Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
27. mar 2009

ahojte, ale vas tu je 🙂

dakujeme za gratuliacie k narodkam a aj my posielame pusinky predovsetkym Stelke 😉 😉 😉 a samoska aj ostatnym oslavencom 🙂

Jej sneh🙂 hned by som sa sla aspon lparovat...ja tento rok nic na rok asi tiez a uz ma to prestava bavit, na co su mi lyze???

veronika13
27. mar 2009

maja, nás topiť nebude, ale vás 😀 🤐
sali, normálne by som vás aj prišla pozrieť, len netuším či by som k vám trafila, v Martine som v živote autom nebola, len sme tade prechádzali

maaja
27. mar 2009

no vies salaj, ja vecer sadam k pocitacu a pracujem 😖
no ale asi by som mala prehodnotit priority 😖

maaja
27. mar 2009

jaaaj veronika, nestras s tou vodou !!!!

veronika13
27. mar 2009

no, ono to od nás stečie k vám,zákon prírody 😀

anielik
27. mar 2009

meboj maji, ved nebyvate pri potoku 😉

maaja
27. mar 2009

anielik, praveze hej - aj nedavno bol takmer vyliaty ,,, uz len malo chybalo ☹

veronika13
27. mar 2009

no vtedy bolo myslím viacej snehu, teraz je pod snehom len Orava, v Dk ani v ZA nie je po snehu ani stopy

maaja
27. mar 2009

baby, nemozem si pomoct ale mne tie temy "april-zaciname sa snazit" pridu take odveci 😝 teda necitala som, ale aj tak ... uz len ten nazov 🙄

veronika13
27. mar 2009

mňa to depkuje, keď si poviem, že ideme sa snažiť, aj to neustále sledovanie plodných a neplodných dní ma stresuje, hlavne, keď nemám ovulku 😝

veronika13
27. mar 2009

do takých tém ani nenakukujem, ale možno to tým babám pomáha... mňa vždy poteší keď v téme snažilky s endometriozou niektorá otehotnie 😵 ale tiež tam nechodím často

anielik
27. mar 2009

este ste tu? Musela som upratat kuchynu...som robila tiramisu a este z celeho dna...

maji mna depkovalo aj to snz.... a nie este taka tema. 😝

baby mna uz porazi...moj ma toho vela v praci, chapem, ale ked zahlasi ze musi robit cez vikend oki...ale dokedy to mam vydrzat?? uz som z toho fakt smutna...este aj pusu si musim vypytat ☹

veronika13
27. mar 2009

anielik, teba nepočuť sťažovať sa, tak ma to prekvapuje... viem, je to smutné, aj ja cítim niekedy, že nám niečo chýba, viac takej prítulnosti

miriamka12
28. mar 2009

Krasne skore vikendove rano 😎 U nas vsetci este spia, tak mam konecne chvilu pre seba a spomenula som si na vas 😉 Vsetkym oslavencom zo srdca gratulujeme 😵 Stelke a Matkovi idu dve specialne balenia pusiniek 😉
Vzdy ked mam cas vas docitam, ale neako som si nevsimla datum "stretka" 😕 🤐 😉 Slniecko vykuka, mohli by sme sa neako dohodnut 😉 My so Sarah by sme isli urcite 😉
Toto bolo hadam pred 100 rokmi neee 😀 http://prazdniny.sk/fotogaleria.php

zuzkafuny
28. mar 2009

Jeee 😵 😵 😵 krásne fotečky...

luminkasp
28. mar 2009

teda, vy ste toho popisali, ale samo luminka tu vtedy nebola

ja som dnes urobila malej stojanky na vajicka, take zvieratkove tak sa velmi tesila 🙂

a zajtra ideme pict medovnicky, vcera sa mi uz nechcelo robit cesto 😖

luminkasp
28. mar 2009

to su ale krasne fotecky😀

my prave pocuvame rozpravky od podhradskej a canakyho, baby, keby mali koncert v spanielsku, tak s tereskou ideme urcite 😉

miriamka a co sarah?

veronikap
autor
28. mar 2009

ahojte 🙂 u nás je dnes fakt že jar, tak som to už nevydržala a konečne som tie okná poumývala, tak sa teraz vytešujem, ako je pekne von vidno 😀 😀 malá je u babky, tak som mala čas na také riadne upratovanie... ale hotová som.. som teraz vyliezla z vane, čakám, kým vlasy trochu uschnú a idem si na chvíľku ľahnúť.. 😎

dnes v noci sa mení čas, ak ste nepostrehli.. konečne bude bývať dlhšie svetlo a budeme chodiť von 😵 a podľa predpovede by malo byť celý týždeň (aspoň tu u nás) tých 16 stupňov 😵

no nič, idem ja.. nevládzem už ani ťukať do klávesnice

ingrid78
28. mar 2009

No ahojte baby moje, poviem vam, ja som u nasich v KE zazila toho vic nez dost. Najprv som zbila susedu. Furt k nim chodia policajti, bije sa s muzmi v garsonke a vodi si tam chlapov, a ma malu dcerku, chudatko, place na schodoch ze sa boji. Uz som to nezvladla a napadla ju. A na druhy den som volala na socialku. Chuda dieta co musi zazivat ☹
Este k tomu riesime nasho havka stale.
A minule sme boli s kamoskou na prechadzke, ma 10 mes. syna, a este sme sa chceli ist k nej pohrat a normalne jej horel byt, proste jej vsetko zhorelo. Predtsavte si to vsetko koli uvolnenej zastrcke. rano malemu odsavala sople a nechala vysavac v zasuvke, ale problem bol v tej zasuvke. No hruza, nastastie sa nam nic nestalo, ale este teraz mi je z toho zle.
Ale inak sa mame fajn 🙂 Kajka je zlatunka, uz normalne rozprava vety a krasne cisto vyslovuje, no uzasna je

ingrid78
28. mar 2009

Bozkavame vsetkych oslavencov 😵

luminkasp
28. mar 2009

ingrid...

zuzkafuny
28. mar 2009

Inka 😉 🙂 ty si nejaká horkokrvná 😉 🙂 😀
to aby sme všetci začali poslúchať 😀 😀 😀

salajcatko
28. mar 2009

ahojky
teda Ingi, si toho zažila. A tá sociálka prišla??? Mne vždy príde tých detičiek tak neskutočne ľúto ☹
sú bezbranné, no ako si majú pomôcť ked rodičia sp nanič?

Baby, koncert bol fajn, ale bolo to také isté ako ked sme boli minule, tak škoda,ale Karin to evidentne nevadilo,akurát že už vedela čo ju čaká. škoda, že som nevzala aj Simonku, asi by to zvládla úplne v pohode, i ked ja by som si tam len tak v pohode nesedela 😵

veronika13
28. mar 2009

ingi, no tak to ste mali rušný výlet.. ta bitka ma zaujíma, i keď je to smutné, že musia detičky takto trpieť 😢 to si ju normálne prefackala?
tej kamošky čo jej zhorel byt, mi je ľúto ☹ kvôli takej blbosti... ja som mala tiež nedávno pokazenú zásuvku v spálni, ale našťastie som to dala švagrovi opraviť, tak už je to ok

lumi, no prepásneš večerný pokec, lebo asi chodíš spávať so sliepkami 😀

anielik
28. mar 2009

babulky pridala som foto...tak ak chcete tak kuk 😉

zuzkafuny
29. mar 2009

anielik... 😀
krásne... 😵

ingrid78
29. mar 2009

Zuzi, ja som inak v pohode, ale ked sa velmi nastvem , tak sa mi zahmli a vyslovene dostanem amok. Kedysi to bolo koli zvieratam, uz 2krat ma riesili policajti. Som proste nezniesla ked sa im ublizovalo. Raz panko opity kopal vlciaka na zastavke a ten takymi vernymi ocami nanho pozeral, tak som ho zacala kopat tak isto ako on toho psa. Teraz som tak citliva na deti, odkedy som matka. Najviac ma zaraza ta ludska lahostajnost, ludia su ticho, a tvaria sa akoby sa nic nedialo, az kym sa nestane tragedia,muz zabije zenu atd. No ale s tym asi nic neurobime... ☹

ingrid78
29. mar 2009

Ale mam kludne svedomie, proste ze som urobila maximum co som mohla pre to dieta urobit

luminkasp
29. mar 2009

anielik, ake mate nadherne fotky, a ta pusa... 😉

verca, no hej, so sliepkami, chodim okolo 1 - 2 po polnoci 😀 , ved aj knihy treba citat, nie? a kedy mam najvacsi klud? ked dieta spi 😉

my sme dnes s tereskou napiekli medovnicky, ale zdobit budem az zajtra, dosiel mi praskovy cukor ☹

zuzulik22
29. mar 2009

ahojte, tak my zelame stelke a matkovi dodatocne vsetko najlepsie, len same dobre veci nech zazivate. Nejako Vas nestiham ani citat, ale dufam, ze ste vsetky ok. My sa mame fajn, kubko sa strasne rozkecal, uz hovori cele veci a zacina si spievat pesnicky - tak sa tesime. Uz, aby bolo vonku pekne ako v sobotu, aby sme mohli chodit von. Inak nestihame skoro nic cez tyzden, chodime neskoro domov, ale za to si to uzivame cez vikendy. Nas kubko vstava o 5.00 ci je tyzden alebo vikend, tak si to "uzivame". Uz si ani s romanom nevieme predstavit, co je to spat aspon do 7.00. Tento tyzden sme boli u lekara, lebo kubkovi zase opuchli ocka, ako minuly rok o takomto case a trvalo to az do leta. Tak nam dali kvapky a v sept mame ist na testy alergie - bude asi alergik po tatovi. Inak fajn, aj ked kasle a sopli temer stale, co chodi medzi deticky. Nastastie s detickami je velmi rad. A vy ako? Co kupujete detickam k narodeninam? Ja prave vyberam nejaku tortu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre