Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
12. jún 2009

salaj, ladova polievka : jedna paprika, jedna paradajka, jedna mala cibulka, jeden strucik cesnaku, stipka soli, vinny ocot, olivovy olej, sladke korenie, zmixujes, prilejes vodu a vhodis do toho lad 😉

zuzpidka
12. jún 2009

tak ja som robila nakoniec zeleninovú polievku s mušličkami a rezance so syrom a smotanou.
ďakujem za tipy všetkým. 😉
u nás sú dnes búrky, padal aj ľadovec a zase sa schyľuje k búrke. takže také nanič počasie. 😠

veronikap
autor
12. jún 2009

neviem, či sa sem ešte do odchodu na dovolenku dostanem, tak sa idem radšej rozlúčiť.. majte sa tu pekne a držte palce, nech sa nestane nič s čím by sme si nevedeli poradiť 😝 hneď ako sa vrátime, tak sa ozveme 😵

zuzpidka
12. jún 2009

Veronikap, my vám prajeme šťastnú cestu, obrovský pozor na seba aj na Zinku a príjemnú dovolenku. 😉 🙂

maaja
12. jún 2009

jaaaj viete co ???
Marek je strasne chory ☹
este vcera vecer vsetko v poho, okupkal sa a isiel haji ... v noci sa prebudil, strasne dychcal a strasne palil ... mal vyse 38 teplotku 😔 ... rano mal 37,5 ale bol uuuplne v pohodke, pre istotu sme ale nesli do skolky, no ani k Dr sa mi nechcelo 😅 ale ked uz o desiatej mal zasa cez 38, tak som volala Dr ci ma olny termin ... nastastie mala, tak sme sli .... Marek ma hnisavu anginu ... nechapem kde to zobral ...

cely den je taky nijaky, jak mačalka ... dokonca o osmej mi vravi, ze sa chce ist kupat a spinkat, lebo ze je unaveny ... tak teraz spinka .... zlatinko, uuuplne je chory 😢

maaja
12. jún 2009

dneska nikto ???

maaja
12. jún 2009

jeeeej, este 4 prispevky a mame 10000 😀
idem prispievat !

anielik
12. jún 2009

ahoj Maji,

ja jednym ockom, robim tiramisu a strasne sa mi nechce som total unavena...dufam ze do neho nespadnem 😉

Boze je mi luto Mareka...to je strasne drobec maly, rychlo sa vyzravte, posielame vam vela energie 😉

maaja
12. jún 2009

to je ale pcasie dneska, ze ?! 😠

maaja
12. jún 2009

anielik, dufam ze mi neslohnes tu 10000 !!!

maaja
12. jún 2009

anielik, vidis, ved vcera mu nist nebolo !!!

a stihla so tu 10tisicku ;)

salajcatko
12. jún 2009

maji, tak to je smutné, ale držím palce nech je rýchlo fit.
choroba deti vie poriadne zmôcť
posielam ti ip

anielik
12. jún 2009

oki, tiramisu hotove a ja osprchovana..zahajujem protestny spanok 😉 Michal s mojou maminou sli na Alexanrovcov, tak sa mi ich nechce cakat...

maji neslohla 🙂)) no angina je taka potvora...nic nic a horucky a lezis :((( ale neboj ATB zaberu a budete zase FIT

veronika13
12. jún 2009

Maji, to mi je ľúto, nech je rýchlo zdravučký 🙂
Alexandrovci to je ta veľká ruska skupina čo teraz vystupujú s desmodom? lebo tí budú aj u nás myslím 31.8. som zvedavá či pôjdeme kuknúť aspoň spoza plota, isto to bude drahé 😝

maaja
13. jún 2009

anielik, aj moji rodicia boli na Alexandrovcov - tretieho juna v Nitre ...
veronika, s Desmodom vystupuje Kalinka, to je asi nieco ine, ne ?

anielik, antibiotika ??? nam dala len take tabletky ze ISOPRINOSIN - este som si ani letak nekukla ... ale atb to nejsu !!! tak snad zaberu aj tieto ... nechce sa mi byt este dalsi tyzden soma 😅

inak mam pocit ze dneska mu uz je lepsie, uz nema take teploty, akurat ze pokasliava troska viac ... ale sopliky nema nastastie, zatial teda ... a comu sa tesim, pekne vela pije ... to by asi aj mal teraz, vsak ?

luminkasp
13. jún 2009

maji, to mi je luto

u nas su 40, myslim, vonku a my sme si s tereskou urobili nadherne zenske dopoludnie a pominali penazky 😵

maaja
13. jún 2009

jeeej, cau lumi ;)
no tak 40ky vonku vam zavidime ;) my mame slabych 20 😠
mimochodom, aj u nas bolo uz zasa pekne a potom zrazu zasa zima - asi preto angina 😖
inak ani mne neni najlepsie, mi z nosa vkuse tecie a stale kycham 😠

luminkasp
13. jún 2009

a ja stazujem, ked mame 25, ze jaka kosa 😎

maaja
13. jún 2009

lumi, ved ty by si mala byt zvyknuta aj na zimu 😎

idem bo Marek sa zobudil ... papa

luminkasp
13. jún 2009

maja, bola som zvyknuta na zimu, na dobre sa lahko zvyka 😉 😎

veronikap
autor
14. jún 2009

dobré ránko 🙂 hurááá, dnes som spala až do 5.20, rekord 😀 ostatní ešte spia, tak som tu, nech ich nezobudím..
maji, rýchlo sa uzdravte! ja som zvedavá, ako sa Zina zobudí... včera soplila a večer zase kašlala, tak dúfam, že jej nič nebude...
no lumi, práve pozerám, že my máme v Side na dnes hlásených max. "len" 38, už sa teším ako sa dobre vyhrejem, ja teplo môžem, len dúfam, že Marek nebude proti 😎

veronika13
14. jún 2009

Veronikap, vy dneska cestujete nie? či ste už tam? 😕

moji chlapi išli do kostola, ja varím a pôjdem tam neskôr
u nás je slnečno, tak sa teším, že budeme niekde von, najradšej by som išla niekde na ihrisko

veronikap
autor
14. jún 2009

letí nám to o 18,10.. takže na letisko ideme až po obedňajšom spánku 🙂

melory
14. jún 2009

ahojte, maaja angina je vraj vsade, nas nastastie obisla, ale v jaslickach sa tomu asi nevyhnes. my sme mali tu nadchu a teraz ju ma manzel a to je cely den o hapci-hapci-hapci-hapci 🙂 no hruza, nos stekli a tecie len voda z nosa, trva to dva - tri dni. som zvedava, ci sa to u nas otoci.
my sme sa vratili z kremnice, bolo super, sobota na chatke, opekacka a tak. dnes sme vegetili pred domom. oddychla som si veru. ten cerstvy vzduch nabudi aj cerstve myslienky.

luminkasp
15. jún 2009

uf, neviem, ako ma veronika, ale ja som nespala skoro celu noc, ludia o 22 este stale 35 stupnov... 😎

veronika13
15. jún 2009

tu tak 24 dnes bolo, noci sú dosť chladné, tuto noc len 3 stupne 😝 ale majú sa noci otepliť

veronika13
15. jún 2009

veronikap, dúfam, že ste šťastne doleteli a dnes sa už opekáte pri mori 🙂

melory
15. jún 2009

luminka ja keby som mala moznost ist zit do tepla, nevaham. 🙂

mounty
15. jún 2009

hm, a ja sa uz tesim opat na jesen, ja leto nemusim, bleeeeeeee 😝 iba ak pri vode. Jedina vyhoda leta je cerstve ovocie a zelenina ale inak by som ho kludne vynechala......lumi, ja som v Spanielsu skapinala uz v maji ked sme bikovali, nechce sa mi verit ze Ty si si zvykla, pre mna to bolo ako peklo na zemi, fakt sa nedalo ani v noci spat........no, ale lepsiu temu dam, nas Niki sa uz spolahlivo pyta na velku na zachod, serbel nehrozi, neznasa ho, tak rovno na WCko chodi, len dufam ze aj cikanie pochopi v lete, lebo zatial sa na mna diva ako na mimozemstanku........my sme asi posledni v tomto oducani, co? 😒

veronika13
15. jún 2009

mounty, isto nie ste posledný, my tiež ešte s tým bojujeme, ale asi to bude z väčšej miery tým, že ja som pohodlná 😝
inak horúčavy ani ja moc nemusím, tak primerane je na mňa akurát, tých 24 čo bolo dnes mi úúúúplne stačí, teraz je vonku tak príjemné a to tiež stačí... v Chorvátsku boli tie noci bez klímy neznesiteľné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre