Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
27. feb 2009

ahojte

gratulujeme mamine aj Johanke, dufam ze vsetko je OKi a nech su rychlo doma a hlavne si davaju velky pozor.

Kamoska si predtyzdom doniesla nieco z antolskej a uz opat lezia na kramarch. Myslim na nich.

veronikap
autor
27. feb 2009

kati, niečo infekčné? alebo čo? si neviem predstaviť, že by sa mi niečo také stalo 😒 nech sú rýchlo zdraví ☹

ingrid78
27. feb 2009

Jeej tak sa tesime aj s Mounty, zelame vela zdravicka. Snad mala lahky porod, ked to trvalo len 2 hodky

anielik
27. feb 2009

Veronika, hej infekcne, dokonca jednu maminu 2 dni pred nimi pustili a do prepustacej spravy napisali ze ma dakeho streptokoka ci co...preoste sa mu lupe cele telicko a mojej kamoske tiez, ale ma to v mensom rozsahu. Maju to isto z nemocky ☹

zuzkafuny
27. feb 2009

Blahoželáme JOHANKE 😵
nech sa jej medzi nami páči 😉 🙂

ingrid78
27. feb 2009

Ahojte, nechodite niektora do Hainburgu na nakupy, chcem sa ist zajtra pozriet, tak ci nemate s nejakymi supermarketmi skusenosti 🙂

veronikap
autor
27. feb 2009

ingrid, ja keď idem do Hainburgu, tak obyčajne do Bipy (drogéria, kde som voľakedy kupovávala pre malú mlieko a jedlo), potom do KIK.. to je taký diskont, kde majú všeličo a za pár centov, no a čo sa potravín týka, tak do Billy alebo do Sparu.. to je tam všetko na kope.. je tam myslím ešte Hechter či ako sa to volá, ale tam som nikdy nebola, tak netuším čo všetko tam je...
ale ak chceš pozrieť skôr oblečenie, tak choďte do Brucku (po diaľnici je to cca 25 min., smer Viedeň, po tej odbočke na Viedeň je to prvý zjazd, na križovatke do ľava, stále rovno a po pravej strane to potom uvidíš).. je tam CA-čko a podobné obchody... už som tam dlhšie nebola, ale rozširovali to tam, tak neviem či tie nové obchody sú už otvorené a aké sú to.. ale je tam aj DM-ko, obuv a pod. ...
Hainburg je podľa mňa skôr na tie potraviny 🙂 😎

ingrid78
27. feb 2009

Dakujem Veroni, na potraviny ideme pozriet, pomohla si mi 😉
Ako sa citis, svokra ti zobrala malu, ci ste doma cez vikend?

lilu18
27. feb 2009

Mounty gratulujeeem,johanke vsetko naj k naroden.dufam ze su obe v poriadku 🙂

veronikap
autor
27. feb 2009

nemáš zač 😉 svokra bola s malou poobede skoro 3 hodiny vonku... nezobrala ju, lebo sa mi nepodarilo kúpiť novú cestovnú postieľku a nechce ju učiť spať spolu s ňou... my sme totiž mali na tu predchádzajúcu, čo sa nám pokazila kúpený aj matrac, ten je 120 x 60.. no a zatiaľ čo som našla postieľky boli iné rozmery... nie je síce problém objednať cez net, ale ja som sa spoliehala na to, že behnem do obchodu a kúpim a hold smola.. zajtra ideme ešte pozrieť do kiky, či už dostali tovar.. a čo som pozerala predpoveď má byť relatívne pekne a ani nie zima, tak plánujem, že by sme poobede skočili na prechádzku k dunaju alebo o sadu..

zuzkafuny
27. feb 2009

Lilu... pekná foto 😵

maaja
27. feb 2009

jeeeej Johanka je uz na svete 😵 tak gratulujemeeeeee 😉

maaja
27. feb 2009

baby, to moje dieta zasa nejako dost kasle ... v podstate kasle vkuse od noveho roka ☹ chudiatko ... ze by fakt skolka ? 😠 a hlavne teraz ked idem do prace 🙄
no dufam ze mu to nejak prejde ☹

ingrid78
27. feb 2009

Maji, necistis mu nos vincentkou pravidelne? Ja na nu nedam dopustit

maaja
27. feb 2009

ingrid, co to je vincentka ? ja mu obcas streknem Maar plus - akoze morska sol .
zrovna si citam diskusiu na Laryngitidu ... sakra, mam péocit ze sme to nachytali - teda minule to mal - a ze nas to asi tak lahko neopusti 😠

ingrid78
27. feb 2009

To je lieciva slana voda, velmi dobre odhlienuje, mne sa velmi osvedcila, ked sme chori, ale ked pouzivas Mar, tak je to podobne

anielik
27. feb 2009

ahojte,

aji a nema zvacsene nosne mandle ked je stale chory? Nech ta jeho doki posle na take vysetrenie ...neviem kde presne a oni zistia ci netreba aby sli von... a uz by ste nemali byt chory...
Alebo skus zmenit sirup od kasla, nam minule nezabral calcium ale mucoplant a teraz presne naopak davala som mu mucoplatn a nezaberal, dala som mu 2x kalcium a kasel prec 😉

veronika13
27. feb 2009

juuu, mounty gratuľujem a Johanke prajeme veľa mliečka a zdravíčka 😵

ingrid78
27. feb 2009

ked sa lekarke zdalo, ze bola Kajka casto chora, robila jej nejake imunitne testy, vysledky mala hranicne, tak jej dala homeo kvapky, volali sa Lymphomysosot

zuzkafuny
28. feb 2009

Mišiačik už dávno nebol u lekára (až nerátam šitie hlavy) tak dúfam nezakríknem 😅
tak sa liečte a vyliečte 🙂

luminkasp
28. feb 2009

mounty, gratulujeme, johanke vsetko len to naj.

lilu, aku peknu fotku si ty nahodila 😉

zuzulik22
28. feb 2009

ahojte,
mounty aj johanke srdecne gratulujeme a zelame vsetko len to naj.
Maaji aj nas kubko odkedy chodi medzi deticky, tak mam pocit, ze soplik a kasel nam ani neprestava 😒 .
Inak sa mame fajn, pomaly si zvykame, uz je to v robote lepsie.
V stredu som stretla u nas v robote v bille miriamku 12, tak sme pokecali 🙂

luminkasp
28. feb 2009

a ako sa ma miriamka 12, uz tu riaaaaaaaaaadne dlho nezavitala

zuzulik22
28. feb 2009

ma sa dobre, len tiez, ze sara je casto chora, ale vyzerala velmi dobre - spokojne 🙂

kat22
28. feb 2009

ahojte

aj ked chodim malo, snad mozem zablahozelat mounty k johanke 🙂 ma krasne miery a zelam vela zdravicka a pohody 🙂

lilu18
28. feb 2009

zuzi,lumi-diky

babenky-uz nech je leto a slniecko,takto v tomto pocasi sa len chorlavie 😖 vsetkym chorym dietkam skore uzdravenie prajem 🙂

zuzkafuny
28. feb 2009

Lilu... dnes bolo nádherne... 😵
také jarné počasíčko 🙂

lilu18
28. feb 2009

hm,u nas prsalo aj v noci aj poobede 😖 ale aspon sneh zmizol-posikuj to vase slniecko-straaasne mi chyba 🤐

salajcatko
28. feb 2009

ahojte kočky
tak Johanka vitaj, a krásny život prajeme 🙂

sa to rozrastá, ja som tušila že sem mám dnes nakuknúť 😀
a som kuk aj zopár vizitiek, tak koľké ste už tehu a koľké snažilky, wow, super, držím vám palce 🙂

no, ja nie som ani tehu ani snažilka, a keby som aj chcela jedno z toho, pri Simonke je to nemožné - tá moja herečka ma asi vrtuľku v zadku na nekonečné baterky 😝
Pritom nič nepapá, chodíme po vyšetreniach, na gastre náš čaká test na celiakiu, a herečka spokojná, vysmiatá, bledá ako stena, kruhy pod očami...uf

maaja
28. feb 2009

lilu, ja som kusok od teba a tiez sme mali pekne dneska 😕

salajcatko, ty zijes ??? no som rada .... sak zbehni castejsie 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre