Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

antea
1. aug 2008

Prajeme Rastikovy aby ho uz vsetky take urazy obchadzali.Aj nas dedko s malym ked bol tak poriesili co sa dalo 🙂) Betarsky chlapci 🙂)
Zajtra dojdu svokrovci...uvidime co bude. Dnes zase mamina sesternica. Ale mne sa nechce nic. Tak uvidim co budem dnes robit. Ma dojst k starkej, a ak sa mi bude chciet tak tam zbehnem. Ale mam menzesikovy bruskabol tak si velmi nefandim.

antea
1. aug 2008

Prajem vsetkym kraaaasny piatok a cely vikendik!!!

salajcatko
1. aug 2008

ahojky košky moje milé 🙂
ako sa máte???? u nás to celkom ujde, i ked si viem predstaviť aj lepšie 😝

včera som zistila, že Simonka má už obe horné stoličky von 🙂 , tak už hádam začne aj normálne jesť 😒

salajcatko
1. aug 2008

booože že "košky moje" 😵 🤐 no jasné že som chcela KOČKY 😀 😵

salajcatko
1. aug 2008

ANTEA tam do tých vojenských chodievame za kámoškou 😉 bude sranda, ked sa tam raz stretneme 😉
Inak vraj je tam perfektná ta škôlka, som počula 🙂
ja som sa sťahovala zatial 4x, našťastie vždy do svojeho a vždy do väčšieho, a ešte by som sa sťahovala rada raz, ale to len v prípade, že vyhrám lotto, tak do niejakého krásneho moderného domčeka s bazénikom atd 😵

salajcatko
1. aug 2008

som tu sama čo??? ale som si spratala čo som chcela, teda ešte kúpelku, Simonka zaspala, Karinka je dole u svokrovcov, poobede idem za ňou, salaj v práci, obed navarený..a ja kukám telenovelu 🤐 no sa normálne za to hanbím, ale vždy, ked zapnem tv a do ide akosi sa neviem otrhnúť od toho..no šibe mi asi či čo? 🤐 😵 😅

salajcatko
1. aug 2008

no idem ja na tu kúpelňu, keď tu nikoho niet 😒
a vy opice zasa prídete, keď tu ja nebudem, že?
no aj tak vám prajem pekný deň, majte sa kráááásne, užívajte si slniečka 😎 a večer pohodu 😉

zuzkafuny
1. aug 2008

Salaj... ja som pribehla 😀 😀 😀
ale za chvíľku asi odbehnem... malý za chvíľu oči otvorí 🙂 a dnes už dúfam pôjdeme na to kupko. Včera nám totiž začalo pršať. Mňa ešte varenie čaká... ale budú to halušky s bryndzou 😀 😀 😀
a idem bachnúť nejaké fotto Mišiakove z Teplého vrchu s pred týždňa...

zuzkafuny
1. aug 2008

Už som dala foto...!!! 😀 😀 😀 mojej zrúúúdy milovanej 😉 🙂

zuzkafuny
1. aug 2008

Malý vstal, vycikal sa a znova si šiel ľahnúť 😕 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
[Shift+R improves the quality of this image. Shift+A improves the quality of all images on this page.]
no... teraz sa tu vyprávam ja sama so sebou 😀 😀

antea
1. aug 2008

Ahojte, ja som pred chvilou uspala nasho drobca. Hodinu a pol rekord dnes. Lebo som si zaumienila ze pojde zase do svojej. Nejako ma redsie kakacky, asi zubky. Nic ine mi nenapada. Ale ked pozeram este nist nevidno nove 🙂)

veronika13
1. aug 2008

ahojte mamule, len vás pozdravím, lebo ideme preč 🙂
mel, tak tvojho mužíka tak ten Tutanchamon nadchol, že ide pozrieť jeho rodisko? 😀 no nevadí, možno príšťš prídete pozrieť aj zázrivské končiare 😉

luminkasp
1. aug 2008

ahojte babule, prihodila som foto kolisky co spravil pebe malej pre babiku, ak chcete vidiet, moj album 😎

salajcatko
1. aug 2008

tak už som sa spamätala, lebo som normálne odpadla, čo napísala Zuzkafuny, že "malý vstal sa vycikal a šiel si znova ľahnúť" 😲 no fakt, tak toto je mimo mojeho pochopenia 😅 ta moja malá opica sa absolútne nechytá, reaguje síce na to ked jej poviem vonka "pod simonka urobime ci", tak si čupne, pozerá sa "tam dole" ale nič nespraví 😝

zuzkafuny
1. aug 2008

Sali... aj to bude 🙂

antea
1. aug 2008

Zuzkafuny tak sem s radami ako na to. Co presne si robila aby si motivovala k takemu cik cik super si. A vie aj sam zo salocky pit? My len z obrovskej a musim pridrzat, detsku nechce moc.
Kto uz vooobec nema cumel, pochvalte sa? My cez den nie, len na zaspavanie a vypluje. Ale mliecko este popije zo salky a aj z flasky zvysok.
Ak neviete, v Johnny Garfield kupite detske aj dospelack botky 2 za cenu 1. Chodte dnes sme boli. peckove. Boli sme ale v Ziline tam je vacsi vyber

salajcatko
1. aug 2008

moja toho vela nevie, bo ju neučim 🤐 😵
síce sa snaží piť z pohára, ale sa aj oblieva, cez den pije z takej flašky Lucka, čo ma ten štopel čo nepretečie ked prevrátiš, ale mliečko pekne zo starej známej avent flaška s cumlikom, to je jej rituál, a vlastne aj čajík v noci z takej.
cumlikujeme, ked ide spinkať, a potom vypluje,ale cumlik ju ukludnuje tak bude asi dlhšie, ale mne to neva 😉

adi dík za info, tu obuv mám celkom rada, i ked v zime som si tam kupila dosť drahe boty a veru sa rozpárali, tak mi vracali prachy...ale kuknem

antea
1. aug 2008

ja to beriem Sali tak, ze topky detom bud seriozne v ortoprotetike, alebo lekarni alebo nejake kvalitnejsie, ci v Batovi alebo proste kde najdem na tluste priehlavky. No a tieto ma zaujali. Maju aj shity take ze proste absolutne neviem pre koho vyrabaju, totalne nie pevna obuv, to sa necudujem ze budu captat. Bolo mi vysvetlene od odbornika, ze kazde dieta sa rodi s plochymi nohami a je na nas rodicoch ako sa budeme spravat. Ak budeme od mala risovat klenbu, bude mat vraj menej problemov s plochymi nozkami, a tym s chrbticov. Kiezby to tak bolo. Ja mam dost s chrbatikom problemy. Ale to je na dlhsie 🙂)- a kazdopadne ved topky su tak na mesiac dva a musime mat nove. Dieta ich nestihne ani vycaptat ani riadne vynosit. Pokial teda v nich nestvornozkuje lebo zderie spicky ale inak v pohode.
My sme kupili take kraaasne zelene, no ja som na zelenu zatazena, tak ma ospravedlnte.
Aj ja som jedny Garfieldky reklamovala, ale mne ich Brunko rozparal, ale uznali ze sa akoze zatrhla nitka 🙂) steniatko ked bol.
Ale aj mne by sa olieval kedby som nebola pri nom. Ale uz vie ze dat k pusinke vypit ale niekedy blaznie tak by sa olieval 🙂) a ja tiez mam rada pohodlnost s tymi sosacikmi co pises. Avent veci su uzasne. U mna maju veeeelke plus

antea
1. aug 2008

A ako inak Sali? Co noveho mate? Ja pomaly asi aj do hajan, nejako ma po tej ceste klati

salajcatko
1. aug 2008

my sa máme adi fajn, taka slovenská klasika 🙂
užívame si leto a tak
a ja sa každým dnom vytešujem viac a viac, že som sa rozhodla ostať s malou doma a nešla som do roboty, fakt som vdačná tomu, že som s nou a dufam, že ešte dllllho budem, pri karinke som šla , ked mala 10 mesiacov ☹

veronika13
2. aug 2008

ahojte, my sme včera boli na programe Jánošikových dní, bolo fajne, aj Riško vydržal skoro do konca, no bola to makačka 😀 dnes ideme znovu, ale len okolo stánkou popozerať a nasávať atmosféru. Na kolotoč ma už nik nedostane, minulý týžden som bola u starkej, tiež mali oslavy a veru ma bolela hlava až do večera 😝
teraz pečiem pizzu, už sa na ňu teším 😀

zuzpidka
2. aug 2008

ahojte. tak nám idú zasa nejaké zuby, lebo aj v noci aj cez deň spíme biedne. aj je dosť nervózny a umrnčaný. ☹

zuzkafuny
2. aug 2008

čaute...!!! My sme sa práve vrátili s kúpania... počasie vyšlo a chlap sa ešte zdekoval na hríby 😅
My s pohárika piť nevieme... ale zvykne slamkou vypiť krabičkový džús... a cumlík sme mali asi mesiac... odkedy zistil, že palec na ľavej ruke je oveľa lepší... Veronika... tá pizza by mi teraz bodla 😖
no tak papa 🙂
Mne sa páči obuv Peddy... ešte sme nevyskúšali, ale rozmýšľam... majú na MMB... teda tam som videla.
Ale sandálky máme Geox a sú perfektné...!!! A rada by som aj prechodné, ale uvidím či vidá financ 😕 😅 🙂
papa

luminkasp
3. aug 2008

zuzka a kolko ta vysli geox na slovensku? tu je to strasne draha znacka

salajcatko
3. aug 2008

dobrý večer diečence, ako sa máte?
mňa zasa bolí brucho, začínam mať pocitk, že v poslednom čase je to akosi častejšie ☹ , niečo zjem a hned mám krče, a bôľ a úplne ma nafúkne či čo...asi by som mala niejaku dietu nahodiť či čo 😖

bude tu dnes niekto??? salaj je na nočnej 😝

antea
3. aug 2008

http://www.rodinka.sk/user/view_page.php?page_i...
dobre podla mna, precitkaje mozno inspiruje

zuzkafuny
3. aug 2008

fuuu Antea... to je teda link... dlhokánsky... ani smajlikov nevidno :o))) a v Quele majú drahé topky... všetky...
Lumi... kúpila som si ich cez MMB a vyšli ma okolo 500,- neboli nové, ale v super stave a ako nové.
Sali... ja tu možno budem, až ma chlap nevydurí.... Chceli sme ísť na pivo, ale malý ešte nespí... a to dnes spal len 20minút.

zuzkafuny
3. aug 2008

no... to vyzerá, že by zostal doma sám...
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... dcéra by ho strážila :o)))

zuzkafuny
3. aug 2008

Antea... dobrý článok... hm... ale čo s prstom...??? Cumlík zahodíš...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre