Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
22. júl 2008

mounty, tak ten moj maly chlap je nieco podobne ako tvoj - tiez je taky dobrucky a ma rad knizky ... kazdy den musime citat ... akurat, ze sam sa nikdy nehra 😝

veronika13
22. júl 2008

maaja, čaaaaaau, konečne som na teba narazila, si tu dlho nebola, čo to, čo to 😎

maaja
22. júl 2008

baby, dala som si antikoncepciu Nuvaring - take ti kruzky, co sa davaju "tam" ... no mne je z toho dost spatne a vlastne od kramov stale spinim 😝 😝 😝 a myslim ze som pribrala uz dve kila a stale mam pocit takeho nafuknuteho brucha 😠 asi sa na to vykaslem 😝 😝 😝

maaja
22. júl 2008

aaaale veronika, ani neviem preco nemam furt cas ... v poslednej dobe chodim spat okolo jedenastej a celkom mi to vyhovuje 😀

veronika13
22. júl 2008

jajaaaaaj, s týmto ti neporadím, no čo som počula pri antike sú takéto stavy bežné 😝

veronika13
22. júl 2008

ja zas teraz dosť neskoro, aj okolo 1

maaja
22. júl 2008

ked som predtym davno brala antiku, tak mi nikldy nic nebolo, ani som nepribrala ... brala som tabletky vtedy ...

maaja
22. júl 2008

ze okolo jednej ... ja tak neskoro nemozem, lebo potom cez den som strasne ospala a hrozne ma stipu, az rezu oci 😝 ... starnem 😀

veronika13
22. júl 2008

no po pôrode sa asi toho dosť tam vnútri pomení, aj hormony...

maaja
22. júl 2008

asi hej ... mne sa asi fakt pomenilo 🙄 alebo 😀 ????

veronika13
22. júl 2008

čo alebo???

maaja
22. júl 2008

no ci sa tym zmenam mam tesit alebo smutit 😀 teda opacne - smutit alebo tesit

maaja
22. júl 2008

inak tak mi je zle z toho pocasia co momentalne "fici" sak u nas kazdy den prsi, dokonca posledne dva dni chodime von vo svetri 😝 a ja som sa tesila ze budeme chodit k vode 😔 no des ...

veronika13
22. júl 2008

ja takisto, ako sme prišli z dovolenky, ešte som nemala na sebe letné tričko 😝 hádam bude august lepší

maaja
22. júl 2008

lepsi, lepsi ... v auguste uz nebyva take teplo ako v juli, teda myslim vecer, vtedy sa t uz "zjesenieva" to uz nie je to "prave leto" ... no skoda ...

veronika13
22. júl 2008

no čo už narobíme, čo sme si navarili, to si teraz jedzme (glob. otepl.)

kukla som fotočky, malý je zlatý a tá záhrada vyzera super, nemáš viac fotiek?

maaja
22. júl 2008

mam fotky zahrady, ale ked to sem vycapim, tak mi to zuz11 zmaze 😝 ale skusim, tak priebezne pozeraj 😵

veronika13
22. júl 2008

tak si sprav album na morejstreche

mounty
22. júl 2008

Ej baby, vy este klabosite? Sup, sup do postele!!! My sme sa vratila desne neskoro z Ikey, sme boli pokupovat dake vecicky do noveho bytiku, sa tesim......a uz idwm spat, pa....

maaja
22. júl 2008

nechce sa mi robit si album na strechce 🙄
no su tam fotky, tak kuk 😎
mounty, neutekaj !!!! vy sa stahujete ????

veronika13
22. júl 2008

krááásna záhrada, takú si chcem spraviť aj ja niekedy, no ešte aj s kvetmi, môžem vedieť koľko vás to stálo takto "na kľúč"?

maaja
22. júl 2008

sak su tam kvety !!!! dokonca aj kvitnu 😀

veronika13
22. júl 2008

mounty, ten vlkolínsky nábytok si tam dúfam beriete 🙂

veronika13
22. júl 2008

ja som myslela takú kvetinovú oázu 🙂

maaja
22. júl 2008

kvetinovu oazu ???
som rada ze mame aspon par farebnych kvetov - robo nechcel ani to, ale zahradnici ho "ukecali" 😀 mozno na om zvysku co este nie je hotove, tak tam dame aj kvety ... ja by som velmi chcela tulipany 😉

veronika13
22. júl 2008

no tie ti kvitnú len na jar, ja skôr trvalkový záhon, veď uvidím, možno budeme kysnuť v 1-izbovom byte a mám postarané o záhradu 😀

maaja
22. júl 2008

sak popri nich aj nejake trvalky vymyslime 😀

1izbovy byt ??? to uz tak ste na tom ??? 😕

veronika13
22. júl 2008

no 😅

maaja
22. júl 2008

no ale zasa si myslim, ze lepsie ako to kde si teraz !!!!
a z jednoizbaku je to potom lahsie do vecsieho alebo aj do domu !!!! sak mate len 20 rokov alebo kolko, ste mladi, dom bude, neboj sa !!!!!!!!!!!!!!!!! moja segra je tak ... tiez byvali u nasich rodicov a odtial radsej isli do vlastneho bytu - sice trojizbak, ale vlastny a ked sa pozbieraju, tak aj dom postavia ... tiez su este mladi 27/31 ...

veronika13
22. júl 2008

to sa dobre počúva, veď ja verím, že to výjde, len to večne čakanie na niečo už niekedy ubíja a keď je to pre takú blbosť, ľudskú blbosť 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre