Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
24. júl 2008

no musím sa s vami podeliť, dnes mám krááásny deň, mačka sa nám druhýkrát okotila, tak ma tri mačiatka a pred chvíľou mi ich ukázala, mala ich pod senometom schované, no som ich musela presťahovať, lebo keď sa vyčasí, bude sa robiť so senom a mohlo by sa im tam niečo stať. Tak sú vo veľkom koši so senom, no krásne sú 🙂 tento rok to je 11ks 😀

salajcatko
24. júl 2008

maaja ahojky, ani mne simča neje...čo chce byť modelka? a marek model? 😀

veron, my sme mali roky mačku, perzsku, celu bielu ako sneh, ale vekom a chorobou umrela, normálne som plakala, som ju mala od malička ☹
ale obyčajnú nechceme, i ked Karin ta by bola happy 🙂

ZUZI, ja môžem aj sladké 😝 😀

LUMI, závidim..hlavne tie plienky...tá moja opica, tej to absolutne neva, keby som ju neprebalila, tak je v tom kludne aj týžden 😅 , vôbec, ani náznaky, že by sa to chcela naučiť 😒
Minulý mesiac, ked bola tak pekne a teplo, chodila von hola alebo v gaťuškách, a naučila som ju, že pri cikaní si ma čupnúť, to pochopila....ale šerbel a WC totálne odmieta, rozpkače sa tak žalostne, ako by ju niekto bil ☹ fakt neviem, čo robiť,ako ju to učiť....na začiatok by mi celkom stačilo,keby mi dala aspoň niejaké znamenie, že robi ciki,alebo kaki, alebo že už to urobila..to by mi na začiatok stačilo...ale ona vôbec nič 😒

salajcatko
24. júl 2008

čakám na salaja, do 18tej robil a šiel ešte do Tesca, neviem sa dočkať dyne a čerstvého chlebíka 😝
Simonka už asi pol hodku spinká, Karinka sa hrá...a ja som sa zobrala že idem umyd dlážky,..a vid ho, sadla som si sem, gazdina jedna, fuuuj...
ale vy tu asi nie ste že? tak idem na tie podlahy asi 😒
ale ako vždy sa mi nič nechce 😠
ja som asi chorá 😅 😨
axistuje diagnoza akože "chorobná lenivosť a unavenosť"???? 🤐 😵

antea
24. júl 2008

Ahooj Veronika13, gratulujeme k ulovku. Uau. My papavame len hriby v kapustnici, a ak tak sampiony niekedy. Inak moc nik nechce. Co je skoda.
Sali no niekedy aj ja mam taku chorobu co opisujes 🙂) Ale horsie je ked ju mavaju chlapi, to je asi diagnoza pred ktorou by mali ockovat povinne 🙂)

antea
24. júl 2008

Nastastie ze moj chlap je taky mily, ze maleho nielen ze vie prebalit, ale radost mu robi aj zehlenie (co teda v nasej rodine je jediny exemplar) a potom take bezne pomahacky s cimkolvek. Najnovsie ho ocino zauca pri prerabke bytu. Takze to co nevedel sa uz naucil a to je nieco take ze ani ja som to nevedela. Tak ale je mi jasne ze aj vy mate doma vase pokladiky, takze treba ich obcas aj chvalit nie? Teda mozno aj castejsie nez obcas.

antea
24. júl 2008

Luminka mas naaaaadhernu princeznicku, super krasnucke fotecky. No kedby sme boli na dofce v Spanielsku tak to by sme sa hadam aj dako skontaktovali na nejakom vyletiku. Planujeme, ale az na bud. rocik.

antea
24. júl 2008

teda pokial manzel nepresadi Greece. To je nase naj miestocko kde sa naj lubilo. aaaa som sa rozkecala, tak sa majte, idem kupkat a pomaly hajky belky. Lebooo Matusko chodieva tak okolo 19-20tej jeho cas.

salajcatko
24. júl 2008

ahoj Adi, pekné fotečky

LUMI aj tie tvoje, Teresa je strašne krásna, vyzerá veľmi krotko 😀 a milučko 😉
počuj prezrad,ako jej robíš tie copíky? Simonka ma už dosť dlhe vlásky, ale so sponkou vydrží tak 5 minút, niekedy teda ani 5 sekund 😒 a copíkoch ani nevravím, to mi nedovolí ani vlásky do gumičky dať 😠

antea
24. júl 2008

Dakujem Sali Zuzka, hmm nasi kukaju dvd a ja pojdem umyt riadiky a asi cosi popozeram na mma. pekny vecer vsetkym

mounty
24. júl 2008

Hej dievky, to ako robite ze vam chodia tak skoro deti spat, nas tak najskor o 21h, a to dnes spal iba raz a uz ho asi budem tlacit iba do toho jedneho spania, nech sa da aj niekam chodit, lebo kocik teraz nesmiem tlacit ☹

veronika13
24. júl 2008

mounty,on si proste dva spánky ešte žiada, začne byť spiaci, dá si sám cumlík, nosí si svoju perinku... niekedy sa stane, že spi len raz, vtedy je to o držku. Večer chodieva spávať okolo 8 pol 9.

mounty
24. júl 2008

ved aj Niki si este ziada dva ale JA NIE 😒 nevyhovuje mi ked zalomi poobede na dalsie dve hodiny a potom ide az o 22h spat, to uz mozem ist aj ja a vobec nemam pocit ze som si aspon chvilku oddychla........cez den totiz teraz spim s nim, som desne unavena, asi z babatka.........

veronika13
24. júl 2008

jasné, že aj s bábätka si unavená, veď z teba berie živiny. Držím palce, aby ste to zvládli 😉

veronika13
24. júl 2008

ozaj, chcem sa vás opýtať, neskúšali ste náhodou zavárať detskú presnidavku do flaštičiek od výživ alebo Hipp? Dá sa to, alebo nechytia viečka?

antea
25. júl 2008

Dobre ranko vtacatka ranne....este som par fotos dolozila, co mi ostali v pamati vo fotaku a nie na karticke. Prajem krasny den, ide vikend. huraaa

melory
25. júl 2008

ahojte, zatial len zdravim, ked bude cas precitam si vas.....a okomentujem 😅
prajem krasny konecne slnecny den. dnes mi pride brat s dcerou, budem sa venovat...
dnes vstala stelka uz o 7:00hod...som to zariekla, ale hugo este spinka...aaach, aky je len sladky.

mounty
25. júl 2008

mne chytaju veronika iba tie stare viecka co kedysi robili ovko, nove nie, ale skus.....

antea
25. júl 2008

Veronika aj ja mam skusenosti len s starsimi, bud tie ovko alebo este z jogurtov ceskych (25sk kus stoji) sklenych. Tie nove hippky a hami su na velke veci...do kosa a pod. By si zbytocne investovala ked sa Ti to ma skazit. ja by som to uz neriskovala.

Mate skusenosti s jogurtovacom? Kupovali ste nejake zabrany, ochrany alebo nejake vecicky napr na sporak, na okna na skrinky? Neviete mi poradit? Dakujeeeem.

anielik
25. júl 2008

ahojte,

ja som mala jede hippkovy pohar a drzal jak slak...ani otvorit som ho nemohla ☹

antea my sme nekupovali zatial zabrany, vsetky skrinky su zalepene takou paskou ale izolepa ale tato to ma na neviem co...nenechava to lepidlo na skrini...je to strieborna paska
Kamoska si kupovala suchy zips na skrine ale mala jej to hned otvarala :( u nas zatial vsetko drzi
na sporak/okna/balkon nedociahne zatial 🙂

antea
25. júl 2008

No ved to ze nas maly na to uz dosiahne. Ma prsty ako nazvala moja kamoska jak sekundak. Co chyti, tazko pusti. A jak sa naciahne tlapol by u babky aj na sporak. Ma taku elektr varnu dosku, takze to by nedopadlo dobre. Skrinky otvara vo velkom, ale nie vsade smie. Tak co nesmie to ho najviac laka. A akurat sme ho naucili ze vybrat moze len plastove nadobky tak sa toho zatial drzi. Len ked v byte budeme tak to moze byt kadejake. Nemam vsetko ako babka, takze musim predvidat viac, alebo skusit nieco najst ako ochranne veci zabrany...vsetko co ma gombiky, pupceky, srobiky, sraubovacie nadoby...to je fascinujuc. Este bude veselo. Vy uz chodite dlhsie nez my. My sme zacali len pred nedavnom, takze vy mate uz snad vsetko vystopovane, ja sa este zaucam.

antea
25. júl 2008
zuzkafuny
25. júl 2008

Ja som dnes zavárala čučoriedky a nechytili tie nové viečka 😠 z piatich ani jedno ☹
Mne malý vyliezol na kuchynský stôl po krútiacich stoličkách... ma len tak zamrazilo 😕 teraz búva... jaod 7hod. pobehujem, tak idem kávu vypiť... v kľude.
A potom variť ☹ ☹ ☹
bôbik už mám a ešte ma čaká žemľovka...

zuzkafuny
25. júl 2008

Antea... ja mám skúsenosti s jogurtovačom... je to dobrá vec, ak ste jogurtový 🙂

mounty
25. júl 2008

antea, zabranu na sporak tu jedna babenka predavala na konikovi, mala taky straaaaaasne dlhy nick na M.....pozri spat 😉

zuzpidka
25. júl 2008

ahojte.
Všetkým Jakubkom želáme všeeeeeeeeeeetko najlepšie, hlavne veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka, lebo to je najdôležitejšie. Rastík s Danielkou im posielajú pusinky. 😀

zuzpidka
25. júl 2008

Rastík spáva väčšinou už len raz denne, zaspí okolo 11,30-12,30 a spinká väčšinou 2-2,5 hodiny. Večer zaspí okolo 21,00-22,00 h. Niekedy aj skôr. Dnes máme taký veget deň. Máme navarené zo včera tak trošku upratujem. Idem akurát kúpeľňu a WC. Tak vám prajem pekný deň. 😉 😀

zuzulik22
25. júl 2008

zuzpidka dakujeme velmi pekne 🙂
konecne slniecko, ideme my pekne na dvor, krpec uz je v piesku a ja idem rychlo za nim, lebo nam s bratrancom zdemoluju zahradu. papa

zuzpidka
25. júl 2008

Zuzka, aj Rastík veľmi ľúbi hrať sa v piesku, len u nás je ešte mokrý. Tak to vidím na prechádzku. 😒 😉

zuzpidka
25. júl 2008

a Rastík ešte stále spinká. postavila som variť prvú tohtoročnú našu kukuricu. 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre