Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzulik22
9. máj 2008

ahojte, tak nasmu kubkovi sa zo zapalenych oci vyklula chripka, chuda je cely zahlieneny, teplota 40, ocka krvave a uz 2 dni nepapal. Sme mu davali zabaly, boze ako plakal, az som si s nim poplakala. Dostali sme antibiotika a este dva sirupy, ale dat mu ich je o zivot, zatne zuby a nepovoli.

melory
9. máj 2008

zuzulik vykuriruj, nech idete na stretko....chuda to preto tie ocka.

salajcatko
9. máj 2008

zuzka, to poznám, aj simča pri atb zatla tak pusinku že to bol boj...ale vždy sme to nakoniec zvládli, tak držíme palce a Kubíkovi skoré uzdravenie...
Na stretku nesmiete chýbať 🙂

zuzulik22
9. máj 2008

nas kubko je prvykrat chory a moje prve dieta, tak to dost prezivam. Musimeist na stretko, lebo ma porazi. Dnes sme uz aj na pohotovosti boli

melory
9. máj 2008

to prejde akurat...ked ma lieky.

zuzulik22
9. máj 2008

baby poradte, ked mu davam zabaly tak mam na cele telo, alebo len na nohy

zuzulik22
9. máj 2008

mame 3 sirupy, kvapky do nosa, do oci, mast do oci. a pritom okrem ociek na nom nic nevidiet aj vesely je. len nepapa a ma teplotu a cervene oci

veronika13
9. máj 2008

zuzulik so zábalmi ti neporadím, no myslím, že asi na celé telo, len na nohách a rukách, by mohli u detí spôsobiť febril. krče.

janamed
9. máj 2008

zuzulik,ja som davala zabali pri teplote na cele telo, tak ýchlo, a potom rychlo obliest... a pomahalo, ale po pol hodine som ešte opakovala,2-3 x...lebo moja mala máva vysoke teploty, a dlho a častejšie..:(

melory
9. máj 2008

zuzka pevne nervy a vela sil...kasli na byt a poriadok...pre mna to bolo vzdy vycerpavajuce.

veronika13
9. máj 2008

jasné, domácnosť ide vtedy bokom

zuzulik22
9. máj 2008

dvakrat sme dali teraz na cele telo, uvidime, snad to klesne, ani cipky nezaberaju ☹

zuzulik22
9. máj 2008

mel ty ma poznas? Ako vies, ze som posadnuta poriadkom?

janamed
9. máj 2008

zuzulik a nurofen?? mne malej dlho trva teplota, ked dam nurofen zaberie tak na pol.hod.co zrazi teplotu, tak potom musim 3 hod.sledovat a davat tie zabaly...je to vyčerpavajuce, tak sa držkajte...

veronika13
9. máj 2008

neboj, klesnú, teraz na večer sa teploty zvyknu zvyšovať pri chorobe
a tie 3 sirupy máte načo?

melory
9. máj 2008

hahaha 🙂 trefa

zuzulik22
9. máj 2008

jeden sirup su atb, jeden na uvolnenie hlienov a jeden vykasliavanie a kasel
mel ja som tak trosku sibnuta co sa tyka poriadku, varenia a pecenia. Niekedy este aj o pol noci umyvam dlazku. ja umyvam kazdy den a tak si to ospravedlnujem, ze to kvoli spine z vozika, co si nosim z vonka.

zuzulik22
9. máj 2008

malemu aj krv zobrali a zistovali sme ci to nemoze byt alergia, lebo muz je silny alergik, ale dr povedala, ze sa to este u takeho maleho neda zistit? ze az v sept si mame dat urobit testy

veronika13
9. máj 2008

určite sa dá zistiť, keď aj ročným deťom zistia alergiu napr. na kravské mlieko...

janamed
9. máj 2008

a to mu urobia takemu malinkemu už testy??? moju malu 4r!! doteraz nenapichovali..-netestovali bližšie, čo sa boja...iba z krvy, a to jenič,nepresne ap...

melory
9. máj 2008

mojho huga zacali vysetrovat pol rocneho a rocnemu bola zistena alergia na krav.mlieko. je to tak, ze sme mali nestastie v stasti a dokyna nas poslala do blavy na kramare, tak nas prijal lekar odbornik a uz to slo rychlo.

zuzulik22
9. máj 2008

v sept len z krvi mu budu robit testy

janamed
9. máj 2008

no alergia na kravske.-to su asi zaživacie problemy...?? ja som mala na mysli skor tie kožne prejavy ap...moja opucha a ma tu agresivnu formu, a sa ju boja testovat koli šoku...ap

melory
9. máj 2008

dost neskoro...hugovi to zacalo horuckami, zapalom oci, nosa, hrtana, criev a usi.

veronika13
9. máj 2008

ak je ale teraz prvýkrát chorý, tak to asi nebude alergia, ale nikdy neviem, ak by sa ti to nezdalo, trvaj na testoch skôr

zuzulik22
9. máj 2008

preboha mel to takto mu zacala alergia na co? ma nestras

melory
9. máj 2008

ano, hugo mal cervene pupaciky na chrbte

janamed
9. máj 2008

ale zas oni asi vedia čo sa može a čo nie testovat, a prejavy približne ap... fakt som netušila že alergia na kravske sa prejavuje tak ako pišeš mel... 😲 😕 že horučkami a zapalmi oci... ja by som sa fakt moooc bala, a muselo to byť hrozne.... 😔

melory
9. máj 2008

do pol roka sme boli tri krat v nemocnici, potom uz to bolo dobre...uz si to ani nepamatam, len viem, ze este sme kvoli tomu v nemocke, ked v skolke zjedol segedin.

zuzulik22
9. máj 2008

no jedine co ma utesuje je, ze maly este nic s kravskym mliekom nejedol okrem jogurtov, ale tie je od pol roka a nic. ja som mala na mysli, ci maly nema alergiu /sennu nadchu akko moj manzel, lebo tie ocka tak najprv vyerali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre