Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anad
30. júl 2008

Dobre ranko 🙂 Ste zlate, dakujem.
Maaja, priznavam, ale obcas som aspon nakukla 😀 A idete plavat uz teraz od augusta? My este nie, dufam ze sa podari v septembri.
Ideme sa nachystat, zachvilu vyrazame do Senca na jazero 😵

zuzkafuny
30. júl 2008

Ahojte... aj my sa dnes chystáme kúpať... ale len ku nám na kupko 😀
no... keď neprší aspoň kvapne... tak nech nám slniečko krásne svieti a hlavne nech sú šťastné naše deti... 😕 😕 😕 sa to rýmuje 😀 😀 😀 to len až by ste si nevšimli... 😉 🙂

veronika13
30. júl 2008

zuzi básnické črevo z teba 🙂

gulicka
30. júl 2008

anad, malalady, gratulujem k otehotneniu, vsetko dobre nech sa na Vas teraz lepi, prenesene aj doslova 😉

anad, ked zistis nieco viac o tych saitkach, daj mi, prosim Ta, vediet... ja som aj na amazon.com pozerala, tam to je a o polovicu lacnejsie ako u nas, ale este sme okrem knih nic odtial neobjednavali, neviem, ci sa to vobec da, tiez musim zistit, lebo cas uteka...

gulicka
30. júl 2008

tak neviete, kedy ma byt povinna poradna od 14. mesiaca, vtedy bolo aj to ockovanie, u dr nikto nedvihal ☹

antea
30. júl 2008

Gulicka ahojky, my mame povinne ockovanie dalsie v septembri, lenze my sme mali posunute neviem ci nie o mesiac koli zapalenemu po ockovani prvom tou hexou ( zapalilo sa mu to na pleci co mu v nemocke ockovali)- takze ak, tak podla mna vychadza v auguste ak idete podla lajstra presne bez posunu. Nemate v ockovacom preukaze termin? cca 2 mesiace od posledneho ockovania od toho co sa davalo proti dakym 3 veciam a dalo sa priplatit aj proto kiahnam ale s tym ze si platis celu vakcinu. Ja som zistila ze proti kiahnam sa da aj samotne a stoji 1900sk malym staci 1 vakcina. a dospelym 2, len nesmie sa byt tehu, kojit ani otehotniet cca 6 mesiacov po zaockovani prvom +druhom dokopy

antea
30. júl 2008

takze mne to vychadza na cca 15 mesiac ak idete podla presnych terminov to dalsie ockovanie, ak neskor, ako my, tak v 16 v septembri

malalady
30. júl 2008

baby čavte.. no ty brdo.. som si dneska bola po kartu tunak u stareho gynca.. som mu, ale nepovedala, že som tehu nech nempičuje.. aj tak mi povedal, že či som vedela teraz prist, že ma vela roboty tak ofrflal a dal mi kartu a ani si ju neprefotil bol urazený, že to tak na rýchlo chcem.. tak mam original🙂 no neva.. jeho to vec.. takže v pondelok idem na potvrdenie mojho tehu ku gyn. 🙂

gulicka
30. júl 2008

antea, ved prave, ze v ockovacom kalendari mam posled. info ockovanie v 14. mes. a to sme absolvovali a dalej nic a nic mi ani nepovedali, ked som tam vtedy bola a mna sa nenapadlo spytat... 😒 ... len tu sa v posled. case dost tocilo o ockovani, tak som sa zobudila... no nic, ja sa tam predsa musim dovolat, uz som tam aj osobne bola s malou, ale akurat dovolenku mali, smola... a tiez mi treba vigantol

kde v Zaturci byvate, teda idete byvat? My na poslednej zastavke smerom do Vrutok, teda, kusok odtial 🙂 , mne sa tu osobne velmi nepaci, horsie sa mi len Kosuty zdaju byt, ale ja som na zelen, pre mna by tak Ladoven bola, Vrutky Nabrezna, no a Strane ani nehovorim, ale to nie je sidlisko 🙂

zuzpidka
30. júl 2008

ahojte. tak všetkým tehotným gratulujem a držíme palce, aby všetko bolo ok a dobre dopadlo. 😉

luminkasp
30. júl 2008

babule, neviem ako na slovensku, ale my sme mali tu v spanielsku v 15. mesiaci a najblizsie nas ockovanie caka az v 3. roku zivota

luminkasp
30. júl 2008

mame nove tehulky? prajem vsetko naj, baby, ale vas uz je tehuliek 😎

salajcatko
30. júl 2008

ahojky kočky moje

MALALADY, gratulujem tak predsa len si spravne cítila 😉 aj napriek nega testu 🙂

LUMINKA - Tereska je taká krásna, ja som z nej normálne paf, mne už z tých fotiek príde veľmi milá, poslušná a rozumná 🙂

ZUZPIDKA - ja mam taký pocit, že ty furt len riadiš, varíš..normálne depku z teba raz dostanem 😵 😀

tak na jazierka sa vám kočky zo západu zachcelo 😀 ..mne sa Senec moc lúbi, škoda, že to máme tak daleko, hned by som dofrčala za vami 😉

GULICKA - ta sajtka je suprova sa mi to ráta, ale podľa mna su fajne aj tie "surodenecké kočiky" skus aj také niečo pozrieť, moja známa to má, a sa mi to náramne páči 😉
inak ty bývaš na konečnej? vraj tam máte detský obchod niejaký a vo výklade je vraj kreslený portrét mojej Karinky, som sa včera dozvedela 😲 a netuším ako sa tam vzal 😅
Inak mne sa Záturčie nepáči vôbec, asi to vyznie nie moc pekne a milo, ale na to sídlisko by ma nikto bývať nedostal 🤐 😝 Sa už tešíš na domček že? ako vlastne pokračujete so stavbou????

antea
30. júl 2008

Salaj, Gulicka ani mne sa do Zaturcia nechcelo, ale ja som mala vyhliadnute v Kosutoch taky pekny flek. A teraz sme na zaciatku hned prva zastavka ako sa ide do Zaturcia, pri bloku je skolka a oproti su vojenske, tak tam mam kamosku tak bude fajn, lebo maju super ihrisko vraj. Este uvidime. Ved nikto nikde nevravi ze niekde musime byt vecne. Byt sa da vzdy predat. A hoc aj do Australie mozem ist klokanov nahanat. Zavisi od nas jak sa zabyvame. Ak by nebolo dobre tak padime dalej. Ked to tak vezmem, som jak kocovnik. Uz som byvala okrem Mt, v Le, Ke, Ba,TT, Ga, Sala ,NMNV,atd atd neviem dajako kazde miesto ma svoje pre a proti.
Gulicka a na stranach je krasne, to ano, ale napr jak ides az tam hooore hooore tak tam to je pre mna jak na samote 🙂) ja zase az tak od ludi by som nechcela byt daleko.
Zuzpidka je pracant az oci pucim ked citam co vsetko stiha. Fakt klobucisko dole. Taaaky velky siraaak

antea
30. júl 2008

Sa pochvalte ze co vsetko uz vasi drobci velkaci vedia? Ked pozeram na Teresku tak som v uplnom uzase ta uz moze aj maminu zastupit pomaly pri vareni. A to snad ucite malych uz citat? A ja ze sa to maju v skole naucit, nebudu sa tam potom nudit? Ci rovno na druhy stupen 🙂)

antea
30. júl 2008

My akurat tvorime kratke vety. Taka sranda. Este si niekedy myli na alebo daj a dakedy uz ze namiesto mama na alebo mama daj. povie mama na daj 🙂)

antea
30. júl 2008

a dalsi zub sa vyklul a take bezne veci, nenapada mi nic teraz, som unavena. A ozaj boli sme tiez na Batoricke. Mne sa to velmi pacilo. Zaujimave. Jakubisko je podla mna super v tomto. Perfisna herecka a obsadenie.

melory
30. júl 2008

ahojte bambulky,
som uplne zmorena z kupaliska...a slnka
snad sa sem dostanem aj castejsie.
nejde nam tyzden tepla voda, tak doma beham s hrmcami, este ze o riad sa mi stara umyvacka...inak neviem, neviem.

melory
30. júl 2008

...ale teraz som tuuuu 😅

melory
30. júl 2008

ozaj musim odfotit stelinku, mame doma blondinku 🙂 je to smiesne, lebo je jak cernoska...

veronika13
31. júl 2008

ahojte, antea ty si riadny sťahovaví vtáčik 😀 😀 ja som sa zatiaľ sťahovala dvakrát a zatiaľ mi stačí, tretíkrát to bude už dúfam naposledy a do vlastného 😵

melory
31. júl 2008

my sme byvali v 7. privatoch a teraz sme uz v 8.svojom.

zuzkafuny
31. júl 2008

Ja som sa tiež sťahovala ako lastovička a dúfam sa už viac musieť nebudem... Tiež sme boli včera na kupku a bolo super a dnes ideme zas... Nechystáte sa niekto v sobotu na Teplý vrch...??? 😕 😕 😕 asi nie 😅 😅 😅
tak... synok vstal a Zuzka (ja) ide vyčarovať dáky obed... inak že prívarok zemiakový a ešte dačo... 😀 😀 😀

lilu18
31. júl 2008

ahojte 🙂
asi uz buvate...tak len pozdravim,tiez sa nam vykluli zubky uz ma 4 stolicky a teraz to vyzera na ocne-myslim zubky.Mozno aj na ocne aj u mna,v noci sa mrvi a potom vonku nevidim znamu aj ked je tesne vedla mna 😀 az ked do mna vrazi,ze nech nenosim tmave skla 😀

melory
31. júl 2008

o okuliaroch mam svoju story...mam nosit a nenosiiiim....

dnes sme sa kupali v bazeniku, bolo to super...konecne som mala chvilku pre seba. aj sme grilovali masko...dobre nam bolo.

zuzpidka
31. júl 2008

ahojte. Rastík mal včera úraz na hlave. utekali sme na pohotovosť, lebo po úraze aj zvracal a trošku mu z hlavičky tiekla krv. no nie je to nič vážne, ale pre istotu mu zrongenovali hlavu. žiadny nález nebol. tak nás poučili a išli sme domov. v noci sme ho častejšie kontrolovali a sledovali, ale všetko bolo ok. dnes sme šli k našej lekárke a tá ho teda riadne prezrela, ale ani tá nenašla žiadny nález, takže je všetko ok. no zato dedo/svokor/, pri ktorom sa úraz stal sa zľakol statočne. až tak že normálne plakal. 😒 ☹ teraz idem dať doporiadku Rastíka a ideme spinkať. 😉

zuzkafuny
31. júl 2008

Hlavne že je všetko oki... 😉 🙂

maaja
31. júl 2008

zuzi, a co sa mu vlastne stalo ? teda ako prisiel k tomu uarzu ???

maaja
31. júl 2008

dneska sme boli na očkovanie + poradna
očkovanie v pohodke, troska zapistal a bolo 😀 4 septembra ideme na Prevenar ...
poradna - Marek ma 79 cm a 10,2 kila ... vraj v pohodke ... no a je oki zdravi ...

som vam vravela ako vie pekne spievat ???? 😵

melory
1. aug 2008

ahojte ja som muza vyboskavala pri dverach, leti do egypta. ma len pol kufra zaplneneho a ze doplni darcekmi 😵
chystam sa k nasim, snad budeme mat pekny cas na kupko.
nasa stela vie krasne nie spievat, ale pistat a hadat sa s hugom....niekedy na nervy aj pre huga 😀
poslednu dobu od rana pisti, dava si na seba plavacie koleso a topanky a stoji pri dverach. hmmm, skutocne silny umysel... 😅
skoda, ze muz zbalil fotak so sebou...vyzera ozaj cudne 🤐 tmava ako cernoska a blond vlasy - kontrast 🙂
huga som ostrihala a nechala mu vzadu chvostik... 😎

rastik musel plackat, moje male, bostek posielame.

maaja mareka si pridem vypocut! nieje pochyb, ze spieva, ved robo do neho vstepuje od mala hudobny talent.

veronika13 zazriva sa zmenila na ten egypt 😲 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre