Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
14. okt 2008

Mounty, ja si myslím že je to lekárkou, pretože ja u svojich detí som s tým nikdy problém nemala a brali im krv viackrát. Ale zase, keď Danielka bola malá a ešte v KE fungovala Detská nemocnica, tak jej tam brala krv jedna sestrička-krava. Malá vrieskala, ťahala rúčku preč, ja som jej ju istila a tá k...a, len ziapala raz po mne a raz po malej. Keď som odchádzala, tak som jej riadne vynadala. Bola som pre ňu len zasraná mater. 😠 😒

veronika13
14. okt 2008

zuzka a toho tuniaka tam len vykydneš z plechovky, alebo ho ešte z niečim zmiešaš?

zuzpidka
14. okt 2008

Veronika, keď som trošku dusila zeleninku mrazenú, tak ku koncu, keď už bola hotová som tam vykydla plechovku tuniaka, premiešala, chvíľu podusila a bolo hotovo.
😉

veronika13
14. okt 2008

super, dík za inšpi, vyskúšam 😉

zuzpidka
14. okt 2008

Rastík nechce teraz papať nič čo treba kusať, pretože nás zase trápi nejaký zub, tak som vymyslela toto. to sa mu rýchlo šmykne do žalúdka. 😀 ináč včera mu svokra dávala kuraciu polievku a zhodil jej zo stola celú misku a polievka sa vyliala po kuchyni. svokra zúrila a ja som upratovala. 😒

zuzpidka
14. okt 2008

Veronika nemáš za čo. 😉 😵

ingrid78
14. okt 2008

S tym vracanim to idem dnes riesit k lekarke, sme prisli na to ze ona to ma ako keby nejaky obranny mechanizmus proti stresu alebo ja neviem. Minule spadla, tak zacala plakat a hned sup prsty do ust a grcka. Adnes znovu som jej nieco zakazala, rev odisla som a uz som sa rychlo vracala na podozrive zvuky, ovracana cela obyvacka 😠 Ja neviem, kde som spravila chybu ☹

zuzpidka
14. okt 2008

Inka, tak to som ešte nepočula. Som zvedavá ako to poriešite. Daj potom prosím ťa vedieť ako ste dopadli. 😒

ingrid78
14. okt 2008

baby a mozu tuniaka, ja som citala, ze morske ryby mozu az od 2 rokov? Ja som tie robila cestoviny s olupanymi paradajkami a parmezanom. Kajka strasne lubi zemiaky pecene v rure s olivovym olejo, v nedelu som robila spizy a strasne jej to chutilo 🙂

veronika13
14. okt 2008

ingi, ona tak na seba upútava pozornosť 😒

zuzi, to sa stáva, boooože, svokra je svokra 🤐

veronika13
14. okt 2008

zuzi a tu maggi omáčku tam dáš kedy?

veronika13
14. okt 2008

ingi, tak kamoška poradila toto: bez slova preobliecť a pokračovať v tom čo bolo začaté.. nedať pocítiť že vracaním sa mu dostane to čo si žiada..

zuzpidka
14. okt 2008

Veronika, tú omáčku som tam dala hneď, keď som to dala na plech. Ňou som to všetko zaliala.

ingrid78
14. okt 2008

jA TO tak aj robim, len trochu pri tom na nu kricim ☹
Zuzi ja neviem preco som si myslela ze mas len brata, so nenvedela ze mate este sestru

zuzpidka
14. okt 2008

Máme aj sestru-puberťáčku. Má 23 rokov a správa sa ako puberťáčka momentálne. 😠

ingrid78
14. okt 2008

To fakt ma 23??? Vyzerala tak na 16-17 🙂

maaja
14. okt 2008

helou 😀

prihlasili sme maeka do novych jasliciek, respektive do toho domceka co dala melory prednedavnom link 😵 melory, este raz diky ... dufam ze sa nam tam bude pacit, a hlavne teda marekovi ... dneska bol na zaucenie nma dve hodky a myslim ze to zvladal, aj ked slzicky este boli ☹
potom sme pobehali Kiku, Moebelix a Galan - nabytkove obchody, kedze ideme zariadovat kancelariu ... Marek este ani poriadne v sedacke nebol priputany a uz drichmal ... a spi doteraz ... obedovali sme v Ikea - paada, nemusela som varit ,,, no ale musim nieco na zajtra 😝

zajtra ideme zasa do jasliciek - do domceka 😀

maaja
14. okt 2008

no a viete co ??? mam nove auto 😀
teda ne tak docela, je len pozicane kym je nisanko v servise ... no ale mam BMW radu 1 ... jaka parada, hned som si zvykla 😀 aj ked spociatku bol stres jak hovado 😅

maaja
14. okt 2008

marekov popaleny prstek je uz celkom fajn ...
no a kaslanie, neviem ci som spominala - tak ked som to popisala po telefone, tak sestricka od Dr usudila, ze by to mohlo byt suchym vzduchom a kurenim.... a ze snad by sme mohli uz aj ten zvlhcovac nastartovat ...

ingrid78
14. okt 2008

Maaji, co si nebola s tymi petrzalskymi jaslami spokojna?

veronika13
14. okt 2008

ahojte, zdraví vás pubertiačka 😀

zuzkafuny
15. okt 2008

čau pubertiačka 😀 prečo...???
nikde nikoho...??? 😕

ingrid78
15. okt 2008

Ja tu na skok strasim,
Tiez rozmyslam nad tou pubi, ze co to ma znamenat

lilu18
15. okt 2008

ahojte je tu niektoooo?

lilu18
15. okt 2008

tak nic,nemam na vas stastie ☹ a sama so sebou sa mi nechce pismenkovat

mounty
15. okt 2008

to s tou pubertiackou, staci si precitat zaciatok strany a pochopite preco to tak Veronika napisala, tiez ma len 23 😉

veronika13
15. okt 2008

tú pubertiačku som myslela na margo zuzpidkinho príspevku včera o 14:40, bolo to myslené zo srandy, tak sa nad tým nemusíte najako hlboko zamýšľať 😀

zuzkafuny
15. okt 2008

jáááj 😀 😀 😀

melory
15. okt 2008

inak fakt veronika...10 rokov rozdiel...hmmm

veronika13
15. okt 2008

mel, ako myslíš ten rozdiel?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre