Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
17. máj 2009

verca, uz som aj fotky kukla, pekne su, a ty nezbednica jedna, ze bala som sa prasacej chripky, babulky, pozrite sa ake ma fotky v albume 😀 😀 😀

luminkasp
17. máj 2009

no a posledny prispevok, my sme dnes aj s malou sli na ¨turu¨ 😀 , slapali sme aj s malou cca 7km po kopcoch, joj ako bolo dobre 😵

veronika13
17. máj 2009

lumi, dík za pochvalu 🙂
s tým prasaťom som si to ani neuvedomila, máš recht 😀 no vtedy ešte nebolo o prasačej chrípke ani chýru ani slychu, tie fotky sú staré asi tri mesiace. Tie z prírody sú zo včera 🙂
tak to riadnu túru ste mali, hlavne malá 😲

melory
17. máj 2009

ahojte, tak som to dobre pisala, ze stelka je krpata, lebo ked si predstavim, riska, zinku a sarah 😵 hned ide k zemy. mne na steku sama doktorka co zatupovala nasu povedala o rok viac a to ma deti denodenne pred sebou.
ja som vcera dostala zachvat nakupovania v tescu, nakupila som im tam celu letnu vybavu. straaaasne sa mi pacili. hlavne, ze ja som vysla s jednym trickom , capicou a satkou na hlavu 😨 co s tym. baby s ktorymi som nakupovala povedali, ze ich musim velmi lubit. to je aj pravda. a kto by sa uz po mne kukal, nech obdivuju deticky pekne vyobliekane. zistila som, ze ceny su aj tu aj v rakusku dost rovnake.

dnes sme mali opekacku, zrelaxovali sme v prirode.

mounty
17. máj 2009

veronika13 krasne fotky z prirody 😵 uz sa tesim ked sa uvidime nazivo 😉 aj s luminkou

maaja
17. máj 2009

pocasie nesklamalo - bolo krasne slnecno ... tak sme isli do Trnavy na kolotoce a potom na take detske ihrisko a zmrzku ... parada, tento vikend bol super ... mohlo by viac takych byt 😉

veronika13, ake mile s tym prasiatkom - to sa ne kazdemu dietatku podari k takemu niecomu sa dostat

melory, ja som ten nakupovaci zachvat mala v piatok - tiez som Marekovi naplnila skrinu 😀
mimochodom, kupila som mu tricko so Spidermanom - neverili by ste jak sa tomu tesil ... a pritom nejak Spidermana sme este neriesili 😎

veronika13
17. máj 2009

môj sa tiež teší, keď mu niečo kúpim, tak zlato povie, "mama kupija" 😵 minule som si kúpila dve orchidejky a povedala som mu, že jedna je jeho, tak keď ich vidí, tak vraví "mama kupija" a chce ich voňať, no zlatý je 😵 😵

sme mali skoro dva mesiace foťák K.O. tak som trpela, že ho nemôžem fotiť, no už som zohnala druhý za fajn cenu, tak sa vytešujem 🙂

luminkasp
18. máj 2009

mel, no ja mam krpatu spanielku a ty si exoticky typ, takze tvoje deti tiez nemozu byt velke 😎 , ma v tom nemozes nechat samu 😉 😀

mounty, ajja sa uz na vas obe veeeeeeeeeeeelmi tesim 😉

zuzkafuny
18. máj 2009

Mne sa môj včera rozhodol, že na prechádzku berieme momo...
vopchal mi plienku do tašky, poladkal, pobozkal, tašku zazipsoval a šli sme von...
Potom momo vypýtal, zaštopľoval sa palcom a chodili sme po meste aj s plienkou cez plece a palcom v ústsch vydávajúc zvláštne zvuky 😀 😀 😀

zuzkafuny
18. máj 2009

kuk foto 😉 🙂

lilu18
18. máj 2009

ahojte--zuzkafuny-- 😀 😀 😀 --no zlaty je 😀

mounty
18. máj 2009

zuzka, tie tvoje dietky su ako z dakych modnych casopisov, su veeeeeeelmi fotogenicki 😵

zuzpidka
18. máj 2009

ahojte. tak šéfkova dnešná maturitná skúška za 1. všetkým čo držali palce veľmi pekne ďakuje. ešte ho čaká zajtra slovenčina a v stredu nemčina. tak dúfajme, že všetko pôjde tak hladko ako toto. 😒 prajem pekný slnečný horúci deň. 😉 🙂

luminkasp
18. máj 2009

zuzi aky zlaty

zuzpid, gratulujeme a prsty drzime dalej 😉

zuzkafuny
18. máj 2009

blahoželám 😉 🙂

zuzkafuny
18. máj 2009

Mounty 🙂 Zuzke ani nepoviem , lebo nezaspí 😀 😀 😀

melory
18. máj 2009

zuzpidka, viem co preziva, tiez som si maturovala vydata a starsia, je to pogo, bala som sa viec ako tie 18-ky 😵 a zmaturovala som na same jednicky 🙂 takze drzim palce...mne hovorili, ze maturita - formalita a potom, ze maturita je prenasanie hlupakov cez hranicu mudrosti.
stelka uz kazde rano na velku potrebu na serblik, sama si da dole plienku a ide na to. super, sa tesim.
luminka, ano som taky typ a moj muz detto. ale radsej by som nebola, aj ked deti su krasne.

luminkasp
18. máj 2009

hehe, mel, hlavne, ze mame krasne a zdrave deti, co ked im chyba par cm, sak este to mozu dobehnut 😎

melory
18. máj 2009

luminka ja ma 165 a vydala som sa dobre 😀 😀 😀 😀 😀

veronika13
18. máj 2009

zuzpidka, držíme palce ďalej 😎
u nás dnes bolo 30 °C 😝

no ja mám zas opačný problém, pár cm by som z radosťou niekomu darovala 😀 no nevyhovieš...

melory
18. máj 2009

aj u nas bolo teplo, na preliezkach sme boli a veru horela mi hlava.
akurat som prila z cvicenia. som stastna, ze sa tam vypotkam.
muz isiel zas do kina. sa takto odreaguvavame.

veronika13
18. máj 2009

ja som sa dneska odreagovala pri motyke 😎

mounty
18. máj 2009

My sme boli v Zoo 😉 Niki bol z dinosaurov a inych saurov uplne hotovy, konecne aj rucali, vzdy chodime tak neskoro ze uz su vypnute 😝

veronika13, za motykou? To si asi svabku sadila 😉 My tento rok uz vo Vlkaci nebudeme, kazdy rok ju jelene a diviaky pozeru, uz aj plot vedia preskocit 😔

veronika13
18. máj 2009

na sadenie by bolo už dosť neskoro, okopávali sme 😉
do zoo sa chystáme aj my, keď nám ocko prikvitne z Francie 🙂

melory
18. máj 2009

mounty vidim ze aj teba cakaju, dinosaury, alosaury, stegosaury, triceraptory a podobne. 🙂
tiez sa chodievam odreagovavat na zahradku, ale to je vzdy praca na cely den, rano prideme a vecer hajde domov. takze to mam ako 8 cviceni za sebou 😵 jedine co mi vadi, je to drhnutie tela a nechtov...to zuuuurim. u nas su uz napol cervene ceresne a jahody su uz obrovske, uz len aby svietilo a za tyzden si oblizujeme prsty na jahodovych koktejloch.

veronika13
18. máj 2009

no to drhnutie rúk štve aj mňa, lebo ja neviem robiť s rukavicami, a už mám fajne dopraskanú kožu na pravej ruke 😝
u náš čerešne ešte zelenéééé a jahody kde tu kvitnú 😅

melory
18. máj 2009

veronika, keby sme si ich namalovali ani to nik nevidi 😀

veronika13
18. máj 2009

to by malo trvácnosť možno pár hodín 😀

melory
18. máj 2009

ved az po robote 😉
aka som ja sprosta, tak najprv potim na aerobicu a teraz si davam slane tycinky jednota, al;e ked su taaak dobre

veronika13
18. máj 2009

no ja som dotlačila sušený ananás a predtým pistáciovu deli 😀 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre