Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
3. okt 2008

baby, mam naburane auto 😝
najprv som to doma ani nechcela priznat, ze sak Robo si nevsimne, ale nakoniec som priznala ... no a predstavte si predbezne mi skodu vycislili na 35 tis !!!! no strasne, sak to poriadne ani neni vidno 😕
navyse, ked pojde auto do servisu bude tam minimalne tyzden ... no co ja budem bez auta, tu na konci sveta ??? 😝 😝 😝

veronika13
3. okt 2008

maaja a čo sa stalo?

maaja
3. okt 2008

veron, ty si tu ??? a je ze sa muzikovi venujes 😀

ingrid78
3. okt 2008

Maaji, co sa stalo?Ja som minule pri cuvani tiez skrtla naraznik, a rozmyslala ci to priznam, ale musela som, lebo auto je sluzobne.

veronika13
4. okt 2008

stáva sa, ja som tiež párkrát označila naše staré auto, tak to až taká tragedia nebola
mužík sa ešte balil, tak som tu nakukla, dnes večer odchádza

melory
4. okt 2008

maajka to je velmi neprijemne...opletacky s opravou, poistovnou....bez auta a este aj vycitka, ze chcem to vratit spat!!! viem si to zivo predstavit! 😉 🙂

vcera som tu mala doktorku, slintavku nema stelka, ale len afty. slinky jej idu, lebo ma otvorenu pusu a susi si usta. inak hrozne jej pachne z ust, nic nejedla vcera ani dnes. zije na repikovom caji s cukrom. {skusala som uz vsetko} zobrala som to trochu do vlastych ruk, lebo podla doktorky len vytierat sodou bicarbonou...tak som kupila bilinkove kvapky co salajka odporucila....zuzka dakujem 😵 potom muz zbehol k cinskej bilinkarke, tak ma dva caje co budeme striedat {zajtra podla jej slov, by to mala mat ovela lepsie} a nakoniec som zohnala bio lampu...neviem ci poznate, ale na nezaplatenie...tak svietime na zeleno.

koncert bol super. spevacka sa nam cely cas venovala...samozrejme ked bola na podiu patrila vsetkym....potom po koncerte tiez...bola sranda 10rokov sme sa nevideli...vobec sa nezmenila, ziadne maniere ani hore nos....zlate to bolo 😵 som sa odreagovala ako tak po tyzdni co som bola doma zavreta v zufalstve pomoct stelinka.

anielik
4. okt 2008

ahojte,

stelko vsetko naj a nech je rychlo zdravucka.
Mel, to je koza ta doktorka a preco ti nedala aj nejaku "medicinu" alebo dakam neposlala, my sme s tym boli na Usno, krcno nosnom...a dali nam super liecik a matko bol hned z toho vylieceny. Doniesli sme si to v tedy z Mnichova...
Ak jej to nebude prechadzat do pondelka utekaj k nej a nech ta posle tam. Alebo nech ti predpise diflucan. A vsetky dudle... vyvar, alebo vyhod ak sa da 🙂 V gume sa tato pliada najviac udrziava a prenasa.

MAji, co sa stalo? Juj a musis dat opravit auticko alebo sa da jazdit aj tak?

salajcatko
4. okt 2008

ahojky
tak ako mel, malej je už lepšie? inak ten diflucan zabral aj nám 😉

ja som bola nedávno s Karin na koncerte Podhradská a čanaky deťom, bolo to velmi milé a lutujem že som nevzala aj simonku, bola by sa tiež zabavila..vrelo odporúčam všetkým

aké maju dietky pokroky????
ja mám pocit že simonka je ovela pomalšia ako kajka,..tá v jej veku bola bez plienky, viac kecala, hádam všetky zvieratka už vedela ukazať a napodobniť, pozanla kde ma čo na tele...a táto mala opica, ta by len skakala, behala, tancovala...nedokáže sedieť v klude minútu a to fakt nepreháňam...
a jesť???? joooj pre ňu je to strata času 😒
ako ste na tom vy?

melory
4. okt 2008

salajcatko dakujem za opytanie, mame sa dnes trosku lepsie...afty schnu, co je veeelmi velkyyyy pokrok.
sice ma dva dni post, ale na vecer vypije {s mojim tazkym srdcom, lebo mlieko rozsiruje afty} 150mlieko...viac nedam!!!
mam aj ten caj od bylinkarky, ten sa mi zda, ze zabral okamzite a to svetlo tiez...proste idem sa roztrhnut aby som jej pomohla, ale na druhej strane sa mi to aj pekne odzrkadluje...

maaja
4. okt 2008

aaale, nic vazne sa nesalo s tym autom, len niekto asi nieco nezvladol a auto je naburane 😀 ed ho budem mat este dlhooooo
ale vravim, ze to nie je an vidno ... keby som chcela tak sa na to vykaslem a neriesim to, nedam to ani opravit ... no ale je to moj Nissanko, tak ho radsej dam opravit ... ved ho budem mat este dlhooooo 😀 tak nech je "zdravucky"

maaja
4. okt 2008

baby, predstavte si, chceli sme si rezervovat taky predlzeny vikend,co bude 17 novembra, teda od piatka 14 do pondelka 17 novembra .... no a uz 4 hoteli co sme vybrali su obsadene !!!!!
nakoniec sme skoncili v Kremnici, Hotel Golfer ... melory, poznas ????? 🙂

zuzkafuny
5. okt 2008

Ahojte... Sali... 😀 Mišiačik je tiež taká paskuda... dokáže skákať ako sa ráno zobudí, až kým ho o pol jedenástej nedám spať... 😅 Rozumie takmer všetkému, ale to už každé dieťa v ich veku... no ale nám sa vôbec nechce rozprávať... svojím eee dokáže povedať všetko 🙂
Vie si vyzliesť tepláky a slipy 😀 je pri tom úúúžasný ako sa morduje 😵
aj s tričkom sa mu to podarí pokiaľ je také rozťahané 😀 😀 😀
a obeduje sám s vidličkou... ale len také jedlá, čo sa dajú napichovať... nepotrebuje pomoc. Polievku ešte nevie...
toť vsjo 😉 🙂

veronika13
5. okt 2008

ahojte, mužík už cestuje, tak bačujeme sami. Náš tiež rozumie všetko no do rozprávania sa moc nehrnie, ale nevadí, však má ešte čas, budeme trénovať, ale učí sa veľmi rýchlo,včera som ho len tak chvíľu učila povedať auto, tak to aj zopakoval, tak sa budem viac venovať v tomto smere.
takisto je ho všade dosť, takže posedieť si pri návšteve nehrozí, už sa rýchlo osmelí a vyvádza, predtým sa hanbil, tak aj 15 minút mi sedel na kolenách 😀
ale je zlatý, zahrá sa aj sám, teraz si obľúbil na youtube také krátke videa z levieho kráľa, alebo gumi macko či hrošíka, to mu púšťam občas, tak pritom aj 10 minút posedí. Spíme raz za deň, cca hodku a pol, no čo už, predtým pospal 2x toľko. Spanie v noci sa nezmenilo, 2x hore na fľašu. Rada by som ho už odučila od fľašky v noci, no či nebude hladný... ale však také dieťa by už mohlo prespať noc, nie? aj pre neho by to bolo lepšie, keby spal vkuse do rána o sebe ani nehovorím 😀

salajcatko
5. okt 2008

ahoj zuzka - aj naša vyjadruje s eeee fakt asi všetko...síce už povie mama, oco, kaka=kajka, ham, vodu, dudu a také menšie somarinky, ale to jej eeee to používa najradšej, sa mi aj sníva o tom 🙂
Tiež papá sama, ak sa teda rozhodne že niečo chce, bo ona viac menej neje takmer nič...ale ak už hej, tak sama, lyžičkou, vidličkou, rukami, ako velká baba. Všeeeetko opakuje po Karinke....ach jaj, teda skoro všetko..tie plienky sa jej stále akosi lúbia, takže WC to ee to neopakuje 😒 🙄
dnes mi pekne trenuje nervy, karin ju rozbesnela a teraz nie a nie spať, a to podotýkam, simka nemá so spaním cez deň žiadne problémy, včera ani mlieko nedopila a zaspala na 3 hodky....a dnes tam už asi hodinu a pol zúri, plačem ziape, aj Kajku som na dvor radšej poslala, aby ju malá nepočula...zatial nepomohlo 😠 😒 😅
TAk som si vás zapla, aby ma nenutkalo ísť ju vytiahnúť s postielky...inak oči jak angorák už má, opica jedna.

Dnes je konečne pekne, hned sa s lepšiou nálodou aj prádlo vešia, no nie?
len variť sa mi nechce..ale svokra narobila domáce buchty parené s čučkami, tak o obed postarané, už som len polievku zrobila 😵 ...salaj naštastie čo sa obeda týka je v robote, inak by ma len s buchtami hnal 😝 😀
no zastala dalšia práčka idem vešať
a v spálni nastalo ticho 😀 žeby už 😔 :

zuzpidka
5. okt 2008

ahojte.
Salaj, tak to aj šéfko by ma v nedeľu na obed s buchtami vyhodil von. 😀 nám cez víkend varí svokra. ja varím cez týždeň.
nám sa tiež veľmi rozprávať nechce. ale pomaličky sa už púšťa. plienky veľmi ľúbime a neviem kedy sa ich zbavíme. ☹

zuzkafuny
5. okt 2008

Zuzi...??? Ich nemá rááád...??? Júúú...!!! Ja by som si dala...!!! 😀 😀 😀

melory
5. okt 2008

majka velmi sa ti bude v golfery pacit, ja tam chodim s detmi na preliezky a na kavicku - ta je tam ozaj skvelaaa.
stela si dokaze ubliect slipy....hugove...hihihi a to na plienku...velmi rada to tak nosi 😉
ja na zelanie tatinka som robila vcera sulance s makom a dako som sa presulala a mame aj na dnes...ale nik si nestazuje...slepacia k tomu mnam, mnam.
stelke sa uz robia chrasticky....baby ja som z toho v soku...je to hrozne tie afty, neprajem nikomu, ani tomu co ma ohovara 😀

veronika13
5. okt 2008

to ti verím, mel, len z tvojho opisovania ma rozbolelo v ústach ☹
ja som robila hovädziu polievku a kuracie stehienka s ryžou, Riško búva ja tu trošku surfujem, pôjdeme von, slniečko sa ukázalo, teším teším 🙂

zuzpidka
5. okt 2008

tak to slniečko sa už ukázalo aj u nás, tiež to vidím na poobedňajšiu prechádzku.
Mel, z toho tvojho písania už bolia ústa aj mňa. 😉 😀
my sme mali slepačiu polievku a vepřo, knedlo, zelo. 😉

veronika13
5. okt 2008

vepro, knedlo, zelo by som si dala, asi spravím budúci týžden 🙂 dík za inšpiráciu

melory
5. okt 2008

ahojte, chlapy sli von, hugovi som kazala nazbierat listy a budeme ich natierat temperou a otlacat na papier a potom dokreslovat....sa tesim viac ako on 😉
stelka spinka od 11hod....snad vyspi chorobu...ked spi je dobre, lebo ma otvorene usta a susi sa jej to.

zuzpidka
5. okt 2008

Tie listy aj my musíme nazbierať, lebo Dadke treba na stredu na krúžok Šikovníček. Tiež budú robiť niečo podobné s temperkami a na ďalší týždeň budú maľovať na kamene. Tak musíme zabezpečiť aj tie kamene. 😉

ingrid78
5. okt 2008

Ahojky, Veronika, dnes sme uvarili rovnaky obed, az na polievku, ja som robila cesnacku.
Kajka dnes vstala o 6.00, a tatovi zaspala neplanovane vonku na prechadzke.
Co sa tyka rozpravania, je hrozne sikovna a velmi pekne rozprava, staci jej raz povesdat a uz to opakuje 🙂
Vonku je krasne, tak sa ideme obliect a padame vonku 🙂
Zuzi, s tymi svokrinymi obedmi to mas super zariadene 🙂
Ja som parkrat aftu mala a strasne to boli, si neviem predstavit ked ich tam ma Steôlka viac ☹

melory
5. okt 2008

ingrid78 - videla som tvoje tujky 😀 😀 😀 dari sa im dobre....budem sledovat, ako ti rastu.
ozvi sa mi prosim do ip, alebo tu, ako by si mi vedela vybavit ocnu prehliadku a vsetko okolo toho....vopred dakujem. {mimi reklama 🙂 }

veronika13
5. okt 2008

ingi, to je super, že mala je taká šikovnica s rozprávaním, sa mi strašne páči, keď deti začínajú rozprávať, zlaté to je 🙂
my sme pred chvíľou prišli z vonku, bolo super, aj u švagriny sme boli, malý sa napapal a idem ho okupkať a potom pôjde už spinkať, keď spí raz cez deň som mu trochu posunula večerné, chodí o nejakú pol hodku skôr, to ako kompromis voči mne 😀

veronika13
5. okt 2008

kočky, kde ste? či ešte uspávate?

zuzkafuny
5. okt 2008

Veronika ja tuuu... ale len nakukukukukujem 😉 🙂

ingrid78
5. okt 2008

Mel, co si pozerala svadbu? Ked to natacali, mala im na tu hudbu na dvore tancovala 🙂
Inak ona strasne rada tancuje, vzdy krici hubaa a uz trsa, na zjedenie je vtedy. Dnes s nou isiel Ado okolo kostola, ludia sa modlia a ona na plne hrdlo krici ze hubaa 😀
Dnes jej vonku hovorim, ze maly havko a ona hned zopakovala maji havko, fakt hrozne je ukecana 🙂

zuzkafuny
5. okt 2008

Ingi 😀 ja už sa neviem dočkať keď už môj začne vyprávať 😀 aj keď to jeho eee a posunky sú tiež úúúžasné 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre