Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
23. okt 2008

gulky ..mnam,lumu dobry napad urobim nabuduce 🙂

veru zima ,poobede sme vydrzali len pol hod.vonku ☹ ale zato sme sli na langose 😀

veronika13
23. okt 2008

hmm, langoš, dala by som si 🙂

lilu18
23. okt 2008

u nas urobili langosaren 😀 ale predavaju tam hocico mnamky-mozes prist pozyvam ta 😀 to by bol drahy langos 😢 😀

lilu18
23. okt 2008

to co mi to tam hodilo? ..MK strajkuje hadze si tam smutne slniecka sam? 😝

lilu18
23. okt 2008

bru nocku a pekne snicky 🙂

veronika13
23. okt 2008

to hej, ale chystáme sa do toho kraja, pozrieť kamošov, ktorý tam majú byť novo nasťahovaní 🙂

maaja
23. okt 2008

jedna smutna sprava:
moja kamoska z roboty bola na umelom oplodneni a vcera jej povedali ze je tehotna a dneska potratila 😔 😢 chudiatko, strasne som jej zelala nech sa im to podari c... snad nabuduce ...

baby ja som taka unavena 😝 nezvyk kazde rano vstavat o siedmej a ist spat o polnoci 😝 😝 😝

dneska som bola na sude a prehrala som ... a pritom som si bola ista ze "je to nase" ... skoda, mrzi ma to ...

hm, ze by dneska zly den ??? 😀

maaja
23. okt 2008

rano ked som niesla Mareka do jasliciek, straaasne ale fakt straaasne plakal, chudiatko 😔 teda on sa rozplakal az vnutri, este cestou tam sa tesil ..
no poobede ked som ponho prisla, tak som nakukla ze ako sa mu dari ... taky bol zlaty, prave sa hrali "kolo kolo mlynske" a on sa tiez hral, spolupracoval a dokonca sa aj usmieval 😎 strasne mi to prislo mile, az mi slzy vysli 😵 Marek je totiz taky "divny" on sa nejak nevie zapojit do hry ... a nikdy sa nesmeje ... teda so mnou a robom ano, ale inak moc ne 😠 😒
no a ked ma zbadal, tak sa rozplakal a bezal ku mne ze "maminka" 😅 strasne krasne 😀 akurat ze mi je luto ze stale rano place 😖

maaja
23. okt 2008

idem spat 😀

ozaj veroni, bez teba to tu je take bleee 😀 ale myslela som si ze mate problem s netom 😉 som rada ze sa to poriesilo 😵

lilu18
24. okt 2008

ahojte,len na skok -robim ryzovy nakyp 😅
dnes pol super dnik-zatial..tuk,tuk 🙂 dostali sme 2 balicky v jednom gumaciky a v druhom um.mliecko a vyziva zdarma a este som predala novorod.kompletik-sa vytesujem a mala spi 😀

to od vcera ste ani nenazreli?

veronika13
24. okt 2008

to s tou kamoškou ma mrzí, ale asi to tak malo byť 😔
hm, Marek je asi veľmi na teba naviazaný, keď plače len keď ťa vidí, ale to asi každé dieťa, len každé si možno na odlúčenie zvyká inak a Marek bude asi z tých, ktoré to znašajú horšie. Ale zvykne si, len sa určite obávaš, či ho to nejako nepoznačí... je to ťažko, no veľa detí to takto robilo a zvykli si..

si zlatá, no je mi ľúto, že kopu báb tu chodí už len občasne, už to nie je taký pokec ako kedysi, ale dá sa 🙂

luminkasp
24. okt 2008

ahojte, na mk uz zacali vianocne temy, uz rozmyslate aj vy nad vianocami a darcekmi?

luminkasp
24. okt 2008

ja uz som sa tu dnes bola parkrat pozriet, ale som nechcela vypisovat, ze zas budem ja ta co sa to tu snazi zachranit 😎 , nam aj temu zatvoria, ze neprispievame...

luminkasp
24. okt 2008

ozaj babulky, som sa vas chcela spytat, neviete vy nahodou nejaky link, kde sa na nete daju kupit mikulaske ciapky? by mozno lilu vedela, ked ona je taka na net obchody zbehla 😉

lilu18
24. okt 2008

nezatvoria,kazdy den sem niekto nakukne 😵

na vianoce som malej uz poobjednavala a iste do vianoc sa toho viac nakopi-malej sa dobre kupuje horsie je to z muzom ☹ to ani posled.tyz.nic nevymyslim

lilu18
24. okt 2008

no neviem,chodim len na zname stranky-mimibazar,babybazar,hyperinzercia,bazos...

luminkasp
24. okt 2008

lilu a co si poobejdnavala prezrad

ja som mojmu muzikovi objednala knihu o muzeu prado, baby a neprisla mi...

luminkasp
24. okt 2008

no, ja nechodim na ziadne slovenske, tak preto sa pytam

tu nie su mikulaske ciapky velkou tradiciou, preto sa pytam

lilu18
24. okt 2008

objednala som jej dvd-cka, penove puzzle,plastovy rozkladaci domcek-taky stan , moze chodit dnu,von,otvarat okna...a je pekne namalovany krtkovou rozpravkou 🙂

luminkasp
24. okt 2008

ten stan to moze byt pekne

lilu18
24. okt 2008

skus mrknut temu-nakupovanie v zahranici,mozno nieco najdes

lilu18
24. okt 2008

uvidim,snad sa jej bude pacit 🙂

melory
24. okt 2008

luminka...to znie tajomne...bude babo?

luminkasp
24. okt 2008

kuknem

lilu18
24. okt 2008

lumi,baboooo?

mel. z coho sa to vydedukovala?

luminkasp
24. okt 2008

co som napisala? ze ste vydedukovali babo? ja som si v lete myslela, ze som tehu, lebo nemam od juna ms, ale dr mi povedal, ze to je kojenim, ze sa mi zas stratila, tak...

luminkasp
24. okt 2008

mel, uz prezrad, ja fakt netusim, co som napisala 😀

melory
24. okt 2008

tak bud, alebo.... 😉

lilu18
24. okt 2008

to mel. ja nieee 😀
MS som nemala ani ja kym som kojila a doteraz mi rapluje ☹

luminkasp
24. okt 2008

mel, ale ja uz by som citila pohyby, termin mi vychadzal na 1.4., ale dr ma ubezpecil, ze urcite nie som 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre