru každú zimu máme problém, že je aj viac mesiacov nachladnutý 😠 alebo ideme z choroby do choroby

zuzpidka
10. nov 2009

Veronika13, a elektrický alebo nejaký iný ohrievač by tam nepomohol? ja som to tak riešila v kúpeľni, kým bol Rastík menší. teraz to už nevadí, lebo sme radiátor vymenili za väčší, tým aj výhrevnejší. 😒
ináč my sme sa zatiaľ z tej choroby dostali, tak zajtra ideme ešte na kontrolu. už sme dobrali antibiotiká.
idem žehliť.
prajem pekný deň. 😉 🙂

salajcatko
10. nov 2009

MAAJA, no čo to tu čítam??? Jupi, pekná správa, budem veľmi držať palce, nech to všetko dopadne dobre a nech sa dobre cítiš 😉 😉
Vidíš, nedávno si písala že teraz tak druhé už ani eee a šup, je to tu 😀
A zvyšok family čo na to?
Ozaj a nieže zabudnem - všetko NAJ k 3Oke 😉 . I ked som písala na FB,ale neviem či som to aj správne poslala 😉

maaja
10. nov 2009

salaj, dakujem ,,, blahozelanie na FB doslo ;)
noooo s tym druhym bejby - je tak trocha mimo plan ... keby bolo na mne, asi sa neodhodlam ;) takze asi dobre ze to niekto takto zariadil ;)
zvysok family ??? no Robo sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - fakt 😎

malalady
11. nov 2009

zuzpidka dakujem🙂

veronika no aj ja som o tom počula,že sú dost nespolahlivé.. ale však som bola na sóne pred dvomy týždnami a nič mi nepovedal,žeby tam ničo zlého videl praveže povedal,všetko v poriadku.. 😀 už sa teším ked pojdem na dalšie sóno a ak bude drobec v brušku otočený dobre tak mi povie pohlavie.. túžim po dievčatku 😉 😉 😠 😠 😠 tak dúfam,že bude dievčatko.. ja viem,že je hlavné aby bolo zdravé🙂 to si prajem aj ja.. ale nebolo by odveci dievčatko🙂) aj podla toho kalendára čínskeho mi vyšiel ked bol Tobko v brušku chlapec a bol chlapček a teraz dievčatko tak dúfam,že nesklamé ten kalednár ani teraz 😀 😀 😀 😀

mounty
11. nov 2009

maaja, moja sestra ma termin 27.juna, tak som zvedava ktora bude prv 😉 vcera uz videla malu bublinku, iba taky vacok.......doktorka ze uz aj srdiecko bije ale segra nic nevidela.....maaja IP

maaja
11. nov 2009

m ounty, mne konik pise sice 8tt a termin 29.06., ale mala by som dneska byt len 7tt+1, takze ratam termin az na jul ... ja by som radsej jul ;) mi to je take sympatickejsie ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre