Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
24. sep 2008

nech si každý robí svoju robotu najlepšie ako vie a budeme spokojní všetci, ale to by som asi moc chcela, však uznajte, súdiť sa pre jednu vec dvakrát, len pod iným menom,je haluz, nie?

maaja
24. sep 2008

😀
my nemame ziadneho pravnika - len mna ... ale ja myslim, ze ja nejsom nejak ten typicky pravnik / advokat ... aspon dufam 😀

veronika13
24. sep 2008

asi sa ním staneš postupne 😀

maaja
24. sep 2008

veronik, no diiiiky 😀
tak ma strazte aby ne 😀
este budem jak ta andrea1158 ci jaky mala nick, co ju admin i museli z MK vyhodit 😀

anielik
24. sep 2008

ja si myslim ze s maji sa typicky pravnik (svina) nestane, aspon to co sme sa bavili...Maja bude taky pravnik anjelik 😉

maaja
24. sep 2008

anielik, vymenime si nick ? 😀

anielik
24. sep 2008

😀 mozeme

maaja
24. sep 2008

anielik, a to co rozbiehas - to bude nejak z domu popri Matkovi ? alebo ho tiez caka osud Karolinky, Sarah, Mareka a od januara aj Jakubka 😀

veronika13
24. sep 2008

no maaja, musíme sa stretnúť, ale tiež mi nepripadaš ako nejaký lačný právnik 😉

veronika13
24. sep 2008

😀 😀 že osud 😀 😀

maaja
24. sep 2008

😉

musim ist, bo Marek pišti 🙄
tak sa majte pre dnesok 😉

anielik
24. sep 2008

nie nie, dufam ze nehrozi podobny osud 😉 malo by to fungovat same, ja (my) sme dotoho mali zasahovat malo len teraz na zaciatku viac

veronika13
24. sep 2008

môj bude asi tiež čoskoro, prichádza jeho čas 😀

anielik
24. sep 2008

oki, nam prisiel tato, ideme haji. Tak dobru nocku

veronika13
24. sep 2008

tak papa, moj sa zobudil, bol celý precikaný, keď som ho prezliekala, tak sa dal revaaaať, tak som ho šupla so postielky, ale idem za nim, tak dobrú

ingrid78
25. sep 2008

Halooo, kde ste vsetky?

ingrid78
25. sep 2008

Aj vas deticky tak "posluchaju". Mne niekedy tak tecu nervy. Kajka je strasne hyper, ale hlavne sa hadze o zem a aj ma bije, niekedy mi je do placu ☹

veronika13
25. sep 2008

môj s bitím pomaly prestáva, väčšinou ma pacne pri hre, keď sa jeduje nie, ale vždy mu dohováram, že to nesmie.
Dnes sme boli vonku, bola riadna kosa a on nie a nie si dať rukavice, ani som mu ich nedala... o šáliku ani nehovorím... ma tam napálil, nabudúce nepôjde nikde, kým nebude po mojom... deku tiež nechcel... tak to už je vrchol, aby mi teraz rozkazoval... 😀

zuzkafuny
25. sep 2008

Môj tiež patrí medzi tie "kľudnejšie" deti 😀
Ja som s mojim dnes bola v obchode a nestíhala som mu z rúk brať ☹ a skoro vysypal guličkové žuvačky a potom tie žraločiky gumené...
a v druhom obchode som nevedela zaplatiť, lebo furt behal... tak som ho posadila na pás pre potraviny 😅 a normálne som bola spotená 😀 😀 😀 fu...!!!
Ja som Mišiačikovi dnes obviazala palček levkoplastom aby i ho necmúľal... má ho celý spraskaný a do fialova 😖
chúďa... aký bol smutný...aj plakal... ☹

veronika13
25. sep 2008

sila, že si ho až tak scmula... môj by ten leukoplast dlho nemal, by si ho odlepil 😀
my máme v jednote také košiky ako majú v tescu, tak si ho tam posadím a nemusím za nim behať, lebo to by som nenakúpila. NIekedy pomáha, keď mu dám rožok žuť.

zuzkafuny
25. sep 2008

u nás v tých menších také vozíky nemajú a ani sa tam nedá ísť kočíkom 😠

veronika13
25. sep 2008

no kočíkom ani u nás, ale tie košíky ma zachránili, inak neviem ako by som nakupovala, asi tak ako ty 🤐

zuzkafuny
25. sep 2008

Ale u nás v jednote nakupujem rada... dá sa ísť aj kočíkom a predavačky sú úúúžasné 😵 aj pomôžu, podajú, chlapka mi podržia 😀 😀 😀

veronika13
25. sep 2008

tak potom fajne, ja že ti stále behá po obchode

veronika13
25. sep 2008

teraz som sa dozvedela, že v nedelu mi pride polovička 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veronika13
25. sep 2008

počko sa nám zlepší, tak dúfam niekde aj pojdeme 🙂

ingrid78
25. sep 2008

Super Veronika, tak si to uzite.
Ja s tym nasim certom do obchodov nechodim, pockam na muza necham ho s malou a idem na nakup, ale poviem vam ze vam tie obchody zavidim, tu je to teraz neskutocna psychiatria s dopravou este vecer o 19.00 su zapchy, no hrozne je to tu.
Kajka dnes v parku tiez hviezdila, mala uplne v pazi kde som ja, hrala sa s blatom, a kocik, na to mozem zabudnut. Vrchol bol ked som ju isla zobrat, isla sa klasicky hodit o zem, a taku mi rafla az mi moje20litrove okuliare odleteli do travy (to mi uz jedny znicila) a kedze su zelene a ja s mojimi -5kami som ich po4-nozky hladalav trave, v jedne ruke ju drzala, lebo bola mokra. No zabava najvacsia 😀 . Niekedy by som ju roztrhla.
Teraz spi ako anielik 😵

maaja
25. sep 2008

ingrid, ze s tvojimi petkami - prve mi napadlo ze to prsia mas take velike 😀
a ty o okuliaroch 😅 ozaj, nerozmyslala si nad laserovou operaciu ??? ja som absolvovala, a to som mala len necele dvojky 😵 ... dioptrie samozrejme 😀

melory
26. sep 2008

ahojte, my chodime spolu do obchodu...myslim ja s detmi...stela je bud v kociku a nakupujem do kocikoveho kosika...alebo si ju dam sadnut do kosika {ked je na peso, co sa teraz snazim co najcastejsie}. hugo vsak beha a nakupuje aj za mna...tie 4 veci si dopraje. ingrid mala by si nas nanutit na kontrolu. ja mam okuliare 7 rokov a od vtedy som si ich nebola ani len premerat...tiez sa mi paci napad operacie.

veronika13
26. sep 2008

mne sa ta laserka tiež pozdáva, zatiaľ ale nemám také bioptrie ako vy, ale do budúcnosti možno porozmýšľam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre