Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
23. aug 2008

Blbne mi mihók 😠
Ja už sa tiež teším na záhradku... Zatial to tu máme rozkopané, ale urobila som si mini skalku, do ktorej si pred dvoma dňami ľahol náš milovaný oranžový minihafík a gazánie mám ako palacinku... sa čudujem, že naďalej kvitnú 😕
a na oknách mám petúnky, teda presťahovala som ich, lebo robíme plot a mohli by dostať nohy a z okna sa niekam vybrať 😀
a muškáty (síce len tri) mám krááásnučké... zatiaľ je toho málo, ale chytlo ma to a na rok toho bude dúúúfam oveľa viac 🙂

a ja som piekla...!!! bryndzovníky 😀 a riadne zožali úspech...!!! a nikto mi nechcel veriť, že som to bola ja...!!!

veronika13
23. aug 2008

ja tiež tak, tento rok som sa ešte s kvietkami krotila, ale budúci budem pestovať viac. Objednávala si niekedy cez Starkl?

zuzkafuny
23. aug 2008

Nie... ale si mi z úst otázku vybrala... chcela som sa opýtať to isté 😀
Oco si raz objednal a páčilo sa mu... ty?

veronika13
23. aug 2008

ja som teraz tie kvetné cibule, tak až na jar uvidím, ale kedysi sme ťahavú jahodu a ta sa neujala

veronika13
23. aug 2008

máš teraz ich kalalog? páčia sa mi tam aj tie čučorieky, brusnice... len to nemám kde sadiť, kde by sa tomu niečo nestalo. Švagrina ma odtial ríbezle a sú krásne, strapce takééé 🙂

zuzkafuny
23. aug 2008

Mám nový katalóg... mne sa tam páči ten jarný mix cibuliek 😀 tie by som chcela...
a plamienky 😵 😵 😵 mám také mini z Liedlu krásne 🙂
a ešte sa mi tam páčia tie jablone, čo nerastú do strán... jabĺčka majú pri kmienku... ale zatial tiež nemám kde zasadiť...

veronika13
23. aug 2008

ten mix som si objednala 😉
a tie stlpove jablone sa mi tiež páčia 🙂

veronika13
23. aug 2008

asi si už odišla, tiež mi vypadáva kôň chvíľami 😖

melory
24. aug 2008

k caspoisom, kupujem mesacniky - este ziaden tyzdenik ma nedostal, nepotrebujem program na tv , bude to tym. najradsej mam emmu, elle, alebo evu - nech viem ako co vo svete chodi, ako sa obliect a ako vyfintit. pozeram tam hlavne obrazky a zerem ich.
hugovi kupujem sikovnicek, to cela rodina sa zabavime, strihame a lepime.
potom sme mali predplateny interier a teraz geo {geograficky casak} niekedy kupim muzovi koktejl.
cize nic moc, no ako som to napisala, sa mi aj vela zda.
u svokry si prelistuje {ale ozaj v rychlosti, je to necitatelne} zena a zivot, euroteleviziu a u nasich zivot a plus 7 dni

zuzkafuny
24. aug 2008

Pekný večer... 😅
Veronika... vypadol mi kôň... 😠

veronika13
24. aug 2008

škoda, ale môžeme pokračovať v debatke dnes 😉

salajcatko
24. aug 2008

ahojte babenky 🙂

veronika13
24. aug 2008

ahoj sali, ako sa máme?
ozaj, pozdravuje vás mounty, majú sa dobre, sťahujú sa, no nemá teraz PC, tak nemôže napísať

miminka
24. aug 2008

ahojte je tu niekto?

veronika13
24. aug 2008

ako vidíš ja 🙂

zuzkafuny
24. aug 2008

ako vidíš aj ja... 😀
na chvíľku...

miminka
24. aug 2008

ahojte tak ako?
ja som tu tiez len na skok aj ked mi mamina zobrala na noc sebka,ale ten ako som ho tam uspavala tak vracal,ze som ho tam nechcela ani nechat,ale nemal horucku a mamina naliehala,ze aby som si z toho nic nerobila ved to mam 100m a keby nieco,tak mi zavola a dosla by som.
filip je teda otrasny hlavne v noci.uz som riadne nespala ani nepamatam a co mi je najviac luto,ze kazdu noc budi aj sebka a ten len babo a mami haha.

ingrid78
24. aug 2008

Ahojte, ako sa mame?
Miminka, ved maly ma len 6 tyzdnov,to sa zlepsi, ja ked si spomeniem na tie zaciatky tak ble, pomoc, ale som to nespanie zvladala lepsie ako teraz, ked ma Kajka zlu noc, tak som na 2. den 🙂 KO

miminka
24. aug 2008

tak to mi hovor.ale ked si spomeniem,tak sebko uz teraz mi dobre spaval.prepac idem off bo maly potrebuje papat a potom rychlo buvat

melory
24. aug 2008

ahojte, mne sa stava so starkla, ze mi rastlina akoby vyhynula a ked ju neham tak, zacne mi vyhanat mensie listy, ale o to je bohatsia.

miminka...viem o com hovoris...som grogy stale...to je udel matky s dvoma detmi 😵 , ked uz budu ako tak spat...ono sa vzdy nieco vykluje, preco nespat. 😅

veronikap + miriamka12 = na konika 😉

tiez pozdravujeme mounty, ze na nu myslime 😵

boli sme dnes v prirode varit gulas...bol vydareny, husty, masity...mnam... 🤐

veronika13
24. aug 2008

mel, akurát dneska som na tie dve koťuhe myslela, že sa dlho neukázali 😀 asi to bude tým, že už bývajú blíz´ko seba a nás už nepotrebujú 🤐 😅

veronika13
24. aug 2008

miminka, musí to byť ťažké, keď ani Sebko sa nevyspí, tohoto sa bojím, že aj druhé bude také živé...

melory
25. aug 2008

ked su dve deti, hovorim vam, ze sa nevyspite....ale u stelky sa to uz lepsiiii...miminka vydrz rok

zuzkafuny
25. aug 2008

No tak my sme sa túto noc nevyspali 😖 tiež. Lenže ja viem prečo sa malý budí... na cikanie a môj chlap furt len daj mu napiť smädný je... daj mu napiť smädný je... ako pokazený gramofón... tak som ho sním dva krát vyhnala v noci cikať, hneď bol ticho...!!! Už vodu nespomínal... ako môže byť malý smädný keď cez deň vypije aj liter tekutín... nech mi niekto vysvetlí...!!! Tak o tretej ráno sme cikali asi desiaty krát, fľašku s vodou som vyhodila a od dnes na noc NEPOUŽÍVAM...!!!
Inak prvá noc suchá plienka...!!!To je kus tá lepšia správa 😀 😀 😀
Ja mám len jedno decko a ešte som sa nevyspala 😅

zuzkafuny
25. aug 2008

Mám žravú nemoc... žerem všetko čo vidím... ako termit 😕

veronika13
25. aug 2008

no ja tiež nespím celú noc, ale je to už ohodne lepšie, ako v čase kojenia 😝 tak sa nesťažujem, no vtedy som tie nočné vstávačky zvládala lepšie, ako teraz, keď je blbá noc

melory
25. aug 2008

inak tu zravost mam aj ja, vcera jesenka a dnes velikanska nugeta... 😅

zuzkafuny
25. aug 2008

Ak to takto pôjde ďalej... hm... to bude vyzerať...
Nejdete niekto na letiskové dni do Očovej...??? No ja len, že až by niektorá aj hej, tak aj my ideme 😉 😀

mirka4
25. aug 2008

ahojte babenky, kukali ste tu peticiu?
Co mate noveho?
Veronika myslis ze sa oplati ist do Polska kupit nieco malej na zimu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre