Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
18. jan 2009

ahojte, my sme mali veselý víkend, bola na návšteve sestra s malou Adelkou, tak sa baby vyhrali, super bolo 😉
no maji, verím, že tento rok tú kávu u teba stihneme, termín mám až v septembri, tak sa budeme tešiť, keď už bude teplejšie 😉 😵
a s rozprávaním sme na tom ako Marek.. šikovnica to je, už vie aj niekoľko básničiek, pesničiek a ktoré nevie, tak si vymyslí 😀 napríklad si pamätá melódiu a nevie slová, tak si ich vymyslí... no zlatá je 🙂

lilu18
18. jan 2009

ahojte,tak u nas je zdrava uz len vivi 😒 idem si dusu vykaslat a tata by som dakde nakopALA-CO TO ZA S...DOVLIEKOL 😠

zuzi-neboj rozkeca sa az ta budu usi boliet 😀 nasa je nieco medzi vasimi utaranymi-teda basne a riekanky nehrozia a medzi uplne nic nehovoriacimi- 🤐

maji -tou opekackou si aj nas navnadila 🙂 nech uz je leto,ked sneh pominul uz radsej teplucko 😀

luminkasp
19. jan 2009

ja nic nestiham ☹

melory
19. jan 2009

u nas sme zatial vsetci zdravi
🙂
anad podareny je...veru tak, pekne su tie nase aprilove

veronika13
19. jan 2009

anad a ty čo tu ešte robíš? 😀 aj kamarátka prenáša, ona už štvrtý deň

lumi a čo máte nejaké oslavy?

maaja
19. jan 2009

caute,

no som sa vytesovala ze marek neni chory ... ta zajtra ideme k Dr 😖
totiz nejak moc chory neni, len pokasliava, hlavne v noci, vtedy to stoji za to 😝 a rano mava total plny nostek, cely zapchaty, ale cez den uz ne ... ani mu netecie ... a dneska mal doobeda 37,2 teplotu .-... tak som zvedava co nam Dr povie, dufam ze ma nezdrbe ze to nic neni a ze naco som dosla do baciloprostredia ...

no ale takto bol marek uz pred vianocami, potom niekedy okolo silvestra a teraz zasa ... vtedy som mu dala Stodal a Olynth a do roch dni bol fit ... aj teraz uz bol oki vecer, no ja radsej ho idem ukazat tej nasej Dr ... no ne ?

maaja
19. jan 2009

dani, a ty co ???? babetku sa u tea tak paci ??? tooolko na teba myslim ;)

maaja
19. jan 2009

veronika13, dneska som si tak na teba pomenula, si kedysi vravela ze byvate v jednej izbe, resp. v dvoch ... jak tak dokazes zabavit Riska ked nejde von za cely den, napr ked je chory ? Mare uz dv dni nebol vonku, a mne uz z toho sibe ... a to mame troska vecsi dom 😀 dneska sme sa v kazdej izbe hrali ... a ja som sa uz nevedela dockat key pride Robo domov, lebo som uz nevedela co s malym 😒

veronika13
19. jan 2009

maaja, poviem ti je to des. Už ani hračky ho nezaujímajú... no dnes sme boli vonku a bolo lepšie, hneď to na ňom poznať, že sa vyvetral... niekedy deň prejde rýchlo, niekedy je to o hubu. Muž robí teraz účtovníctva, tak je väčšinou pri PC...

anad
19. jan 2009

veronika keby sme sa mali my delit o pc, tak tu nie som vobec 😀
termin od lekarky mame az zajtra, tak poslusne cakame 😀
vsetkym zelame aby sa rychlo vyzdraveli. deticky by nemali byt chore 😉

anielik
20. jan 2009

Ahojte babulky

tak vcera sme cely den boli v BA, sme v 9tt, mame 3cm a krasne sme sa mrvili 🙂)) uz ideme pre z CAR a idem k svoju gyn ☹ ale snad to i teraz zvladneme :D
Potom sme sa potulovali po obchodoch a mamina sa strasne nas...ziadne normalne oblecko pre Matka...92 ako vykradnute...hruza
tak my sme zatial klop klop zdravi, uvidime ci sme nieco nechytili, ale snad nie 🙂))

Maji, aj nam to lezie na nervy doma, esteze mozeme stale vybehnut von. 🙂 Inak dnes som si pisala z Majou z plavania a od 2.2 asi otvori 🙂 ak by ste chceli, ma to na nobelovej 34.

Anad drzte sa, ako mate vymysleny porod? Kde bude Tomi? A ked budes v porodnici bude s nim man. doma?

lilu18
20. jan 2009

ahojte
tehulky drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne

maaja
20. jan 2009

jeeej anielik, to kraasne ked takto pises ...
a preco smutny smajlik k tomu ze ides k vlastnemu gyn ? nie je dobry ? a s Matkom si bola kde ?

ja som aj po otehotneni zostala v Gyni Five ... Dr si ma nechala ako "normalnu" pacientku ... podla mna uz aj olutovala 😀

maaja
20. jan 2009

boli sme s Marekom u Dr ... ma akútnu laryngitídu 😕 😀 tak hrozivo to znie, vsak ?
no vraj je len riadne nachladnuty ... nechapem kde sa mohol prechladnut, ved ho poctivo obliekam ... ale ze aj z toho mohol ze ked vonku krici/rozprava ... inak kašle jak stary serbel - moja mamina tak hovorievala ... teraz spinka, ani neobedoval ☹ a sa mi zda ze ma teplotu 😖 inak Dr mu napisala same homeopatika - som platila 800 Sk v lekarni 😠 teda nejakych 20 Eur alebo aj viac ...

melory
20. jan 2009

mna dnes sokovalo, ze platila za drogeriu 123 eura 😒 ...mali aj dobru akciu na pampersky...dva roberies treti zadarmo...ale nezmestila som to do kocika. skoda.

maaja
20. jan 2009

mne uz takto sibe z toho eura:

v spalni mame take hodiny co ukazuju ako digitalky - teda cisla ... no a ked sa v noci prebudim len tak a kuknem ze kolko je, tak taka rozospata si este aj ten cas prepocitavam na eura ... napri ked je 5 hodin, tak ja si to na eura prepocitam ze 150 a spim dalej 😀

maaja
20. jan 2009

my kupujeme pampersy v Metre ... kupujeme 4+ ... no naposledy som sa pomylila a napisala som robovi na listok ze 4 ... tak teraz mame dve megabalenia stvoriek ... su mensie ale funguju 😅

veronikap
autor
20. jan 2009

ahojte, mne odišiel notebook, ale už mám nový, krááásny biely.. a dokonca sa viem naň prihlasovať odtlačkom prsta .. sranda 😀 😀
my sme sa dnes boli dať strihať, zinu som dala nakrátko, lebo hore toho ešte veľa nemá a len vzadu jej to rastie... ale taká je zlatá, vôbec nevyzerá ako chlapec, stále je také okaté dievčatko 😵

veronika13
20. jan 2009

anad, tak sa držkaj a nech všetko dobre dopadne, nech ste zdravučkí 🙂
anielik, si tiež pamätám, prvé sono, Riško mal 2,75 cm 😀 a teraz sa už do postielky nemôže pomestiť pomaly 😀
my sme boli dnes tiež u Dr. ale skôr pre istotu, som chcela nech mu pozrie hrdlo, povedala, že už pekne vykašliava,dala mu sirup na posilnenie imunity a kvapky do nosa. Maji napíš názvy tých homeopatík čo vám dala ak môžeš, plís 😎

melory
20. jan 2009

my nemame kartu do metra, inak by som si urobila raz za mesiac nakup 🙂 urcite v metre

veronika13
20. jan 2009

dá sa vybaviť jednodenná karta v Metre za 50,- na Euro si to už prepočítaj, alebo možno maaja to prepočíta 😀

anad
20. jan 2009

dakujeme
tomik bude pocas porodu s babkou a potom budu chlapi sami doma, tak som zvedava 🙂
anielik, tesim sa, drzte sa 😉 inac nie si spokojna zo svojim lekarom?
maji, tak sa rychlo vyzdravte a uz tolko neprepocitavaj 😀

veronika13
20. jan 2009

anielik mala možno v tom centre väčšiu istotu, že na ňu dohliadnu, keby niečo...

maaja
20. jan 2009

nooo to som mala co napisat s tym prepocitavanim 😀

veronika13, dala nam Oscillococum ci ako sa to pise a potom Paragrippe, tiez neviem ako sa to pise ... no a potom nejaky kalciovy sirup, z neho mareka teda riadne napina ☹

a okrem toho uz od novembra mu davam sirup Imunoglukan, kazdy vecer čajovu lyžičku a 8 kvapiek Cebion multivitamin ... no a do nosa Maar Plus ...

inak este nam zvykne predpisovat AnginHeel a GrippHeel - to ked ma chytene hrdlo ... teraz nam nepredpisala ...

inak dneska ked sa zobudil o pol stvrtej, tak mal teplotu az 39,5 !!!! to este nikdy nemal .... som mu pekne pod pazuskou vymerala 😵 dve hodiny sedel pri mne na gauci ... ked aj potom mal taku vysoku teplotu, tak som mu dala ten sirup Panadol Baby a islo to hned dolu ....

jaaaj a este nam predpisala nejake čípky do ritky ze keby sa zacal dusit z toho kasla .... ale mala som mu dat hned jak sme dosli domov a zajtra este jeden - asi preventivne ...

veronika13
20. jan 2009

imunoglukán aj nám dneska dala a cebion tiež dávam, no nie každý deň. A ten Maar Plus dávaš tiež každý deň? nedráždi mu to sliznicu?

ingrid78
20. jan 2009

No ahojte, hlasim sa tiez do klubu chorych. tecu nam sople jak najate. Cebion davate sirup alebo kvapky?
Ja neviem, tolko je tych vitaminova imunoglukanov, uz mi to pride ako biznis. Tiez Kajku normalne obliekam, 2krat denne chodime von, otuzujem ju, poje tolko ovocia, ze ani ja tolko nezjem a aj tak sa nachladila ☹

anielik
20. jan 2009

ahojte,

maji, vola sa to oscillococcinum, je to uzasne homeo, davasa detom 10 guliciek o caju 🙂 My sa liecime len homeopat..,cela rodinka
Veronika, popis liekov + naco su najdes na stranke boiron.sk

anad, som s lekarom spokojna, len uz som si zvykla v centre na toho, tak teraz ked ma moj vidi, len ked som tehulka, tak sa mi tam nechce. On je taky uzasne vtipny, ale inak fasa... 😉 A okrem toho, v centre som chodila kazde 2 tyzdne na sono a teraz uz pojdem ako vsetky tehulky 10,20,a 30tt :( umrem z toho cakania 😒

baby nedavajte ten cebion stale, dajte radsej grep..., my sme este nic take nepapali ale kazdy den mame ovocnu stavu a klop klop zatial nic nam nieje.

melory
21. jan 2009

co najrychlejsie sa vyzdravte.... 😵
ja som mala vcera gratulantov.....pila som martini 😀 ako inac - k menu.
od muza som dostala karamelove cukriky, knihu "mizerove a mrchy" z hlediska astrologie {tak som sa dlho nepobavila}, dalej knihu moje peniaze alebo chudoba nieje cnost, ale nemoc {to sa tesim velmi prevelmi} mala som od nej dieta ako dar a super citanie.
CD-cko Misha - da sa...tri pesnicky su dobre......aj to je uspech
od kamosiek, krasne medene stredoveke nausnice {akoze, prave niesu}
pancuchace pod riflove sukne {nech je uz jar} aby som mohla nosit a kvet co caka na rozkvytnutie - hyacint.
od nasich mi prisla pohladnica - normalne ako z detstva mi to prislo.

melory
21. jan 2009

veronika13 pozerala som tie zakaznicke karty v metre a nic o 50,-sk nebolo pisane.

veronika13
21. jan 2009

to neviem či majú normálne na nete, ale keď sme my chceli ísť tam nakupovať, kartu sme mali už prepadnutú, tak nám ponúkli túto možnosť, tak sa treba opýtať tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre