Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
22. sep 2008

no zas je pravda, že sú aj horšie choroby 😔

melory
22. sep 2008

kozou...hm, moj mal zaludkom.
dame rec....obohatis mu stravu o ine veci.... 😉
samozrejme poradim co budem vediet.

luminkasp
23. sep 2008

verca neboj, ved to moze aj prejst, nie?

zuzkafuny
23. sep 2008

Ahojte 😀

mounty
23. sep 2008

ahojte, poslala som vam to cislo uctu, tak dakujeme velmi pekne za Mariu hlavne........

Mel, mozme sa dohodnut a veci si pridem niekedy prevziat a odnesiem im to.....dik

Inak vcera bola pitva, tak zomrel na infarkt, nechapem, nemal ani 40!!! Ale taky je zivot, ineho zrazi auto alebo sa dozije staroby ale musia mu aj zadok utierat.........cele ma to donutilo sa zamysliet nad tym ako zijem a ako malo hovorim svojmu muzovi ze ho milujem a ze som stastna ze stoji pri nas a ma nas rad......teraz mu to vravim kazdy den, tak to dako utuzilo nas vztah.........

Hm, no a aby nebolo toho na nas malo, tak mame vsetci, okrem mna nastastie, daku hnusnu pliagu, grcacku a hnacku.........celu noc som nespala, co Niki plakal a davil......chudacik, este mu nikdy nebolo tak zle. Sestrina rodina to ma tiez a Mariin syn to tiez chytil, tak na pohrebe vravela ze bude "veselo" ze s nim bude musiet behat furt na zachod.......ale asi to je v celej BA, nie sme jediny dom v karantene........

Konkretna otazka, ked vam deti mali taketo grcacky a hnacky, davali ste im toho Kuliska ci Smectu? Co zabera lepsie? Ja este nic nemam kupene lebo maly spi ale nechcem kupovat zbytocne, tak vdaka za rady....zatial mu davam po troskach vodu a burizony, ale nic nechce.......

zuzkafuny
23. sep 2008

Smectu používam ja a ukľudňuje žalúdok a môžem povedať, že je to super liek 😅 ale má pre mňa tak hnusnú chuť, že malý by mi to asi nevypil... on našťastie ešte nezvracall...

veronikap
autor
23. sep 2008
veronikap
autor
23. sep 2008

mounty, to máš pravdu, nikto nevieme ako dlho tu budeme... ale je to strašné, keď takto odíde mladý človek.. ☹

veronika a vieš aj z čoho to dostal?

zuzkafuny
23. sep 2008

Veronika super link... 😵
už mám vybratú nálepku... a teraz už len čakať kedy dôjde...
díííky 😉 🙂

lilu18
23. sep 2008

ahojteee

zuzulik22
23. sep 2008

caute 🙂

lilu18
23. sep 2008

zuzu kuk do stretka, z BA nie je pezinok doleko 🙂

lilu18
23. sep 2008

no teda...dlho si sa nezdrzala 😀

veronika13
23. sep 2008

veronika, podľa mňa z mlieka

mounty, na hnačku sa mi najviac osvedčil hylak, ten ma podľa mňa 100x hnusnejšiu chuť ako smecta, ale na moje prekvapenie Riškovi chutil 😀 teda nebránil sa, keď som mu ho dávala a otváral pekne ústa na lyžičku. Kulíška som dávala, ale s ním mi nechcel ani toľko tekutiny čo predtým, lebo hnusne chuti, tak som potom radšej bez a vypil viac ako s ním a ešte probiotiká, vyskúšali sme aj probian mimi, to je prášok, rozrába sa v 250ml vody alebo čaju, lenže, keďže som mu do toho dávala aj kulíška, kombinacia tých chutí bola vražedná, tak radšej osobitne. Tiež sme mali nutrolin B sirup, tiež bol dobrý, no najviac nám odporúčali kvapky Bio Gaia, sú drahšie, ale vydržia podstatne dlhšie, ako ten sirup, ktorý treba do týždna spotrebovať, alebo tie sáčkové, sú na 15 použití.

mounty
23. sep 2008

Ahoj veronika13, dakujem za rady ale kedze tu cely den nikto radychtivy nebol, tak som vyskusala kuliska, teraz pred spanim vypil200ml s par lyzickami mlieka na zamaskovanie, dufam ze nebude grckat v noci, cely den uz bol v poriadku.............ale dik za rady 😉

melory
23. sep 2008

mounty nasa pediatricka vzdy vyluci mlieko pri hnackach a vracani {aj v nemocnici}. dobry je hylak, nutrolin B na obnovenie crevnej mikroflory. smekta je od troch rokov. banan, piskoty alebo tmave pecivo. ryzovy odvar s mliekom, ak by vyzadoval...ryzu uvaris a vo vode zarobis mlieko.
prajem vela sil... 🙂

veronika13
23. sep 2008

smecta od troch rokov? to sa mi nezdá
mounty, kludne, ak kulísek pije, tak to je len dobré 😉

veronika13
23. sep 2008

nikto tu neni?

maaja
23. sep 2008

ja som tu na skok kym robo dopozera telku ... sme prave dokukali ordinaciu 😀 ( mne to robo nahrava inak by som nestihala )

maaja
23. sep 2008

Marek je chory 😔
ma zapalene hrdielko ... celu noc kaslal a do rana mal zelene sopliky ... tak sme namiesto jasliciek isli k Dr 😖
predpisala nam kopu liekov - same homeopatika, som doplacala bezmala 800 Sk ... ma to tak prekvapilo 😅

veronika13
23. sep 2008

no to je asi celoplošná epidemia, tu na okolí to ma asi každé dieťa 😖 liečba homeo je síce dlhšia,ale z dlhodobého hladiska účinnejšia, ja nie som dobrý príklad, ale kamaratka na ne nedá dopustiť

maaja
23. sep 2008

nooo som to akurat zhodnotila, ze ked bol marek naposledy chory - asi tak pred rokom - tak mu dala presne tieto iste lieky ... inak vtedy mu to ozaj zabralo do par dni ... teraz mame ist na kontrolu v utorok, tak snad to zasa dobre dopadne 😎

veronika13
23. sep 2008

tak to je fajn, že vám to zaberá, ja som to ešte moc neskúšala, ma zneistili tými zložkami z čoho to vyrábajú, neviem či sa len nebijú výrobcovia klasických liekov s homeopatmi

maaja
23. sep 2008

som sa aj Dr spytala, ze co som zanedbala ked ochorel a ona presne povedala, ze nic, ze je to virus vo vzduchu ...

ok, idem spat, robo uz dopozeral 😎

veronika13
23. sep 2008

škoda, asi aj ja budem nútená isť, sa mi ale nechce spať, celkovo nemôžem v poslednej dobe ako si spávať 🙄

maaja
23. sep 2008

jaaaj, to ja by som spala keby som mohla 😎

veronika13
24. sep 2008

zaspala som až okolo 2 😕

luminkasp
24. sep 2008

verca... a preco ty nemozes spavat?

lilu18
24. sep 2008

ahojteee
ako? u nas prsi ☹ dobre sa haja 🙂

lilu18
24. sep 2008

halooooooooooo.....este som tuuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre