Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
28. okt 2008

ahoj Lumi, neuveríš, ale ja robím to isté 😀 ma tak trklo, že najvyšší cas objednať.. tak tiež vyberám foto
opica malá už konečne zaspala.. sa chystala už hodinu..

luminkasp
28. okt 2008

uf, ale tych fotiek je, ze veronika, a rozhodni sa len pre 13 😲

anielik
28. okt 2008

ahojte j a este nerobim kalendar🙂)ale som vypocitala ze ked ho doma spravim vyjde ma lacnejsie a mozem si tam dat viac foto... hlavne ja davam viac fotiek z jedneho mesiaca...mozem vam poslat ake som robila vlani 🙂

veronikap
autor
28. okt 2008

ja som vlani, tiež robila kalendár doma, ale teraz som sa rozhodla, že dám spraviť... teda idem kuk aké vôbec sú možnosti.. ja to mám ešte ťažšie, lebo chceme dať urobiť aj so segrinou malou, tak hľadám fotky, kde sú spolu len oni dve samé.. a zisťujem, že tých veľa nie je.. všade je ešte niekto iný 😠
anielik a určite pošli, možno ma kopne múza a predsa len ich urobím 😀

luminkasp
28. okt 2008

anielik a ako ho sama vyrabas?

zuzkafuny
28. okt 2008

anielik... tak to je krááása 😵 😵 😵
a keď si si ho doma robila, tak to si potom ako viazala...??? Dajte mi nejakú radu. Ja tiež rozmýšľam nad podobným a neviem ako na to 😖

anielik
28. okt 2008

Lumi ja si to robim v grafickom programe CorelDraw... tam si spravim A4 alebo format ktoy si vymyslim...lebo pred tym som robila ine formaty a potom si to dam zviazat vo faxcopy alebo tak

ak chcete tak Vam to viem spravit 😉

anielik
28. okt 2008

zuzi dakujem 🙂))

lilu18
28. okt 2008

naaadherne 🙂

anielik
28. okt 2008

tu je z roku pred tym ked sme este boli 2ja 🙂 www.klimekfamily.sk/kalendar2007.zip to bol format 13x18 na stol postavit

lilu18
28. okt 2008

kusok mi trvalo kym som popozerala,si sikulka ja na to nemam bunky 😵 -myslim vytvorit take nieco

anad
28. okt 2008

anielik, som ta tu nahodou vymakla a este aj vase krasne foto 😵 krasne, sikulka si. Ja som na vianoce robila taky, ze som tam lepila vyvolane foto, nikdy viac 😀

anad
28. okt 2008

anielik, kto vam robil tie pekne fotko v ateleri, ja by som tiez chcela 😵

luminkasp
28. okt 2008

no, tak ja nemam ani sajnu, co je to za program 😎 , ja som nasla cez net

anielik a ako dlho trva to spravit? aj ked ja nebudem asi schopna zistit co je to za program ani za 100 rokov

lilu18
28. okt 2008

aspon nie som sama 🙂 co nema ani šajnu o akom prog. anielik piše 😀

a anielik na fotke je maly na hup.somarikovi,tak vy vlastne uz konika mate

anielik
28. okt 2008

ale to je v poho 🙂 pre mna 😉 ja uz sa s tym hram dlho

Ked chcete poposielajte mi fotky a ja vam s toho spravim a bud vytlacim, alebo si vytlacite 🙂

anad, Lilu to sme boli v atelieri u silvinky tu z MK(www.familyfoto.sk), takze konika nemame ☹ a susedovho kona uplne zboznujeme ☹ tak aj my ho kupujeme

Lumi to je idividualne, ked mam navyberane fotkz uz to celkom ide, ale este potom to "dorobit" aby to dako vyzeralo chvilu trva....

luminkasp
28. okt 2008

anielik, poslem ti ip

luminkasp
28. okt 2008

baby, skoda, ze nebyvame na slovensku, nas papi by vam tych konikov hned urobil, on uz sa narobil konikov...

lilu18
28. okt 2008

😀

melory
28. okt 2008

robila som dnes mrkvove kolaciky
40dkg polohrubej muky
30dkg mrkvy
1 palmarin
1 prasok do peciva....v miske zmiesame, vytvorime cesto, na pomucenej doste vyva;lkame, krajame na kocky, plnime lekvarom a prelozime ako pirohy a vydlickou zatlacime kraje......dame na suchy plech....je to fakt dobreeee

lilu18
28. okt 2008

mrkva je pred.uvarena?

lilu18
28. okt 2008

to su take mrkvove pirohy_nie?

melory
28. okt 2008

nie postruhana na tenko........
hned som to mala.....
aj hugo plnil a robil si vlastne vytvory, ktore teraz je a je happy, ze ich piekol on!!!

lilu18
28. okt 2008

sikulka-obaja 🙂

ja sa chystam az na vianoce ,ze jej dam kusok cesta a nech tvori s maminou 😀

melory
28. okt 2008

recept som nasla na nete tak som skusila a dobre to dopadlo...este teple sa vyvalaju vo vanilinovom cukre....mne sa ale moc neprichytil a tak som ich posypala praskovym...mnam

luminkasp
28. okt 2008

aj ja sa tak chystam, aj ked nasa mala chodi pravidelne do pekarne, robit s cestom, kedysi som mala aj foto v albume, neviem ci este su v 6

melory
28. okt 2008

fotky z pekarne som videla...hugo uz pecie...aj minuly rok...no stelinka neviem, neviem, asi sa do toho pustim az ked zaspi.

veronikap
autor
28. okt 2008

anielik, fakt krásne, šikulka 😵 ja som ich práve objednala cez fotolab, plus puzzle a snehovú guľu kde je fotka malej a vianoce mám vybavené 😀
ja som min. rok robila kalendár normálne v PowerPointe, lebo Corel nemám a zviazal mi to drahý v práci (hrebeňová väzba).. ale tento rok budú teda také profi 😉

lilu18
28. okt 2008

babenky,nasla som z min. roka krasneho psika s mik.ciapockou aj spieval vesele vianoce,ale mala ho raz vyhodila z postielky a uz nespieva-skoda ☹ neviete existuje daka opravovna___?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre