Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
2. jún 2008

moj ked visi tak instaluje, co je dobre pre mna.

veronika13
2. jún 2008

môj teraz prevažne hľadá veci okolo domčeka... tiež dobre pre mňa, no niekedy ma už ubíja, že stále čo si hľadáme, a niekto nás furt brzí v stavaní 😢

melory
2. jún 2008

to je skoda, najlepsie je sa hned vybrat za vecou osobne s peniazmi...aj ked na inetnete sa da dobre popozerat cena a kvalita, ako to vyzera a podobne.

veronika13
2. jún 2008

to ja som taká, nerada pozerám do odpadnutia, najradšej kupim, keď sa mi niečo páči, sadne mi, cena je ok... ale pri dome ide o iné sumy, zas je dobré mať prehľad, ja som nemyslela, že pozerá materiál stále dokola, ale to, že stále čakáme, a čakáme a čakáme, pritom už sme mohli mať základy hotové, keby...

melory
2. jún 2008

...keby co>

veronika13
2. jún 2008

sme sa neťahali po súdoch, preto že niekto prišiel o dedičstvo, lebo jeho rodičia predali pozemok

melory
2. jún 2008

jaaaj, vy mate s tym pozemkom este nedoriesene veci?

veronika13
2. jún 2008

veru tak, ale nie vlastnou vinou

janamed
3. jún 2008

caute maminy, udem sa v8s spýtať, kde ste detom kupovali okuliare??? dnes chcem ist kupiť, a neviem ani kde, teda ake, značka ap...stačia aj tie "činske"", v optykach som kukala ale polaroidy suu mooc drahe, pre takých drobcov, čo to možno aj zlomia...

miriamka12
3. jún 2008

Ahoj Janka, odbornicka na okulaiarky je tu Ingrid78 😉 Uz sme tu rozoberali tuto temu a ona vedela o tom najviac 😉 Zevraj vsetky detske okuliarky maju UV ci co to je, samozrejme tie drahsie maju aj co to naviac. ja som kupila babybanz na

http://eshop.babyportal.sk/catalog/

je tam aj akcia s klobucikom tak aj ten mame, ale princezna, zatial stahuje okuliare jedna radost 😝 ☹

miriamka12
3. jún 2008

Inac vsetko naj k meninkam Karolinkam 😵 😵 😵 S jednou dnes budeme osobne a druhej "Kajovi" 😉 posielame aspom takuto pusinku 😵

salajcatko
3. jún 2008

ahojky
JANI ja som si včera tiež povedala, že treba okulky aj simonke, lebo sme boli na bicykli, sedela v cyklosedačke a ked som šla rýchelšie veru žmúrila očka, asi jej ten vetrík vadil,som sa aj bála aby prievan nedostala...kupim jej také, čo predavaju u nás v tesco alebo v jednom centre na takých stojanoch..vraj to ma aj filtre tak dufam že hej, stoja cca 2OO sk..aj tak,ako ju poznám, ich šmarí hned na zem 😒

ttina
3. jún 2008

Ahojte, prepáčte, že som vám tu vstúpila🙂, len by som sa chcela poradiť...malá berie antibiotika a lekárka mi povedala aby sme nechodili von...ako dlho?...kým ich bude brať?...alebo si myslíte, že by sme mohli na chvilku podvecer?

janamed
3. jún 2008

ďakujem miriamka za link na okuliariky, ale to sa mi vidí dosť sk, x2, a kým to pride...hm, a temu kde ste rozoberali s ingrid okuliare, sa mi hladať nechce..nemám kedy. A keby som kúpila tie čo predávajú v tescu ap...v tých obch.domoch všeliakych, tak tie by mali mať tiež UV a mohlo by stačiť..nie??? martinke už možno by sa aj drahšie zišli, ona je už slečna,nezničí hned, tak to necham na jej otca,len bohvie kedy... ale ja teraz aspon čosi lacnejšie,nech ma čo na nosenie teraz

a tiež všetkým Karolinkam všetko naj...

janamed
3. jún 2008

dakujem salaj 🙂) tiež pojdem teda tie kupiť, obom...

ttina- aj my sme boli na antibiotikach, a ono sa nema chodiť von cez to najväčšie slnko, ale pokial už tak moc nepraží, a nemate už väčšie ťažkosti z choroby, tak na chvilu kludne navečer môžete, si myslim

miriamka12
3. jún 2008

Ttina, urcite jej neuskodi, ked sa podvecer nadycha cerstveho vzduchu 😎 Pokial nema vysoke teploty urcite chodte von aspom na chvilku.

Janka, okuliarky mi dosli za 2 dni takze som moc necakala 😉 uznavam ta cena neni asi najlepsia, ale jedny kvalitnejsie som pre malu chcela 😎 Inac lacne maju aj v H&M tusim len 130,- stoja 😉

ttina
3. jún 2008

janamed a miriamka ...dakujem vam za radu...horucky uz chvala bohu nemame a myslim, ze je ok...a neviete preco sa nemoze na slnko?

zuzpidka
3. jún 2008

ahojte.
ttina, tiež si myslím, že keď podvečer a keď už tak nepraží slniečko tak trošku môžte. Ja som to tak robila, pokiaľ nemal teploty. Ináč by som sa s ním vnútri zbláznila.
Všetkým Karolínkam prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie, hlavne veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka a úsmevu. Rastík s Danielkou posielajú pusinky. 😉 😀

janamed
3. jún 2008

ttina-na slnko sa nemôže kôli reakcii antibiotika-slnko, može sa vyhadzať, byť nevolnost ap...

mirka aj ja chcem asp.jedby drahšie, no teraz nam nevydá... možno neskor a do vtedy čosi musia mať, a dakujem za tip..

caute kočky lúčim sa s vami, idem s malou na logopediu..papa

veronika13
3. jún 2008

ahojte, tiež chcem kúpiť nejaké okuliariky malému, no tiež s tých lacnejších najskôr, a mne tiež treba nové, lebo včera sa mi zlomili 😝
Karolinkam všetko najlepšie, veľa zdravíčka, šťastíčka... Riško posiela pusinky 🙂

veronika13
3. jún 2008

jedna mamina predáva tie čo má miriamka:
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

zuzpidka
3. jún 2008

My sa tiež chystáme nabudúci týždeň ísť na letné nákupy. Deťom treba veci a aj slnečné okuliarki Rastíkovi. Neviem či ich bude nosiť alebo budú na zemi vždy. 😒

zuzpidka
3. jún 2008

Pridala som fotočky z minulého víkendu. 😉

veronikap
autor
3. jún 2008

Karolínkam všetko naj a cmuk 😵

zuzkafuny
3. jún 2008

Aj my sa pripájame k blahoželajúcim... 🙂
A okuliariky môžu byť aj a´la čína... musia spĺňť určité kritériá...

miriamka12
3. jún 2008

My sme akurat dorazili zo zahrady, sme si mysleli, ze bude prsat a nic 😝
Zuzpidka, super fotky 😵 my sme kockam nafukli len taky mensi bazenik, ale vysantili sa 😵 Mali sme navstevu dve 3 rocne kocky a Ingrid s malou Kajkou, sranda ich pozorovat ako tie starsie poucaju, a tie nase kukali ako puk, a aj tak si robili po svojom 😝
Kocky, neprajem nikomu predavat byt, ja uz som z toho na nervy, jedna realitka strieda druhu a stale nic ☹

zuzpidka
3. jún 2008

Tak Miriam mi so šéfkom sme to zažili ani nie pred dvomi rokmi, keď sme predávali byt v Košiciach. To bol veru horor. 😠

miriamka12
3. jún 2008

Zuzpidka, horor spravne pomenovanie. obdivujem tych maklerov, ja by som to nerobila ani za nic 😖

veronika13
3. jún 2008

to je vážne s predajom bytu toľko trampot?

melory
3. jún 2008

ahojte boli sme dnes na zahrade, mam cerstvy spenat, plne brucho hrachu a jahod...toto sa mi na zapade paci...stelka jedla hrach a ten co neprehltla tak ho cely nalozila do plienky...vyzeralo to akoby som jej tam dala celu konzervu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre