Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
6. máj 2009

ahojte.
Mel, s tým jedením aj ja väčšinou zíram. kam to do nich ide. niekedy mám pocit, že zjedia mňa aj šéfka.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
6. máj 2009

to jedenie vám tichučko závidím, Riško je slabý jedák, keby nemusel, ani neje

zuzpidka
6. máj 2009

ja zase závidím tým, čo sú už bez plienky. 😒 my ešte plienkujeme. ☹

anielik
6. máj 2009

Ahojte,

no my tiez papame jak za 3 🙂) len keby sme sa uz chceli aj samy najest...niekedy uplne sam a niekedy ho musim krmit, najradsej mam "mama pomoc 😀 " a uz som doobedovala 🙂

A tie plienky...no my sme cez den bez plienky a uz sme presli z cikania vo vani na zachod...sice sme mali par dni ked sa zlakol a nechcel chodit na zachod na chlapca, ale momentalne to riesim za odmenu 1-2 dni a potom dost 🙂
LEn to kakanie...nie a nie nikam ako do plienky alebo slipy ☹ ☹ Najnovsie ho motivujem ze ked mi povie ze chce kakat tak mu zachodik da cokoladku...tak uvidim ci sa to chyti 🙂 Zatial sa vzdy vykadi v spanku alebo tesne po ☹

Ja zase zavidim zaspavanie...my musime zaspvat "spolu" bud ja a matko alebo tato :(( sice mne zaspi tak do 10-15 min s tatom si robi co chce...normalne s nim cvici. Uz ho ucim aby uspal plysakov ale nedari sa... 😖

veronika13
6. máj 2009

my sme do takmer dvoch rokov zaspavali sami, ale ako zistil krásu toho, že môže vyliezť z postieľky, tak už zaspávame spolu 😎

anielik
6. máj 2009

ved to je to, matko spi vo velkej posteli uz davno... a odtial sa tak lahko uteka ☹ ☹

luminkasp
6. máj 2009

babulky, u nas je este stale 20 stupnov 😎

veronika13
6. máj 2009

veď som pozerala počasie, tak niekde u vás má byť 30, tak v strede, a niekde tak 24 skôr sever, neviem v ktorej časti si ty presne

melory
6. máj 2009

ahojte, som po cviceni a uplne grogy.
stelka cez den bez plienky, no nehoda sa stane. uspech je, ze uz sa vypyta sama.

aj vase baby sa tak paradia? moja uz nosi koralky a zacala si pytat aj stipceky do vlasov.

luminkasp
7. máj 2009

mel, nasa to iste, naramky, koralky, copiky, kabelky, inak sa ani z domu nedostaneme 😎

verca, ja som uplny juh, pri nevade, ale tym, ze sme v kopcoch, tak ja este stale vidim sneh 😎 😉

lilu18
7. máj 2009

ahojky--ideme sa pochvalit uz sme od soboty bez plienky 🙂 len na noc este...

vivi teda nechce ziadne copiky ani sponky,gumicky,koralky... ☹

mounty
7. máj 2009

ahojte aprilovky, ak je tu niekto kto ma navyse kuponiky do DM, co prisli k dvom rokom, tak mam zaujem 😉 Konkretne Sunar a ten samponik a zubnu kefku, VDAKA, napiste IP........

Dnes sme boli v lesiku a na poli a bolo fajne teplucko a stretla som pani co varuje deticky,momentalne ma iba dvoch chlapcov a je uplne uzasna, vedie ich takym spravnym sposobom, no a je aj dost lacna, ak by malniekto zaujem. Vravela ze by prijala este dake dievcatko medzi tych dvoch chlapcov, inak aj ti chalani su taki slusni, vidno ze ju musia posluchat. Mozno jej po zvazeni s muzikom budem davat obcas Nikinka na vylety doobeda, lebo ked ho vlacim po doktoroch s nami, tak je to dost o nicom...........

zuzulik22
7. máj 2009

ahojte, tak ja sa vam hlasim po sto rokoch. My sme na dovolenke teraz do nedele v rajeckych tepliciach. No ako tak citam vy uz skoro vsetci bez plienok. U nas nehorzi, a ani papat nechce nic, len jogurtiky a suchy rohlik. Ale v skolke papa krasne, tak aspon daco.

zuzkafuny
7. máj 2009

Ahijte... mala som pokazený notebook 😢 ale už je oki... 😀 som skoro od smútku za ním urela 😔

luminkasp
7. máj 2009

babulky, aj ja sa idem pochvalit, nasa tereska uz kresli postavicky😀 spravi oval ako hlavu, dve ciarky do hora su podla nej copiky, dve dobokov ruky a dve dolu nohy😀 Inak kresli aj slniecko a kvietky 😎

veronika13
7. máj 2009

šikovnica je to, Riško je zatiaľ len pozorovateľ, keď mu kreslím slniečka, autíčka... ja, ale on si kreslí po svojom 😀

luminkasp
7. máj 2009

to aj nasa dlho kreslila po svojom, ale toto je zasluha mojho muzika, lebo on sa jej v kresleni velmi venuje 😎

veronika13
7. máj 2009

to je super 🙂

luminkasp
7. máj 2009

babulky, my uz mame tak pekne, sa mi vobec nechce byt dnu 😎

veronika13
7. máj 2009

my sme tiež väčšinou vonku, keď je pekne a skrine sa chystám už mesiac upratovať a nemôžem sa k tomu dokopať, no zajtra chlásia dážd, tak možno zajtra je ten deň D 😀

luminkasp
7. máj 2009

hehe, verca, no to by som ja v takom pripade neupratovala asi nikdy 😀 😀 😀

veronika13
7. máj 2009

teraz to vyzerá, že neupratujem, ale nieeee, upratujem, no také väčšie "upratovačky" sa odkladajú, keď bude zlé počasie 😎

lilu18
7. máj 2009

zase upratujete? 😎

uvivi tiez kresli-sice nie postavicky ale napr.slimaka-nakresli take zamotane koliesko na boku ciarku a ukonci kolieskom ako hlava 😀 aj auto-2 kruzky a z vrchu ich spoji velkym kruhom 😀

zuzkafuny
7. máj 2009

Aj my kreslíme... kruhá 😅 aj sto... a všetky sú niečo iné...
hav, brm, mama, uiu (auto čo húka) atď...
Veronika... mohlo by popršať... tuy u nás si nepamätám kedy naposledy spŕchlo... hm...

luminkasp
8. máj 2009

lilu, tak od slimaka k postavickam uz nie je daleko 😉

luminkasp
8. máj 2009

dnes tu nik nebol?

tak nasa uz dokresluje aj oci nos a usta, sa jej to nejako zapacilo 😉

idem nahodit foto ako polieva travnik😀

luminkasp
8. máj 2009

a uz su tam 😉 😎

lilu18
8. máj 2009

a uz som aj pozrela 😀 ahoojte--fotecky su nadherne -terka je sikulka

luminkasp
8. máj 2009

lilu, nasa asi ako vsetky nase aprilovcata, nieco vidi, tak musi hned skusit😀

a vy ako sa mate?

lilu18
8. máj 2009

tiez skusa 😀 u svokrovcov tiez polievala a jasne ze aj seba 😀 a najnovsie--JA SAMA 😀 --hrady nestaviame,zatial len kolaciky pecieme,aj pocukruje a ozdobi kvetinkami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre