Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
18. júl 2009

dobré ránko, tak ja som už zase hore 😒 ale včera som zaspala už o 10tej.. Marek si už tiež oddýchol, kope už asi hodinu... a už si niekedy ani polohu na ležanie neviem nájsť.. čo už, ešte že si môžem aj cez deň trochu zdriemnuť.. 😎

baby nebláznite s tými chorobami.. ☹ rýchlo sa všetci vyliečte!
my sme boli včera na krv.. prvý krát nám brali.. Zinka bola úžasná, až som kukala.. čo inokedy stačí keď ju ide lekárka počúvať, už kričí, teraz len pekne sedela nastavila ruku a pozerala, čo jej to robia... zlatá bola 😵 výsledky budú vo štvrtok, tak som zvedavá... brali jej ju kvôli tomu, že od toho ľahkého zápalu pľúc, jej kašel ešte celkom nezmizol.. výtery z nošteka a z hrdla neukázali nič, tak ešte preventívne zobrali krv.. ale lekárka hovorila, že po zápale pľúc môže ešte kašlať aj tri mesiace...

dnes ideme na víkend k sestre, vrátime sa v pondelok.. len dúfam, že nebudú také lejaky ako stále upozorňujú...
tak si užite víkend 😵

veronika13
18. júl 2009

ingrid, podľa mňa to bude len viroza, tých teraz je... aj my sme ju mali, ale keď máš strach, radšej nechať poriadne vyšetriť

malalady
18. júl 2009

veronika 😀 aj ty si už snažilka??? jeeeeeeeeeeeeeejdo 😀 😀 😀 😀 😀

ingrid78
18. júl 2009

Ja si tiez myslim, ze ten vysyp bude z nejakeho virusu, ktory sa pridruzil k angine. Snad 🙂

salajcatko
18. júl 2009

ahojky zas po dlhom čase
tak ja mám dietky tiež choré, karin má zápal priedušiek a simonka ústa sama afta, vraj to malé deti v lete zvyknú dostať, tiež dostala vysoké teploty cez 39, nejedla, spavá bola ☹
Karinka mala isť dnes na týždenné sústredenie a žial nemohla, je z toho smutná ☹

jej vidím malalady tu je, ahoj, ako sa držíte???

malalady
18. júl 2009

salajčatko ahojík fajn))) a ty ako??? 😀

veronika13
18. júl 2009

sali a čo pomáha na afty?
malalady, no som snž, už vyše pol roka a zatiaľ sa nedarí... ale aj muž bol dlho preč... tak jedno z druhým

malalady
18. júl 2009

veroni jáj🙂) ste netrafili dni 😠 a teraz ste ako na tom??? 😕

veronika13
18. júl 2009

teraz tiež netrafíme, lebo muž je dva týždne fuč 😀 😝

salajcatko
18. júl 2009

ahoj malalady, no mi sa máme tak klasicky, ako priemerný slovák 😀
ale užívam si leto, toto je asi moje posledné voľné leto, však v aprili nám MD končí 😵 😅
no a dúfam že do práce už pôjdem 🙂

veron, dala jej mudr. už ATB sumamed, a usta vytierať pamycon kvapkami a výplachy repíkom, ale tá moja tvrdohlavá striga všeeeetko odmieta, ešte aj tie atb vypľúva. ale dnes jedla polievku, tak snád je to na dobrej ceste. a v noci ked nevníma jej dávam piť harmanček a repík, aspoň niečo 😵 😝
A dávala som jej ešte taký gel kamistad, ale nemám pocit že to niejako zaberalo

veronika13
18. júl 2009

ako vyzerá taký aft? lebo Riško mal cez tie horúčky také dve bolestivé miesta v ústach... potrierala som mu to framykoinom a potom sme jeden deň vyplachovali repíkom a po ňom mu to zmizlo

salajcatko
18. júl 2009

to mohlo byť ono veronika, je to vlastne niečo ako herpes na pere, ale je to vo vnutry úst, také biele bolavé vyrážky, vravela mudr. že to je vlastne infekčné, malé deti to zvykne hlavne v lete drapnúť - simonka to mala na vnútorných kútikoch, na líčkach a na dasnách...a vraj to auuu bolíííí

veronika13
18. júl 2009

hej bolí, ja som to tiež mala zo dva razy

mounty
19. júl 2009

ahojte, my sme uz spat z dovce, bolo fajn, aj ked dost bojove podmienky, chlapi spali v stane, aj burky dve prezili, Niki sa na ne ani nezobudil...........a super ze ste tak malo popisali, aspon som vas mohla docitat 😀

zuzpidka
19. júl 2009

ahojte.
tak ja zase žehlím, veď mi včera došlo dieťa z tábora s plnou taškou špinavých vecí. u nás bola včera búrka až do noci. deti sa báli, ale elektrinu sme chválabohu mali. minule to bolo bez elektriny. 😒
ja mám dnes takú depresívnu náladu. včera mi písala kamarátka smsku, že jej zomrela mamka. nič také jej nebolo. tak som z toho vykoľajená. dnes taký mladí ľudia umierajú z ničoho nič. kam ten svet speje. 😢
prajem pekný deň s úsmevom na perách. 😉

mounty
20. júl 2009

ahojte, Johanke dnes prisli jedny vysledky krvicky, tak trombofiliu nema, jupiiiiii........dakujeme za modlitbicky, aj ked sa stale nevie z coho mala tie modriny ☹

zuzpidka
20. júl 2009

ahojte.
Mounty, tak to sa tešíme s vami. držíme palce, aby všetko dobre dopadlo. 😉
Rastík práve zaspal, idem vyšúchať kočík a povysávať auto. v aute mám neporiadok tak sa do neho pustím. vo štvrtok idem na pohreb, pretože mi zomrel ujo. upil sa alkoholom k smrti. 😒 takých ľudí neľutujem, pretože si to spôsobili sami. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
20. júl 2009

mounty, to je dobrá správa, že malá nemá trombofíliu..
zuzpi, mne je ľúto aj takých, lebo sú to chudáci čo si nedokážu pomôcť.. ale môžu si za to sami, to máš pravdu... na mňa tiež doľahne niekedy taká depkoidná nálada z toho čo sa okolo nás deje, ale potom sa zas teším čo všetko krásne je vôkol...

zuzpidka
21. júl 2009

ahojte.
Veronika13, aj ja to tak cítim ako si napísala. veď chválabohu sme zdraví, tak máme pre čo žiť. 😉
Rastík spinká, Dadka sa pustila do jedenia ovocia a ja som si konečne trošku sadla.
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
21. júl 2009

mounty, tesim sa s vami 😎

ja mam za sebou dalsie dva grc dni ☹

tereska uz je v poriadku 😵

mounty
21. júl 2009

lumi, kedy planujes ist na SK? Lebo my asi odideme na dalsie dva tyzdne do Vlkaca, tu sa neda kvoli komarom vydrzat........napis IP, pa

veronika13
21. júl 2009

mounty, o tom Mikušekovi nevieš či bude v tom Vlkáči? ale aj tak mi to asi v tu nedeľu tam nevýjde prísť ☹

luminkasp
22. júl 2009

mounty, letime 29. buduci tyzden a sme do 26. augusta

zuzkafuny
22. júl 2009

Ahojté...
Stručne...
Stále rozprávame ako doteraz... 😀 😀 😀 ale hlava ma z neho bolí poriadne, lebo mele mele mele a ja neviem niekedy čo 😕 🙄 😅
Sme často vonku, tak ani sem veľmi nestíham...
Tak vám posielam cmuky a letím dál...
Kuk album!!! 😎

mounty
22. júl 2009

aj nas keca odusu, ale akou recou, to vie iba on ☹

veronika13, netusim, lebo ja take masovky nemusim , no a nastastie tam ani nebudeme v nedelu, lebo som zistila ze Johanka ma buducu stredu ockovanie, tak pojdeme hore az o tyzden 😒

lumi, tak coskoro si doma........rychlo dogrcaj a zacni balit kufre 😉 daj vediet kedy a ako by sme sa stretli, mozme urobit ministretko bab z okolia 😉

zuzpidka
22. júl 2009

ahojte.
ja mám dnes náladu pod psa. mala som ísť s deťmi k tete za Bardejov a nepôjdem, lebo šéfko ma samú autom nechce pustiť. veľmi som tam chcela ísť, lebo si tam viem super psychicky oddýchnuť. nemá kto ísť so mnou, tak budeme doma. svokor už chystá /rozbíja betón/ izbu pre kurenára, ktorý príde zajtra. tak máme stiesnené podmienky a mňa to ubíja. 😒 😠
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
22. júl 2009

ahojte 🙂 my sme dnes doma.. doobeda som vybavila sociálku a aj UPSVaR kvôli druhej materskej... neplánovane mi babka "ukradla" dieťa, tak som ešte aj nakúpiť stihla a o pol 12 som mala už všetko vybavené a aj navarené..

kati, aj som rozmýšľala, že skočíme teraz poobede za vami do tej zoo, ale nie som schopná sa prinútiť.. aj Zina je nejaká oťapená (asi z toho tepla), len leží na gauči a pozerá rozprávky.. no a u mňa sa už asi hlásia "poslíčkovia" či ako sa to volá... lonová kosť ma bolí pri každom kroku.. trochu kríže... Marek robí kotrmelce.. tak si vegetíme na gauči.. 😀 😎

čo sa rozprávania týka, tak my začíname mať "problém" v tom, že ako sleduje teraz relatívne často rozprávky na Jim Jam, tak niektoré slovíčka povie aj po česky.. alebo ich po česky vyskloňuje... sa jej to snažím vysvetliť, ale nie vždy sa to darí.. 😝

zuzi, hlavu hore.. treba to brať z tej lepšej stránky... nebude to trvať večne a budujete si svoje 😉

zuzpidka
22. júl 2009

Veronikap, tak to máš pravdu, ale s dvoma deťmi v rozbitom dome je to horor. zajtra sa chystáme na výlet, tak uvidíme. 😒 😉

malalady
22. júl 2009

baby kuk do alba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sú tam // 😵 😵 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

veronika13
22. júl 2009

malalady, gratulujeeeeem 🙂 najkratšie si tu snž a už aj tehotná... 😀 ako to robíš? 🤐 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre