Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
30. máj 2008

mounty, hlavu hore! držíme palce, nech sa s tým popasuješ najlepšie ako sa dá 😵

mounty
30. máj 2008

Ahojte, chcem sa vam vsetkym podakovat za podporu, akosi sa mi lepsie teraz vyrovnava s tym ze druhe dieta nebude taka samozrejmost.........uz nedokazem ani hodinu mysliet na to aka som stastna a vdacna ze mam aspon jedno dietatko 🙂 este raz dik 🙂

veronika13
30. máj 2008

mounty, neboj bude aj druhé, vy to zvládnete, útechou ti môže byť aspoň to, že teraz každá žena má problémy, buď otehotnieť, vynosiť, porodiť... len výnimky majú bezproblémové tieto záležitosti.
Budeme ti všetky držať palce, aby bolo všetko ok a druhé bábo sa vám podarilo urobiť, vynosiť a zdravé porodiť 😉

zuzpidka
30. máj 2008

Mounty, presne tak ako písala Veronika13. Budeme držať palce. 😉

veronika13
31. máj 2008

čo to, čo to, skoro 24 hodín, žiadny príspevok 😲
kde ste všetky? ja som síce tiež rozlietaná...ä
andreafa, prajem šťastnú cestu na dovolenku a užite si to. Vieš čo, nemaj mi to za zlé, ale ja by som veľmi chcela, aby si sa dala s otcom Kajky zas dokopy. Viem, že to asi také jednoduché neni, len to je taká moja túžba 😵

salajcatko
31. máj 2008

ahojky kočky

Mounty, presne tak, hlavu hore, úsmev na pery a všetko bude krajšie - nemysli na to zlé, mysli pozitívne a ani sa nenazdáš, aj bruško sa zagulatie 😉 a Nikinko bude mať surodenca 😉

Salaja mam na nočnej, Simonka už spinká lebo sme dnes vynechali poobednajší spánok, karinka tu kuka niejaký film romanticky 😝 a ja fučím lebo som sa naž.....a

Andrejka, no malá je užasná - tak aj tebe prajeme krásnu dovolenku, oddýchni si 🙂

veronika13
31. máj 2008

Ahojte, asi tu nikoho neni na pár slov...
práve som dorobila piškotovu tortu mame, mala narodky, tak zajtra trochu oslávime, večer budeme opekať, teším sa.
Idem dojesť zeleninovú polievku z obeda 😝

veronika13
31. máj 2008

mužik včera skonštatoval, že som pribrala, že na tvári to vidno, tak sa musím zajtra u našich odvážiť, že koľko 😎 chudnúce, neberte to ako provokáciu 😉

melory
1. jún 2008

mounty tiez by som to nevidela tak tragicky...niki je zivy priklad 😵

baby ja som naburala auto, aj "erbegy" mi vyleteli...okolo toho je strasna sranda...aj ked to tak nevyzera. odrazila som chladic a celou dolnou napravou. ruku mam akoby ma celu noc bili...auto je uz v servise, skoda asi 100.000sk, este ze mame havarijnu poistku.

zuzkafuny
1. jún 2008

AHojte... My sme mali od piatku dni mesta a bolo super... podarila sa akcia 😉 a včera mal u nás koncert Paľo Habera 😀 tak som bola kooonečne po dlhej dobe vonku... a koncert bol perfiš 😉 aj pršať nám prestalo... fuuu... tak len toľko. Peknú nedeľu... 🙂

veronika13
1. jún 2008

mel, no ty si člen, a nikomu sa nič nestalo? a čo si robila, to si do niečoho vletela?

zuzkafuny
1. jún 2008

Mel... kašľať na auto... len nech zdravie slúži...

zuzpidka
1. jún 2008

Mel, pre pána jána, čo si robila? Chválabohu, že nikomu sa nič nestalo. 😒 Aj šéfka zaujíma, čo si robila. 😒 Mne skoro tento týždeň zobral málem pravý bok na aute jeden vodič s bielou dodávkou a dlhým prívesným vozíkom. Predbiehal ma bez smerovky a v plnej premávke. Ja skoro mimo vozovky v poli, auto oproti idúce tiež skoro mimo a on si veselo predbiehal len tak. On už bol zaradený predomnou skoro a vozík mi skoro ošúchal pravú stranu auta. Chýbali milimetre. Muži-šoféri bacha na mňa. 😠 Ja takýmto ukazujem šiši-miši alebo elmentek /po maďarsky/. 😉 😀

melory
1. jún 2008

ved ked sa ma polici pytala, co som robila, som sa zacala smiat, ze aj ja by som chcela vediet...ale opysem to asi takto....odbocovala som z cesty na parkovisko a tam sa cesta zuzovala do jedneho pruho, no ja som kyvala kamoske, nech ma pocka atak som sla rovno do vymenicky 😀 vyvyseny kanal... 😨 bola to strasna supa, mam pocit, ze miesto brz som pouzila plyn, sudim tak podla toho, ze som stala pred odbocovanim, na jednicke rozbiehala, dala maximalne do dvojky a zrazu rana ako z dela...v aute dymu a z auta tiekol benzin. chlapy kricali nech utekam prec, lebo vybuchne a ja sprosta som sa este vratila vypnut motor a tahala som tasku {akoby som tam nieco mal 😀 handry na cvicenie, tasa sa mi este o rychlostnu paku zachytila...no boj o tasku a nie o zivot!!! policajti boli pekny mlady a tak mi poradili, nech ani policiu nevolam 😲 😀 ...bola som nastastie sama v aute a nic {okrem ruky} sa mi nestalo.

zuzpidka
1. jún 2008

Mel, tak nabudúce už budeš určite dávať väčší pozor. Ako na to reagoval Dušan a deti? 😒

melory
1. jún 2008

deti si to asi neuvedomovali, hugo ze sa trochu zlakol, ale ked ma videl bol kludny...stela plakala cely cas u svokry {lebo sa u nej nevaruje} a dusanove slova boli...neboj to sa spravi 😵

zuzpidka
1. jún 2008

Tak to zvládli celkom pekne. 😉
Rastík dnes zasa začal chodiť sám po dome. Von ešte nie. Tak ho budem teraz strážiť ešte lepšie, aby zasa nespadol a už pekne chodil sám. 😒 😉

melory
1. jún 2008

moj je teraz chori, akurat lezi v posteli...
stelka je expertka, dnes liezla na smyklavku sama...
boli sme v meste, ze den deni....trnava hanba prevelika, ziadna akcia, tak sme skoncili na vystave kaktusov a sukulentov.

zuzpidka
1. jún 2008

aspoň ste pokukali kaktusíky. 😀

zuzpidka
1. jún 2008

ináč Júlovky2007 boli v Bojniciach v penzióne Maxim a foto sú pekné. 😉

melory
1. jún 2008

jeden kaktus sme kupili a tri dostali, bol tam muzov byvali spoluziak 🙂 hned nas pozval na kolaudaciu domu, kde ma kaktusove kralovstvo 😉

julovky to asi vzdali, ked sa dozvedeli o sustiakovej laske k peniazom 😝

melory
1. jún 2008

ci to boli junovky?

melory
1. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

😢 😢 😢 placem ako blazon.... 😢 😢

salajcatko
1. jún 2008

ufff Mel, silné...veru aj mne vytiekla slzyčka ☹

veronika13
1. jún 2008

to je strašnééééé 😢 😢 😢 😢

salajcatko
1. jún 2008

veru je, neviem si také niečo predstaviť a som vdačná že som nič také nezažila

salajcatko
1. jún 2008

a kde sú ostatné??? to tu niejako flákaju ne? 😀

lucaska
1. jún 2008

AHOJTE, MEL bez komentara 😢 😢 😢 😢 😢 😢

ako sa mate??? co mate nove???

veronika13
1. jún 2008

salaj, že? človek si niekedy až pri takýchto prípadoch uvedomí aké šťastie máme doma, zdravé detičky

salajcatko
1. jún 2008

veru Veron
ahoj LUCASKA, tak ako sa vám býva v novom? spokojní?
MEL - hlavne že si OK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre