Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
2. sep 2009

marek je na svete, uz sa nadychol blavackeho vzduchu.....sa velmi tesim

maaja
2. sep 2009

drnda to dopisala namiesto mna ...
ale nic viac neviem okolo ... ved snad veronika coskoro sama popise ;)

maaja
2. sep 2009

a k vcerajsiemu marchenlandu - baby to vam je parada !!!! tot kusok a fakt super ... zabava na cely den ... a ne len pre deti ... same kolotoce, atrakcie, zvieratka, voda, a krasne to tam je ... dobre ze sme boli ;)

salajcatko
2. sep 2009

Mareček vitaj na svete, nech si stále zdravý a šťastný, a maminke veronike prejeme veľa síl 🙂

zucha
2. sep 2009

ahojte, doplnim vam nieco o Veronike.
Marek sa narodil cisarskym. Rano bola na kontrole u svojho lekara a podla monitoru uz mala kontrakcie, tak uz necakali a urobili sekciu.

ingrid78
2. sep 2009

No ahojte. My sme sa po mesiaci vratili a hned take krasne spravy.
Veronika blahozelame a prajeme vela zdravia 🙂 🙂 🙂
trochu sa musime aklimatizovat, mesiac som bola s nasimi, velmi som si oddychla, mama mi kazdy vecer kupala a uspavala malu, ja som sa trochu flakala s kamoskami a skoro kazdy den sme boli na kupalisku. Aj sme si poplakali ked sme odchadzali.

luminkasp
3. sep 2009

ingrid, verim ti, to ako ked som ja odchadzala od nasich po mesiaci zo slovenska 😉

zuzpidka
3. sep 2009

ahojte.
Veronikap gratulujeme a malému Marekovi želáme veeeeeeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka a šťastíčka. 😉
ja mám dnes hrozný deň, taký akurát na pi.... jazdím na šéfkovou Golfe, starší model a jednotka sa tam dáva rovnako ako spiatočka, len musím páku trošku nadvihnúť ak chcem dať jednotku. dnes mi to vôbec nešlo. pri škole som ho vôbec nenaštartovala, tak som hrešila ako pohanka. deti vzadu zlostné, ja som zúrila až kým po nás neprišiel šéfko so služobným autom a poobede nejako horko-ťažko došiel s ním domov. teraz ho svokor opravuje, teda snaží sa, ale zatiaľ mu to neide. 😒 tak dúfam, že sa mu to podarí, lebo neviem ako zajtra dojde zo školy Dadka domov. školský bus jej ide až o 13,30h. a ona končí o 11,35h.. tak nám držte palce. 😒
škôlku som tiež nevybavila, ale zajtra ráno medzi 8,00 až 9,00 tam má byť riaditeľka, tak zájdem a potom napíšem ako som pochodila. chcem ho tam dať hlavne kvôli komunikácii s deťmi. jemu veľmi chýbajú deti. 😒
tak vám prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
3. sep 2009

no zuzi, blbeeeee ☹
nevedela som ze chces dat maleho do skolky 😕

luminkasp
3. sep 2009

ani ja

za chvilu uz budu vsetci skolkari 😎

ingrid78
3. sep 2009

No u nas na ihrisku vladne totalne skolkarska depka mamin aj deti. Deti sa neodlepia od mamin a tie zas furt bucia. No parada, uz sa na to tesim v januari ☹ Ale ze vraj mame super ucitelky, tak som rada.
Zuzi a od kedy chces dat Rastika do skolky?

veronika13
3. sep 2009

veronikap, blahoželám, Marečkovi veľa zdravíčka a mliečka a Tebe rýchle zotavenie a tiež veľa zdravíčka 🙂
mne sa dnes snívalo, že jedna kamarátka išla rodiť 😀

zuzpidka
4. sep 2009

ahojte.
Rastíka chcem dať do škôlky čo najskôr ako to pôjde. neviem sa však nejako spojiť, ani šťastie nemám na riaditeľku v škôlke tu u nás. snáď mi to v pondelok už vyjde. 😉 hľadám si prácu, tak mi to trošku uľahčí, aby som ho nemusela nechávať u šéfkovej tety, lebo tá už nevládze. 😉 držte mi palce. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
4. sep 2009

drzime, pomaly nas tu ubuda 😉

zuzpidka
4. sep 2009

Luminka, ďakujem ti za psychickú podporu. 😉 🙂

melory
4. sep 2009

veronika pisala, ze sa citi prekvapujuco dobre, schopna ist dnes domov.

zuzpidka
4. sep 2009

tak len nech sa Veronikap drží a dáva na seba a na malého Mareka pozor. 😉

maaja
4. sep 2009

baby, dneska je jaky blby den ... taky na depky ... keby ste videli mooojho muza ... ten je uuuplne bleeee ☹

luminkasp
4. sep 2009

co sa deje maji?

maaja
4. sep 2009

lumi, tak celkovo ...

luminkasp
4. sep 2009

maji, nasla som macka uska na youtube 😵 , pustim malej pred spanim

anielik
4. sep 2009

ahojte je tu niekto ?

maaja
4. sep 2009

jeeeej, katka !!!! no ja som tu ;)

anielik
4. sep 2009

my sme mali dnes celkm pekny den...aj ked misicka skoro vobec nespala 🙂)) lezkal si na kresielku a kukal ako sa s matkom hrame...tato pracoval v obyvke, naobed nam "navaril" pizzu.

ja som mala vcera taky naprd den....aka som zla matka :((((

anielik
4. sep 2009

ahoj majusik 🙂)) dnes sme boli v pezinku na nozickach sa zbytocne previest...lekar mal dofcu

ako sa mas? myslim na teba ze ci pracujes alebo co... a ako babo?

maaja
4. sep 2009

kati, jak mozes povedat ze si zla matka ?!
co si vyviedla ?

maaja
4. sep 2009

hej hej, pracujem, niekedy mam pocit ze az moc

anielik
4. sep 2009

ale matko neposlucha...a uz dost je to zle, tak sme po pol hodke odisli z ihriska a strasne plakal. poobede sme sli do mesta a nechcel pozicat odrazadlo a jedoval, neposluchal tak dostal po ritke. a kamoska tak kukala akoze ona by nedala po ritke. tak sa ma to dotklo aka som matka ://// a to som mala miska v satke a vak na chrbte...

a az doma mi doslo aka som... ja ucim svoje dieta a by sa rozdelilo a kamosky neberu von so sebou ziadnu hracku a potom matko este aj dostane po ritke ze nepozicia a pritom on si nema co pozicat :((((( A to som vo vaku mala 4ri bublifuky a konika + odrazadlo...

maaja
4. sep 2009

ty si dilino !!! vidis, sama si si odpovedala ;)
a na ritku dostal preto, ze neposluchal, ne preto ze sa nechcel rozdelit, ci ?

maaja
4. sep 2009

zla matka som ja - nemam odvahu na druhe dieta, lebo sa bojim ze to nezvladnem ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre