Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
29. okt 2008

zuzka ked sa lepsie pozries.../alebo na normalnej velkosti( som ja v tom oku.

anielik
29. okt 2008

ahojte,

mounty drzime palceky nech vsetko dobre dopadne 😉

my mame zbalene, rano cestujeme k vychodnarskej babke ....dufam ze bude dobra cesta, myslite na nas 😉

pa pa a peny vikendik

veronikap
autor
30. okt 2008

dnes som zase prvá? 😀 dobré ránko 😵 aj u vás tak strašne fučí? je síce krásne, jasno, slniečko svieti, ale stromy dobre že neláme... 😖
zuzi, strašné, čo je to dnes za svet, ale aspoň že to dopadlo ako to dopadlo.. ja si vždy hovorím, že môže byť aj horšie..
my sa dnes doobeda ideme hrať do MC do Rusoviec, už sme dlho neboli, tak sa aj teším a poobede idem zase piecť, náš maratón rodinných oslávencov pokračuje po mužovi, sestre, prababke, kmotrovi, nasleduje švagor a moja maličkosť 😎 tak cez víkend máme ďalšiu žúrku 😀 som za posledny mesiac napiekla toľko tôrt (neviem či skloňujem správne 😅 ), že to som za posledných x rokov nie.. asi sa tým začnem živiť 😀
tak pekný deň zatiaľ 😵

luminkasp
30. okt 2008

veronika, no pekne 😀 , aj si to pekne vysklonovala 😎 😉

veronikap
autor
30. okt 2008

stal sa zázrak, naša opica už spíííí.. ju to hranie s deťmi asi unavilo... som zvedavá do kedy bude.. predvčerom ťahala až 3 hodiny, včera pre zmenu ledva hodinu..
idem ešte dovariť šošovicu, poskladať suché prádlo, hodiť ďalšiu práčku a potom sa asi pustím do tej torty 😎

lilu18
30. okt 2008

ahojte,idem vas pocitat 🙂

lilu18
30. okt 2008

veron-mnam dala by som si 😝 ,ale urobit ..na to som leniva.Teraz od lenivosti som hodila celu hlavu kapusty do vriacej vody-idem robit plneny list a to by som mala po jednom oddelovat 🙂

lumi-mrknem to quelle-nas tato uz protestuje,ze kde to vsetko dame 😎

mounty,tiez drzim palce,nech ste obaja OK

zuzu-aspon daka naplast,ked uz vsetko nepreplatia

anielik-stastnu cestu a prijemny pobyt

....taaaak,snad som nikoho nevynechala 😵

luminkasp
30. okt 2008

mne sa strasne pacia kuchynky, len rozmyslam, kde ju malej dam 😀 😎

lilu18
30. okt 2008

ja tiez kde dam ten domcek a este kona 😀

veronikap
autor
30. okt 2008

my už máme kuchynku objednanú... a aj kvôli nej sme cez leto vymenili zinke izbičku za väčšiu (ocinovi stačí aj menšia pracovňa).. takže my miesto mať budeme.. len do toho ešte tá tabuľa na písanie... budeme to musieť trošku preorganizovať, ale zmestíme sa.. 😀

veronikap
autor
30. okt 2008

lilu, mne o lenivosti hovoriť nemusíš.. mne keď sa nechce, tak ma nikto neprinúti.. 😎 😀

lilu18
30. okt 2008

quelle prezrete-hmm,vedela by som malej vybrat 🙂

zienky opustim vas-musim plnit ten list,ale potom bude mnamky 🙂

zuzulik22
30. okt 2008

ahojte, dakujem vam baby, ste zlate. Hej aj my to berieme, lepsie ako nic. Ale hlavne nic nie je podstatne, hlavne, ze sme vsetci ok a ze kubko je taky zlaty a hlavne zdravy, a to nie su len slova. Ja som fakt strasne stastna, mala som uplne bezproblemove tehotenstvo, porod a vsetko okolo toho a to je pre mna to skutocne stastie a nie novy dom.
Veronikap a aku tortu pecies? 🙂

veronikap
autor
30. okt 2008

ahoj zuzi, chystám sa na kokosovú s čokoládovým krémom.. po tej sa hneď zapráši či sa mi podarí alebo nie 😀

veronikap
autor
30. okt 2008

teda u nás tak fučí, že ani okno nemôžem mať otvorené, hneď trieska.. a pritom je tak krásne 😒

zuzulik22
30. okt 2008

aj u nas tak fuci, cele doobeda sme boli v zahrade, ale take vyfukane licka sme mali 🙂
ja strasne rada peciem a kokosove je aj v nasej rodine cislo jedna. 🙂

veronikap
autor
30. okt 2008

ja tiež zbožňujem pečenie, hlavne ak je to pre niekoho... keď sa blížia vianoce a podobné sviatky, tak som úplne vo vytržení, plánujem, nakupujem, organizujem a všetko chystám 😀 😀
teraz idem prvý krát skúsiť domáci marcipán, tak ak sa podarí, hodím foto finálneho výrobku 😉

veronikap
autor
30. okt 2008

no tak my sme dnes zase potiahli presne 3 hodiny 🙂 neviem ako vy, ale u nás je teraz bebe tv mánia..len čo sa zobudí, tak iné nepočujem len: rozprávky, rozprávky .. niekedy mi už z toho šibe.. 😝

zuzulik22
30. okt 2008

aj my sme spinkali 3 hodinky poobede a v noci od 20.00 do 7.00 bez zobudenia, tak som velmi spokojna. A my pozerame pockaj zajaca a lolka a bolka a stale dokola nam hraju decka pesnicky - uz zacinam mat na ne alergiu 😀

lilu18
30. okt 2008

nooo,pekne 🙂 tak poslite dake virusy nech aj my dobre spinkame,mozno sa nakazime 😵

rozpravky pozera ale len krtka-dookola a z vecernicka zvucku.ostat.ju akosi nebavia ani no pockaj

luminkasp
31. okt 2008

NO, teda, to som tu dnes ja prva?

Nasa ma rada kravicku conie

lilu18
31. okt 2008

😀 su prazdniny 😀 a je to aj na MK vidiet

luminkasp
31. okt 2008

prazdniny? su dusicky, nie?

tak ja idem pokracovat vo vareni

lilu18
31. okt 2008

su dusicky,ale aj prazdniny od stvrtka
my az zajtra odchadzame-sa tesim ako budu plne cesty 😎

luminkasp
31. okt 2008

aha, to som nevedela, nejako mi to uniklo, tu nie su prazdniny, iba dusicky 😎

stastnu cestu lilu

veronika13
31. okt 2008

ahojte, veronikap ja som rovnako uletená do pečenia a teraz ma dostali torty 😀
zuzu, som rada, že vám aspoň niečo preplatia, tiež si uvedomujem, že najdôležitejšie je zdravie a že sa máme radi, to ostatné bez týchto vecí nemá zmysel, držkajte sa 😉
som bola u nasich teraz štyri dni, tak som si fajne oddýchla, s malým som chodila spať poobede, až taká pohoda, zajta má prísť mužík po mesiaci, tak ďalšie rozptýlenie, chcem ísť do ralax centra sa okúpať a na jednu zrúcaninku, tak dúfam, že nám to výjde.

mounty, šetri sa a oddychuj, malinká ešte musí byť v brušku, držkajte sa 😉

melory
31. okt 2008

ahojte, pozdravujem z prahy stovezatej.....
je tu nadherne....krasna jesen a silna atmosfera.
sme bez detiiii 😉

luminkasp
1. nov 2008

ahojte

veronika13
1. nov 2008

ahojte, vonku je super teplúčko, a čakám mužíka, má prísť zo Švedska každú chvíľu 🙂

luminkasp
1. nov 2008

uf, tak tu je strasna zima

prajem vam prijemnu dusickovu atmosferu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre