Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
9. okt 2008

tiez som si svoje uzila s hugom, ale stelke staci aj ked nejde....ale dne saom im chcela dopriat...aj boli na vseliakych a len tento jeden neisiel ....no som v soku zo seba...ale ako pisem o sebe...same prekvapenie....a plati to aj pre mna. najlepsie bolo, ze ako som to pisala, moj muz si akurat kupoval trenky za 500,- ze akoze panko a zena vypisuje po vlaciku...teraz mi je to smiesne.

veronika13
9. okt 2008

že trenky za 500,- čo aj samé lezú dolu?

veronika13
9. okt 2008

no ale som si uvedomila, že musím byť na Riška prísnejšia, lebo mu dosť dovoľujem a on je potom nervozny a mrzutý, ke´d mu niečo nepovolím. Už čítam Malého tyrana, tak dúfam, že mi aj teoria pomôže

melory
9. okt 2008

neviem ci urobia a neurobia ale su skiny...to pradielko my lubime. ved ma stalo sil, aby som ho presvedcila nech si ich kupi 🙂

veronika13
9. okt 2008

to sú aké skiny?

veronika13
9. okt 2008

mel, ty už viac detí nechceš?

veronika13
9. okt 2008

no ja neviem čo sa so mnou robí posledné dni, akosi sa vo mne ozíva materinský cit či čo, že zadovážiť Riškovi súrodenca 🙂

melory
9. okt 2008

http://www.skiny.com/

teraz citim, ze sme komplet....zatial to tak necitim...aj ked???

veronika13
9. okt 2008

však to sú ako slipy nie?

melory
9. okt 2008

nie on si kupil trenky...najdem ich?

veronika13
9. okt 2008

aaaale, nie, v podstate mne je jedno aké spodné pradlo nosí tvoj muž 😀

melory
9. okt 2008

😀 😀 jasne...teraz mame take dni spodneho pradla...vcera som dostala znackove spodne prdlo...prvy krat od chlapa a to vlastneho...aby to neznelo ako chvala...to by mi bolo trapne...ale som kukala ako sedlak v meste...krabicka....dva krat studa zamatova omotana a cez to pecat......vo vnutry este prebalene decentnym paieron....zas pecat....no kukala som ako puk....vybral pekne ziadna cipka.

veronika13
9. okt 2008

supeeer, to by som bral tiež, také srandy si u nás kupujem sama, teda raz som si kúpila 🤐 ja sa rada do toho oblečiem, jemu to treba neni, ale ja sa cítim tak výnimočnejšie

melory
9. okt 2008

u nas to bolo vynimocne...mala som to na sebe minutu??? viac nie! 😉 🤐

veronika13
9. okt 2008

to hovorí za všetko 😀 tieto čačky sú vďačné, nezoderú sa, lebo človek to má na sebe len pár momentov 😎

melory
9. okt 2008

podprsenka je velmi vynimocna...vzivote som taku nevidela a nechapem ako dosiahli, aby drzala prsia. je je akoby len polovica 😀

veronika13
9. okt 2008

bez ramienok, že?

melory
9. okt 2008

ma ramienka...ale ako je kosik, tak je len pol kosika...musim to najst na nete...lebo je to akoby len na bradavkach....mne to pripomenulo to co maju kone na ociach 😀 😀 😀

melory
9. okt 2008

nooo, idem spinkat k muzikovi...inak uz som dva krat odbehla na zachod...mam uplne krce a hnacku...ty cinania...ach jaj, dufam, ze som nejedla potkana 😲

veronika13
9. okt 2008

😀 😀 pôjdem tiež, pa

zuzkafuny
10. okt 2008

Pekný dník želám... a víííkend!!!

melory
10. okt 2008

ahojte, dnes sme boli vonku a este sa aj chystame....len co si deti odychnu 😵 je skutocne nadherne...to to ma vie uplne dostat do optimizmu.
stelka povie uplne krasne papuce 🙂 tesim sa, ze je na svete trosku dlhsie slovo.

veronika13
10. okt 2008

u nás je tiež pekne a chystáme sa vonku, keď sa malý zobudí a napapá 🙂

zuzulik22
10. okt 2008

ahojte, my mame dnes u nas kacaciu party. Pridu moji byvali kolegovia, bude na 10 a 3 decka. Tak sa tesim. kacky su uz v trube, knedla hotova a kapusta tiez. Juj aka som rada, konecne kontakt so svetom.
A na buduci tyzden mam skusky na novu poziciu do roboty, tak sa aj ucit budem musiet, po tolkych rokoch. No ale snad urobim a vezmu ma, je to moja vysnivana pozicia idealna pre matku s malym dietatom. Drzte palceky. Este, ale neviem, ktory den to bude. 🙂

melory
10. okt 2008

zuzulik drzim palce, nech si pani hostitelka a nech sa dobre zabavite a nasmejete

ingrid78
10. okt 2008

Ahojte, my dnes a mozno aj cez vikend musime byt doma.Kajka v noci dopstala teplotu az 39,3 a nevieme z coho. Nic jej nie je, nos i hrdlo ciste, neviem co za virus chytila. V stredu som bola cvicit v babyfite, tak neviem ci sme tam nieco nenachytali ☹

zuzpidka
10. okt 2008

ahojte. tak ja som dnes trošku premiestňovala nábytok a popri tom tancovala a upratovala. zajtra sa chystáme variť "hurky" /jaternice/ domáce. nakúpili sme veci, pozbierame sa riadna banda a ide sa na to. 😉 😀
Inka, držíme palce, aby vás to čoskoro prešlo. 😉 😵

ingrid78
10. okt 2008

Diky Zuzka, uz som jej davala zabaly a diazepam, stale sa to drzi na 39 ☹

veronika13
10. okt 2008

možno 6 choroba, ale môj mal tiež takéto teploty aj švagrinin, no prešlo to po 24 hodinách, zas nejaký "super" vírus 😖

ingrid78
10. okt 2008

Veroni 6. chorobu sme uz mali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre