Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
7. nov 2008

v Terchovej, len tento rok to otvorili, relaxačné centrum, je tam aj fitnes, tenis.... budú to ešte rozšírovať v budúcnosti, vraj tam blízko našli nejaké teplé pramene, tak z toho možno spravia termálne kupko, už sa teším, keď pôjdeme zas

luminkasp
7. nov 2008

tak to je super, verca, sla by som aj ja 😎

jj2202
7. nov 2008

ahoj lubi, si tu?

veronika13
7. nov 2008

však príď na dovolenku 🙂

zuzpidka
7. nov 2008

ahojte. tak ja len takto na skok. vôbec nestíham prísť k PC cez deň. pracujeme na kanalizačnej prípojke, tak dúfam, že k nám majstri dôjdu na budúci týždeň. aj teraz tu pri vás večeriam a idem spať. zajtra nás tiež čaká makací deň, ale veď to robíme pre seba a svoje deti. už aby to bolo hotové a môže prísť zima. 😉 tak vám želám dobrú noc a príjemný víkend. 😉 😀

veronika13
8. nov 2008

ahojte, akosi tu nikoho niet..baby môžem sa spýtať? prečo tu už tak málo chodíte? nechcem vyrývať, len ma to zaujíma...Máte viac povinnosti? už vás to tu nebaví, teda neobohacuje vás to?
čo sa mňa týka, keď je mužík doma, tak som tu dosť málo, to sa musím priznať, ale chodím tu rada, a vždy sa teším, keď narazím na nejakú spriaznenú dušu a dobre si "pokecáme"- popíšeme 🙂

lilu18
8. nov 2008

ahojte
to mas pravdu-vo vsetkom 😀 akurat,ze tu nechodim v dobrom case a sama zo sebou sa mi kecat nechce 😎 tak potom len pozdravim a idem do inej temy na kus reci,aspon pri kave nech mam spolocnost 😵

lilu18
8. nov 2008

..alebo idem off ☹

veronika13
8. nov 2008

to je jasné lilu, veď ja tiež, ale ma trošku mrzí, že sa to tu rozpadá, tá skalná partia, ale som rada, že veronikap nás opäť objavila 😀

zuzkafuny
8. nov 2008

aj ja vás sledujem... nenápadne 😉 🙂

miriamka12
8. nov 2008

Ahojte kocky 🙂 Veronika13, urcite kazdej z nas pribudlo koopec povinnosti, ale ak mozem hovorit za seba, skoro vzdy vecer si docitam co ste popisali, napisem par IP ciek, popozeram nove fotoalbumy a naviac nemam sil ☹ Predtym sme sa aj my Blavacky stretavali castejsie a teraz sa ledva vidime, mozno neake docasne obdobie, plne zmien hadam sa to utrase a zase nas sem zacne chodit viac 🙂 😉

mounty
8. nov 2008

Ahojte, my mame pocitac na takej nizkej skrinke a ked je zapnuty, tak hned sa k neho pusti majster Niki, takze ked je hore, tak sa neda citat ani pisat..........a ked spi, tak spim aj ja. Ale myslim si ze ono je to aj tak prirodzene, kazde obdobie zivota je spojene s inymi ludmi a s inymi sposobmi komunikacie, ja si zo ZS pisem iba raz za rok s jednou spoluziackou napriklad, a to sme boli naj kamosky a slubili sme si priatelstvo az po hrob......nuz, zivot nas rozduchal do inych sfer, je to normalka..........veronika13, a ked mas cas, necitas si radsej daku knizku? Lebo ja som stastna ked mam cas aj pre seba a par mudrosti 😉

veronika13
8. nov 2008

čítam si aj knižky, to to môžem len večer, cez deň makám keď Riško spí, no a večer sa zväčša usalaším za PC, keď komunikujem aj s mužíkom cez PC, keď je preč

lilu18
9. nov 2008

bre raanko
tak ja teda som knihu v ruke nemala ..ani nepamatam,skor casopis,noviny,ale aj to mozem na nete 😀 .Knihu radsej nezacnem ,kym som prisla na koniec pri tomto mojom certikovi,tak uz by som si zaciatok nepamatala 😀

zuzkafuny
9. nov 2008

Lilu 😀
kde máš tvár...??? mala si pekné foto...

lilu18
9. nov 2008

zuzi-pridavala som fotky do albumceka a moje som zmazala 😵 sikulka...teraz,aby som nove hladala

zuzulik22
9. nov 2008

ahojte, tak my sme boli pozriet u opatrovatelky kam bude kubko od decembra chodit. Bolo tam 5 deticiek, kubko hned isiel za nimi sa hrat, bol zlaty, ale ja som mala take cudne pocity, ze ho stracam. Uz od decembra tam bude chodit, aby od januara uz bol zvyknuty. No neviem, co budem robit ten december doma, asi stale na neho mysliet, ze co asi robi, ci papal, hajat atd. No nic, budem sa musiet na to povzniest, esteze je teraz vela roboty okolo noveho domu, ale aj tak sa toho dost bojim ☹

zuzulik22
9. nov 2008

Baby chcela som sa opytat, ci nemate niekto kontakt na nejakeho dobreho fotografa, co vam fotil deticky? Chcela by som to darovat ako darcek na vianoce, ale nemam ziadny napad. Neviem, kto ste sa davali takto fotit v ateliery, ale ak niekto hej posli mi pls kontakt prip. internetovu stranku. Dakujem

kat22
9. nov 2008

ahojte

ja sem tiez zavitam len raz za cas, nie preto, zeby ste ma "nebavili", len nie je vzdy dostatok casu. zvyknem vas precitat, ale uz nestihnem napisat. a je to aj tak, ako napisala mounty, ze kazde obdobie je spojenen s inymi ludmi.

zuzulik...v senci ma atelier Katka Husarova, ma sice male mimi ale foti. ona fotila aj kalendar s detmi z detskeho domova, predavali ho v bille ja sa k nej chystam uz dva roky :-P

luminkasp
9. nov 2008

lilu mala je nadherna a kolko ma ona vlaskov

lilu18
9. nov 2008

lumi-dakujeme

kat22-si myslela asi katku husenicovu,ze? pozri temu fotoatelier v senci...katka je suprova aj my sme u nej boli 🙂

anielik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salajcatko
9. nov 2008

Ahojky babenky
po dlhom čase som sa sem dostala. no ako sa máte? dúfam, že len a len dobre 🙂

u nás všetko OK, z Karinky je celkom šikovná školáčka, Simonka je taký malý opakovací papagáj, čo opakuje fakticky všetko a je z nej riadna herečka, ako sa ta vie tváriť a predvádzať no by ste odpadli, ach jaj, čo nám z nej vyrastie 😀

veronika13
9. nov 2008

nechápte to tak, že vás karhám, alebo čo 😀 to len tak, aby sme mali chvíľu o čom točiť 😀

veronika13
9. nov 2008

salajcatko, za tebou mi je tu tiež smutno, som rada, že si sa ukázala a o školáčke nám napíš viac 🙂

salajcatko
9. nov 2008

AHOJ VERON, dakujem za milé slová 😉 si zlatá
no školáčka...páči sa jej, je šikovná, frajerka, bo ako jedina z triedy vedela čitať aj písať už dávno...a baví ju matika, tak sa smejeme, že "do kedy" 😀 ale celkovo v pohode, len začina mať občas také normálne puberťacke ťahy, no veru poviem vám, niekedy neviem ako reagovať a je mi jasné že to bude stále len a len horšie. doma sa rehoce, prdvádza pred simonkou...no 😝
už teraz sa teším ked budu obe v puberte....to bude šedín 😀

nestíham vás čítať dozadu, len takú otázku položím -ako dietky a šerblíky? malého frajera Mišiaka sa nepýtam, ten je jasný už dávno 🙂 Simonka nula bodov, na šwerbel ju posadím ked si to neuvedomí, inak nehrozí, celkom sa prestala "báť" velkého wc a tej vložky...ale neurobí nič...len a len do plienky...zatial som v štádiu že ju nenútim, aby nemala stresy...ale do kedy???? už by teda mohla sa pýtať nie???? mám tie treningové nohavičky tak asi to vyskúšam 😒

veronika13
9. nov 2008

môj sa do šerbla vyciká sám len keď behá holý, akonáhle mu dám slipky, ak mu ich ovšem dám, lebo ich nechce,alebo punčošky, tak sa poští do nich, kakať sa nevypýta, to zamrzne a tvári sa vážne, ak vystihnem posadím ho, ak nie zbieram hovienka a rajbem koberec 😀 ak ma plienku tak je to isté. Tiež ho nenútim, nemá to význam, dieťa musí na nočník dozrieť, tak keď sa mu podarí chvááálim a vtedy vidím aký je rád 🙂 a ciká postojačky do nočníka, som ho tak naučila, predsalen je to asi prirodzenejšie pre neho 😀

mňa by zaujímalo, že či prevliekatete predkožku chlapcom... lebo nám Dr. kázala, tak prevliekam, zo začiatku to bolo v poriadku, len teraz keď mu to pri kúpeli robím, tak akoby mu išla trolinku krvička a to neťahám nasilu alebo veľa. A nejde mu to úplne, teda nevidno celý žaludík. Pôjdem s tým za Dr. len som chcela vedieť akú máte skúsenosť vy

lilu18
10. nov 2008

dobre ranko
som tu prva? 🙂 kocky,my tiez pouzivame plienky ☹ mala moze sediet na serbliku aj hodinu a nic a potom jej dam plienku a zrazu je to tam...co narobim,babka je uz na nervy a zerie nervy aj mne tym vypytovanim a tym ze uz je velka a preco...blablabla 😠

mozno hodim dake foto na serbliku-ako je obklopena hrackami a sedi si ...a je jej dobre 😀

lilu18
10. nov 2008

tak je tam,az chcete mrknite je potvorku 🙂

pridem aj ja mrknut ked okolo obeda zaspinka

zuzulik22
10. nov 2008

ahojte,
velmi pekne dakujem za kontakty. Anjelik neodblokovavali ste nam vy v robote pre TAM uzivatela, ked sa nam zablokoval? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre