Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
17. aug 2008

a este k tym nozickam - Marekovi davam boty 21ky, ale teraz ked podjdem uz jesenne kupovat, tak mu kupim minimalne 22ky alebo aj 23ky ... neviem podla cho to mam zistovat ... ale nozku ma 17 cm .... ak som dobre merala 😅

melory
17. aug 2008

krasne vikendiky sa nam tu udiali...no k nam prisla viroza, muza uplne skolila, ja sa drzim a snad aj deti. manzel bol na pohotovosti a ma antibiotika....ach jaj

veronika13
17. aug 2008

maaja, ak má 17 cm nohu, tak to musí mať č.25-26, nie? 😅

nemohla som zaspať, škvrkalo mi v bruchu, tak som musela ísť niečo zlopnúť 😀

veronika13
17. aug 2008

a ako správna závisláčka, zapla som koňa 😎

luminkasp
18. aug 2008

my mame topky 18 - 19

melory
18. aug 2008

inak zalezi ci to sandala na boso, ci na tenku pozozku a ci na hrubu...tam cisla dost lietaju. a samozrejme kazdy vyrobca ma vlastny centimeter.

melory
18. aug 2008

dnes si chcem kupit menstruacny kalistek, velmi ma to zaujalo, po tampone ma bolieva dlho podbrusko {aj dva tyzdne} a vlozky je taka neistota...uz sa mi minuli mesiac stala krvava nehoda v meste 😔 hrozna hamba, este ze som mala mini saty a rifle, tak sa to zakrylo, inak by som bola na odstrel....dalej si idem pre novy telefon, konci mi akcia...snad vyberiem dobre.

ingrid78
18. aug 2008

Ahojte, konecne som sa po dlhej mesacnej dovolenke na chalupe v horach dostala ku compu. Citat vas dozadu nejdem. Mali sme sa fajn, Kajka bola vkuse na zahrade.
Inak my sme veeelmi zle znasali to ockovanie proti osypkam, 4 dni mala vysoke teplota a este sa aj vyhadzala. Neviem ake s tym mate skusenosti?
A zahliadla som tu temu o mlieku, ja este kojim, ale obcas ked chce jej dam umele Junir Bifidus od Nestle
Uz sa drobec budi, musim ist, zatial sa majte 🙂

zuzkafuny
18. aug 2008

Ahojte... ja som si dnes aj kus poplakala... Normálne som už s Mišiakom nevládala 😀 😀 😀 Ale už je supiš... už drichme 😝
Mne sa všade vydriape... a má oknovú mániu... furt a len dokola na okno, keď nie na okno, na stôl, keď nie na stôl na druhé okno... 😖 vonku vrieska, lebo v koči sa mu sedieť nechce..., pešo ide len tam kde sa jemu chce...
no... som sa posťažovala a hneď mi je supiš...
Tak ja letím dááál. Idem dačo zjesť 😀 😀 😀

veronika13
18. aug 2008

zuzi, to si môže s mojim ruky podať, u nás tiež vedú okná, schodišťa, stôl, stoličky, zástrčky... je toho dosť, ale v koči sedí, keď kdesi ideme, pešo je to na dlho 😀

maaja
18. aug 2008

baby, pozor na okna - minuly tyzden v Sali jedno díte vypadlo zo štvorky myslim !
my s oknami nemame problem - mame ich az po zem, tak mi na ne neleze, ale kukasa hned zo zeme ...

k tym topkam este - aj ked som mu namerala 17cm nozku, ale ma take sandalky na von 21ky a su skoro velke 😅 tak ja neviem 😔

veronika13
19. aug 2008

tak tomu ani už nerozumiem, maaja 😀
to áno, a tiež asi pred mesiacom bol prípad, čo vypadlo dvojročné dievčatko myslím z druhého poschodia, zle zabezpečený balkon, vtedy ma až striasalo od hrôzy,keď som pozerala správy. Je to hrozne, boli na návšteve a toto sa stalo, matku chceli stíhať...

my máme dnes veget deň, včera sme si nadohnali upratovaním aj varením, ale som akási nakopnutá, tak asi aj dneska niečo urobím

zuzkafuny
19. aug 2008

S tým stíhaním je to diskutabilné...
My sme boli tri okolo Mišiaka a vypadol z kočíka a zlomil nos... 😢 Stačí okamih... a!!! Ble... ani nedomyslieť.

My bývame pri ceste a malý už špekuluje otvoriť bráničku... zamykám ju...!!! A raz zabudnem...
a toto sa mi sníva kol dokola... už týždeň neviem kôli tomu spať... a vonku som mu len v pätách...!!!

Maaja... s tou nožičkou sa to ani mne nejako nezdá 😀 😀 😀

zuzkafuny
19. aug 2008

Veronika... ja idem dnes variť granadír marš 😀 😀 😀 ale zatiaľ sedím na mihókovi... 😀 😀 😀 hm...

veronika13
19. aug 2008

presne, je to diskutabilné, žena je v pernamentnom strese celý deň, a naozaj raz zabudne na niečo a môže to takto dopadnúť, no týmto neospravedlnujem, ale do basy by som ju asi nedala. Ak dieťa inak nezanedbáva, tak určite nie, veď tie roky bez mamy mu nikto nevráti 😒

melory
19. aug 2008

ja mam taky stres z okien, ze v obyvacke mam zatarasene s komodami, v detskej ked sa otvori tak na balkon, kde su tiez dalsie okna na ktore nedociahne, v kuchyni zaprateane kveticnacmi, aby neotvoril, a v spalni roleta po zem, aby neotvoril a hlavne ho to nelakalo.

stelka sa zacala intenzivne starat o svoju malu babiku, vozi ju v kociku, uspava, dava jej mlieko z flase {detskej z dracika] a ked uspava hojda a pritom ze pssssst pssssssssstccccccccc

melory
19. aug 2008

este si zacala obuvat moje topanky... 😵

salajcatko
19. aug 2008

ahojky
jeemine, my máme okná voľne dostupne všade, pod jedným v obývke dokonca gauč 😅 😅 a obrovský balkon so zahradnym nábytkom...no asi si to budem musieť všetko zvážiť 😅 😅 😨

MEL, aj Simonka miluje kočíkovať bábiku, ked ju krmim, tak ona krmi ju, ked ju uspáva tak HA HA, to je u nej znak, že ide spať
a máme nové slovíčko AJ JA..a vie to správne použiť 🙂 teraz všetko čo chce alebo kam sa chce dostať kričí AJ JA 😀

salajcatko
19. aug 2008

mel že tvoje topánky, to je ešte dobrá, moja obúva všetko naokolo aj štokle susedkine...no ale máme suseda, meria 2 metrre 9 cm, a nohy má číslo 18 , áno dobre čítate...no a viete si asi predstaviť ako to vyzeralo ked si strčilo nohu do jeho adidasiek? 😀 😀 😀 😀 😀 bota asi ako jej polovica tela, no bolo to úúú užasné, nabudúce to fotím 😀

melory
19. aug 2008

salajcatko to fot, aj mi mame znameho obra, poznam ten pomer....ale aj smrad z tej obrovskej boty

salajcatko
19. aug 2008

teda Mel, to su neskutočné boty, mne je to vždy také smiešne ked sa vyzuje 😀
a o mesiac im ideme na svadbu, tak na tu si boty zohnal chudák radšej a UK 😀

pomoooc, salaj došiel z piva a je celkom hvizdnutý, motalo ho dobre..ale sa osprchoval a zalahol 😠
zajtra si to zlýzne 😵

zuzkafuny
20. aug 2008

Ahojte... tu nikde nikoho 😕
Mel... hráš do fialova 😨
🙂

melory
20. aug 2008

"hras do fialova" 😕 🙂
kazdopadne sa hrajkam s picasa programom 🙂

melory
20. aug 2008

dnes ideme pozerat bohovia musia byt sialeny....... 🙂

zuzkafuny
20. aug 2008

to je pekný film 😀
no idem ja tata...papa

veronika13
21. aug 2008

už som prispela, monique v)daka za link 😉

melory
21. aug 2008

aj ja... 😉

luminkasp
21. aug 2008

a co je to za link baby?

melory
22. aug 2008

luminkasp nic pre teba....slovacky na materskej chcu lepsie financne dotacie 😵
ale oplati sa ti nakuknut co nam chyba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre