Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

salajcatko
5. máj 2008

a taká škodovečka stovečka by nestačila 😀 😀 😀

maaja
5. máj 2008

dneska som bola na nechty ... ta moja teta nechtova ma urobene prsia - silikony ... sme sa o tom bavili a ona ze ved nech sa skusim dotknut, lebo som sa vypytovala ze ake to vlastne je 😀 som nechcela ale nakoniec som sa 😀 mi to bolo smiesne aj blbe 😎 ale su pevne, fakt .... ze by som zacala uvazovat nad takym niecim ??? hi hi hi

melory
5. máj 2008

salaj mne urcite ano

veronikap
autor
5. máj 2008

no ja mám v pláne tú X5-ku (alebo ešte volvo by mohlo byť, také to veľké, to je predsa len lacnejšie 😀), tak uvidíme ako pôjde biznis 😝

maaja
5. máj 2008

nahodou, ja som mala pred Nisankom staru feliciu kombi rozheganu a jak posluzila .... aj mi smutno za nou bolo a pritom som vedela ze dostanem nove ... no ale aj tak 😉

melory
5. máj 2008

tak staru feldu comby sme chceli kupit na vylety, lebo chodime do prirody a treba auto na rozbitie,

maaja
5. máj 2008

volvo je lacnejsie ako BMW ???

ja mam napriklad strach z tej X5ky, myslim ze je to obrovske auto .... ale ved uvidim zachvilku ...
navyse, co ak budem potrebovat prave obrovske auto ? aby som mala kde vozit Mareka a dvojicky 😀

veronikap
autor
5. máj 2008

ja mám teraz octaviu combi a je to najlepšie auto aké môže byť, veeeeľky kufor, dobrý motor, spoľahlivé 😵

salajcatko
5. máj 2008

mne už nie mel... 🤐 😵 ale to len kvoli bezpečnosti 😉 aký ma "obal" je jedno

ja som tiež už salaja lámala na prsia..ale ja by som si chcela dať spevniť, ja mám hooodne velké, vadia mi, hanbím sa za ne a teraz ich mám riadne vygajdané ☹ ☹ ☹ ..
salaj nesuhlasi, vraj sú dobre a mám cvičiť 😠

maaja
5. máj 2008

melory 😀

maaja
5. máj 2008

ja nemam skoro ziadne prsa 😠 a robo je aj tak proti 😠 😠 😠

mne sa kombi auta nepacia 🙄

veronikap
autor
5. máj 2008

maji, vraj áno, michal hovoril, že bol tiež prekvapený, keď to zistil.. a ja práve také auto chcem.. veeeeeľkééééé.. ja keď z môjho sadnem do mužovho, tak som celá nesvoja, keďže to "nemá" kufor 😀

salajcatko
5. máj 2008

sledujete markizu???

maaja
5. máj 2008

veronikap, vy to mate teda take opacne, ty mas velke, on male .... na vylety asi chodite tvojim, ze ? 😉
ja neviem parkovat, takze neviem kde by som tu X5ku nechavala odstavenu v BA 😀

maaja
5. máj 2008

salaj, ne, mali by sme ???? co tam je ?

veronikap
autor
5. máj 2008

ja mám zase ľavé o dosť väčšie ako prvé.. u mňa v podstate od puberty nehrozí, že by som si dala niečo bez podprsenky.. dosť to vtedy vidno..

veronika13
5. máj 2008

mne sa páčia také auta, ako oktávie, audi, také elegantné... donedávna sme mali 20-ročnú Lanciu Prisma a dobre bolo 😀

veronikap
autor
5. máj 2008

presne, ak niekam ideme, tak mojim 😀 a ja tiež neviem nejako extra parkovať.. ale v shoppingoch sú veľké garáže,t ak to nevadí 😀 😀

maaja
5. máj 2008

aj ja vzdy nosim podprdu 😎 nech mam aspon nejake cici 😅
ked poviem Marekovi ze "kde ma mami cicuše" tak hned mi taha tricko a kuka 😀

maaja
5. máj 2008

ze velke garaze ... ja mam taky stres parkovat v Auparku a inde vzdy parkujem na konci parkoviska, kde nikto nestoji, nech mam priestor 😀

salajcatko
5. máj 2008

žena skočíkom, a auto ju zrazilo...berie ju sanitka a nechceli jej tam dať malé dievčatko, cca 1 a pol roka, prosila ich tam so slzami očiach´,aby dosanitky naložili aj ju, nechceli, ale ked inak nedala,prosíkala len o to, tak ho plačúce konečne dali k nej, naštartovali a išli do nemocnice..bola to lekárka tiež tá zranená

veronikap
autor
5. máj 2008

maji, musíš chodiť častejšie a zvykneš si aj na aupark 😀

salaj, bŕŕŕ, ja takéto veci nie som schopná pozerať 😖

salajcatko
5. máj 2008

no ja idem k tej mojej malej princezničke 🙂
takéto niečo ma vždy strašne rozcíti ,tak si ju idem vystískať a dať jej tie atb 😉
dobrú noc kočky a pekné sníčky vám prajem 🙂

maaja
5. máj 2008

inak nad tymto som uz rozmyslala, ze keby sa mi nieco stalo niekde na ulici, ze co s Marekom 😲

veronika13
5. máj 2008

mne tiež niekedy také myšlienky chodia po rozume, že čo by bolo s Riškom, keby som umrela 😒 asi je to choré

veronikap
autor
5. máj 2008

podľa mňa to je normálne... lebo sa o tých svojich drobcov bojíme.. tak to napadne asi každú

maaja
5. máj 2008

to je ine, keby som umrela ... myslim ze Robo by zvladol sa postarat ... ale ide mi o ten moment ako pisala salaj ... co vtedy ?!

salajcatko
5. máj 2008

ja mám susedu, dobrú kámoška to je, a jej sa vlani stala havárka, vrazili do nej, auto zdemolované, a vzadu 2 a pol ročné dvojičky, dievčatka má....ona bola chvílu v bezvdomí, dorezaná tvár, ruky, ako sa sklo roztresklo, a Veronika,to je jedno z tých dvojičiek,čo sedala na tej strane nárazu, mala preťaté nad očkom, doudieran bola a vyletela z auta (mali dobré VW auto, tak vrj to mali veľke šťastie!) - no a ju naložili do sanitky a deti, kedže nemali nič zlomené a boli pri zmnysloch tam nechali plakať...našťastie tam konečne zastavilo auto, moj kolega, ten rýchlo k nej prišiel, vypýtal si telefon aby mohol jej muža zavolať a jeho žena zatial stražilau uplakané dvojičky, kým neprišiel muž=ocino. ich žiadala aby jej ich dali do sanitky že tam príde muž za nou a odmietli, že nesmú...katastrofa...celu cestu vraj plakala, lebo netušila, či tam tie deti niekto postráži, preda len velká križovatka, oni plakali za nou, krvavé, vystrašené...no vám poviem, príšerne to bolo...a až ked jej muž dorazil do nemocnice a že deti su ako tak ok, tak omdlela ...a veroniku na druhy den šili, lebo to mala riadne rozťaté a opuch okolo celého očka...podala aj sťažnosť..sa sa jej ani nedivím...

veronika13
5. máj 2008

Boris by sa tiež dokázal postarať, ale ako by vyriešil vtedy bývanie, prácu... ja osobne by som asi chcela aby sa znova oženil, aby mal Riško náhradnú mamu

veronikap
autor
5. máj 2008

od toho sú tam policajti a záchranári

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre