Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
4. mar 2009

ahojte, pisala som mounty, maminka sa ma dobre a baby, neda sa mi foto stiahnut z mobilu, ale keby ste videli johanku aka je nadherna, taka vlasatica a taka malinka, straaaaaaaaaaaaaasne zlata a vraj aj dobrulinka, ze stale spinka a papa. mounty vas vsetky pozdravuje

ja idem po vysledky k dr, tak na mna myslite, paaaaaaaaaaa

zuzkafuny
4. mar 2009

Ahojte... my tu máme taký zamračený dník ☹
a včera Mišiačik zvracal a hnačkoval... ale dnes už mu je super... 🙂

veronika13
4. mar 2009

myslím, že keď je prvé dieťa divokejšie, tak druhé už potom človeka tak nezaskočí, keď vyvádza. Keď je druhé kľudné, tak radosť byť na materskej 😀

melory
4. mar 2009

tesim sa na foto johanky.... 😵 😵 😵 je fajn, ze vsetko dobre dopadlo. som tomu verila.
zuzka aj tu je taka jednodnova hnacka a vracanica, vcera to mal kamoskyn, dnes boli u nas, snad to nedoniesli.
veronika kazdopadne ak je prve zivsie, druhe sa az tak nejavi aj ked je. podla seba a mojich deti hovorim.

mounty
4. mar 2009

Ahojteeeeeeeeee, dakujeme vsetkym za gratulacie aj za modlitby, Johanka je skutocne krasne a zdrave dievcatko, este ma nieco malilinkate na mozgu ale docentka jedna ju podrobne kukala a povedala ze to vyzera dobre, ze sa to asi cele coskoro vstrebe, o tri mesiace ideme na kontrolu.........co sa tyka porodu, tak trval presne 1h, 32 minut!!! Sice mi nezabrala vobec PEDU ale aj tak sa nestazujem, i ked som uz mala fakt dost ku koncu.........Johanka ako pisala luminka je fakt dobra, spinka, papa, ja mam mlieka az az........a Nikinko ju od prvej chvile iba hladka a tuli si k nej hlavu, je velmi zlaty, snad mu to vydrzi......

No, idem, este sa ozvem a pridam fotky, appa

veronika13
4. mar 2009

mounty, som veľmi šťastná, že ste ok 😵 😵 😵 😵

veronikap
autor
4. mar 2009

ahojte, práve som našla na nete tento článok, možno bude niektorú z vás zaujímať 😉

http://lesk.cas.sk/cl/100276/246723/Davajte-si-...

anielik
4. mar 2009

Ahojte,

tak Veronikap uz mam doma plavky, su uzasne 🙂 este mi sedia ako uliate 🙂)) strasne sa tesim 🙂) zajtra vyskusam v bazene 🙂))

Mounty uz ste domka, to je paradicka tesim sa 🙂 Nech Vas Nikinko poslucha a staaaaaaaaale hladka :DD

Od kedy je Maja vnovej praci tak nas zanedbava 😠

veronika13
4. mar 2009

Maja je v novej práci? niečo mi ušlo?

maaja
4. mar 2009

hellooooo 😀

anielik
4. mar 2009

ahoooj
som vedela ze sa pripojis ked to napisem 🙂 ak osa mas? dnes som mala tou r de skolky 😠 😠 😠 😠 😠 😠

maaja
4. mar 2009

hm, zda sa ze tour de skolky nemalo uspech ... ale asi sa dohneme a skocime do tej kde je marek prihlaseny a necham ti to ... hm ?

ja som vcera volala do jednej vraj dobrej BA ( statna ) a riaditelka mi povedala ze zbytocne volam, ze teraz zapisuju len deti ktore pojdu do skolky v septembri 2009 ... ale ja mam vlastne mareka porieseneho do septembra 2010 tak asi zatial nebudem stresovat a budem to riesit po novom roku 2010, ne ?

ingrid78
4. mar 2009

Caute babizne ,aj ja som behala po skolkach aj ked este chora, ale musela som

maaja
4. mar 2009

jaaaaj a este mi povedala, ze mozu zobrat 23 deti a prihlasenych je 70 !!!!
som zvedava ako sa toto cele bude riesit !!!! 😖

maaja
4. mar 2009

ingrid a co si vyriesila ?

veronika13
4. mar 2009

to s tými škôlkami je tam u vás fakt hrozné 😝

maaja
4. mar 2009

veroni a u vas ne ? 😕

anielik
4. mar 2009

veronika tu to nie je hrozne ale katastrofalne :(((((((
Maji len tam volaj sem tam tam zbehni aby ta riaditelka poznala...inak nemas sancu aniv 2012...a lhlavne ked nemas trvaly pobyt

V jednej minedali ani prihlasku ze ich uz maju kopec, v dalsej ich rozdavali ako tapety a v poslednej som prisla polhodku pred zapisom takze som bola 3tiav poradi...ale zial je skoro narodeny...pri velkom stasti tak od februara 2010, ale neverim tomu..a kedze dalsi rok uz budeme mat babo tak skolka je v nedohladne.

Vychadza to tak ze Matka budu musiet zobrat ako 5 rocneho zo zakona a drobca budu musiet tiez lebo pojdem do prace..akurat bude mat 3 roky...fasa..

veronika13
4. mar 2009

čo som počula, tak majú voľné, neviem ako teraz, ale vraj s tým nebýva problém

veronika13
4. mar 2009

vieš, my sme dedina, nebývam v Dk, tak asi aj tým to bude, no možno sa to zmení, keď my pôjdeme

anielik
4. mar 2009

chod sa radsej spytat v tychto dnoch je povacsine vsade zapis tak ti povedia najlepsie

maaja
4. mar 2009

mozno aj u nas v dedine by bolo volne ... no sem ho moc nechcem davat ... uvidime ako sa podari ... a viem ze je to zavisle od bydliska 😠 mne povedli, ze ziadne poradovniky nebedru ... ale som skusala len tu jednu skolku na Rešetkovej v BA - niekde pri Poluse , ale ze je dovbra ... budem asi skusat dalej ...

anielik
4. mar 2009

jaj tam sme boli aj my...este vo februari...ale prihlasku mam doma 😀 este skus web zsceska to je tiez tam blizko

maaja
4. mar 2009

dali vam prihlasku na tu Resetkovu ? a co ti povedali ?

maaja
4. mar 2009

anielik a bola si aj na tej Osadnej ? to je ta druha z tej stranky ... o tej som nevedela

anielik
4. mar 2009

hej dali, ze maju asi 10 miest ale najprv surodenci ...takze maju aj oni malo miest a najprv beru Ba a potm zvysok... akedze lekar stoji 7Eur, rak sm sa nato...

nevedela som 😉

ingrid78
4. mar 2009

Som odbehla, mala sa mi budi
Ja som bola v dvoch, v jednej len tak pre istotu, ale viem, ze bez sance. A v tej druhej, kde chcem aby chodila, tak som sa stretla s riaditelkou, a nevyjadrila sa negativne, ze to sa este uvidi, lebo kopec deti v septembri nenastupi. Ja chcem az od januara 2010, tak uvidime, aka bude odpoved v aprili

ingrid78
4. mar 2009

A kde su tie skolky, o ktorych hovorite? Vy budetemat asi fakt problem koli tomu bydlisku.

ingrid78
4. mar 2009

zapis zacal v pondelok a dnes sme dostali por. cislo 53. a ze vraj beru 60.
Ale zvnutra sa mi ta skolka velmi pacila, aj som na nu dobre referencie pocula. Vlastne aj sesternicin syn tam chodi, a ucitelky su velmi zlate. Tak ostava nam len dufat

ingrid78
4. mar 2009

Ale to je fakt ine zufalstvo. Tu baby v pondelok cakali na prihlasky red skolkou v rade od 6,30 !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre