Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
12. sep 2008

ja marekovi vyzivky kupujem - on ich zasa az tak moc nezje ... papa vela jablka cerstveho, najradsej ma ked mu nakrajam na kocky a on to vidlickou napichuje ...
ja kolače nepečiem 😅
čučoriedky a brusnice - ved ani neviem poriadne ako to vyzera 😵

maaja
12. sep 2008

ta zmluvy ? ale hej, len sa mi nechce 😀

maaja
12. sep 2008

marek vie povedat "hroch" ... kupila som mu novy dudel a je tam obrazok hrocha - take teraz chodi a vykrikuje "hro" ... normalne aj "r" povie 😀 take čapate, ale je tam 😉

veronika13
12. sep 2008

veď aj ja mu kupujem, ale minulý rok som tiež robila a spapal, tak aj tieto hádam po trochu. Môj zas čerstvé ovocie vôbec, tak aspoň takto som mu to chcela nejako nahradiť

veronika13
12. sep 2008

nepoznáš čučorieky a brusnice 😲 no veď aj devy z mesta by mali 😅

veronika13
12. sep 2008

to už fajne reční, náš po svojom si hudie, ale povie mama, Kata, Hela..., také ľahké slová

veronika13
12. sep 2008

dnes sme boli v tom Dk a chcela som sa isť s Riškom niekde najesť, tak sme šli do jednej reštiky, mali to tam prerobené, podávali len menu dňa, takže fajn, vôjdem, kým som sa zorientovala, oslovila ma časníčka, jej vravím, že nejakú menu si vyberieme

veronika13
12. sep 2008

tak ma oboznamila s cenami, a keď videla malého, tak podotkla, že ale keď budete malého krmiť, tak sa účtuje + 30,- jej hovorím, to nevadí, že budeme jesť len moju porciu, a ona, že ale také sú pravidlá. Som na ňu pozrela, a vravím, že akési divné, ona pokrčila plecami, tak som povedala, že ďakujeme a šli sme preč. Už len z princípu...

veronika13
12. sep 2008

už nevedia na čom by zarobili, len si zober, koľko matiek s dieťaťom chodí takto jedávať? no u vás možno viac, ale tuná máličko...
šli sme inde...

maaja
12. sep 2008

nerozumiem 😅 akoze uctuje sa +30 SK ???

veronika13
12. sep 2008

no??? veď práve, asi si myslela, že si naberiem viac, keď budem krmiť malého ako by som si keby som bola sama

maaja
12. sep 2008

aaale poznam, černice rastu aj tu kusok od nas pri cintorine - chodime oberat a papat ... ked ideme tadial, tak Marek hned krici, ze "mnam mnam" normalne si pameta ze to tam je ... ale nevie pochopit ze uz nejsu 😀

no a čučoriedky tu nerastu ... ale to nam ani nechuti ...

na jar si chceme zasadiť černice doma - predsa len take domace asi budu lepsie ako ti divorastuce ... a zasadime asi aj maliny ...
no a slivky by som chcela ... a broskyne a jablka ...
nasi maju broskyne a ked mi nabalia pol igelitky tak este v ten den to spraskame ... aj Marek ... najsviac ho bavi papat to tak v celku ... len je potom straaasne zaspinaveny 😝

maaja
12. sep 2008

neviem ci chodia takto maminy jedavat ...
my moc do restiky nechodime, ani nikdy sme ne ... marek neobsedi ... minule sme boli len v takom fastfoode v Tescu - na hranoslky a tak ... marek sa hral a my sme sa najedli ... bolo uz vecer, bol s nami aj robo ...

maaja
12. sep 2008

aj tak je to divne ...
my ked sme boli nedavno na *Donovaloch, tak sme marekovi normalne objednali zvlast detsku porciu 😀
ale na dalsi den uz ne ... ne ze by nezjedol ... ja som nezjedla svoje 😅

maaja
12. sep 2008

kusok od nas stavaju dom - taky drevodom .. stavaju to so zeriavom obrovskym - Mareka to fascinuje ... na otazku "co postavi zeriav" povie "dom" a vzapeti na otazku " a kto tam bude byvat" povie "ujo" ... my si uz takto pekne pokecame 😀

veronika13
12. sep 2008

juj, tak by som chcela aby aj Riško papal ovocie... on to nikdy nejedol, preto mi je divné, že to nechce, keby aspoň skúsil, že mu nechutí, ale nikdy nechcel, len raz zjedol pol jablka a to som sa čudovala a začala sa tešiť, že prišiel konečne zlom, ale nie, potom zas nie a ešte za bábätka jedol banán, teraz ani ten...

tak to pekný sad chcete mať, veru nasaďte si, nie je nad vlastné ovocie, a keď máte kde, tak neváhaj, tu broskyne nedozrejú, ani marhule, ale keby áno tiež by som chcela

veronika13
12. sep 2008

my sme s nim boli raz, už dávnejšie, ale vydržal, ako tak, ale vydržal, nič nerozbil a nebehal tam, to mi stačilo 😀 a ľudia v reštike sa na neho usmievali, tak to bolo fajn,tiež som bola s mužom vtedy, no dnes som chcela aj preto ísť, lebo som nemala doma navarené, šli sme okolo 10 k dr. a tiež som chcela mať pokoj s varením dnes

veronika13
12. sep 2008

no tak ten žeriav by zobral aj Riška, musím aj môjho takto rozkecať 🙂

veronika13
12. sep 2008

no divne to bolo a ešte tam mali tak rozdelené, že ženy menu 79,-, muži menu 99,-

maaja
12. sep 2008

coooo ? tak to je uz fakt sila, ze zenske a muzske menu 😀 ja odpadnem 😝

veronika13
12. sep 2008

to je asi jedina reštika na Sk taká 😀 no nič, nech sa im darí
a dnes som počúvala v rádiu, že v Žiline otvorili nejaký ekologický obchod, strecha steny z dreva, zateplené ovčou vlnou... vraj jediný v strednej Europe 😀

maaja
12. sep 2008

hi, nieco jak ten dom co tu stavia ten chlapik asi 😀 aj on ma stavarov zo Ziliny ... ale vyzera to hrozne 😝

veronika13
12. sep 2008

hrozne? mne sa tie drevodomy celkom páčia, poniže nás sa stavajú vo veľkom, asi 15 ich už stojí, lne to sú klasické drevenice, len vrchne podlažie majú ako falošný zrub. V terchovej sa stavajú tiež, ale to sú akési montované drevenice, možno niečo podobné ako u vás, zo začiatku to vyzerá ako taká len drevená konštrukcia, potom to obijú a bude to pekné uvidíš 😉

veronika13
12. sep 2008

si už asi odišla, idem aj ja haji,pa 😉

zuzkafuny
13. sep 2008

kto tu...??? 😕

luminkasp
13. sep 2008

ahoj zuz

zuzkafuny
13. sep 2008

ahoj Lumi... 😉

veronika13
13. sep 2008

ste si fajne pokecali 😀

anielik
13. sep 2008

halo halo...chorvatsko sa hlasi...co to tu mate za zimu? vcera sme sa kupali este v morii ☹

veronika13
13. sep 2008

čaves,veru zima udrala 😒 ako bolo v Chorvátsku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre