Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
23. feb 2009

ahojte,

konecne som si objednala tehu plavky, tak som yvedava ci som si dobre trafila velkost 🙂))

Veronika13 je uzasne ako sa MAtko clapka vo vode...uz sa tesim ako ho naucime na rok lyzvat. ja som chcela skusit tento rok ale tato nechcel, ale nakoniec sme aj tak nikde neboli tak ma to aspon nemrzi :D

ja mam nastastie nakupnu horucku za sebou, nakupila som v jeseni matkovi jarne a letne veci v akciach...a teraz uz len obkukujem, a nieco malo kupim.
Uz som mu kupila aj overal na dalsiu zimu 🙂 50% neodolala som :D

hladkam johanku a nech uz ide pomalicky von :D

veronika13
23. feb 2009

tiež možno pokukám po akciach po zime na zimné veci pre malého na rok, lebo teraz má všetko tak akurát, ktovie koľko podrastie do dalšej zimy 😀

no na leto nám bude toho dosť treba, ale teraz nemám ešte náladu také kupovať, keď je u nás meter snehu 🙂

maaja
23. feb 2009

veronika, dneska davali Zazrivu v pravach - no krasne snehu tam mate 😉

aj, aj nas caka komplet novy satnik ... Marek od jesene dost podrastol ;) ja sa uz tesim, hlavne na letne nakupy

veronika13
23. feb 2009

si tu ešte?

veronika13
23. feb 2009

no vraj dávali, asi v súvislosti s tým utopeným, čo? chudák, mne je vždy tak smutno, keď niekto takto skončí 😢

veronika13
23. feb 2009

ja by som veľmi rada šla s mounty na burzu do Rakuska, uvidíme či sa podarí, hlavne či bude môcť niekedy na jar
no snehu tu máme kopu, ale ja sa tomu teším, je to trochu otrava, ale veď dva roky tu sneh skoro vôbec nebol... tak si ho teraz užijeme 🙂

maaja
23. feb 2009

ano, ten utopenec ...

hej hej, snehu dlho nebolo, tak teraz sa to asi dobieha ... kym nam netreba nikam ist, tak je to fajn, ale akonahle je treba, tak je to na nervy ... napriklad zajtra musime ist 🙄 takze tak ... idem spat, bo rano vstavam ...

inak ja asi nakupim v Tescu, hlavne trička a kratasy ... no a zvysok v H/Mku ... teplaky pozriem v takych detskych obchodoch v Senci ... boty kupujeme bud u Batu alebo v Humanicu .... a chcem mu kupit nejake Adidasky - to pozriem v takom outletovom adidasi na Vajnorskej 😀 takze mam jasne co a kde ... este otazka, za co ????? 😀

ok, idem ... papa

veronika13
23. feb 2009

to hej, teraz je kde kupiť, len za čo... ja som mala vyhradené pre seba nejaké eurá, že si kúpim konečne nejaké nové handry, no už pošli, chytili ma fízli v štvrtok, tak som zacvakala za pokutu 😝

luminkasp
24. feb 2009

a tu dnes nikto neprispel?

luminkasp
24. feb 2009

ja som tiez malej rozmyslala kupit adidasky a nakoniec sme skoncili pri hitec sprinter 😎

luminkasp
24. feb 2009

verca a preco ta chytili?

mounty
24. feb 2009

ahojte, vraj v piatok nastupujem do nemocky ak sa dovtedy nic neudeje, tak snad to uz vyjde tentoraz........aj ked zacinam mat pocit ze fakt staci do mna iba tuknut.........v sobotu mam narodky, skoda ze nebudeme mat naraz ale doktor tam v sobotu nie je...........

mounty
24. feb 2009

veronika dnes asi lyzuje, ked jej tu nieto......😉

luminkasp
24. feb 2009

mounty, idu ti vyvolavat?

luminkasp
24. feb 2009

pocuj mounty, predpovedam ti, ze mala sa ti narodi v noci z piatku na sobotu o 2:25 rano 😎

luminkasp
24. feb 2009

mounty uz asi odisla

veronikap
autor
24. feb 2009

ahojte, nakupujete? na tenisky sa chystá moja segra.. malej k narodeninám... a ostatnej rodine asi tiež poviem, nech jej radšej nejaké oblečenie pokupujú, ako hračky, tých má viac ako dosť.. no a budeme vybavení s výbavou 😀
btw. anielik, kde si si objednávala plavky? ja som ešte nepozerala nikde, ale na dovču budem určite nejaké potrebovať, len tiež otázka, či trafím veľkosť.. 😀

my sa ideme práve chystať k neurologičke.. poslala nás tam naša doki kvôli tomu, ako často chodí zina po špičkách, tak uvidím, čo nám povie..

a dnes mi príde moje nové autíčko 😵 😅 sa už neviem dočkať! 😝 len bude asi na letných gumách, tak sa ešte nejaký mesiac budem na neho len z okna pozerať... mi príde zbytočné vyhadzovať teraz toľko peňazí za zimné gumy a o chvíľu to zase prezúvať späť... ale už ho budem mať doma, to je hlavné 😵

ideme sa obliekať, tak zatiaľ pa

mounty
24. feb 2009

lumi neodisla som ale som dala par bruskatych fotiek, vcera vecer a dnes rano.........nech mate predstavu aky kamion som teraz...........ano, budu mi vyvolavat ale uz je to vraj uplne na spadnutie a staci do mna tuknut, ja si myslim ze to mala do piatku ani nevydrzi po dnesnej kontrole sa citim dako divno...........

mounty
24. feb 2009

ahoj veronikap,..........ved tento sneh je uz asi posledny tak Ti netreba uz zimne gumy..........

ja by som si priala pre Nikinka k narodkam taky domcek do zahrady len su strasne drahe vsetky, tak snorim po bazaroch ale tam zase nemaju..........keby ste vedeli o niekom kto predava dajte vediet, dik

luminkasp
24. feb 2009

munty uz som nasla foto aj kukla, jaka si zlata 😉

ja rozmyslam nad smykackou na narodky

mounty
24. feb 2009

smykacka je super, len nasa sa uz rozmlatila..........

idem, leboNiki sa zobudil,papa

lilu18
24. feb 2009

ahojte--nestiham citat do zadu-Mounty-len sa drzkaj ,nech vyvolavaju ked je treba,len nech to dobre dopadne-drzim palceky

domcek sme kupili malej na vianoce od vtedy ho ma rozlozeny v obyvke a uz aj potrhala-co uz 🤐

tiez neviem co jej kupit kedze ste tu niekto pisali ze na bicyklik je skoro..tak neviem hodte dake tip

Lumi-smykacka je super ked ju mate kde dat,my uz sme doma plny a dvor nemame ☹

zuzkafuny
24. feb 2009

Júúú nákupy...
Mne sa strášne páčia Next vecičky (a tých máme peknú zásobu) a HaM a CaA.
Tu na okolí okrem číny žiadny obchod, a tak funguje internet...
a malému na narky asi vŕtačku, alebo niečo také, čo vrčí a aj niečo robí...
a chcela som bicyklik, ale tu nie je ani len mini cestička kde by sa bezpečne bickovať mohol ☹

veronika13
24. feb 2009

za rýchlosť, bola tam 50 a išla som 66 😝
o darčeku tiež premýšľam, ešte neviem, ale teraz by sme chceli taký detský stolík a stoličky, lebo pri veľkom sa mu zle papá, tak to bude možno náš darček 🙂

lilu18
24. feb 2009

veronika-tiez sme kupili ten stolik a mala sa tam hra aj s riadikom aj kamosky al.babiky krmi..tak risko moze tiez kamosov pozvat k stolu 🙂

zuzkafuny-som bola vcera len s kamoskou v BA na kavco a tak aj obchody kuknut-v detskom kenvele zlavy na malu som nakupila satky,tricka s dlhym aj kratkym rukavkom...kde sme vosli boli zlavy aj na dospelakov-no isli sme domov z kavy ako mikulasi 😀

veronika-kolko si zacalovala?

ingrid78
24. feb 2009

Caute babule 🙂 Vidim, ze nakupujete, my jak blbi sme teraz zacali zhanat boby, a nikde ich samozrejme nemaju 🙂 Sane a boby sme nechali na chalupe, a tu sa fakt zaujimavo brodi kocikom alebo peso. Som necakala, ze tu este tolko nasnezi.
Monty drzkaj sa, budeme na teba mysliet 😉
Ja zatial nekupujem oblecenie, Kajka este stale nosi 86, uz dost dlho, tak cakam, ze ochvilu podrastie. A 92 uz nie su take pekne babetkovske veci, tak este nejako nemam na to chut.
Na narodky jej asi objednam odrazadlo na von, alebo kuchynku, uvidime...

veronika13
24. feb 2009

lilu, 32 eur 😝

anielik
24. feb 2009

ahojte,

baby ale ved pre slecny je toho tolko. CO tak vysavac, videla som malu pracku, kocik na von...taky"dospelacky" ja teda mam pre matka velky problem, som myslela ze kupime "kosacku" ale ttato mi to zatrhol, takze vobec nemam potuchy asi poviem babkam, nech nam zaplatia jeden kurz plavania, co sa im nebude ale pacit :(

kat22
24. feb 2009

ahojte

ako sa mate? pozeram ze mounty este drzi..tak zelam uspesny a pohodovy porod ( aj mne natalku vyvolavali, bola to bleskovka len s okamzitym nastupom kontrakcii po 2 minuty :-P )

my sme marodi, ja som dobrala antibiotika, naty ma od nedele teploty ( tak ze 40C) ale len vecer a v noci, cez den vyzera uplne fit 😒 zajtra s nou asi pojdem k dr, nech ju skontroluje ked to tak trva. ale verim, ze to bude len chripka.
minuly tyzden mna zmohla angina, deti boli u svokry ( tie mladsie) najstarsia bola na lyziarskom, tak som mala celkom veget. akurat som bola zvedava, ci sa natalka este pricucne po 5 dnoch alebo nie, ale nesklamala 😀 😀 😀 😀 😀

no idem k nej, akosi nekludne spi teraz
majte sa krasne a davjte si pozor na seba 🙂

maaja
24. feb 2009

kat, v poslednej dobe si tu nejak casto 😀
mne ani vyvolavat nemuseli a hned som mala kontrakcie takmer kazde dve minuty 😅

veronika, no ta pokuta je blba ... ale aspon ze vodicak ti nezobrali ... to by mna velmi hnevalo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre