Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
29. sep 2009

ingrid, posli mi ip ake mas priezvisko, ja si ta pridam a prihodim ti aj baby 😉

luminkasp
29. sep 2009

ingrid, ja uz som si ta pridala, ostatnym babam som poslala spravu 😉

ingrid78
29. sep 2009

Diky 😉 Ale neodchadzajte odtialo, ja velmi ten FB nelubim 🙂

ingrid78
30. sep 2009

Dobre ranko, my sme dnes vstali o 9.15 😒 Neni mozne ze ja koncim a zacinam, nevadi, pokecam si 😀

luminkasp
30. sep 2009

ingrid, tu soooooooooooooom

atemi, ahoj, no ja ti asi moc neporadim, lebo ja byvam v spanielsku, mala som len fusak a to len na dva tyzdne, kedy sme boli vo februari na slovensku 😉 , myslim, ze malej zima nebola. Skus napisat ip, tak ti asi skor odpovedia baby, lebo nasa diskusia pomaly upada 😎

melory
30. sep 2009

zalezi kde byvas, ale vyuzila som hlavne fusak, deku teplu a velku, no nanoznik pomenej. avsak ked mrzlo vytiahla som ho vzdy

zuzpidka
30. sep 2009

ahojte
ja som vyuzila aj fusak, aj nanoznim, aj deky. fakt zalezi od toho kde byvas a od toho aka bude zima. 😉
prajem pekny den. 😉 🙂

zuzulik22
30. sep 2009

ahojte,
hlasim sa po dlhom case. Jednym okom vas citam, ale z prace sa nemozem prihlasit. Tak vas vsetky pozdravujem. Teraz som doma cely tyzden s kubkom, lebo ma laringitidu, tak sa liecime. Bolo to hrozne, v pondelok nam prestal dychat, nastastie mame susedku lekarnicku a mala doma cipky. Uz je to lepsie, ale od zdraveho mame este daleko. Kubko chodi do skolky, teda k tete, ktora opatruje 10 deticiek, plienok sme sa uspesne asi pred dvomi mesiacmi zbavili, ale obdobie vzdoru je u nas taktiez v plnom prude, niekedy sme z neho zufali, ale v zapati sa vie zmenit na anjelika. Nastastie, ked sme vonku tak je dobrucky, aj na navstevach, aj u babky a rodiny, len doma vyvadza 🙂
Veronike gratulujeme k Marekovi - je krasnucky🙂

salajcatko
30. sep 2009

ATEMI, tak ja som z Martina, a využila som aj fusak, vrelo odporúčam z ovčieho rúna, hreje ako pec, takže malú som nemusela obliekať do bundy a podobne. Nánožnik (súčasť kočika, nedokupovala som ho) som používala takmer celú zimu aj z bezpečnostného hľadiska - nánožnik bola pre nás akási "brzda" pred tým, aby sa fusak zošuchol z kočiara.
Po zážitku pri prvej dcére, ked mala fusak z vonkajšej strany zo "šuštiaku" či čo to bolo, bol to fusak z éry ked sme my boli deti, a pri vychádzaní na vyšši obruvník sa mi celá aj s fusakom vyšuchla z kočíka rovno na cestu 😨 😨
od vtedy som dávala pri fusaku nánožník stále, hoci druhá dcéra "šuštiak" nemala, ale aj tak. 😵
Pozerám že si z BA,no ja si myslím, že fusak v zime treba. A ked je fusák, nemusíš dieťa tak strašne obliekať,bude sa cítiť lepšie 😉 To je môj názor 😉

veronikap
autor
30. sep 2009

ahojte 🙂
zuzulik, ďakujeme 😵

inak vám poviem, že keď je Zinka celý týždeň preč, tak som o dosť viac unavená.. keďže sme od rána do večera vonku a cez obed si neprídeme domov oddýchnuť 😝 😀
nakoniec príde nie v piatok, ale zajtra, tak sa už normálne neviem dočkať.. také ticho je doma bez nej, dokonca aj to jej odvrávanie mi chýba 😎 😀

atemi, keďže máš ešte také malé bábo, ja som sa fusak...

zuzpidka
1. okt 2009

ahojte.
tak nam zajtra rano odchadza babi (moja svokra) do Anglicka na navstevu ku synovcovi. tak budeme gazdovat iba s dedom. dnes som bola na kavicke u byvalej susedki, tak sme si super pokeckali, deti sa pohrali a islo sa domov.
prajem pekny vecer a dobru noc. 😉 🙂

ingrid78
1. okt 2009

Ahojky, my sme dnes mali crazy den, doobeda sme s kamoskou na prechadzke s detmi volali slobodu zvierat. Ma celkom prekvapili. Potuloval sa pri nas taky zubozeny yorkshir a tahal zadne nohy za sebou, tak kamoska volala, (mala v kociku 5-mes. dcerku a 2 apol rocnu na motorke) a oni, ze nech zoberie psa na Popradsku ul. na Veterinu. Super pomohli, nechcem vediet ako skoncil havo, lebo som uz musela ist s malou domov ☹ ...
No a poobede sa vraciame od Miriamky a na dialnici mala ze ju boli brusko a ja blba som nezastavila, tak pri Harleyi to uz Kajka nevydrzala a povracala sa v autosedacke chudatko.

melory
2. okt 2009

ahojte, mna hugo este zlomil na jeden nakuk, sice ho zjedol doma, kasel sa dostavil aj tak. sme doma a liecime sa v teple.

zuzpidka
2. okt 2009

ahojte.
tak sefko isiel pozriet auto do Kosic. drzte palce, aby kupil nieco dobre a hlavne lacne. 😉 😀
prajem pekny den. 😉 🙂

atemi
2. okt 2009

Dakujem za rady 😉

melory
2. okt 2009

ach jaaaj, to auto, uz aj nas tlaci kupa, ked sa stmieva a ochladuje 🙂

zuzpidka
2. okt 2009

sefko nekupil nic zatial. sme proste narocny, chceme rodinne auto za malo penazi. 😉 hladame bud Ford Focus combi alebo kratky Focus, alebo Fabiu combi. 😒

veronikap
autor
4. okt 2009

ahojte, stelke želáme dodatočne všetko najlepšie 😵 náš ocino mal včera narodeniny a dnes čakáme hostí, tak som piekla a pripravovala.. a boli sme aj kamarátom blahoželať na svadbe.. ja som vydržala do polnoci, ale mala som dosť... nezvyk takto vonku ponocovať 😀 a potom sa mi chcel ešte Marek venovať, tak som išla spať bolo pol druhej 😝 a teraz poobede sme si všetci štyria hodili šlofíka 😎 😀

zuzpidka
4. okt 2009

ahojte.
tak auto sme uz kupili. nakoniec to vyhrala Skoda Octavia classic a hotovo. vyzera sice robustne, ale jazdi sa na nej velmi dobre. uz som si ju pomenovala Otilka. 😀 tak si jazdime a zabehavame ju. 😉 🙂
prajem krasny zvysok vikendu. 😉 🙂

ingrid78
4. okt 2009

No Zuzi super, ja by som octaviu brala, a vlastne brala by som akekolvek auto co jazdi 😀 Strasne mi chyba, som si zvykla. No co uz na dobre sa lahko zvyka.
Ozaj Veronikap, som sa ta zabudla opytat, ked vam ukradli auto, nebola si predtym kratku dobu v servise? Znamemu tiez zmizlo take?

veronikap
autor
5. okt 2009

ingrid, nie nebola som predtym v servise.. a ukradli ho v TO, keď sme boli u sestry na návšteve, nie tu v BA... vraj si tam autíčkari robia okružné jazdy a ak sa im nejaké auto "páči", tak si ho proste vezmú.. no comment..

zuzi, ja som mala dlho octaviu combi a nemôžem si sťažovať, bola super.. tak želám veľa šťastných kilometrov 😉

Marekovi sa nejako nechce spať, vykrikuje riadne, tak bežím..

zuzpidka
5. okt 2009

ahojte.
Inka, poznam to, ked auto chyba. bez neho je to horor. 😒
Veronikap, my sme velmi dlho rozmyslali ake kupit v ramci financnych moznosti a vela ludi okolo nas nam hovorilo nieco ine. jeden povedal kup take, iny povedal kup take, az nakoniec nam najlepsie poradil sefkov bratanec. kupte si take auto, aby ked rano vstanes, pozries sa von, tak ta to potesi a budes mat z neho dobry pocit. tak sme si to vzali k srdcu a vyberali takto. zatial to vyzera, ze sme sa dobre rozhodli. 😉 Zinka je uz doma? ako jej tam u babki bolo? 🙂
prajem pekny slnecny den. 😉 🙂

mounty
6. okt 2009

Fiiiiiiiiha, dnes tu nik nebol? 😕 Tak aspon ja sa hlasim, ahojte z babieho leta, tak je vonku teplo ako by ani nebola jesen..........a nas Niki sa konecne rozhovoril, sice nevie este L a H a znie to tak divne ale aspon malinky pokrok...a zistili mu selest na srdci ale takych ludi poznam kopec a ziju normalny zivot, tak si z toho tazku hlavu nerobim 😉

luminkasp
6. okt 2009

mounty, selest naozaj nie je az taky problem a niki je este stale vo veku, kedy sa este moze stratit 😉 a co johanka ako sa ma?

mounty
7. okt 2009

lumi, dik za opytanie,ma sa fajn, len stale nema uzavretu diagnozu kvoli tym modrinkam, tak behame po naj doktoroch a vsetko je negativne. Kedze su ale diagnozy v rodine, tak si to nikto nechce risknut a radsej skumaju...........taaaaaaaaaaaaak ma uz nebavi behat po doktoroch. Inak je to zlatucke dietatko, celkom ina ako Niki.Ten ma teraz fazu kludu, je fakt dobry az na vynimocne situacie.......trpezlivost mu velmi nejde 😒
Lumi, mas inak krasne fotky, velka skoda ze sme nemohli sa stretnut aj u nas hore na Liptove, snad kym existuje kon, tak to stihneme, lebo ako tak citam, pomaly tu nikoho nebude 😖

veronikap
autor
7. okt 2009

ahojte, ja tiež pozerám, že nás tu je čím ďalej tým menej.. 😕 ale asi taký je život
my sme mali prvú noc, čo som sa veľmi nevyspala.. Marek zalomil už o 7 tvrdým spánkom, papal o 10 a o 1 a potom si o 3 zmyslel, že bude hore a chce sa nosiť na rukách 😝 tak sme zaspali až o 5...a zobudila nás až Zinka pred ôsmou 😀 a zisťujem, že tento náš krpec najlepšie spí cez deň v kočíku, dnes sme sa o štvrť na 12 museli vybrať von, lebo mal len také 15 min. spánky a potom krik.. akonáhle som ho dala do kočíka, tak bol ticho a spal.. tak sme boli aspoň hodinku, Zinka je už zalezená v posteli, Marek sa ešte neprebral, ale o chvíľu bude jesť, tak sa asi zobudí.. a ja by som si teraz mohla aspoň na chvíľku ľahnúť.. ale nechce sa mi.. 😅 😝

Katka, tie jabĺčka boli úžasné, som ti aj zabudla písať.. zina ich jedla ako divá.. tie väčšie na posedenie.. 😅

luminkasp
7. okt 2009

mounty, sak zostaneme v kontakte snad, aj ked sa tato diskusia skonci, ved mame na seba cisla 😎

idem varit veceru, o je, tak sa mi nechce, baby, doupratovala som koncne dom, v piatok nam zacinaju fiesty, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

mounty
8. okt 2009

vratila som sa od doki, Johanka ma strasne zaparenu pisulku, zacalo to sackom na moc, ktory jej urobil totalnu depilaciu, chuda..........ak jej to neprejde do pondelka, hospitalizacia 😠 ach jo, doktorka bola velmi vtipna, ze ju mam mat uplne bez plienok.......ha, lenze v dome je zima a my este nekurime 😠 musim sa vam vyzalovat........

veronika13
8. okt 2009

Ahojte po dlhom čase. My sa stále mordujeme s asi kiahňami, keďže doktorky mi nevedia jednoznačne povedať, či sú to kiahne 😖 no už ho to drží dosť dlho, tak som nepokojná...
mounty, s tým si hádam poradíš a nebudete musieť ísť do nemocky...

bola doba, kedy som tu viedla monology ja a fakt ma to nebavilo 😀

melory
8. okt 2009

ahojte, co to tu idete koncit??? ved tu sa to len zacina dievcata! 😵 😵 😵
dnes sme boli vyse pol dna v parku. ihrisko, gastany, listy. vcer sme ich odtlacali na papier. velmi plodny den. slnko nas pekne prehrialo.
baby co mate starosti drzte sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre