Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
30. apr 2008

myslela som si 😀

salajcatko
30. apr 2008

mirka dakujem za infošku,škoda, že až tam, to ich asi nebudem otravovať, oni bývajú na Dlhých dieloch 😖
ale však neva

veronika, ono isto každé to mlieko ma niečo za a niečo proti, a čím sa nad tým človek viac zamýšla, tým sa nevie viac rozhodnúť...
inak mne mudr. povedala, polotučné a prevárať 😉 tak ešte taká rada 🙂

miriamka12
30. apr 2008

To je skoda Salaj lebo 60,- na krabici to je dost 😖

veronika13
30. apr 2008

to hej, len ja som myslela kravské ako od kravy z vemena 😀

salajcatko
30. apr 2008

tak hej, je to dosť mirka, a niekedy aj viac ako 6O sk, a miniem mesačne 4 a pol krabice 😝

veron vy máte kravu????

miriamka12
30. apr 2008

Cooo ako priamo kravske z vemena? 😲 😲 To hadam este nie, sak to je taka supa pre malinky zaludok 🤐

veronika13
30. apr 2008

veď to, najskôr budem dávať z krabice a potom postupne od kravy, ale samo prevarené

veronika13
30. apr 2008

až taká šupa to nebude

salajcatko
30. apr 2008

a nemáte náhodou kozu?
vieš prečo sa pýtam, lebo som čítala štúdiu o tom aké mlieko najviac vyhovuje detskému organizmu,samozrejme okrem materského, tak jemu najbližšie mlieko je práve kozie, a radili, že ak už prejsť na mlieko, a je možnosť , tak na kozie

miriamka12
30. apr 2008

Inac Salaj aj ja miniem aj 3 krabice sa mi to zda dost, ale co uz s tym narobim 😝

miriamka12
30. apr 2008

Akurat dnes sme sa s veronikap bavili o tom ze toto je taka diskusia 😔 kazdy ma svoj nazor a co je dobre pre niekoho neni pre druheho 😝 Ja si myslim ze niektore potraviny a hlavne mlieko by sa nemalo zacat davat moc skoro, skoda ze ste nepozerali relaciu kde Bukovsky velmi pekne opisal,ake vie byt mlieko skodlive a hlavne pre male deti ☹

salajcatko
30. apr 2008

ja som Mirka čítala tú štúdiu a ked som to dočítala, tak som si na istý čas prestala dávať mlieko aj do kávy 😵 ..ale kedže mlieko vážne milujem a som na ňom odchovaná, tak som na to rýchlo "zabudla"
a práve po prečítaní som si tak aj s mužom povedala, že ak sa bude dať, tak ostaneme na UM...
ale ako si napísala, pre každého je niečo iné dobré, a čo človek to názor...
a Simonka napriek tomu, že ma sadielka požehnane je dosť slabý jedák, máločo spapá, tak si tak vravím, že je fajn, ked aspon ten Nutrilon má 😉

salajcatko
30. apr 2008

inak mám ten článok, kto by chcel 😉
a aj napriek tomu idem si ja zohriať mliečko s medíkom 🙂

miriamka12
30. apr 2008

Salaj asi tak 😉

salajcatko
30. apr 2008

veron, normálne mi odpísali na ten mail
tak je to tak, že zaplatíš aj za tovar aj za poštovné..tá veta je tam vraj preto, aby si zákaznik všimol, že na daný produkt je akcia a mohol ju porovnať so starou cenou...
tak to nech si nechaju...plus 89 sk, čo su pipi? 😀 😝

mounty
30. apr 2008

Ahojte, mam dobre spravy 🙂 🙂 dnes bola u mna kamoska co krutila hlavou ze kupujem mlieko pre Nikinka na Slovensku ked hen za Dunajom v Rakusku maju skoro o polovicu lacnejsie!!!! Ona konkretne tam chodi do Hainburgu na Nutrilon, vraj sa to neda porovnat......to verim, ked polovicu si u nas strkaju zderi do vrecka 😠 Baby z BA, hor sa do Rakuskych lekarni 😉 ja pojdem pozriet o dva tyzdne asi, veronika13 , kupim Ti?

salajcatko
30. apr 2008

blbne to tu 😠

salajcatko
30. apr 2008

mounty, to je dalšia z výhod hlavného mesta..jeho poloha 😒

mounty
30. apr 2008

salajcatko, ale vies ako ma to vzdy nastve, ze nas deli iba jedna rieka a ludia su tam uplne ini... ☹

Idem, Nikinko place zo sna, papa

salajcatko
30. apr 2008

ako myslíš iní? lepší? horší?

ja idem tiež,simonku budia soplíky, tiež plačká...
som myslela, že ked začne sama chodiť, bude viac unavená a bude viac spať..ale eee 😝 opica malá, má energie za 3 dospelých 😀

tak dobrú noc, pa pa

maaja
30. apr 2008

cafte baby,

no tak ja uz nedavam pancusky, len ked je ozaj chladno ... ale s dlhym rukavom sme stale 😉 a klobucik jasnacka ....

maaja
30. apr 2008

baby a neplaste sa kvoli tym nozickam - to my mame bonus v tom centre kam chodime 😉

a citam ze poniektore ste este ano po sestonedeli na kontrole neboli - vsak melory 😠
zato ja som u gyn asi kazdy druhy mesiac 😝 😝 😝 mam zlu cytologiu a HPV ... tak snad sa mi to uz zlepsilo, koncom mesiaca budem mat vysledky

maaja
30. apr 2008

baby, uz ste kupovali "golfove" kocare alebo ste stale v tych este povodnych ?
my sme dneska boli pozerat a vybrali sme tento
http://www.gesslein.sk/kociky.php?id=8&product=175

anielik
30. apr 2008

maaji ajoooj

ja som kukala a paci sa mi tento, len este ho musim ist omrknut do obchodu...http://ww.babymarket.sk/index.php?page=view&cod...
a tento co ste vzbrali ma moja susedka, zatial su velmi spokojni.

Chcela by som sa ta spytat nad tym centrom kde chodite s Marekom k lekarovi ako sa vola...a kolko ste platili za vas a za neho rocny poplatok. dik

veronika13
30. apr 2008

salaj, tak predsa to bol chyták, nevadí. No kozu nemáme, ale rozmýšľame s mužom či kúpiť, kvôli Riškovi, kozie mlieko je fakt najvhodnejšie po materskom, lenže tu kozu treba 3x denne dojiť, a neviem či by som to zvládla, a zas nechať to na svokru... neviem, ale zas je to pre zdravie Riška, tak stále uvažujem.
Mounty, ak ostaneme na Nutrilone, tak ti dám vedieť a kúpila by si mi, lebo je to zlodejstvo čo chcu tu za to 😠

veronika13
30. apr 2008

ja sa chystám teraz behom mesiaca na preventívku po roku ku gynekologovi, tak som zvedavá čo nájde

mne Riško v poslednom čase dosť vymýšľa pri obliekaní, hlavne večer pred spaním, keď ide do pyžamka, normálne sa jeduje a nemôžem ho obliecť, aj vaše sú také?

ingrid78
30. apr 2008

No ahojte tu sa dnes ponocuje 🙂
Inak co sa tyka tych slnakov, ja osobne Kajke davam, a cim castejsie ich ma tak si ich prestava strhavat, je to podla mna otazka zvyku. Slnaky su púodla mna dolezite, viem o com hovorim, lebo som sa v robote stretla s hocicim (som ocny opticka optometristka- niezeby som sa chvalila 🙂 ) Ono fakt netreba tie 1. OK kupovat drahe lebo ich deti znicia. UV filter maju vsetky OK co maju plastove sosovky, plast ako maerila sam osebe obsahuje UV filter. U tych lacnakov je len ten problem ze je to jednorazova vylisovana folia, ale s UV filtrom! A materialy ramu su tiez jednorazove. Musim ist kojit, potom dopisem 🙂

veronikap
autor
1. máj 2008

ahojte, mne ten koník včera blbol, tak som to vzdala
ingrid ďakujeme za informácie, konečne viem, ako to s tými UV filtrami je 🙂
mounty, to ma fakt nenapadlo ísť pozrieť Nutrilon do Hainburgu.. asi budeme musieť niekedy vybehnúť

veronikap
autor
1. máj 2008

som pozerala tie kočíky.. presne také sme chceli, len ma na nich odradilo, že opierka je síce polohovateľná, ale nedá sa dať úplne na ležato.. a my chceme golfáč predovšetkým kvôli dovolenkám, kde budeme aj večer niekde na pláži v bare (napríklad 😀 ), tak aby si v ňom vedela Zinka aj pospať

miriamka12
1. máj 2008

Ranko 😎 Aj my sme pozerali tieto golface, ale nas odradili nepolohovatelne nozicky, ked dieta zaspi a vysia mu dole nic moc 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre