Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
26. aug 2008

dneska sa mi sem podarilo troska skor - Marek zaspal uz o 21.00, dokonca ho ulozil Robo ... ja som uz mala vsetko popratane, som sa aj okupkala a tak som tu zasadla ;)

veronika13
26. aug 2008

fíííha, to si dobrááá 🙂

maaja
26. aug 2008

ten prvy je krasny ... asi ho popkukam este a mozno aj objednam 😉

veronika13
26. aug 2008

tento sa mi veeeľmi páči, ak ho nekúpiš, budem uvažovať 🙂
http://www.babybazar.sk/zupancek-early-days-18-...

maaja
26. aug 2008

uz sa mi to zacina takto darit, lebo sak vnutri mi moc marek neporozhadzuje kedze sme vonku a kuchynu spracem kym sa chlapi kupu 😀
najprv okupem Mareka a potom pride Robo ... Marek mu nakaze ze "TAM" a ukaze do vody, tak musi ist za nim do vane ... potom sa tam "jasia" a zatial ja popracem ...

dneska sa mi nechce zehlit, aj ked mam co a mala by som si aj nohy oholit 😀 😝 ale tiez sa mi nekce ... zajtra 😵

maaja
26. aug 2008

ja chcem asi novy 😅

veronika13
26. aug 2008

aj nové som ti tam hodila, len neviem akú veľkosť nosíte

maaja
26. aug 2008

kukam na www.familymarket.sk ten zupan ... asi ho objednam ... mam doma jedny teplaky marekove kde je ta "zancka" ze Thomas, a su fakt fajn ... tak aj ten zupik by mohol byt 😎

veronika13
26. aug 2008

musím na chvílu odísť

maaja
26. aug 2008

aku velkost ?
ani neviem - ked kupujem v Tescu, tak 12 - 18 mesiacov 🙂
a co mam bodynka z HMka, tak je tam myslim ze 80ky ... asi kupim uz o cislo vecsie ... ake je vlastne dalsie cislo ? 86 ? ale zupan moze byt aj vecsi, ne ?

maaja
26. aug 2008

ok, ked sa vratis, tak zakric 😀
ja zatial popozeram ine stranky

veronika13
26. aug 2008

kričííííím
no tak v sobotu ide mužík do švedska

veronika13
26. aug 2008

župan by som ja tú 98 kúpila, teraz nosí 92

veronika13
26. aug 2008

ešte nošíte 80? ďalšie číslo je 86, to nám je už malé, ale niečo ešte z toho oblečie

maaja
26. aug 2008

kupila som ten zupan ... je tam ze od 18 do 23 mesiacov, tak snad mu to bude 😕

Riško nosi 92ku ???? sa mi to zda tak vela 😅 to je cislo po 80ke ? alebo ekzistuje este aj 86ka ?

maaja
26. aug 2008

aha, si ma predbehla s odpovedou 😒

hm, a na ako dlho ide prec ?

maaja
26. aug 2008

ja som zistila, ze nemame teplacky 😔 len dvoje mame ... budem musiet surne nakupit ... inak teplaky mam rada od znacky Wenice, ale oni u tak divvne cislovane - ze teraz nosi 74ku a su mu dobre - troska dlhe 🙂

veronika13
26. aug 2008

ktorý župan?
medzi 80 a 92 je 86, čísluje sa vždy po 6 cm

na štyri týždne, potom asi dva týždne doma a zas a tak by to malo ísť do konca februára

veronika13
26. aug 2008

no čo som ja naposledy kúpila teplakovú súpravu na 2 roky, tak mu je akurát, musím ho odmerať, či nekukám malé veľkosti, alebo tak rastie 😀

anielik
26. aug 2008

caute

maaja
26. aug 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3779918
no ved tento zupan 🙂 co si dala link ...

ja uz tiez moc na tie cisla neverim ... mala som take tricko s dlhym rukavom č. 86 ... take fajn .... minule som mu ho len tak nahodou obliekla a je mu tak akurat, skoro male ☹

ozaj, kupila som mu tielko - ne bodytielko, ale len tielok, sksim, ci sa mu to nebude vytahovat z gati ...

maaja
26. aug 2008

kati, aj sa zdrzis ? 😉
co mate nove ?

veronika13
26. aug 2008

veď je tam tiež za tu istú cenu 😅

maaja
26. aug 2008

ano ten ... ale isla som cez ich stranku a som to aj vyplatila - este ze existuje internetbanking ... horsie ze ekzistuje aj smsnotifikacia na robov mobil 😀

veronika13
26. aug 2008

ahoj snažilka, ako sa máte?

anielik
26. aug 2008

rozoberate zupany? My sme dostali 116 je nam velky, ale nosime ho...uz je aj od melonu, ktorz nejde vyprat 😠

veronika13
26. aug 2008

to jo, tiež často používam, šetrí mi to nohy a behanie po obchodoch 😀

maaja
26. aug 2008

jaaaaj, ale ja som nesla po cene, ale skor aby sa mi to dalo lahko zaplatit 😉
497Sk ma to vyslo ... ale potrebujem zupan, lebo v zime po kupani mu bude zima ... aj ja si davam v zime po kupani zupan ...

este musim niekde zohnat dobre pyzamka ... teraz som ho davala spat do takeho dlhorukavoveho a dlhonoho overalu ... v Tescu to kupujem ... ale myslim ze uz az take velike na Mareka su neni ☹

maaja
26. aug 2008

116 ???? neblazni !!!! sak to mi potom bude maly ten co som objednala ... ved nasi maly chlapi su takmer rovnaki 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre