Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

marianne
14. mar 2009

Caute,
dufam ze vam nevadi, ze sa sem votriem, zvyknem vas niekedy precitat ale pisat nemam moc casu.Mam tiez aprilovku a vidim ze ste preberali nove postele.Tak sa vas chcem spytat, ci ste uz drobcov prestahovali z postielky do postele,ak ano, ci sa im tam paci a prosim dajte mi nejake tipy, kde tu vacsiu postel kupit.Moja nejak zacala zle spavat, stale sa bucha o mreze, tak uvazujem, ze ju premiestnime do novej postele.Vdaka a prajem krasny konecne slnecny den

luminkasp
14. mar 2009

ahoj marianne,

my uz spime vo velkej posteli, malej sa tam velmi paci, konecne mi prespi celu noc, aj ked to je mozno aj tym, ze som ju odstavila..., ale kazdopadne, lepsie

postel najlepsie je asi ked si pochodis aj s malou, vyskusate a ona si vyberie 😎

monkap
14. mar 2009

ahojte,
patrik uz tiez spi vo velkej posteli od zaciatku januara ... velmi sa mu tam paci ... mala postielka uz caka na babatko 😵

lucaska
14. mar 2009

ahojte, tak ja nad velkou postelou tiez rozmyslam,ale stale ma odradza to ze by mi lucas odtial utekal........
nemate s tym problemy???????????? on v postielke kraasne zaspinka saam,a ani sa nebudi,sa bojim ze sa to tou postelou pokazi???

veronikap
autor
14. mar 2009

katka, tak to je super, že si ešte toľko nepribrala.. ja sa spolieham na to, že v lete keď budem v podstate len na ovocí a zelenine už toľko priberať nebudem.. ale uvidíme 😝 mne k tej váhe "pomohlo" aj to, že som si v rámci mojich nevoľností musela dávať pečivo aj na večeru, inak mi bolo zle.. a to je u mňa hneď vidieť.. čo už, hlavne že sme zdraví a nie je mi už zle 😵 😀

ja už som tu o postieľke písala niekoľkokrát, tak kuk do albumu 😉 spíme v nej od augusta min. roku

mounty
14. mar 2009

veronikap, co mam povedat k vahe ja? Mne ostalo po porode 10 kg!!! Aj ked netusim kde su tie kila lebo nosim celkom v pohode rifle aj veci co predtym, len na bruchu sa tazsie zapinaju ☹ spolieham sa na zeleninku letnu ako Ty, uz mame na okne sadenice paradajok, tak sa tesim ked to supneme do foliovnika 😉

nas Niki spi na velkej iba od polovice januara ale musim povedat ze je celkom zniceny vecer a ochotne zaspava sam, nevylieza z nej, ma tam iba take symbolicke zabradlie priviazane tenkym spagatom......ale je pravda ze manzelik spi s nim v izbe, tak nema dovod cestovat v noci ku mne..........

luminkasp
14. mar 2009

babulky, odfotila som malu pri ovciach, kuk do albumu, ak chcete, idem prihodit foto

lilu18
14. mar 2009

jejej lumi to je kraaasa...a tereska sa ako mudro tvari 😨 😵 😵 😵

maaja
14. mar 2009

😠 sa mi dneska pokazila umyvacka 😠 tak som to vsetko z nej musela povytahovat a umyt rucne - asi po sto rokoch 😎 som myslela ze ma drbne !
a bonus k tiómu - neviem zohnat ziadny servis, bo byvame v prdeli - ze sem nikto nechodi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

asi ked sa kazi tak sa kazi ... rano sme sa zobudili a nesla nam faza na dome - som nevedela garaz otvorit a vyjst von 😀
minule sa nam drtic pokazil, prisli po dvoch tyzdnoch ho opravit ... zaluzie vonkajsie su pokazene 🙄 kohutik v kuchyni furt kvapka ... v spajzi bolo svetlo pokazene ... no des 😀

anielik
14. mar 2009

maji, my sme mali tento tyzden asi rovnaky...
zacalo to matkom a jeho virozou ktoru sme postupne vsetci dostali, potom nam dosla pred pohotovostou baterka na central od auta, tak sme si pekne krasne o 7dmej odpipali na kramaroch...pokazila sa mi pracka (skorodovala zastrcka), matkova autosedacka sa nam dajako stocila a musela som vyparat ten jeden pas a nasit nanovo, ....a jaj matko sa vykadil v ramci prehanok na tatov madrac...tak som prala aj madrac 😉
ale hlavne ze dnes bolo krasne 😀 😀 😀

maaja
14. mar 2009

xi xi, som sa zasmiala 😀
ja som si dneska musela cez den normalne pospat !!! ja uz som fakt nevladala, navyse marek vstal uz o siestej !!! co teda nikdy nerobi 😕

zuzkafuny
15. mar 2009

My sme dnes vstali o pol deviatej 😕 a začal vstávať o šiestej... nehrozí že bude spať aj poobede... 😒

ingrid78
15. mar 2009

No caute, my sme sa na 2 tyzdne presunuli k nasim na vychod.
Co sa tyka postele, chystam sa Kajke kupit taku obyc v Ikea aj so zabranou. Nechcem drahu, lebo sa chystame kupovat o par rokov cely nabytok, tak sa mi to zda zbytocne.
Maaja, my mame umyvacku asi 2 tyzdne a uz zacalo haprovat svetlo, ale zatial umyva, tak dufam, ze nedopadnem ako ty, lebo uz som si pekne zvykla na komfort.
Lumi, ty si uz odstavila, nejako mi to uslo. Kajka uz chodi k nam do postele menej, ale zazo si musim prisunut postielku k posteli a zvykla si na to, ze ju musim drzat za ruku ked sa zobudi. Snad sa mi podari odstavit, ked pojde do druhej izby, som si dala termin ze v 2.rokoch ju odstavim, tak uvidime. ALe myslim ze to pojde, som prisla na to ze ja mam s tym problem a nie mala, mi to bude chybat

ingrid78
15. mar 2009

A teraz u nasich mame hrozne smutno, ocino pojde asi dat zajtra utratit Aysinku (nas 15rocny dalmatin tak sme dost nestastny a vahame ci to urobit, uz sa trapi, najhorsie je ze je pri zmysloch a skoro normalne funguje, len uz ma problem udrzat ciko a kako, dnes v noci sa nevedela postavit na nohy a skuvinala, lebo jej trebalo akakt a uz vo vytahu jej uslo, tak sme pratali. No nestastni sme strasne ☹ ☹ ☹

luminkasp
15. mar 2009

ingrid, uz som ju takmer uplne odstavila, som sla na to postupne, ale uz zaspi sama aj na obed, aj v noci, prespi celu noc, uz sme boli dva dni uplne bez, ze som nedala ani nad ranom,ale predvcerom ju strasne bolelo brusko v noci, tak som jej dala, ale dnes uz opat nic, takze viac menej uz je odstavena. Dostala novu postel, a babka jej poslala macka pu, tak teraz zaspava snim.

psika mi je luto

veronika13
15. mar 2009

lucaska, pokiaľ ti pekne spáva v postieľke, tak by som postel neriešila. Mne vylieza z postieľky, už tam ani nespáva, teraz keď je muž preč okupuje posteľ Riško... neviem či by sa to postelou zmenilo...
hafana mi je ľúto, ale čo už, každý máme svoju životnosť... idete si kúpiť nového? ako náplasť?

veronika13
15. mar 2009

lumi, veľmi pekné fotečky máte, budete mať krásnu pomiatku. Na tej fotke ujo vyzerá, akoby tú ovcu drhol 😀

salajcatko
15. mar 2009

ahojte
ja zasa len tak bleskovo, prečítala som až dve strany 😀

a popozerala albumy 🙂

Lumi odfot aj nové háro 😉
inak tereska vyzerá taká staršia...ona mi vždy pripadala taká kludná, rozumná, velmi sa mi lubi

postel riešim aj ja, zatial iba v hlave, hoci postel dostala od svokra už vlani, ale zatial tam ešte nespala, som si myslela, že bude chcieť spať s karin v izbe, ale cha, to boli moje plány, slečna má evidentne iné, a to také, že v maminkinej postieľke s maminkou je najlepšie...no som si j naučila tak nech teraz trpím že? a to som frajerila,ako ona pekne a kludne spáva v postielke....ale prišiel čas, ked začala vyliezať z nej a raz tak padla na hlavu, že sme zložili bočnú zábranu, pritiahli ju k našej manželskej, a mne skončili kludne chvílky...v momente,ako si pridem lahnúť, akoby to cítila a v momente je pri mne 😖 ...a hoci si každe ráno vravím A dosť! príde dalšia noc, a ked ju tak vidím a cítim nalepenp na mne, nemám to srdce ju dať preč 😵 😵
je to taký náš maznáčik, musím priznať...Karinka mala chúda tvrdšiu školu...táto malá je taká herečka, že jej jeden kukuč a som namäkko 😵 😨 😕

melory
15. mar 2009

ja mam umyvacku bosch-ku a zatial ide ako svajciarske hodinky, klop, klop, lebo maji, drblo by aj mna.
stela a hugo maju poschodovu postel, hugo je hore, stela dole....stelka zaspava v nasej spalni sama, na nasich posteliach, potom ju prenasame. podla mna preto, ze oni maju v izbe pekelne teplo a mi zas strasnu zimu....asi bude mat radsej zimu. postele som sa obavala, ze co ked spadnu, ale zatial klpo. klpo nic sa nestalo. stela sa hned na druhy den naucila na nu vyliezt a ked chce ist dole krici..."mamika dole cem"

melory
15. mar 2009

baby co davate detom na vlasy??? moja je ako katkine novorodena, este po tom co ju hugo ostrihal som to musela dorovnat ako tak....no nic na hlave nema.

anielik
15. mar 2009

ahojte,

my mame valadnu od zaciatku v detskej, matko v nej rad spava a ked sa mu nieco v noci zle sniva tak zide a pride k nam, alebo zakrici mama..a pride tato 😀

salajcatko
15. mar 2009

no to je chutné, vraj mami dole cem...ked tá moja Simonka nie a nie rozprávať...ale slovko Mama, alebo mami, to počujem denne fakt aj tisíc krát 😵
Ja to spanie na válende odialujem aj preto, že karin chodí spať pred 2O.Oo a simonka chodi tak okolo pol 7...asi by som ju potom tiež prenášala, ako melory píše...alebo pristavíme ešte jednu izbu (čo máme v pláne ale ked budú prachy, takže to bude bohvie kedy 😒 ). A u nás je problém aj to, že tma je tu fakt ako v rohu, bývame pod lesom, a z detskej máme dva schodíky na chodbu a potom dalšie dva do spálne...ale čítala som, že dieťa do cca 1O rokov má inakšie nočné videnie ako dospelí, vraj vidí aj v tme jasnejšie..to ste vedeli? a podla karin súdim, že je to asi pravda, lebo ta nemala problém ani s tými schodami, ani s ničíim v noci 😝

salajcatko
15. mar 2009

onedlho budú mať naši chrobáčikovia 2 roky ☹
veeeľmi rýchlo to letí 😅
nie je to tak dávno, čo sme boli tehuľky, potom sme čakali, kedy sa ktorej kto narodí, a teraz sa už rodia aj dalšie prírastky a bude sa chystať oslava 2 rôčku 🙂

Máte niejaké námety čo na 2 r. ???? ak hej, raďte 🙂

anad
15. mar 2009

Ahojte, ja nejako nestiham 😀 a to je Anetka dobrucka oproti Tomaskovi, ten bol taky placko a teraz dost ziarli, ale inokedy je zase velmi zlaty. Inac zacina pridavat do tej svojej reci zrozumitelne slova 🙂
Mounty, Johanka je krasna 😵
Jej anielik, tebe tu krasne pribudaju tt 😵

lucaska
15. mar 2009

ahojte, salajcatko aj ja si vela krat poviem na vela veci a dost uz neustupim ale lucasko vie ako namna , pozmurka namna, vyguli na mna okala,povie mozem a uz mu hned vsetko dovolim............ 😝

no veru ubehlo to, zachvilku mame dva rocky, my mu chceme kupit slapaciu stvorkulku, a zatial mam vybratu kolobezku taku pre mensie deti..... 😉
http://www.slnieckovo.sk/index.php/cPath/177_182
http://shop.reon.sk/product_info.php?products_i...

a dalej neviem, mozno ma inspirujete...... 😉

luminkasp
16. mar 2009

verca 😀

salaj odfotim, ked si moj muz najde cas 😉 vo stvrtok ideme na rybacku, tak sa mozno podari 😎

nasa mala nie len vyzera kludna, ona aj je strasne kludna a pohodacka, to ma po papim, a mna len slak triafa z toho aki su pohadaci 😎

mel, myslela si na vlasy? ja nasej umyvam sampon denenes a davam potom kolinsku denenes, tu vlastne kazdy den ked ju cesem. Skvela znacka pre deti, neviem, ci je aj na slovensku, ci nie 😖

veronikap
autor
16. mar 2009

ahojte, my sme si dnes urobili po dlhej dobe výlet do centra.. kozmetička mi objednala jeden krém, tak sme to zobrali busom a električkou.. Zinka sa z toho strašne teší.. sme aj veľa pochodili, tak už teraz naberá ďalšiu energiu v postieľke 🙂 a dobre sme to vymákli, lebo práve tu u nás začalo pršať 😒
podvečer ideme s Michal na hokej, play off so Skalicou, tak uvidím aj Žiga.. 😎 sa teším na pečenú klobásu 😀 😀 😀
nám už vlasy ako tak dorástli, len ešte na tej ofine a na bokoch by to mohlo byť hustejšie... teraz to má trošku dlhšie, tak sa ma normálne sama pýtala, že kedy zavoláme Janke (kaderníčke), aby sme sa išli ostrihať 😀 umývame tak 2x do týždňa detským šampónom

no baby (maaja, anielik), tomu sa hovorí deň, resp. týždeň blbec.. asi by ma porazilo, aj keď sa musím priznať, že pri čítaní som sa pobavila 😅 😎

zuzkafuny
16. mar 2009

Díky za tipy 😉 Mne sa najviac ľúbi ten sedací vak (ale tá cena 😕 ) a potom tomaľovanie vodou 🙂 to je super...!!! Ešte niečo hoďte 😉 🙂

luminkasp
16. mar 2009

este, ja kupujem smykacku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre