Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

salajcatko
15. jún 2008

mimi aj moj bol celý víkend v práci 😒
tak hádam to ešte aspon pár dni potiahneš..a Fildo vydrží 🙂

miriamka12
16. jún 2008

Ranko 😎 niektorí na dovlenkach 😎 Ja tu prave luskam neaky recept na bublaninu 😀 mame kvantum ceresni aneviem co s nimi 😝 Tak som sa rohodla piect 😝
Veronika13 drz palce 😉 😀 sak ak sa to nebude dat jest tak to vyhodim skvor ako dojde nas tatik z roboty 😉 Dufam ze mi budu stacit 4 vajicka, lebo slecna poc este z obchodu dve stihla rozbit 😒 krmili sme vtacikov a namiesto rozka sup vajcia a ja neviem kde som cumela 😅

veronika13
16. jún 2008

Ahojte, my sme mali peknú nedeľu, boli sme u starkej, mala narodky, a potom sme sa boli previesť v hore, kde vyviera voda, kedysi sme tam chodili často, tam bol vzduch... 🙂

Riškovi idú očné zuby, jeden už trčí, tak to je príčina jeho teplôt, nejedenia, horšieho nočného spinkania 😔

salajcatko
16. jún 2008

ahojky
Mirka,tak ako dopadla bublanina? skončila v bruchách či v koši???

Veron očné? fi, Riškovi to teda ide...tak nech to ma rýchlo za sebou..zuby trápia naše dietky teda 😒
aj Simonke asi niečo vylezie, má zatial 8, ale asi jej niečo ide, lebo slintá ako už dávno nie 😖

melory
16. jún 2008

ahojte, my sme dnes boli u psychologicky s malym a cakaju nas dalsie dva sedenia, na druhom sa s nim bude sama hrat, na tretom mu zmeraju iq, dnes som sa s nou rozpravala ja. vyzera to vseliako, nejdem pisat ziadne uzavery....neham to az na vysledok, ale poviem vam, do spevu my nieje

salajcatko
16. jún 2008

počkaj MEl, nerozumiem, prečo ste boli s Hugom u psychol.??? a prečo ti nie je do spevu?

my tiež chodíme s kajkou 😉

melory
16. jún 2008

hmmm, bola som lebo nehovori tie basnicky so skolky a nezapaja sa do kolektivu....

veronika13
16. jún 2008

veru, idú mu tie zuby strašne rýchlo, myslím, že mesiac čo mesiac, už ich má 12 a teraz tieto očné 😀 no vďaka Bohu, nesie to statočne, dnes zjedol 4 lyžičky obeda, včera 2, ale aspoň mlieko pije aj čaj, tak som kľudná, no pred dvomi dňami jedol pekne, a však zas to na neho príde a bude papať

mel, normálne si ma nestrašila 😲

melory
16. jún 2008

veronika nasa doktorka vzdy povie, ze hlavne ze pije.

salajcatko
16. jún 2008

no MEL a psychol. ti čo vlastne na to povedala?
ja by som v tom inak nehľadala nič vážne, nie každý človek má chuť vždy robiť to, čo zvyšok = kolektív, dieťa dupľom. Neboj, agresívny nie je, prehrá sa, ja si myslím že to je a bude OK

tak Veron povedz Riškovi, že aj Simka drží diétu 😀

melory
16. jún 2008

uvidime, kazdopadne ma upozornila, ze do normalnej skoly asi nepojde...no neham to na kompletne vysetrenie..

veronika13
16. jún 2008

😀 odkážem 😉
očkovanie máme posunuté na 2.7. a 4. idem ja na gyndu, teraz štvrtok máme pojednavanie, tak nám prosím držte palce, nech to dobre dopadne, inak budeme stáť zas aspoň pol roka a nevedieť či vôbec budeme stavať 🙄

miriamka12
16. jún 2008

Mel, sak aj mna si nastrasila 😕 To preto ze neni ako naklonovany, uz musi ist k psychologovi a robit mu neake tie testy? Pre pana tak to by sme tam museli utekat rada radom 😒 ja som sa nikdy nezapajala a jedinu basnicku som vedela cervene jablcko a tu som...

Salaj bublanina na pol plechu zjedena 😉 Nebolo to take hrozne ako som si myslela, ani tazke 😉

veronika13
16. jún 2008

ako že do normálnej nepojde, to už teraz vie? to sa mi akosi nezdá, to ho chce dať o osobitnej? 😨

miriamka12
16. jún 2008

To si myslela ze asi mu daju Mel len odklad ze?

melory
16. jún 2008

nie do osobitnej, ale do specialnej...odklad bude aj tak asi - zle mu roky vychadzaju...ved hovorim, ze nemam komplet uzavrety pripad...jej sa zda aj nadpriemerne inteligentny aj autista.... 😔

veronika13
16. jún 2008

tak nech ho riadne vyšetrí... a to si tam išla sama, či ťa zo škôlky odporučili?

melory
16. jún 2008

vlastne na moju ziadost...zo zvedavosti, preco nenadvazuje kontakty...vam na stretku odpovedal? urcite nie! nadviazal s vami kontakt?

veronika13
16. jún 2008

mel, ja som sa ani veľmi k nemu nemala, no čo si seba pamatám z detstva, tiež som nebola veľmi spoločenská, skôr som deti bila, nemali ma moc radi, až na určite vynimky

veronika13
16. jún 2008

bola som rada sama, sama som sa hrávala, nevadilo mi ísť samej aj ďaleko do prírody, nebála som sa, ale mala som aj kamarátky, chodili sme spolu von... a s vami doma sa rozpráva?

miriamka12
16. jún 2008

Treba fakt pockat, sak uvidis, dufam ze to bude ten prvy pripad, autisti to maju v zivote velmi tazke, vela som o tom citala, maju svoj uzavtreti svet a preniknut tam je tazke ☹

melory
16. jún 2008

hmmm, tam slo o basnicky a zistila mu viacero priznakov autizmu....ze ma zaujem len o svoje oblasti a to dost tazke, pozna vsetky zvierata v enciklopedii, aj tie co ja neviem ani za nic na svete.

melory
16. jún 2008

miriamka, ved to, ved to, on to ma dost tazke....hlavne v kolektive, potom aj s ucitelkami, nieje ako ty hovoris to vyklonovane dieta...od narodenia su s nim problemy...

melory
16. jún 2008

hlavne, ze sa to pohlo, to som rada.
s nami komunikuje - je viacero druhov autizmu.

veronika13
16. jún 2008

ja som o autistoch nič nečítala, iba čo som pár filmov videla, dokázali urobiť obdivuhodné veci

melory
16. jún 2008

idem ja za detmi holky moje. potom sa ozvem co a ako. zatial mi to tak nedochadza....
inak stelka je zlataaaa.

miriamka12
16. jún 2008

Hej Mel je viac druhov su aj lahsie formy, s takymito detmi treba proste stale robit, zapajat ich venovat sa im a pokial by to pomohlo v tom pripade by prenho bola naozaj lepsia specialna skola, inac by bol vacny "outsider" ☹ Je mozno viac uzavrety, svojsky, ale nemusi to byt zrovna spojene s autizmom, pockaj na to komplexne zhrnutie.

veronika13
16. jún 2008

dá sa to nejako liečiť?

miriamka12
16. jún 2008

Veronika ak chces tak tu je take zhrnutie o autistoch

http://www.autizmus.info/autizmus/?k=1&p=clanky...

miriamka12
16. jún 2008

Ja verim ze to nebude Hugov pripad ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre